loading...

اینترنت سرا

مدیر سایت بازدید : 5 چهارشنبه 02 اسفند 1402 زمان : 10:51 نظرات (0)


زگیل تناسلی به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های مقاربتی شناخته می شود و از آنجایی که بسیار مسری است، ویروس تنها از طریق تماس جنسی با فرد آلوده وارد بدن فرد می شود و پس از آن زائده هایی در اطراف ناحیه تناسلی ایجاد می شود. واژن یا مقعد بسازید.

اکثر افراد آلوده بدون اینکه بدانند به این بیماری مبتلا هستند، آن را به افراد دیگر منتقل می کنند.

زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی، تناسلی و مقعدی چیست؟ این عوامل منفی اضافی که سرب خون نامیده می شوند، عفونت های پوستی هستند که به عنوان بیماری های مقاربتی (STD) طبقه بندی می شوند. بیماری های مقاربتی از طریق تماس مستقیم پوست به پوست با فرد مبتلا یا از طریق رابطه جنسی بین فردی منتقل می شوند.

عامل اصلی زگیل تناسلی عفونی یک ویروس DNA به نام HPV یا پاپیلومای انسانی است که تا به امروز بیش از 100 نوع مختلف از آن شناسایی شده است.

میزان این بیماری در زنان و مردان تقریباً یکسان است و حتی کودکان نیز ممکن است به این بیماری مبتلا شوند. در صورت مشاهده این بیماری در کودکان به خصوص کودکان زیر دو سال به دو نکته زیر توجه کنید:

تماس با دست و پوست آلوده

تجاوز جنسی و تجاوز جنسی به کودک

با توجه به تغییر عادات و الگوهای جنسی در جامعه امروزی، مطالعات نشان می دهد که سن تشخیص این بیماری به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. امروزه بیشترین سن ابتلا به این بیماری از 12 تا 35 سالگی است.

زگیل تناسلی زنانه

هنگامی که علائم و نشانه های زگیل تناسلی در زنان ایجاد می شود، اغلب خارش دارند. شامل سوزش و حساسیت در اطراف بدن زن است. سایر علائم و نشانه های زگیل تناسلی در زنان عبارتند از: رگه ها یا ظاهری شبیه گل کلم.

HPV می تواند سلول های اندام تناسلی و اطراف واژن را آلوده کند. اگر خانمی مبتلا به HPV کم خطر باشد، ممکن است روی سینه‌های خود رشد کند. این پیوست ها ممکن است به صورت زیر ظاهر شوند.

اگر زائده ها بدون درمان رها شوند و به صورت پراکنده رشد کنند، خطر ابتلا به سرطان سینه افزایش می یابد. برخی از علائم سرطان پروستات عبارتند از:

خونریزی بعد از رابطه جنسی

زایمان غیر طبیعی

تورم داخل واژن

درد هنگام رابطه جنسی

بیماری های اندام تناسلی در مردان

این مشکل در مردان می تواند با بسیاری از مشکلات مرتبط باشد. زیرا زگیل تناسلی در مردان اغلب ممکن است هیچ علامتی نداشته باشد و به افرادی که با آنها رابطه دارند منتقل کند.

مهم است بدانید که سرطان دستگاه تناسلی درمان نشده شانس ابتلا را افزایش می دهد.

تفاوت زگیل تناسلی، واژن و مقعد با زگیل معمولی

تمام ضایعاتی که در اثر این عفونت بر روی بدن ظاهر می شود، ناشی از ویروس HPV است و هیچ عامل دیگری نمی تواند باعث ظهور زگیل شود.

این ویروس انواع مختلفی دارد و هر نوع رفتار متفاوتی از خود نشان می دهد. برخی از انواع این ویروس تنها باعث ایجاد زگیل های رایج در دست و کف پا و سایر قسمت های بدن می شوند و معمولاً پس از ۱۸ تا ۲۴ ماه بدون درمان ناپدید می شوند. با این حال، زگیل تناسلی نوعی از HPV است که در ناحیه تناسلی و مقعدی رشد می‌کند و اگر فردی با فردی که به این ویروس آلوده است رابطه دهانی داشته باشد، این احتمال وجود دارد که این عفونت در دهان، لب‌ها، زبان و گلو. .

علاوه بر این، زگیل های تناسلی، واژن و مقعد می توانند باعث عفونت و بیماری های کشنده مانند سرطان، از جمله سرطان دهانه رحم و واژن در زنان شوند، در صورتی که زگیل های طبیعی چنین خطری را ایجاد نمی کنند. برای تشخیص زگیل تناسلی به متخصص اورولوژی مراجعه نمایید.


آیا زگیل تناسلی، واژن و مقعد خطرناک است؟

بله... همانطور که در بالا ذکر شد، بیش از 100 نوع ویروس شناخته شده برای ایجاد این بیماری وجود دارد.

انواع HPV به دو نوع کلی زیر تقسیم می شوند:

یک نوع کم خطر ویروس HPV

نوع پرخطر ویروس HPV

ویروس CPV

نوع کم خطر HPV فقط باعث ایجاد زگیل در ناحیه تناسلی، واژن و مقعد می شود و هیچ خطری ندارد. روی پوست می تواند باعث ایجاد سرطان هایی مانند سرطان دهان، رحم و واژن شود.

در میان شایع ترین سرطان ها، همراه با سرطان های اندام تناسلی، اندام تناسلی و حفره دهان، HPV در معرض خطر بیشتری قرار دارد، از جمله:

سرطان سرطان

سرطان واژن

سرطان واژن

سرطان نشستن

مردان مبتلا به سرطان آلت تناسلی

درد چربی

سرطان را رنگ کنید

سرطان زبان

آیا این بیماری مسری است؟

باید به این سوال بله بگوییم. زیرا اگر با فرد مبتلا رابطه جنسی نداشته باشید، اما ناحیه تناسلی شما با او در تماس باشد، ممکن است به ویروس HPV مبتلا شوید.

علائم زگیل تناسلی، مقعدی و واژن

تشخیص زگیل های واژن و تناسلی در مردان و زنان

این عوارض علائم و نشانه های خاصی دارند که به راحتی قابل تشخیص هستند. علائم شایع این عفونت به شرح زیر است:

ناحیه تناسلی برجسته در اطراف مقعد و اندام تناسلی؛ آنها دارای زائده های محکم و گوشتی هستند، می توانند اندازه های بسیار کوچک یا بزرگ داشته باشند و به صورت خوشه ای و به صورت جداگانه و شبیه گل کلم ظاهر می شوند.

رابطه جنسی دهانی باعث ایجاد زائده در اطراف دهان، لب ها، زبان و گلو می شود.

سوزش و خارش در محل عفونت

وجود ترشح و رطوبت در زائده ها.

اگر عفونت در مجرای ادرار باشد، می تواند باعث درد، خونریزی و انسداد مجرای ادرار شود.

سابقه سایر بیماری های مقاربتی

مدیر سایت بازدید : 10 چهارشنبه 02 اسفند 1402 زمان : 10:10 نظرات (0)


روش های بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟ آیا نگران اندازه آلت تناسلی خود هستید؟ این احتمال وجود دارد که افراد مختلف در مورد اندازه و شکل آلت تناسلی خود نگران باشند. امروزه یکی از رایج ترین مشکلات جنسی که بسیاری از مردان با آن دست و پنجه نرم می کنند، نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی و کوچک بودن آن است. به همین دلیل است که مردم به دنبال راه هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند.

در واقع، در بسیاری از موارد، این تنها خود مرد است که معتقد است میزان مجازات او نامناسب است. این بدان معناست که بر خلاف تصور فرد، به گفته متخصص اورولوژی، اندازه تنبیه او ممکن است مناسب باشد. پروفسور کوان وایلی، مشاور جنسی، گفت: "مردانی که نگران اندازه آلت تناسلی کوچک خود هستند، باید قبل از استفاده از هر روش درمانی با یک مشاور مشورت کنند."

بزرگ شدن آلت تناسلی چیست؟

ترس از اینکه آلت تناسلی شما برای جلب رضایت شریک جنسی شما در طول رابطه جنسی خیلی کوچک است می تواند منجر به ناراحتی و شک و تردید دائمی شود. اما اکثر مردانی که فکر می کنند آلت تناسلی کوچکی دارند در واقع سایز متوسط ​​محسوب می شوند نه کوچک!

بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی در مورد اندازه آلت تناسلی و اندازه دستگاه تناسلی مردان دارند و به روش های خانگی و شیمیایی برای افزایش سایز فکر می کنند. (آلت تناسلی وقتی در حالت نعوظ کمتر از 7.5 سانتی متر باشد کوچک در نظر گرفته می شود). این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می شود

چگونه باید از یک مرد بزرگ خوشمان نیاید؟

مردم تمایل دارند شایعات مربوط به طول یا اندازه آلت تناسلی خود را باور کنند. به عنوان مثال، برخی افراد معتقدند که داشتن رحم 30 سانتی متری طبیعی است. با این حال، طبق تحقیقات انجام شده، اندازه متوسط ​​آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا نعوظ بین 12.5 تا 15 سانتی متر و در وضعیت بین 10 تا 12 سانتی متر است.

بسیاری از مردان فکر می کنند که آلت تناسلی بزرگتر برای مردان و زنان ضروری است. با این حال، طبق یک نظرسنجی از 52000 زن، بیش از 85٪ گفتند که از اندازه طبیعی آلت تناسلی همسر خود خوشحال و راضی هستند و نیازی به بزرگ کردن آلت تناسلی همسر خود ندارند.

طبق مطالعات انجام شده، اندازه متوسط ​​آلت مرد در حالت نعوظ 5 تا 6 اینچ (یعنی 12.5 تا 15 سانتی متر) است.

بهترین راه برای افزایش سایز آلت تناسلی چیست؟ (نحوه بزرگ کردن آلت تناسلی)

با توجه به نیاز مردان به بزرگ کردن آلت تناسلی و بزرگ کردن آلت تناسلی خود، امروزه اینترنت پر از روش های مختلف برای این منظور است. برخی برای افزایش طول و برخی دیگر برای افزایش ضخامت آلت تناسلی (افزایش قطر آلت تناسلی) طراحی شده اند. اما آیا تمام روش های بالا کار می کنند؟ در زیر به معرفی و بررسی متداول ترین روش های افزایش سایز دکمه می پردازیم.

1. روش های غیر جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان + بهترین و قویترین داروی کلفت کننده  مرد

برای افزایش سایز آلت تناسلی که در بیشتر موارد به دلیل ژنتیک است از روش هایی مانند پمپ آلت تناسلی، دستگاه وکیوم، شات P، امواج ضربه ای و تزریق چربی استفاده می شود. اما اثربخشی این روش ها از نظر علمی ثابت نشده است.همچنین مصرف خودسرانه داروهای بدون تجویز و مکمل های غذایی خطرناک است.

بهترین قرص ها و لامپ ها برای بزرگ کردن دائمی آلت مرد کدامند؟ (بهترین قرص های افزایش سایز آلت تناسلی در داروخانه)

این محصولات اغلب حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، هورمون ها و مواد گیاهی هستند که گفته می شود تاثیر مثبتی بر رشد ناخواسته دارند. برخلاف توصیه های قوی و چشمگیر، هیچ تحقیق یا شواهد بالینی دال بر اثربخشی آن وجود ندارد. علاوه بر این، برخی از آنها می توانند خطرناک باشند.

به عنوان مثال، در یک مطالعه دانشگاه مریلند، هنگام تجزیه و تحلیل برخی از این مواد، آثار سرب، آفت کش ها، باکتری E. coli و مدفوع حیوانات یافت شد. به عنوان مثال قرص های ویاگرا و لویترا جزء این گروه هستند.

به گفته متخصصان اورولوژی، استفاده از داروها برای بزرگ کردن آلت تناسلی تأثیر مثبتی ندارد. در صورت موفقیت می توان آنها را برد و در داروخانه ها فروخت. استفاده از لوسیون برای افرادی که نسبت به پوست خود خجالتی هستند و احساس راحتی می کنند مناسب است. اما مطمئناً برش روی رشد اسپرم تأثیر نمی گذارد. قبل از مصرف داروهایی برای بهبود رابطه جنسی یا افزایش سایز آلت تناسلی، حتما با یک متخصص اورولوژی مشورت کنید.

برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود (درمان خانگی) چه باید کرد؟ دستگاه های وکیوم یا پمپ های آلت تناسلی (Vacuum)

این دستگاه دارای پکیج اختصاصی می باشد. سپس از یک پمپ متصل به محفظه برای حذف هوا برای ایجاد خلاء استفاده می شود. خلاء حاصل، خون بیشتری را به آلت تناسلی می رساند و باعث تورم می شود. دستگاه مکش یا پمپ اسپرم گاهی اوقات به عنوان یک درمان موقت برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ استفاده می شود.

اما باید دانست که استفاده بیش از حد از لوله های آلت تناسلی می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب برساند و باعث اختلال نعوظ شود. شواهد کمی از تاثیر مثبت این دستگاه بر رشد آلت تناسلی وجود دارد. گاهی اوقات در درمان کوتاه مدت افراد مبتلا به اختلال نعوظ از دستگاه مکنده یا پمپ قلمی استفاده می شود.

افزایش دهنده آلت تناسلی

این دستگاه از کشش و انقباض طبیعی برای بلند کردن و بزرگ کردن آلت تناسلی شما استفاده می کند. در یک مطالعه، گزارش شد که پس از 3 ماه استفاده از اکستنشن آلت تناسلی، طول آلت تناسلی شرکت کنندگان به طور متوسط ​​1.5 سانتی متر افزایش یافت.

برای استفاده گسترده از این ابزار به تحقیقات بیشتری نیاز است. استفاده از اکستنشن کننده آلت تناسلی ممکن است دشوار و پیچیده باشد. علاوه بر این، اگر انبساط از حد معینی فراتر رود، باعث کبودی، آسیب عصبی و لخته شدن خون در رگ‌های خونی آلت تناسلی می‌شود.

جلکینگ

این یک نوع بازی است که در فارسی به نام جالگزهان شناخته می شود. در این بازی‌ها از حرکات دست به دست استفاده می‌شود و دست‌ها از لبه با یکدیگر به دور اتو کشیده می‌شوند، از آلت تناسلی تا نوک آن پایین می‌آیند و خون را به داخل آلت تناسلی در نوک می‌برند. اگرچه این روش نسبت به سایر روش ها ایمن تر است، اما هیچ مدرک علمی برای آن وجود ندارد. علاوه بر این، می تواند باعث آسیب، درد یا آسیب به آلت تناسلی شود.

شهوت می تواند به لذت نیز گسترش یابد. او این سوال را مطرح کرد که آیا خودارضایی طول آلت تناسلی را افزایش می دهد؟ خیر، خودارضایی اندازه آلت تناسلی را افزایش نمی دهد. اما می تواند یکی از عوارض خودارضایی را ایجاد کند که انزال زودرس است. بنابراین، بدون مشورت با متخصص اورولوژی شروع به بزرگ کردن آلت تناسلی نکنید. زیرا نه تنها قد آلت تناسلی شما کاهش نمی یابد، بلکه می توانید ده ها آسیب جدی نیز دریافت کنید.

ژل و تزریق فیلر، بهترین ژل برای افزایش سایز آلت تناسلی چیست؟

برای افزایش ضخامت اندام، برخی از پزشکان از پرکننده ها استفاده می کنند. این مشابه استفاده از فیلرها برای تزریق ژل لب و گونه است. به عنوان مثال، گاهی اوقات از ژل های Juviderm یا Restylen که ژل های مبتنی بر اسید هیالورونیک هستند برای ضخیم کردن آلت تناسلی استفاده می شود.

این روش به عنوان آمپول بزرگ کننده آلت تناسلی یا ژل بزرگ کننده آلت تناسلی نیز شناخته می شود. این مواد معمولاً حدود 6 ماه دوام می آورند و پس از آن جذب بدن می شوند. هیچ اطلاعاتی در مورد مناسب بودن این روش وجود ندارد و نمی توان آن را تأیید کرد.

نکته مهم: لطفا گول تبلیغات را نخورید. ژل بزرگ کننده آلت تناسلی یا لامپ بزرگ کننده آلت تناسلی فقط می تواند جیب شما را خالی کند. این امر علاوه بر ضرر اقتصادی، می تواند عوارض جانبی خطرناکی نیز داشته باشد. بنابراین قبل از هر اقدامی برای بزرگ کردن آلت تناسلی با یک متخصص اورولوژی مشورت کنید.

آویزان کردن وزنه روی آلت تناسلی (روش آویزان کردن)

وزنه ها انواع مختلفی دارند. وزن حلقه آلت تناسلی در انتهای جلویی سر آلت تناسلی قرار می گیرد. یا وزنه هایی با توپ یا صفحاتی که با کمک تسمه یا کمربند از انتهای آلت تناسلی آویزان می شوند. عملکرد وزنه ها ایجاد فشار و مقاومت در نوک آلت تناسلی است که به تدریج عضلات بدن آلت تناسلی را کشش می دهد. بنابراین، در نهایت منجر به بزرگ شدن آلت تناسلی می شود.

این روش می تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند. تحقیقات بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. اما استفاده از این روش توصیه نمی شود زیرا می تواند باعث آسیب دائمی شود. این روش همچنین با ایجاد تنش به عنوان وسیله کشنده عمل می کند و عوارض آن به عنوان وسیله کشنده شامل کبودی، آسیب عصبی و لخته شدن خون است. برای خرید جدیدترین قرص افزایش سایز با ما تماس بگیرید


2. روش های جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی

نمونه هایی از جراحی برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی عبارتند از:

برداشتن رباط آویزان: رایج ترین جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط تعلیقی است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می کند.

تزریق چربی

تعویض بدنه

کاشت آلت تناسلی.

جراحی برای افزایش طول

آلت تناسلی با یک بافت فیبری قوی از طریق رباط ها به لگن متصل می شود. به عبارت دیگر، این بافت آلت تناسلی را در داخل بدن شما پنهان می کند. با جراحی و برش رباط، آلت تناسلی کمتر به داخل بدن کشیده می شود و (از لحاظ نظری) بدن آلت تناسلی را بیشتر نمایان می کند.

برای جلوگیری از ترکیب رباط و بازگشت زایمان قبل از جراحی، متقاضی باید از وسیله ای برای کشش زایمان یا آویزان کردن وزنه هر روز به مدت حدود شش ماه استفاده کند.

جراحی برای افزایش قطر و ضخامت آلت تناسلی

تکنیک اصلی جراحی برای افزایش قطر آلت تناسلی، برداشتن چربی از سایر قسمت های بدن و تزریق آن به بدن آلت تناسلی است. هدف از این کار ضخیم کردن آلت تناسلی است اما این محلول موثر نیست و استفاده نمی شود.

در فناوری جدید این روش از بافت های افراد مرده برای پیوند استفاده می شود. روشی که در بسیاری از جراحی های ترمیمی مورد استفاده قرار می گیرد. این روش پایدارتر است و نتایج بهتری می دهد.

روش های دیگری نیز برای عمل جراحی وجود دارد. به عنوان مثال، در افراد دارای اضافه وزن و چاق، چربی نوک یا ریشه آلت تناسلی با لیپوساکشن (حذف چربی) برداشته می شود. لازم به ذکر است که هیچ جراحی برای افزایش سایز قسمت های مردانه بدون مشورت پزشک انجام نشود. علاوه بر این، برای خرید اینترنتی دارو  افزایش سایز باید به یک اورولوژیست مجرب برای جراحی مراجعه کنید.

برخی از پزشکان جراحی افزایش طول و ضخیم شدن آلت تناسلی را به طور همزمان انجام می دهند، در حالی که برخی دیگر آن را در مراحل جداگانه تجویز می کنند.

مدیر سایت بازدید : 9 شنبه 28 بهمن 1402 زمان : 10:13 نظرات (0)


خوشبختانه موارد خاصی مانند عوارض بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده ذکر و یا مشاهده نشده است.اسپری تاخیری ویگا محصول کشور آلمان و یکی از بهترین اسپری های تاخیری در دنیا می باشد که در تمامی داروخانه های کشور یافت می شود. این آئروسل دارای مجوز بهداشت و برند استاندارد جهانی بوده و یکی از پرطرفدارترین محصولات دنیا می باشد. اسپری تاخیری ویگا نه تنها مانند سایر اسپری های تاخیری از لذت رابطه جنسی نمی کاهد، بلکه زمان انزال را بین 30 تا 45 دقیقه افزایش می دهد. با این تاخیر عمدی می توانید مدت زمانی را که در رابطه می گذرانید افزایش دهید و با این کار به اوج رضایت از شریک جنسی خود برسید.

ویگا تاخیری چیست؟

در انزال زودرس زمان انزال مرد کمتر از 2 دقیقه است یعنی مرد نمی تواند لذت آمیزش را کنترل کند و زن نمی تواند به ارگاسم برسد تا لذت آمیزش را درک کند. اما خوشبختانه با کمک اسپری تاخیری ویگا می توانید رابطه جنسی فوق العاده، پایدار و با کیفیتی داشته باشید و به اوج لذت جنسی برسید. اسپری تاخیری ویگا حاوی ترکیبات فعال لیدوکائین و ویتامین E است که برای انواع پوست مناسب است. از طرفی اسپری تاخیری ویگا عملکردی مضاعف دارد زیرا باعث افزایش سایز آلت تناسلی نیز می شود و این وضعیت برای خانم ها خوشایند است.

تغییرات اسپری تاخیری ویگو

اسپری تاخیری ویگا در دوزهای مختلف موجود است. (240000، 50000، 200000، 100000، 480000، 150000)، همه حاوی ویتامین E هستند و عملکردهای مشابهی دارند. تفاوت این سرنگ ها در شکل، قوطی، سازنده و دوز آنهاست. واضح است که هر چه دوز اسپری بیشتر باشد، اثرات و اثر آن قوی تر است. بنابراین، اگر از این اسپری استفاده نکرده اید و برای اولین بار قصد استفاده از آن را دارید، با دوز کمتر شروع کنید. با دانستن قدرت بدنی خود، می توانید بعداً دوز را افزایش دهید.

مشکلات اسپری ویگا

ویکا حاوی 10 درصد لیدوکائین است. این ماده دارویی است که توسط سازمان بهداشت ایالات متحده تایید شده است. اگرچه این نوع داروی تاخیری یکی از بهترین محصولات است و نسبت به سایر داروها باعث تاخیر بیشتر در انزال می شود، اما به طور کلی هر محصولی که به صورت نامنظم و بیش از حد استفاده شود، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. عوارض جانبی احتمالی ویکا شامل موارد زیر است.

بی حسی موقت آلت تناسلی

سطح هیجان رابطه را به دلیل بی حسی موضعی کاهش می دهد

خارش و سوزش ناحیه تناسلی و اثرات نامطلوب احتمالی بر کیفیت اسپرم مردانه.

کاهش حساسیت بدن به مواد سمپاشی به دلیل استفاده زیاد

بی اثر بودن اسپری در دوزهای بالا برای افرادی که حساسیت خود را به این دارو از دست داده اند.

محدودیت دارویی برای بیماران قلبی، کبدی و کلیوی مگر با اجازه پزشک معالج

تعیین اصالت آئروسل ویگا:

مطالعه‌ای که امسال توسط کریستن مارک، محقق جنسی و یان کرنر، متخصص جنسی منتشر شد، نگاهی دقیق به اسپری تاخیری ویگا داشت. این نتایج نشان می دهد که اسپری تاخیری ویگا می تواند ذهنیت جنسی مردان را تغییر دهد و اعتماد به نفس آنها را در حفظ روابط جنسی برای مدت طولانی افزایش دهد. یافته‌های آن‌ها نشان می‌دهد که اسپری‌های تاخیری ویگا نه تنها توانایی افزایش استقامت جنسی مردان را دارند، بلکه تجربه جنسی را برای هر دو طرف بهبود می‌بخشند. این محصول ساخت شرکت کراون بوده و لوگوی شرکت در بالای اسپری درج شده است. این برچسب طلایی و خاکستری روی تمام محصولات کرون وجود دارد. اگر قبلاً خرید کرده اید و این برچسب را نمی بینید، به شما اطمینان می دهم که متأسفانه اسپری وگا تقلبی دریافت کرده اید. پس برگرد و پولت را پس بگیر. برای خرید دارو به سایت فروشگاه زوجیم مراجعه نمایید.


ویژگی های اسپری تاخیری ویگا:

از رابطه جنسی زودرس جلوگیری کنید

بزرگ شدن آلت تناسلی

طول آلت تناسلی را افزایش دهید

مورد تایید وزارت بهداشت

مناسب برای گروه های سنی مختلف

نعوظ قوی همراه با انزال طولانی

توانایی ادامه رابطه جنسی برای رسیدن به ارگاسم های متعدد

حاوی ویتامین E برای پوست های حساس

افزایش لذت جنسی و افزایش میل جنسی دو طرفه

کاهش احساسات و کنترل روند جنسی

خودکارآمدی و اعتماد به نفس افزایش می یابد

اختلال در نعوظ

عوارض اسپری ویگا را از بین ببرید

نمیشه خونه ساخت

اگر اسپری قوی باشد یا زیاد استفاده شود، حساسیت آلت تناسلی کاهش می یابد و بی حس می شود. گاهی اوقات این می تواند باعث ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ شود. در چنین مواقعی برای رفع این عارضه آلت تناسلی خود را با آب و صابون بشویید و چند لحظه صبر کنید تا به حالت طبیعی خود برگردد. بی حسی آلت تناسلی در هنگام دخول برای شما لذتی به همراه نخواهد داشت. علاوه بر اسپری می توانید از بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده استفاده کنید.


سطح برانگیختگی جنسی را کاهش دهید

یکی از عوارض تزریق ویگا این است که تب قبل از آمیزش جای خود را به آرامش و آرامش می دهد. در چنین مواردی درست است که به صورت سطحی لذت فعالیت جنسی کاهش می یابد و ممکن است متوقف شود، اما از نظر درونی کیفیت آمیزش افزایش می یابد و شریک جنسی از صمیمیت بیشتری برخوردار می شود. بنابراین بهتر است از این پیچیدگی مثبت استفاده کنید و روی احساسات همسرتان سرمایه گذاری کنید.

عفونت دستگاه تناسلی زنان

یکی دیگر از عوارض اسپری ویگا و محصولات مشابه، امکان انتقال عوارض به اندام تناسلی همسر است. هر نوع داروی تاخیری که به نحوی به واژن شریک زندگی شما منتقل شود، می تواند احساس جنسی شریک شما را کاهش دهد. بنابراین قبل از اقدام به دخول آلت تناسلی را بشویید. راه دیگر استفاده از کاندوم است.

خرج کردن پول در هر بسته

اگرچه این مشکلی نیست که باید سعی کنیم آن را حل کنیم، اما یکی از دلایلی است که استفاده از محصولات تاخیری مشکل ساز نیست، باید برای تمام محصولات جنسی پول خرج کنید، مهم این است که محصولی که انتخاب می کنید مناسب باشد. وضعیت جسمانی شما از یک طرف و از طرف دیگر روش استفاده صحیح است بدانید که از این نظر سایت بادبادک ممکن است پاسخگوی مشکلات جنسی شما و تامین کننده محصولات مورد نیاز شما باشد. با تیم بادادک همراه باشید و از تجربیات تخصصی آنها بهره مند شوید.

مدیر سایت بازدید : 9 شنبه 28 بهمن 1402 زمان : 10:13 نظرات (0)


خوشبختانه موارد خاصی مانند عوارض بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده ذکر و یا مشاهده نشده است.اسپری تاخیری ویگا محصول کشور آلمان و یکی از بهترین اسپری های تاخیری در دنیا می باشد که در تمامی داروخانه های کشور یافت می شود. این آئروسل دارای مجوز بهداشت و برند استاندارد جهانی بوده و یکی از پرطرفدارترین محصولات دنیا می باشد. اسپری تاخیری ویگا نه تنها مانند سایر اسپری های تاخیری از لذت رابطه جنسی نمی کاهد، بلکه زمان انزال را بین 30 تا 45 دقیقه افزایش می دهد. با این تاخیر عمدی می توانید مدت زمانی را که در رابطه می گذرانید افزایش دهید و با این کار به اوج رضایت از شریک جنسی خود برسید.

ویگا تاخیری چیست؟

در انزال زودرس زمان انزال مرد کمتر از 2 دقیقه است یعنی مرد نمی تواند لذت آمیزش را کنترل کند و زن نمی تواند به ارگاسم برسد تا لذت آمیزش را درک کند. اما خوشبختانه با کمک اسپری تاخیری ویگا می توانید رابطه جنسی فوق العاده، پایدار و با کیفیتی داشته باشید و به اوج لذت جنسی برسید. اسپری تاخیری ویگا حاوی ترکیبات فعال لیدوکائین و ویتامین E است که برای انواع پوست مناسب است. از طرفی اسپری تاخیری ویگا عملکردی مضاعف دارد زیرا باعث افزایش سایز آلت تناسلی نیز می شود و این وضعیت برای خانم ها خوشایند است.

تغییرات اسپری تاخیری ویگو

اسپری تاخیری ویگا در دوزهای مختلف موجود است. (240000، 50000، 200000، 100000، 480000، 150000)، همه حاوی ویتامین E هستند و عملکردهای مشابهی دارند. تفاوت این سرنگ ها در شکل، قوطی، سازنده و دوز آنهاست. واضح است که هر چه دوز اسپری بیشتر باشد، اثرات و اثر آن قوی تر است. بنابراین، اگر از این اسپری استفاده نکرده اید و برای اولین بار قصد استفاده از آن را دارید، با دوز کمتر شروع کنید. با دانستن قدرت بدنی خود، می توانید بعداً دوز را افزایش دهید.

مشکلات اسپری ویگا

ویکا حاوی 10 درصد لیدوکائین است. این ماده دارویی است که توسط سازمان بهداشت ایالات متحده تایید شده است. اگرچه این نوع داروی تاخیری یکی از بهترین محصولات است و نسبت به سایر داروها باعث تاخیر بیشتر در انزال می شود، اما به طور کلی هر محصولی که به صورت نامنظم و بیش از حد استفاده شود، می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. عوارض جانبی احتمالی ویکا شامل موارد زیر است.

بی حسی موقت آلت تناسلی

سطح هیجان رابطه را به دلیل بی حسی موضعی کاهش می دهد

خارش و سوزش ناحیه تناسلی و اثرات نامطلوب احتمالی بر کیفیت اسپرم مردانه.

کاهش حساسیت بدن به مواد سمپاشی به دلیل استفاده زیاد

بی اثر بودن اسپری در دوزهای بالا برای افرادی که حساسیت خود را به این دارو از دست داده اند.

محدودیت دارویی برای بیماران قلبی، کبدی و کلیوی مگر با اجازه پزشک معالج

تعیین اصالت آئروسل ویگا:

مطالعه‌ای که امسال توسط کریستن مارک، محقق جنسی و یان کرنر، متخصص جنسی منتشر شد، نگاهی دقیق به اسپری تاخیری ویگا داشت. این نتایج نشان می دهد که اسپری تاخیری ویگا می تواند ذهنیت جنسی مردان را تغییر دهد و اعتماد به نفس آنها را در حفظ روابط جنسی برای مدت طولانی افزایش دهد. یافته‌های آن‌ها نشان می‌دهد که اسپری‌های تاخیری ویگا نه تنها توانایی افزایش استقامت جنسی مردان را دارند، بلکه تجربه جنسی را برای هر دو طرف بهبود می‌بخشند. این محصول ساخت شرکت کراون بوده و لوگوی شرکت در بالای اسپری درج شده است. این برچسب طلایی و خاکستری روی تمام محصولات کرون وجود دارد. اگر قبلاً خرید کرده اید و این برچسب را نمی بینید، به شما اطمینان می دهم که متأسفانه اسپری وگا تقلبی دریافت کرده اید. پس برگرد و پولت را پس بگیر. برای خرید دارو به سایت فروشگاه زوجیم مراجعه نمایید.


ویژگی های اسپری تاخیری ویگا:

از رابطه جنسی زودرس جلوگیری کنید

بزرگ شدن آلت تناسلی

طول آلت تناسلی را افزایش دهید

مورد تایید وزارت بهداشت

مناسب برای گروه های سنی مختلف

نعوظ قوی همراه با انزال طولانی

توانایی ادامه رابطه جنسی برای رسیدن به ارگاسم های متعدد

حاوی ویتامین E برای پوست های حساس

افزایش لذت جنسی و افزایش میل جنسی دو طرفه

کاهش احساسات و کنترل روند جنسی

خودکارآمدی و اعتماد به نفس افزایش می یابد

اختلال در نعوظ

عوارض اسپری ویگا را از بین ببرید

نمیشه خونه ساخت

اگر اسپری قوی باشد یا زیاد استفاده شود، حساسیت آلت تناسلی کاهش می یابد و بی حس می شود. گاهی اوقات این می تواند باعث ناتوانی در ایجاد یا حفظ نعوظ شود. در چنین مواقعی برای رفع این عارضه آلت تناسلی خود را با آب و صابون بشویید و چند لحظه صبر کنید تا به حالت طبیعی خود برگردد. بی حسی آلت تناسلی در هنگام دخول برای شما لذتی به همراه نخواهد داشت. علاوه بر اسپری می توانید از بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده استفاده کنید.


سطح برانگیختگی جنسی را کاهش دهید

یکی از عوارض تزریق ویگا این است که تب قبل از آمیزش جای خود را به آرامش و آرامش می دهد. در چنین مواردی درست است که به صورت سطحی لذت فعالیت جنسی کاهش می یابد و ممکن است متوقف شود، اما از نظر درونی کیفیت آمیزش افزایش می یابد و شریک جنسی از صمیمیت بیشتری برخوردار می شود. بنابراین بهتر است از این پیچیدگی مثبت استفاده کنید و روی احساسات همسرتان سرمایه گذاری کنید.

عفونت دستگاه تناسلی زنان

یکی دیگر از عوارض اسپری ویگا و محصولات مشابه، امکان انتقال عوارض به اندام تناسلی همسر است. هر نوع داروی تاخیری که به نحوی به واژن شریک زندگی شما منتقل شود، می تواند احساس جنسی شریک شما را کاهش دهد. بنابراین قبل از اقدام به دخول آلت تناسلی را بشویید. راه دیگر استفاده از کاندوم است.

خرج کردن پول در هر بسته

اگرچه این مشکلی نیست که باید سعی کنیم آن را حل کنیم، اما یکی از دلایلی است که استفاده از محصولات تاخیری مشکل ساز نیست، باید برای تمام محصولات جنسی پول خرج کنید، مهم این است که محصولی که انتخاب می کنید مناسب باشد. وضعیت جسمانی شما از یک طرف و از طرف دیگر روش استفاده صحیح است بدانید که از این نظر سایت بادبادک ممکن است پاسخگوی مشکلات جنسی شما و تامین کننده محصولات مورد نیاز شما باشد. با تیم بادادک همراه باشید و از تجربیات تخصصی آنها بهره مند شوید.

مدیر سایت بازدید : 16 سه شنبه 24 بهمن 1402 زمان : 10:49 نظرات (0)

متن آهنگ آرمین زارعی من همه کارامو واسه تو خوندم

ﺣﺎﻟﺎ ﻫﻰ ﺑﺮو ﺑﻴﺎ ﺻﺪ ﺑﺎرم
ﻫﺮ ﭼﻰ ﻣﻴﺨﻮای ﺑﮕﻮ درﺑﺎرم
ﺑﮕﻮ ﺑﺪ ﺑﻮدش اﺧﻠﺎﻗﻢ
اﺻﻠﺎ ، ﺑﻠﺎک ﻛﻦ ﻫﻤﻪ ﺧﻄﺎﻣﻢ
ﻣﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﺪوﻧﻢ ﻫﻨﻮز واﺳﻪ ﺗﻮ ﻓﺮق دارم
ﻫﻨﻮز ﺑﻐﻞ اﺳﻤﻢ ﻳﻪ ﻗﻠﺐ دارم
ﻫﻨﻮزم ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻟﻢ
ﻣﻦ ﻣﻴﺪوﻧﻢ دﻟﺖ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻨﮓ واﺳﻢ
ﻫﻨﻮزم آﻣﺎرﺗﻮ دارم رﻳﺰ
ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻦ ﺣﻮاﺳﻢ ﺑﻬﺖ واﻗﻌﺎ ﻧﻴﺴﺖ
راﺳﺘﺶ ﻧﺒﻮد ﺗﻮ اﺻﻠﺎ راﺣﺖ ﻧﻴﺴﺖ
ﺗﻮﻳﻰ ﻛﻪ ﻫﺮ دﻗﻴﻘﺘﻮ ﺑﻮدی ﺑﺎ ﻣﻦ ﻓﻴﻜﺲ
ﺑﻌﺪ ﺗﻮ زﻧﺪﮔﻰ ﻫﻴﭽﻰ ﻧﻴﺴﺖ ﺗﻮش
ﻫﻨﻮز وﻳﺴﺎﺗﻮ ﻣﻴﺪم ﻣﻦ ﺗﻮ ﭘﻰ وی ﮔﻮش
ﻫﻨﻮز ﻫﻤﻪ ﻣﻴﮕﻦ ﺑﻌﺪ اﻳﻦ ﻫﻤﻪ وﻗﺖ
ﭼﺮا ﭘﻴﮕﻴﺮی ﻣﮕﻪ ﭼﻰ دﻳﺪی ﺗﻮﺷ؟
ﺑﮕﻮ ﻣﮕﻪ اﻳﻦ آدم ﺟﺎﻳﻰ ﺳﺮش ﺑﺮﮔﺸﺖ
ﻣﮕﻪ ﺣﺮص ﺧﻮردم ﺳﺮت ﻛﻢ ﻣﻦ
ﻣﮕﻪ ﻳﺎدم ﻣﻴﺮه ﺧﺐ
روزی ﻛﻪ وﺳﺎﻳﻠﺎﺗﻮ ﺧﻮدم ﺟﻤﻌﺶ ﻛﺮدم
ﻣﮕﻪ ﺷﺪ ﺟﺎﻳﻰ اﺳﻤﺖ ﺑﻴﺎد و
ﻧﺮه ﺑﺎﻟﺎ ﺗﭙﺶ ﻗﻠﺒﻢ
ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﻛﺎراﻣﻮ واﺳﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﺪم
از ﺻﺪاﻣﻮ داری ﺑﮕﻴﺮ ﺗﺎ دﻣﺶ ﮔﺮﻣﻢ
ﺣﺎﻟﺎ ﻫﻰ ﺑﺮو ﺑﻴﺎ ﺻﺪ ﺑﺎرم
ﻫﺮ ﭼﻰ ﻣﻴﺨﻮای ﺑﮕﻮ درﺑﺎرم
ﺑﮕﻮ ﺑﺪ ﺑﻮدش اﺧﻠﺎﻗﻢ
اﺻﻠﺎ ، ﺑﻠﺎک ﻛﻦ ﻫﻤﻪ ﺧﻄﺎﻣﻢ
ﻣﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﺪوﻧﻢ ﻫﻨﻮز واﺳﻪ ﺗﻮ ﻓﺮق دارم
ﻫﻨﻮز ﺑﻐﻞ اﺳﻤﻢ ﻳﻪ ﻗﻠﺐ دارم
ﻫﻨﻮزم ﺑﻌﺪ ﭼﻨﺪ ﺳﺎﻟﻢ
ﻣﻦ ﻣﻴﺪوﻧﻢ دﻟﺖ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﻨﮓ واﺳﻢ
ﺑﺎ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻰ ﺗﻤﻮﻣﻪ ﺑﺮام
وﻟﻰ ﻧﺸﺪ ﻛﻪ از ﻓﻜﺮ ﺗﻮ درام
ﺑﺎ اﻳﻨﻜﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻰ ﺗﻤﻮﻣﻪ ﺑﺮام وﻟﻰ ﻧﺸﺪ ﻛﻪ از ﻓﻜﺮ ﺗﻮ درام
اون روزا داغ ﺑﻮدم ﻧﻔﻬﻤﻴﺪم ﭼﻰ ﺷﺪ وﻟﻰ ﺧﺐ اﻟﺎن
راﺳﺘﺸﻮ ﺑﺨﻮای ﻛﺪرم ﻳﻪ ﻧﻤﻪ ﺑﻌﺪ ﺗﻮ ﺻﺎف ﻧﺸﺪ دﻟﻪ ﺑﺮا ﻫﻤﻪ
اون اواﺧﺮ اﻧﻘﺪر ﺣﺎﺷﻴﻪ ﺳﺎﺧﺘﻰ ﺗﺎ آﺑﺮوم ﺟﻠﻮ ﻫﻤﻪ ﺑﺮه ﺑﺎﻟﺎﺧﺮه
ﻣﺎ رو ﺑﺎش دﻟﻮ ﺑﻪ ﻛﻰ ﺧﻮش ﻛﺮدﻳﻢ ﭼﻰ ﺷﺪ ﭼﺮا ﻳﻬﻮ ﺷﺪ ﻫﻤﭽﻴﻦ
دﻳﮕﻪ ﻣﻬﻢ ﻧﻰ ﭘﺸﺘﻢ ﭼﻰ ﺑﮕﻰ ﭘﺸﺖ ﺧﻄﻴﺘﻪ ﻛﻰ ﭘﺸﺖ ﻛﺮدی ﺑﻪ ﻛﻰ
ﺑﻪ ﻣﻨﻰ ﻛﻪ ﺗﻮ روش واﻳﺴﺎدم اﮔﻪ ﭘﺸﺘﺖ ﺑﺪ ﺗﻮ ﮔﻔﺖ ﻫﺮ ﻛﻰ
ﻣﻨﻰ ﻛﻪ ﺑﻌﺪ رﻓﺘﻨﺘﻢ آرزوم اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﺷﻰ

آهنگ جدید آرمین زارعی به نام «من همه کارامو واسه تو خوندم از صدامو داری بگیر تا دمش گرمم»

مدیر سایت بازدید : 58 چهارشنبه 18 بهمن 1402 زمان : 20:24 نظرات (0)


لازم است بدانید که مرکز کارواش یکی از ابزارهای موثر است. این ابزار یکی از اجزای رشد انسان است و کمک زیادی به پیشرفت امور می کند. یک ماشین کارواش می تواند ماشین، شیشه جلو یا هر وسیله دیگری را در 10 تا 15 دقیقه شستشو و تمیز کند. علاوه بر این می توانید همیشه از کارواش در منزل استفاده کنید و وقت و انرژی خود را خارج از منزل صرف نکنید. این ابزار مفید باعث صرفه جویی در آب و زمان شما می شود. چون فشار آب را بسیار قوی می کند در این صورت سرعت کار شما زیاد می شود و بدون اتلاف وقت ماشین یا وسایل دیگر را می شویید; از طرفی به کمک دسته می توانید تمام قسمت های باریک، سفت و سخت دسترسی را به راحتی تمیز کنید. انواع و قیمت آبگرمکن های صنعتی خودرو را می توانید از نمایندگی های مورد اعتماد این تجهیزات جویا شوید.

انواع پمپ کارواش صنعتی

لازم به ذکر است که پمپ های کارواش به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: پمپ جابجایی مثبت و پمپ گریز از مرکز، دسته اول شامل: پمپ پیستونی، پمپ دنده ای، پمپ دیافراگمی، پمپ اندازه گیری، پمپ پریستالتیک، پمپ لوبی، پمپ پایه، پمپ بشکه ای، پمپ مغناطیسی، پمپ های شیمیایی و دوغاب، پمپ های لوازم خانگی، پمپ های کف ، پمپ های صنعتی ، آب و فاضلاب ، خود پرایمینگ ، گریز از مرکز افقی و عمودی ، پمپ شناور کف و ... آنها نیز در دسته دوم قرار دارند. ناگفته نماند که استفاده از پمپ ها به صورت آب گرم یا سرد، برقی، بنزینی و گازوئیلی است.

فشار خروجی آب در ماشین لباسشویی در خانه تقریباً می باشد. 70 تا 170 بار و در دریاچه صنعتی 200 بار است. پمپ ها دارای لوازم جانبی مانند گیج فشار، شیر فشار، تفنگ، لنج، آکومولاتور و فیلتر پمپ پیستونی هستند. جنس بدنه آن نیز بسته به کارکرد و شرکت سازنده انواع مختلفی مانند استیل و برنز دارد. اجزای پمپ کارواش شامل: پیستون، سیلندر، صفحه زاویه دار، صفحه شیاردار، محور متحرک و کنترل کننده پیستون می باشد. انواع و قیمت پمپ های کارواش صنعتی در دفترچه راهنمای آنها ذکر شده است.

تفاوت پمپ کارواش صنعتی و خانگی

لازم به ذکر است موتورهای ماشین لباسشویی های صنعتی از نوع القایی بوده و برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند ضمن اینکه طول عمر و قدرت آنها نیز بیشتر است. اما موتور ماشین لباسشویی های خانگی از نوع کلکتوری می باشد. به طور کلی تمامی اجزای کارواش های صنعتی دارای بالاترین کیفیت هستند. به عنوان مثال، جنس سرسیلندر در کارواش های صنعتی برنج است، در حالی که در کارواش های خانگی از آلومینیوم یا برنج درجه دو ساخته می شود. واشرهای خانگی معمولا تا 110 با دبی کمتر تحت فشار هستند اما واشرهای صنعتی تا 200 بار فشار دارند. بنابراین پیستون های آن از جنس سرامیک می باشد تا در حین استفاده مداوم آسیب نبینند.

لازم به ذکر است که پمپ کارواش قابلیت اتصال به برق تک فاز با سرعت 100 بار را دارد. اما برای کاربردهای بزرگتر باید از برق سه فاز استفاده کرد. زیرا برق تک فاز توان کافی برای کارکرد دستگاه را ندارد. به طور کلی، شستن ماشین در خانه کارایی بیشتری نسبت به شلنگ دارد.

کاربرد ماشین لباسشویی پمپ صنعتی

در یک تقسیم بندی دیگر ماشین لباسشویی ها را می توان به سه گروه تجاری، نیمه صنعتی و خانگی تقسیم کرد که از نظر قدرت و ولتاژ موتور با هم تفاوت دارند. از کاربردهای مهم کارواش های صنعتی می توان به چربی زدایی، تمیز کردن، تمیز کردن رنگ، شستشوی تجهیزات و امکانات اشاره کرد. از جمله این صنایع می توان به پتروشیمی، نفت، گاز، لوله کشی و سرامیک اشاره کرد. همچنین می توان از ماشین لباسشویی برای مصارف دیگر خانه مثلا کف سالن، خانه، راهرو، پارکینگ و سنگ، سیمان، آجر و شیشه استفاده کرد. پمپ کارواش یا جت آب که داخل آن یک پمپ پیستونی دارد و می تواند سقف ها، گذرگاه ها، سطل های زباله بزرگ، ترازوهای استخر و غیره را تمیز کند. قابل شستشو در ماشین لباسشویی است

تابلوهای کارواش برای استفاده بهتر

روی هر دستگاه اختصارات نوشته شده است که برای استفاده خوب و صحیح، خوب است با معانی آنها آشنا شوید. به عنوان مثال: GPM مخفف فشار آب است، هرچه فشار آب را هنگام شستشو بیشتر کنید، زمان کمتری را برای تمیز کردن صرف می کنید. PSI همچنین مخفف Electrical Load Power است و فشار وارد شده به موتور را نشان می دهد. در نهایت، محصول GPM و PSI نشان دهنده قدرت تمیز دستگاه است. https://ajdarkala.ir/industrial-car-wash-pump/

سرعت شستشو، با پمپ کارواش صنعتی و خانگی

در این مقاله اطلاعات جامع و مفیدی در مورد پمپ های کارواش صنعتی، انواع و اقسام مختلف آنها، کارایی این پمپ های کارواش کارآمد، تفاوت آنها و مقایسه آن ها با مدل های کارواش خانگی و نیمه صنعتی قرار داده ایم. جایی که خوانندگان می توانند به سؤالات شما در مورد With پاسخ دهند، مدلی را انتخاب کنند و کاربرد آن را دریافت کنند. توجه به انواع و قیمت پمپ های شستشوی خودروهای صنعتی که در نمایندگی های معتبر تجاری آب نیرو عرضه می شوند، حائز اهمیت است.

مدیر سایت بازدید : 24 سه شنبه 17 بهمن 1402 زمان : 16:02 نظرات (0)


سیستم مه پاش طیور چه تاثیری بر شرایط محیطی مرغداری ها دارد؟ این سوالی است که تصمیم گرفتیم در این مقاله به آن پاسخ دهیم. تاثیر پیشرفت تکنولوژی بر صنایع موجود در جهان به ویژه بر صنعت دام و طیور بر همگان پوشیده است. به نظر شما کارآمدتر شدن صنعت دام و طیور با پیشرفت های تکنولوژیکی مهم است؟ اما دانستن این نکته مفید است که بخش دام و طیور یکی از بخش هایی است که به موجودات زنده وابسته است و حفظ سلامت حیوانات و بهبود شرایط محیطی موضوعی بسیار حساس است. این مشکل منجر به استفاده از سیستم های مختلف مانند دستگاه های مه شکن در این بخش ها شده است.

سیستم مه مرغی برای چه مواردی استفاده می شود؟

لازمه فعالیت در حوزه دام و طیور ایجاد شرایط اکولوژیکی است. مراقبت صحیح از دام و نظارت بر کیفیت سلامت آنها یکی از شرایط محیطی لازم برای پرورش دام و طیور است. در حال حاضر دستگاه های صنعتی زیادی برای بهبود این شرایط تولید شده است که تاثیر بسزایی در شرایط زندگی حیوانات دارد. سیستم مه پاش طیور یکی از تجهیزاتی است که طیور باید برای پرورش طیور از آن استفاده کند.

بیشتر مرغداری ها در خارج از شهر ایجاد می شوند و از آنجایی که دمای هوا در این مناطق بیشتر از سایر نقاط شهر است، باید از تجهیزاتی برای حفظ تعادل دما استفاده کرد. همچنین تعداد پرندگان باعث افزایش دمای محیط به خصوص در محیط های بسته و کوچک می شود. به طور کلی حفظ تعادل دمایی در محیط از گرم شدن بیش از حد مرغ و افزایش تلفات مرغ جلوگیری می کند.

تجهیزات تولید مرغ این شرکت شامل چه محصولاتی می شود؟

مانند هر سیستم دیگری، سیستم مه پاش دارای اجزا و لوازم جانبی زیادی است. عملکرد و کارایی این سیستم متاثر از اجزای آن است و می توان آن را به دسته های زیر تقسیم کرد:

لوله

لوله های مورد استفاده در سیستم های مه پاش در مرغداری ها مانند سیستم های مه پاش در گلخانه ها و دامداری ها از پلی استایرن و پلی آمید ساخته شده اند.

پمپ ها

پمپ های فشار قوی ایتالیایی در سیستم های مه پاش طیور استفاده می شود.

ماشین

موتور استفاده شده در این سیستم از نوع ایتالیایی می باشد. البته در برخی موارد از تبریز موتوژن استفاده می کنند.

پایه و تجهیزات

سیستم های مه پاش پرنده از اتصالات یا اتصالات پیچی استفاده می کنند. به طور کلی جنس پایه و اتصالات بستگی به نوع لوله ها دارد، مثلا اگر لوله ها پلی آمید باشند از اتصالات استفاده می شود. به علاوه اتصالات مناسب برای لوله های پرس، اتصالات پیچی می باشد.
https://ghandpahlu.com/%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%d9%85%d9%87-%d9%be%d8%a7%d8%b4-%d9%85%d8%b1%d8%ba%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d9%88-%d8%aa%d8%a7%d8%ab%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d9%86-%d8%b1%d9%88%db%8c-%d8%b4%d8%b1.p166646
نازل ها

نازل ها یکی دیگر از دستگاه های مه پاش صنعتی برای طیور محسوب می شوند. نازل ها معمولا از فولاد ساخته می شوند و در اندازه های 20، 30، 40 و 50 میکرون موجود می باشند. از آنجایی که مرغداری ها از مواد ضدعفونی کننده برای از بین بردن میکروب ها و ویروس ها استفاده می کنند، نازل های بزرگتر بهتر عمل می کنند.

منبع آب آشامیدنی

بهتر است به سختی آب و نحوه تصفیه آن توجه شود. این به بهبود عملکرد سیستم کمک می کند.

مزایای استفاده از سیستم آبپاش مرغ چیست؟

مزایای استفاده از سیستم های مه پاش در محیط طیور عبارتند از:

دمای محیط را تا حد قابل قبولی کاهش دهید

تامین آب لازم برای رشد مرغ

امکان استفاده از سموم

پیشگیری از انتقال انواع بیماری ها و ویروس ها

مصرف آنتی بیوتیک ها را کاهش دهید

فضایی یکنواخت ایجاد کنید

رطوبت در سالن وجود ندارد

از بالا آمدن گرد و غبار و زباله جلوگیری کنید

آلودگی محیطی

تاثیر بهبود فرآیند تخم گذاری

کاهش وزن سریع جوجه ها

کاهش مرگ و میر

می خواهید از روش مرغ داغ استفاده کنید

همانطور که می دانید سیستم مه پاش در مرغداری ها برای تنظیم دما مورد استفاده قرار می گیرد. دما و شرایط مطلوب مهمترین عواملی هستند که می توانند بر روند رشد جوجه تأثیر بگذارند. بنابراین استفاده از سیستمی که بتواند دمای محیط را کنترل کند ضروری است. دما و شرایط محیطی نیز می تواند به شدت بر کیفیت و تغذیه گوشت مرغ تاثیر بگذارد. علاوه بر این، دمای بالای محیط می تواند شیوع بیماری ها را افزایش دهد. بیماری هایی که می تواند به سرمایه شما آسیب زیادی وارد کند.

جدای از این، جمع شدن تعداد زیادی جوجه در یک فضای کوچک باعث ایجاد گرده های ریز زیادی در هوا می شود. این مشکل باعث افزایش نسبت گرد و غبار در هوا شده است و این گرد و غبار یکی از مهم ترین عوامل ایجاد بیماری ها محسوب می شود. گرده های موجود در هوا مشکلات زیادی را از نظر سلامت و کیفیت مرغداری ایجاد می کند. خوشبختانه سیستم های مه پاش در مرغداری ها این قابلیت را دارند که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و محیط مناسبی برای رشد جوجه ها ایجاد کنند.

اهمیت سیستم های مه پاش طیور در ارتقای سطح کیفی مرغداری ها

سیستم های مرغداری با کاهش بوی نامطبوع در مرغداری ها شاخص های سلامت و کیفیت مرغداری ها را افزایش می دهند. بوهای نامطبوع در محیط جمعیت طیور بسیار مشکل ساز است و بهتر است از روش های مه پاش در مرغداری ها برای بهبود سلامت خانه و کنترل بوی مرغ استفاده شود. به طور کلی این سیستم ها تاثیر بسزایی در ارتقای سطح کیفی مرغداری ها دارند.

مدیر سایت بازدید : 23 یکشنبه 08 بهمن 1402 زمان : 9:08 نظرات (0)


قرص سمنکس فرازطب با افزایش قدرت و کیفیت آلت تناسلی، کیفیت اسپرم را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد. سمنکس به عنوان محصول اصلی جزو داروهای تایید شده برای حل مشکلات مربوط به اسپرم و بهبود عملکرد اسپرم است.

کپسول اسپرم چیست؟

کپسول سمنکس اسپرم را تقویت کرده و مشکلات ناتوانی جنسی مردان را بهبود می بخشد. این تقویت با افزایش فعالیت یک عضله به دست می آید. به خصوص عضلات پایین تنه این عضلات عبارتند از:

1. ماهیچه های کنار اندام های تناسلی

2. لوله های زهکشی

3. ناحیه پرینه (ناحیه بین آلت تناسلی و مقعد)

4. رکتوم (روده تحتانی)

5. اسفنکتر رکتوم (عضله اطراف مقعد)

6. عضله پوبوکوکسیژئوس (عضله اطراف وسط پشت و مقعد)

هیچ یک از این ماهیچه ها مستقیماً در فرآیند دفع دخالت ندارند. مشکل بسیار ساده است

تا زمانی که موادی برای انزال در اندام تناسلی شما وجود داشته باشد، ارگاسم شما ادامه خواهد داشت. هنگامی که انزال به دست می آید، احساس رضایت نیز وجود دارد. بنابراین، اگر می خواهید مدت زمان ارگاسم خود را افزایش دهید، باید به بهبود عضلات خود توجه کنید. کپسول سمنکس همچنین با بهبود عملکرد عضلات در بدن، تعداد اسپرم را افزایش می دهد.

بنابراین با افزایش حجم مایع منی، نیاز به ادامه رابطه جنسی برای مدت طولانی احساس می شود. این منجر به ارگاسم طولانی تر و افزایش لذت جنسی برای مردان و زنان می شود.

اسپرمایزر شامل سمنکس است

قرص سمنکس

یک محصول 100% گیاهی با فرمول پیشرفته برای غلبه بر ناباروری و تقویت اسپرم در مردان به لیست محصولات قابل خرید در داروخانه اینترنتی «کوتسار طب» اضافه شد. این محصول کپسولی سمنکس دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر است:

1. ارگاسم قوی تر و طولانی تر (پایدار و پایدار)

2. افزایش تعداد اسپرم (در مردان مبتلا به ناباروری)

3. افزایش حجم اسپرم

4. بهبود باروری و قدرت جنسی

5. بهبود کیفیت اسپرم

6. تحریک مثبت تولید اسپرم و منی

7. تقویت و تنظیم عملکرد غدد جنسی مردانه

8. افزایش و بهبود قابل توجه رضایت جنسی

9. تقویت عملکرد غدد جنسی مردانه

10. با اسپرم بسیار قوی نیروی پرتاب و پرتاب را افزایش دهید

11. عملکرد بیضه و تولید هورمون جنسی را تنظیم می کند

این محصول از فواید گیاه بهره می برد و فرمول پیشرفته آن در تقویت اسپرم و بهبود عملکرد جنسی مردان تاثیر مثبت دارد.

اسپرم از گروهی از مایعات تشکیل شده است:

سمنکس تحریک کننده و بهبود دهنده کلیه مایعات و ماهیچه های مربوط به اندام تناسلی از جمله:

1. مایع غده گلبول قرمز

2. پلاسمای گال

3. مایع غده ای مرتبط با پروستات

4. مایع با وزیکول

به طور قابل توجهی اندازه و تعداد اسپرم را در مردان افزایش می دهد و نعوظ را قوی تر و دلپذیرتر می کند. این ویژگی ها سمنکس را به بهترین دارو برای درمان ناباروری مردان تبدیل می کند.

بخوانید: قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی مردانه

ترکیبات کپسول سمنکس درمان ناباروری و تقویت اسپرم می باشد

کپسول سمنکس با ترکیبات ویژه و توضیحات زیر باعث بهبود درمان ناباروری و قدرت اسپرم در مردان می شود:

ال کارنیتین: مصرف ال کارنیتین باعث افزایش تعداد اسپرم و میل جنسی در مردان می شود.

ال-آرژنین: استفاده از ال-آرژنین منجر به افزایش بافت ماهیچه ای، بهبود سیستم ایمنی و افزایش باروری در مردان می شود. آرژنین به طور طبیعی در بدن تولید نمی شود. علاوه بر این، مصرف ال آرژنین منجر به افزایش تحرک اسپرم می شود.

L.

Lepidium Meyenii (ماکا) (گیاه ماکا): این ترکیب با تأثیر مثبت بر فرآیند تشکیل اسپرم، میل جنسی را تحریک می کند و باروری را بهبود می بخشد.

پوست درخت کاج: استفاده از این ترکیب منجر به بهبود خصوصیات مورفولوژیکی (شکل و ساختار) اسپرم و در نتیجه بهبود باروری می شود.

ترکیب این ترکیبات درمان بسیار مهم ناباروری را تقویت می کند و کیفیت مایع منی مردان را بهبود می بخشد.

سایر اجزای مهم Semenex

کپسول سمنکس همچنین حاوی ترکیبات زیر است که نقش مهمی در بهبود عملکرد جنسی مردان و کیفیت اسپرم دارد:

پوست Catuaba: میل جنسی را افزایش می دهد و عملکرد پروستات را در مردان بهبود می بخشد.

Epimedium sagittatum (گیاه Epimedium): این گیاه با داشتن موادی مانند ایکاریین بر عملکرد آنزیم نیتریک اکساید سنتاز تأثیر می گذارد که منجر به افزایش سطح اکسید نیتریک می شود و آرامش عضلات صاف را تسهیل می کند. . این اثر باعث پرخونی بافت آلت تناسلی می شود.

Muira Pauma Bark: مطالعات نشان داده است که این گیاه اثرات مثبتی در بهبود میل جنسی و اختلال نعوظ دارد.

Fructus Crataige (توت زالزالک): با گشاد کردن عروق خونی، فعالیت جنسی را بهبود می بخشد.

سرو: اثر آنتی اکسیدانی دارد و اثر مثبت آن به عنوان آنتی اکسیدان تایید شده است.

Tribulus Terrestris (گیاه Tribulus Terrestris): به افزایش قدرت جنسی و بهبود اختلال نعوظ کمک می کند.

آونا ساتیوا: به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی در بهبود کیفیت و کمیت اسپرم نقش دارد.

سرساپاریلا (ریشه ساراساپاریلا): در بهبود مشکلات دستگاه ادراری تناسلی و ناباروری مردان مفید است.

گرده گل سوئدی: قدرت بدنی و جنسی را افزایش می دهد.

تخمه کدو تنبل: فواید افزایش اندازه و تعداد اسپرم.

ویتامین E و روی: افزایش تولید تستوسترون و افزایش تعداد و تحرک اسپرم.

ترکیب عناصر موجود در کپسول سمنکس به عنوان یک محصول ترکیبی گیاهی، نقش مهمی در بهبود عملکرد جنسی و بهبود کیفیت اسپرم دارد.

اثرات مستقیم گیاهان سمنکس و نحوه استفاده از آنها

بلافاصله پس از مصرف قرص سمنکس، تغییرات قابل توجهی در تعداد اسپرم و شدت ارگاسم مشاهده خواهید کرد. اما برای نتیجه بهتر و کامل مصرف دارو هر 60 تا 90 روز توصیه می شود. این باعث می شود که اثرات مثبت دارو در دسترس بدن شما باشد و بهبودی دائمی و پایدار حاصل شود. در مجموع، صبر و پیشرفت در استفاده از این نوع محصولات برای بهره وری بهتر و نتایج در زندگی جنسی شما ضروری است.

نحوه مصرف کپسول سمناکس

بهترین راه برای مصرف کپسول سمنکس، مصرف سه کپسول در روز همراه با سه وعده غذایی است. کپسول سمنکس با ترکیباتی که برای تقویت اسپرم و درمان ناتوانی جنسی طراحی شده اند، به افزایش تعداد و کیفیت اسپرم کمک می کند. همچنین در دستیابی به سلامت جنسیت و پیشگیری از مشکلات ناباروری در زنان مهم است. اگرچه هیچ کس فکرش را نمی کند، واقعیت تلخ این است که برای رشد خانواده خود باید چندین شناگر سالم و بالقوه داشته باشید. در نتیجه نباید اهمیت مراقبت از سلامت جنسی و استفاده از محصولات مناسب در این زمینه را فراموش کرد.

با سمنکس سالم زندگی کنید و تعداد اسپرم های بیضه را افزایش دهید

تأثیر عادات و تغذیه روزانه بر سلامت جنسی و باروری مردان بسیار مهم است. اطمینان از تحرک مطلوب اسپرم و بهبود عملکرد جنسی نیازمند توجه به عوامل بیولوژیکی و بیوگرافی است که مستقیماً بر مشکل تأثیر می گذارد.

از عادت های بد دوری کنید: سیگار، الکل و مواد مخدر می توانند بر باروری و کیفیت اسپرم تأثیر منفی بگذارند. اجتناب از این عادات و داشتن یک سبک زندگی سالم می تواند به بهبود باروری و سلامت جنسی کمک کند.

تغذیه مناسب: تغذیه مناسب با مصرف میوه ها و سبزیجات سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی ضروری به بهبود باروری کمک می کند. میوه هایی مانند پرتقال و لیمو، سبزیجاتی مانند اسفناج و کلم بروکلی و حبوبات موجود در رژیم غذایی می توانند تاثیر مثبتی بر کیفیت اسپرم داشته باشند.

تاثیر ورزش: ورزش منظم و حفظ وزن سالم از عوامل مهم در بهبود عملکرد و میل جنسی مردان است. ورزش تحرک اسپرم را افزایش می دهد و عملکرد عروق را بهبود می بخشد.

مکمل های غذایی: مصرف مکمل های غذایی ممکن است مفید باشد. به طور خاص، ویتامین C و روی به بهبود تعداد و تحرک اسپرم کمک می کنند.

وزن مناسب: چاقی می تواند تأثیر منفی بر تعداد اسپرم و عملکرد جنسی داشته باشد. حفظ وزن سالم مهم است.

از آنجایی که عوامل مختلفی بر ترکیب و کیفیت اسپرم تاثیر می گذارد، ترکیب کپسول سمنکس با رژیم غذایی سالم و ورزش منظم می تواند به بهبود باروری و سلامت جنسی کمک کند.

افزایش تعداد اسپرم با طب سنتی

رژیم غذایی مناسب و قرص سمناکس باعث افزایش سرعت و پرش اسپرم می شود

رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان و پروتئین بالا نه تنها می تواند از سرطان، بیماری قلبی و حتی آلزایمر محافظت کند، بلکه نقش مهمی در درمان ناباروری مردان دارد. غذاهای مختلفی که حاوی آنتی اکسیدان هستند می توانند به بهبود کمبودهای مربوط به باروری کمک کنند. مطالعه ای که در نیوزلند انجام شد به وضوح نشان داد که رابطه مستقیمی بین مصرف مکمل های آنتی اکسیدانی و افزایش باروری در مردان وجود دارد.

استفاده از قرص سمناکس به عنوان یک روش موثر و ایمن برای درمان ناباروری مردان بسیار توصیه می شود. این محصول طبیعی با فرمول منحصربفرد شامل اسیدهای آمینه و گیاهان معدنی، تقویت کننده اسپرم و تقویت کننده حجم اسپرم است. این ترکیب ثابت شده در درمان ناباروری مردان، افزایش تعداد اسپرم و بهبود سلامت کلی جنسی بسیار موثر است. قرص سمناکس با ترکیبات طبیعی و مواد مغذی از جمله تخم کدو، سرشار از روی، به شما کمک می کند تا تمام مواد مغذی ضروری را بدون تغییر سبک زندگی خود دریافت کنید. این روش مطمئن و موثر راهی برای بهبود کیفیت زندگی جنسی و سلامتی شماست

عوارض قرص سمنکس چیست؟

البته مانند بسیاری از داروها، هر دارویی که تأثیر مثبتی بر مصرف کننده داشته باشد، ممکن است عوارض جانبی نیز داشته باشد. اما بسیار مهم است که قرص سمناکس منشاء گیاهی داشته و به روش کاملا طبیعی ساخته شده باشد. شرکت سازنده با استفاده از تحقیقات علمی و فناوری پیشرفته سعی در به حداقل رساندن عوارض جانبی این محصولات دارد. در واقع، هنوز هیچ عارضه جانبی تایید شده ای در ارتباط با مصرف قرص سمناکس وجود ندارد.

مدیر سایت بازدید : 24 پنجشنبه 05 بهمن 1402 زمان : 22:03 نظرات (0)


آوردن آرایشگر به خانه فواید زیادی دارد که نمی توانیم به اندازه کافی در مورد آنها صحبت کنیم. با ما همراه باشید تا با مزایا و مزایای ارسال آرایشگاه به منزل خود آشنا شوید.

صرفه جویی در زمان

زمان با ارزش ترین چیز در زندگی است و نمی توان آن را برای هیچ چیز قیمت گذاری کرد. آرایشگاه مورد نظر شما در شرق تهران قرار دارد و ممکن است در غرب تهران زندگی کنید. با توجه به ترافیک همیشگی تهران، رفتن از غرب به شرق را می توان با سفر مارکوپولو مقایسه کرد. با این حال، سالن های آنلاین می توانند با فرستادن آرایشگاه به خانه شما مشکل از راه دور را حل کنند و در وقت شما صرفه جویی زیادی کنند.

مشکلات را در طول زمان حل کنید

"عزیزم امروز خیلی سرمون شلوغه"، "رنگ ها رو باید یک ماه پیش نصب میکردی"...! آیا این جملات برای شما ناآشنا است؟ در واقع بسیاری از خانم ها حداقل یک بار وقتی به سالن زیبایی رفته اند و نتوانسته اند در زمان مورد نظر خدمات زیبایی مورد نظر خود را دریافت کنند، این عبارت را شنیده اند. با آرایشگاه های آنلاین و امکان ارسال آرایشگر به خانه، نیازی نیست مدت زیادی پشت تلفن منتظر بمانید و با مدیر سالن زیبایی داخلی بحث کنید. با امکان اعزام آرایشگر به منزل، برنامه او پیش روی شماست و طبق برنامه روزانه خود می توانید راحت ترین زمان را برای دریافت خدمات زیبایی بیابید.

تعهد را فراموش نکنید

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با هزاران مشکل در آرایشگاه مورد علاقه تان قرار ملاقات گذاشته اید، اما بعد از پایان کار، قرار ملاقات خود را از دست داده اید و نتوانسته اید به آرایشگاه بروید.

با وجود آرایشگاه های اینترنتی و امکان تحویل باربری درب منزل این مشکل کاملا برطرف شده است. حتی اگر قرار خود را فراموش کنید، یک آرایشگر به منزل شما می آید و خدمات زیبایی ارائه می دهد.

مراقب آرایشگری باشید

پشت هر آرایشگاه آنلاین موفقی یک مدیر ماهر و با تجربه است. یکی از وظایف مدیر سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه خانه عروس این است که معیارهایی برای ارزیابی عملکرد آرایشگرها تعریف کند تا در ارائه خدمات زیبایی دچار مشکل نشوند. یکی از قوانین آرایشگاه های آنلاین این است که آرایشگران پس از ارائه خدمات در منزل شما باید روزانه گزارش کار خود را آپلود کنند. بنابراین، وقتی انتخاب می‌کنید که آرایشگاه و آرایشگر آنلاین در منزل خود تحویل بگیرید، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین خدمات زیبایی را دریافت خواهید کرد.

چیزهای بد

هنر جملات گفتن عیب! این جمله مصداق بارز فرستادن آرایشگر به خانه است; زیرا این امکان با تمام مزیت های خاصش کاملاً کامل نیست. در زیر در مورد معایب اعزام آرایشگاه به منزل صحبت خواهیم کرد.

عدم اعتماد به آرایشگر

یکی از معایب اعزام آرایشگاه به خانه این است که اعتماد به آرایشگر در خانه دشوار است. برای حل این مشکل، مدیریت آرایشگاه آنلاین باید به فکر اقداماتی باشد که می توانید برای اطمینان از دسترسی آسان آرایشگاه ها در خانه انجام دهید.

برق کافی نیست

برخی از سالن های زیبایی ابزار و وسایل مخصوص به خود را دارند که قابل جابجایی نیستند. به عنوان مثال، آکوا فیشال یکی از پیشرفته ترین روش های پاکسازی پوست است و از ابزارهایی برای از بین بردن آکنه، چین و چروک و منافذ صورت استفاده می کند. انتقال این تجهیزات شرایط خاص خود را می طلبد و به همین دلیل امکان ارائه این دسته از خدمات زیبایی در منزل وجود ندارد.

مدیر سایت بازدید : 95 یکشنبه 17 دی 1402 زمان : 19:01 نظرات (0)


دیزل ژنراتور دستگاهی است که از انرژی حرارتی حاصل از سوزاندن روغن دیزل برق تولید می کند. این دستگاه ها به دلیل قابلیت های همه کاره و عملکرد پایدار در مکان های مختلف مانند صنعت، بیمارستان ها، کشاورزی و حتی در زمان بحران های انرژی مورد استفاده قرار می گیرند. در زیر 1000 کلمه در مورد ویژگی ها، عملکرد، کاربردها و مزایای دیزل ژنراتورها آورده شده است.

بهترین برندهای دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتورها به عنوان یکی از منابع اصلی تولید برق در جهان شناخته می شوند. این دستگاه ها که از اصطلاحاتی مانند احتراق، ژنراتور، سوخت دیزل استفاده می کنند، انرژی گرمایی را به برق تبدیل می کنند.

عملکرد دیزل ژنراتور

عملکرد دیزل ژنراتور بر اساس اصل اولیه چرخه دیزل است. در این چرخه، سوخت دیزل در محیطی فشرده به سرعت سوزانده می شود که انرژی حرارتی آزاد شده به سیلندرها منتقل می شود. ژنراتور از این انرژی برای چرخاندن توربین و تولید برق استفاده می کند.

دیزل ژنراتور Evol

قطعات موتور دیزل

راندمان بالا: یکی از ویژگی های اصلی دیزل ژنراتورها راندمان بالای آنهاست. این موتورها معمولاً مستقیماً از انرژی ناشی از سوختن سوخت بهره می برند که به معنای عملکرد بهتر و تبدیل کارآمدتر است.

پایداری در کار: دیزل ژنراتورها به دلیل ساختار ساده و مستحکم از پایداری بالایی در مدت زمان طولانی برخوردار هستند. این پایداری آنها را برای استفاده در انواع آب و هوا و کاربردهای صنعتی ایده آل کرده است.

صدای کم: در مقایسه با سایر منابع انرژی، دیزل ژنراتورها صدای کمتری تولید می کنند. این یک ویژگی مهم برای مواقعی است که عملکرد بی صدا دستگاه مهم است.

طول عمر: ساختار ساده و مستحکم دیزل ژنراتورها یکی از عوامل مهم در طول عمر کاری آنها می باشد. مقاومت و استحکام این دستگاه ها را نسبت به سایر فناوری ها نشان می دهد.

استفاده از دیزل ژنراتور

صنعت: در صنعت از دیزل ژنراتورها برای تامین برق در مناطق دورافتاده یا در زمان بحران استفاده می شود. این دستگاه از نظر بهره وری و قابلیت کار در شرایط سخت یک انتخاب ایده آل برای صنایع مختلف می باشد.

کشاورزی: ​​در بخش کشاورزی، دیزل ژنراتورها به عنوان منبع اصلی برق در مناطق دورافتاده یا مناطقی که به شبکه برق متصل نیستند استفاده می شود. این دستگاه ها به کشاورزان اجازه می دهد تا از تجهیزات الکتریکی برای آبیاری، پمپاژ و سایر فعالیت های حیاتی استفاده کنند.

بیمارستان ها و اورژانس ها: در مواقع اضطراری و قطعی برق در بیمارستان ها از دیزل ژنراتورها به عنوان منبع تغذیه پشتیبان استفاده می شود. این دستگاه ها ادامه خدمات پزشکی را در مواقع اضطراری ممکن می سازند.

سفر: دیزل ژنراتورها به عنوان منابع برق قابل حمل در مکان هایی که منبع برق ثابتی ندارند، مانند کمپینگ یا شرایط اضطراری بسیار مفید هستند.

پرسش و پاسخ

اگرچه دیزل ژنراتورها دارای ویژگی های زیادی هستند، اما مشکلاتی نیز دارند. به عنوان مثال، زمانی که از دیزل اشتباه استفاده می شود، آلودگی هوا و تولید گازهای گلخانه ای افزایش می یابد. نگهداری مناسب و نیاز به تعمیرات منظم نیز برای حفظ بهترین عملکرد این دستگاه ها ضروری است.

ژنراتورهای دیزل به عنوان یک فناوری مهم و گسترده برای تولید برق در جوامع مختلف شناخته می شوند. این دستگاه ها با بهره وری بالا، پایداری در عملکرد و کاربردهای متعدد، نقش مهمی در تامین برق با کیفیت به مکان های مختلف ایفا می کنند. با این حال ، برای بهینه سازی عملکرد بلند مدت ، باید به مشکلات مرتبط با آنها توجه ویژه ای شود.

دیزل ژنراتور ولوو

ولوو یک شرکت مشهور در صنعت خودروسازی و تجهیزات سنگین است. قدمت این شرکت سوئدی به سال 1927 باز می گردد و از آن زمان به عنوان یکی از معتبرترین و قوی ترین برندها در صنعت خودروسازی و تجهیزات ساختمانی شناخته شده است. در زیر برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ها و فعالیت‌های این شرکت آورده شده است:

تاریخچه: ولوو در سال 1927 توسط آسا میسکو، گوستاو لارسن و جان وارن برگ از گوتنبرگ تأسیس شد. اولین خودروهای ولوو با نام‌های Jakob و ÖV 4 تولید شدند.

2. انواع اصلی فعالیت:

آ. صنعت خودرو: ولوو به عنوان یکی از تولیدکنندگان خودروهای ایمن و بادوام شناخته می شود. این شرکت مدل های مختلفی از خودروهای سواری، SUV و کراس اوور را تولید می کند. آخرین نسل محصولات الکتریکی نیز بخشی از استراتژی توسعه ولوو است.

ب تجهیزات سنگین: ولوو پیشرو در تولید تجهیزات سنگین مانند کامیون، وسایل نقلیه ساختمانی، لودر چرخ، لودر چرخ و ماشین آلات معدن است. این دستگاه های بادوام و باکیفیت برای استفاده در شرایط سخت محیطی طراحی و ساخته شده اند.

3. اهمیت ایمنی: یکی از نقاط قوت ولوو این است که به ایمنی وسایل نقلیه و تجهیزات ساختمانی اهمیت زیادی می دهد. این شرکت به پیشرفت‌های زیادی در فناوری‌های ایمنی پیشرفته مانند سیستم‌های تشخیص برخورد، پیش‌بینی واژگونی و فناوری اتوماسیون راننده دست یافته است.

4. پیشرفت در فناوری الکتریکی: برای حمایت از حفاظت از محیط زیست و انطباق با روند الکتریکی در صنعت خودرو، ولوو همچنین متعهد به تولید خودروهای الکتریکی و هیبریدی است. مدل هایی مانند XC40 Recharge نمونه های بارز این موضوع هستند.

5- تأکید بر مسئولیت اجتماعی: ولوو به عنوان شرکتی با مسئولیت اجتماعی قوی شناخته می شود. این شرکت در چندین زمینه تلاش می کند ، از جمله حمایت از اقلیت ها ، پایداری محیط زیست و بهبود شرایط کارکنان.

6. خودروهای هوشمند: تلاش ولوو برای توسعه خودروهای هوشمند و متصل نیز بخش مهمی از تجارت این شرکت است. این شرکت به این حوزه اختصاص دارد و مشتریان جوان و آگاه به فناوری را جذب می کند.

ولوو با ترکیب کیفیت ، ایمنی ، نوآوری و مسئولیت اجتماعی ، نام شناخته شده ای در صنایع تجهیزات خودرو و سنگین است.

دیزل ژنراتور بالدوین

Bauduin یک شرکت فرانسوی است که موتورهای دیزلی صنعتی تولید می کند. این شرکت با بیش از 100 سال سابقه به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو موتور دیزل در جهان شناخته می شود. در زیر به برخی از امکانات و خدمات این شرکت می پردازیم:

تاریخچه: شرکت Bowdoin در سال 1918 تاسیس شد و از آن زمان بر روی تولید ماشین آلات الکتریکی و صنعتی تمرکز کرده است. بیش از یک قرن تجربه در این صنعت نشان دهنده تخصص و قدرت این شرکت در مهندسی مکانیک است.

2. فعالیت های اصلی:

الف. تولید موتورهای دیزلی:

Baudouin به عنوان تولید کننده پیشرو در موتورهای دیزلی الکتریکی و صنعتی شناخته شده است. این موتورها برای مصارف مختلفی از جمله تامین برق در صنعت، کشاورزی، حمل و نقل، معدن و ماشین آلات سنگین استفاده می شوند.

ب موتورهای ژنراتور: موتورهای دیزلی تولید شده توسط Baudouin در اندازه ها و قدرت های مختلف هستند و برای تولید برق در ژنراتورها و سیستم های قدرت مستقل استفاده می شوند.

Y. خدمات پس از فروش:

Baudouin به عنوان یک تولید کننده حرفه ای موتور دیزل، خدمات پس از فروش قوی ارائه می دهد. این شرکت از طریق شبکه گسترده نمایندگی و خدمات پس از فروش، مشتریان خود را با نگهداری، تعمیرات و پشتیبانی فنی پشتیبانی می کند.

3-تکنولوژی پیشرفته:

Baudouin با تمرکز بر تحقیق و توسعه، از فناوری های پیشرفته در تولید موتورهای دیزلی خود استفاده می کند. این فناوری ها عملکرد بهینه، بهره وری سوخت و حداقل آلاینده های محیطی را تضمین می کنند.

4. انگیزه برای پایداری: شرکت Bowdoin متعهد به تولید موتورهای دیزلی پایدار و سازگار با محیط زیست است. این انگیزه به ما این امکان را می دهد که محصولات با کیفیت بالا ارائه کنیم و اثرات منفی بر محیط زیست را به حداقل برسانیم.

5. استفاده در صنایع مختلف: موتورهای دیزلی بودوین به عنوان منبع انرژی پیشرفته در صنایع مختلف از جمله دریایی، راه آهن، معدن، نفت و گاز و کشاورزی استفاده می شود.

6. انگیزه برای خلاقیت:

بودوین از جنبه ای خلاقانه به توسعه محصولات خود می پردازد و با برقراری ارتباط با مشتریان و درک نیازهای آنها سعی در ارائه راه حل های نوآورانه دارد.

باودوین به طور کلی به عنوان بازیکن در صنعت موتور دیزل شناخته می شود و دارای سابقه طولانی و تجربه گسترده ای در تولید محصولات پیشرفته و با کیفیت است.

مدیر سایت بازدید : 28 پنجشنبه 14 دی 1402 زمان : 9:38 نظرات (0)

متن آهنگ عرفان طهماسبی باران که آمد من را خبر کن

ﻫﻮا اﻣﺸﺐ ﻫﻮای ﺗﻮﺳﺖ اﮔﺮ ﺑﺎران ﺑﺒﺎردMusicdel | موزیکدل

دﻋﺎ ﻛﺮدم ﺑﺮای ﺗﻮ ﺷﺒﻢ ﭘﺎﻳﺎن ﻧﺪارد

ﺑﻪ ﺷﺐ ﮔﻔﺘﻢ ﻧﮕﺎرم ﻛﻮ

ﭼﺮا ﺑﺎ ﻣﻦ ﺳﺮ ﻳﺎری ﻧﺪارد

ﺻﺪا آﻣﺪ ﻛﻪ دﻳﻮاﻧﻪ ﺗﻮ ﻳﺎرت ﻗﻴﺪ دﻟﺪاری ﻧﺪارد

ﺑﻰ ﻗﺮارم ای ﻧﮕﺎرم ﺗﻮ ﻛﺠﺎﻳﻰ ﺧﺒﺮ ﻧﺪارم

ﭘﺮﺳﻪ ﻫﺎی ﺑﻰ اﻣﺎﻧﻢ در ﺧﻴﺎﺑﺎن ﺛﻤﺮ ﻧﺪارد

ﮔﻔﺘﻰ ﺟﺎﻧﺎ دﻳﻮاﻧﮕﻰ ﻛﻦ ﺧﻄﺮ ﻧﺪارد

ﭘﺲ ﻛﺠﺎﻳﻰ اﻳﻦ دﻳﻮاﻧﻪ از ﺗﻮ ﺧﺒﺮ ﻧﺪارد

ﺑﺒﺎر ای ﺑﺎران

ﺑﺎران ﻛﻪ آﻣﺪ ﻣﻦ را ﺧﺒﺮ ﻛﻦ

ﺗﺎ اوج روﻳﺎ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺳﻔﺮ ﻛﻦ

ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻋﺎﺷﻖ ﺷﻮ و ﺑﺎز

ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻴﺸﻪ از ﻣﻦ ﮔﺬر ﻛﻦ

ﺑﻰ ﻗﺮارم ای ﻧﮕﺎرم ﺗﻮ ﻛﺠﺎﻳﻰ ﺧﺒﺮ ﻧﺪارم

ﭘﺮﺳﻪ ﻫﺎی ﺑﻰ اﻣﺎﻧﻢ در ﺧﻴﺎﺑﺎن ﺛﻤﺮ ﻧﺪارد

آهنگ جدید عرفان طهماسبی به نام «باران که آمد من را خبر کن»

مدیر سایت بازدید : 33 چهارشنبه 13 دی 1402 زمان : 10:42 نظرات (0)

IDS  یا سیستم تشخیص نفوذ چیست؟ مفهوم Intrusion Detection در امنیت چیست؟ چند نوع IDS داریم و نحوه کار هر کدام چگونه است؟  چند نوع روش تشخیص نفوذ وجود دارد؟ مهاجمان یا هكرها هميشه به دنبال حمله كردن به شبكه ها هستند . بهينه سازي و ايمن سازي تنظيمات سيستم از دسترسي آسان هكرها به شبكه ها تا حد زيادي جلوگيري مي كند . سيستم هاي تشخصي نفوذ ( IDS: Intrusion Detection Systems) ، فايروال ها ( Firewalls) و هاني پات يا ظرف عسل ( Honey pot) از فناوري هايي هستند كه مي توانند از بروز حملات هكري به شبكه ها تا حد زيادي جلوگيري كنند .

يك IDS يا سيستم تشخيص نفوذ ، كليه فعاليت هاي موجود بر روي شبكه را تجزيه و تحليل كرده و با استفاده از اطلاعات موجود بر روي پايگاه داده خود تعيين مي كند كه فعاليت انجام شده مجاز است يا غير عادي و غير مجاز است و همچنين تعيين مي كند كه آيا اين فعاليت مي تواند آسيبي به شبكه شما وارد كند يا خير و در نهايت به شما در مورد اينگونه فعاليت ها اطلاع رساني مي كند . اين اطلاع رساني معمولا از طريق ارسال آلارم ( alarm) يا هشدار به مدير سيستم انجام مي شود . يك IDS در حقيقت يك نوع Packet-Sniffer محسوب مي شود بطوري كه كليه Packet هاي ارسالي و دريافتي در شبكه را دريافت كرده و آنهارا تجزيه و تحليل مي كند ، اين سيستم توانايي فعاليت با انواع پرتكل هاي ارتباطي در شبكه را داراست بويژه توانايي فعاليت با پروتكل Tcp/IP .

 

IDS چیست؟ معرفی سیستم تشخیص نفوذ و انواع آن به زبان بسیار ساده

روش هاي تشخيص نفوذ

 

بصورت كلي 3 روش براي شناسايي و تشخيص نفوذ به شبكه وجود دارد كه به شرح زير هستند :

 

    .شناسايي امضاء يا ( Signature) : در اين روش كه همانند كاري است كه يك آنتي ويروس انجام مي دهد ، IDS داراي يك پايگاه داده است كه در آن نوع و روش فعاليت برخي از حملات مشخص شده اند ، به محض اينكه IDS ترافيكي را تشخصي دهد آنرا با اطلاعات پايگاه داده مربوطه مقايسه كرده و در صورت بروز تطابق اعلام هشدار مي كند. در دوره آموزش لینوکس به مقدمات سیستم های تشخیص نفوذ می پردازیم.

    تشخيص رفتار غير عادي ( Anomaly ) : در اين نوع از انواع IDS سيستم با توجه به رفتاري كه در شبكه عادي وجود دارد و ترافيكي كه در اثر يك عمل غير عادي ايجاد شده است و با توجه به بررسي هاي خود و مقايسه ترافيك طبيعي و غيرعادي تصميم مي گيرد كه در مورد اين نوع ترافيك هشدار دهد.

    تشخيص پرتكل غيرعادي ( Anomaly Protocol) : در اين نوع تشخصي مدل ها بر اساس مشخصات پرتكل TCP/IP تجزيه و تحليل مي شوند و در صورت مشخص شدن تغييرات در مشخصات اين پروتكل سيستم هشدار فعال مي شود .

 

انواع سيستم هاي تشخيص نفوذ

 

    سيستم هاي تشخيص نفوذ تحت شبكه ( Network Based IDS) : اينگونه از سيستم ها مانند يك جعبه سياه هستند كه در شبكه قرار گرفته و كارت شبكه آنها در حالت بي قيد ( Promiscuous) قرار مي گيرد و كليه ترافيك شبكه را دريافت و تجزيه و تحليل مي كند . مانند نرم افزار SNORT در سيستم عامل لينوكس.

    سيستم هاي تشخيص نفوذ ميزبان ( Host Based IDS): اينگونه از سيستم ها با استفاده از مميزي ( audit) كردن فايل هاي Log مربوط به يك رخداد بر روي هر سيستم فعاليت مي كنند و اين رويداد ها را تجزيه و تحليل مي كنند . از اينگونه از سيستم ها به دليل ايجاد بار كاري زياد براي هر سيستم ( CPU) معمولا كمتر استفاده مي شود . نرم افزار اينگونه سيستم تشخصي نفوذ بصورت تك به تك بر روي تمامي سيستم ها نصب مي شود و بصورت مجزا فعاليت مي كنند . مانند نرم افزار CSA: Cisco Security Agent.

    پايش فايل هاي Log File Monitoring : در اين نوع سيستم از كليه رخداد هاي ( Event) هاي روي سيستم هاي شبكه Log ‌برداري مي شود و همه اين Log ها به يك سرور بر روي شبكه منتقل شده و از طريق آن مورد تجزيه و تحليل قرار مي گيرند.

    چك كردن صحت و كامل بودن فايل ( File Integrity Checker) : اينگونه سيستم ها معمولا براي تشخيص انواع تروجان و نرم افزارهايي بكار مي رود كه باعث ايجاد تغييرات بر روي سيستم مي شوند ، در اين روش از هر فايل بر روي سيستم يك هش ( Hash) گرفته مي شود و در داخل يك ژايگاه داده مركزي نگهداري مي شود و در صورت بروز مشكل اين Hash با Hash فايل جديد مقايسه مي شود و در صورت عدم تطابق اعلام اخطار مي شود . ماننده نرم افزار Tripwire كه از نوع SIV: System Integrity Verifier مي باشد.

 

در دوره آموزش نتورک پلاس و در قسمت پانزدهم در خصوص مفاهیم سیستم های تشخیص نفوذ بصورت کلی صحبت شده است اما برای یادگیری کامل مفاهیم تشخیص نفوذ ، یادگیری دوره آموزش سکیوریتی پلاس رو حتما توصیه می کنم.

مدیر سایت بازدید : 39 یکشنبه 19 آذر 1402 زمان : 10:52 نظرات (0)


اینورتر یک وسیله الکترونیکی است که جریان مستقیم را به جریان متناوب تبدیل می کند، بنابراین مبدل جریان متناوب را مبدل جریان مستقیم می نامند. این تجهیزات اغلب قابلیت تغییر فرکانس و ولتاژ را دارند. این محصول نام های زیادی مانند درایو، درایو فرکانس متغیر، کنترل سرعت موتور یا VFD دارد.

همانطور که گفته شد، جریان DC را به AC تبدیل می کند، موتور الکتریکی را که بین منبع تغذیه و موتور قرار می گیرد، کنترل و راه اندازی می کند. هایپر صنعت فامکو تولید کننده و توزیع کننده انواع اینورتر می باشد.

انواع اینورتر سه فاز و تک فاز

از اینورترها در برق صنعتی، لوازم خانگی و صنعتی مانند ماشین لباسشویی، یخچال، آسانسور خانگی، پمپ آب، کولر گازی و ... استفاده می شود که جابجایی وجود دارد و توان سطح ولتاژ و فرکانس و ولتاژ تولید می شود. اینورتر را افزایش دهید در سطح دلخواه ولتاژ و فرکانس و تامین و تولید برق AC خروجی در ولتاژ و فرکانس مورد نیاز کاربر. در نهایت از برق متناوب تولید شده در خروجی اینورتر می توانیم انواع موتورهای سه فاز AC را کنترل و راه اندازی کنیم.

درایو فرکانس متغیر (VFD) چیست؟

درایو فرکانس متغیر (اینورتر VFD یا درایو فرکانس متغیر) نوعی کنترل کننده موتور الکتریکی است که با تغییر ولتاژ و فرکانس اعمالی، موتور را با سرعت و ولتاژ مناسب کار می کند. در کاربردهایی که موتور نیازی به کارکرد با سرعت کامل ندارد، می توان از VFD برای کاهش فرکانس و ولتاژ برای مطابقت با بار موتور استفاده کرد. در کاربردهایی که سرعت موتور نیاز به تغییر دارد، VFD به راحتی می تواند با افزایش یا کاهش سرعت چرخش موتور به سرعت مورد نیاز دست یابد.

این نوع اینورتر که به اختصار (VFD) نامیده می شود، با کنترل فرکانس برق ورودی AC، سرعت چرخش موتور الکتریکی و استارت نرم آن را کنترل می کند و فرکانس با سرعت اینورتر ارتباط مستقیم دارد. موتور الکتریکی، به طوری که فرکانس افزایش می یابد سرعت موتور الکتریکی نیز افزایش می یابد. برق DC مورد نیاز مبدل توسط برق AC اصلی شهر با ولتاژ 220 ولت و فرکانس 50 هرتز تامین می شود، بنابراین ابتدا برق AC به برق DC و سپس به برق AC مورد نیاز مبدل تبدیل می شود. . و از آنجایی که سرعت چرخش الکتروموتور ارتباط مستقیمی با فرکانس، تغییر فرکانس نسبی و ولتاژ اعمال شده به برق دارد، سرعت شفت را کنترل و راه اندازی می کند. AC به معنای جریان متناوب و DC به معنای جریان مستقیم است.

از آنجایی که اینورتر عنصر اصلی است، درایو فرکانس متغیر که گاهی مبدل یا درایو نامیده می شود، قادر به تامین برق ورودی تک فاز، موتورهای سه فاز تا 11 کیلو وات و برق ورودی سه فاز است. کنترل و راه اندازی موتورهای پرقدرت.

البته اینورتر در علم الکترونیک تعریف دیگری نیز دارد:

عناصر اینورتر (VFD) جریان مستقیم DC را به جریان متناوب AC (مبدل DC به AC) تبدیل می کند. موج تولید شده توسط اینورترها یک موج مربعی است که با استفاده از فیلترهای مخصوص (محلول و خازن) به موج سینوسی تبدیل می شود. اینورترها به صورت تک فاز و سه فاز در بازار موجود می باشند. کاری که این مبدل ها انجام می دهند برعکس کاری است که یکسو کننده ها انجام می دهند (AC به DC). اینورترها هیچ قطعه متحرکی ندارند و در طیف وسیعی از کاربردها، از منبع تغذیه کامپیوتر گرفته تا وسایل نقلیه بزرگ حمل و نقل استفاده می شوند. اینورترها معمولا از یک منبع DC مانند پنل های خورشیدی یا باتری ها برای تامین جریان AC استفاده می کنند. اینورتر اسیلاتور الکترونیکی از قدرت بالایی برخوردار است. دلیل نامگذاری آن این است که این دستگاه عملکرد معکوس مبدل برق AC به DC استاندارد را انجام می دهد. در واقع اینورتر یا درایو AC وسیله ای است که با استفاده از آن می توان سرعت موتور سه فاز AC را بدون کاهش قدرت و گشتاور موتور کنترل کرد. اینورترها در ظرفیت های مختلفی ساخته می شوند، به عنوان مثال برای موتور 20 اسب بخار باید از اینورتر 20 اسب بخار استفاده شود. بر حسب ورودی، اینورترها به دو دسته یک فاز و سه فاز تقسیم می شوند. البته محصول همه اینها سه مرحله است. برای اینورترهای بیش از 3 اسب بخار فقط از ورودی سه فاز استفاده می شود. برخی از اینورترهای برق کم وات هشدارهایی دارند مبنی بر اینکه نباید از آنها برای تغذیه لامپ های فلورسنت معمولی استفاده شود. دلیل هشدار این است که خازن تصحیح برق موازی با لامپ وصل شده است. با برداشتن خازن مشکل حل می شود.

اینورترهای فاز و شکل موج خروجی

اینورترها با توجه به تبدیل فاز به دو نوع اصلی تک فاز و سه فاز تقسیم می شوند و با توجه به شکل حاصل می توان آنها را به چهار نوع تقسیم کرد:

خروجی موج مربعی

خروجی MSW سینوسی یا شبه سینوسی اصلاح شده

خروجی سینوسی خالص PSW

عملکرد اینورتر

اینورتر یا درایو فرکانس متغیر برای راه اندازی موتور و کنترل سرعت آن در صنایع مختلف استفاده می شود. چگونه:

انواع ساخت و ساز صنعتی و پمپاژ

سیستم تامین آب بوستر پمپ

فن های صنعتی مانند فن کوره، فن گلخانه ای، فن تهویه، فن برج خنک کننده، فن تونلی و غیره.

درخت FAA

زنده

آتش سوزی در کارخانه چوب و ماشین آلات CNC

دستگاه خم کن و برش

دستگاه های جوش

انواع جرثقیل سقفی و جرثقیل بوم بزرگ

تسمه نقاله

دستگاه اکسترودر

انواع دستگاه های چاپ

ماشین آلات بسته بندی

انواع ماشین آلات صنعت تزریق پلاستیک

پارکینگ طبقاتی

انتقال برق HVDC

واحد محرک الکتریکی وسیله نقلیه الکتریکی

در پنل های خورشیدی استفاده می شود

منبع انرژی

منابع برق اضطراری

انتقال برق HVDC

در انتقال HVDC (انتقال مقادیر زیادی نیرو در فواصل طولانی با تلفات کم)، الکتریسیته AC ابتدا به برق DC با ولتاژ بالا تبدیل می شود و سپس برق DC توسط یک اینورتر به AC با فرکانس بالا تبدیل می شود.

درایوهای الکتریکی خودرو

در حال حاضر از اینورتر آیمستر مدل u1 برای کنترل لرزش موتور در برخی از وسایل نقلیه الکتریکی مانند قطارها و در خودروهای الکتریکی و هیبریدی مانند تویوتا پریوس استفاده می شود. به طور خاص، پیشرفت های مختلف در فناوری اینورتر به دلیل کاربرد آن در خودروهای الکتریکی است. در وسایل نقلیه با ترمز احیا کننده، اینورتر انرژی را از موتور می گیرد (در اینجا به عنوان یک ژنراتور عمل می کند) و آن را در باتری ذخیره می کند.

استفاده در پنل های خورشیدی

پنل های خورشیدی دارای خروجی DC هستند که نور خورشید را از طریق یک اینورتر جمع آوری و ذخیره می کند و این برق به AC تبدیل می شود.

منبع تغذیه

یک اینورتر انرژی DC را از منابعی مانند باتری ها، پنل های خورشیدی و سلول های سوختی به برق AC تبدیل می کند. توان خروجی را می توان به هر ولتاژ مورد نیاز تبدیل کرد. میکرو اینورترها جریان پانل های خورشیدی را به جریان متناوب تبدیل می کنند.

منابع برق اضطراری

استفاده از باتری و اینورتر یا منبع تغذیه بدون وقفه (UPS)  فنی مهندسی ثامن برای تامین جریان متناوب در صورت عدم دسترسی به برق. هنگامی که برق اصلی دوباره روشن می شود، یکسو کننده برای شارژ باتری ها استفاده می شود.

گرمایش القایی

از اینورترها برای افزایش فرکانس برق اصلی در هیتر القایی استفاده می شود که باعث تولید گرما در فلزات و فرآیند سخت شدن و نرم شدن آنها می شود. برای این منظور ابتدا جریان متناوب به جریان مستقیم تبدیل می شود و سپس جریان مستقیم توسط اینورتر به جریان متناوب با فرکانس بالاتر تبدیل می شود.

چگونه یک اینورتر مصرف برق را کاهش می دهد؟

اینورتر به طور هوشمند بار روی موتور را تشخیص می دهد و جریان را با توجه به بار به موتور می دهد که اغلب کمتر از جریان نامی موتور است. بنابراین موتور با توجه به میزان مصرف جریان می کشد و در نهایت مصرف انرژی الکتریکی را کاهش خواهیم داد.

به عنوان یک قاعده، اداره برق مصرف کنندگان را برای استفاده از بارهای راکتیو از شبکه سراسری جریمه می کند که معمولاً با نصب بانک های خازنی در نیروگاه ها حل می شود. از آنجایی که موتورهای القایی یکی از مصرف کنندگان اصلی بارهای راکتیو هستند، این مشکل با استفاده از اینورتر قابل حل است. اینورتر دارای یک بانک خازن در داخل است و به این ترتیب بار راکتیو مصرفی موتور را جبران می کند و موتور در نهایت تنها بار فعال بار اصلی را مصرف می کند، بنابراین هیچ جریمه ای وجود ندارد و نیازی به نصب بانک خازن خارجی نیست.

از آنجایی که موتور دارای بار فعال بر روی خط است، در صورت استفاده از موتور برای راه اندازی و کنترل خودرو، وجود بانک خازن این بار فعال را جبران کرده و تنها بار فعال مورد نظر را مصرف می کند. شبکه الکتریکی که جبران تلفات، توان الکتریکی و مصرف جریان را کاهش می دهد.

در بسیاری از کاربردها در صنایع مختلف، از آنجایی که برای راه اندازی نیاز به مصرف انرژی زیادی است، موتور انتخابی با قدرت بالایی برای جبران این مقدار انرژی انتخاب می شود و این به دلیل رایج تری تبدیل شده است. در حین کار از شبکه استفاده می شود و با استفاده از یک اینورتر این جریان به طور خودکار به مقدار مورد نیاز افزایش می یابد و در حین کار به مقدار مورد نیاز کاهش می یابد، بنابراین هزینه کلی مصرف برق به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. .

در بسیاری از کاربردها، موتور هنگام راه‌اندازی جریان بسیار بالایی از منبع تغذیه می‌گیرد و منجر به ولتاژ پایین در منبع تغذیه و آسیب رساندن به منبع تغذیه و سایر دستگاه‌ها می‌شود، این جریان تا ۶ برابر امتیاز فعلی موتور می‌رسد که بسیار زیاد است. نامطلوب بله، اگر از یک اینورتر استفاده کنید، این جریان اضافی بسیار کم خواهد بود (0.2 برابر حداکثر). به عنوان مثال، اگر موتور با جریان نامی 10 آمپر کار کند، این جریان راه اندازی به 60 آمپر می رسد و در هنگام استفاده از اینورتر حداکثر 12 آمپر خواهد بود، جریان موتور به طور خودکار با کم شدن بار موتور کاهش می یابد. . این امکان علاوه بر کاهش هزینه های انرژی، باعث افزایش طول عمر موتور نیز خواهد شد.

امکان استفاده از جریان تک فاز 220 ولت به جای سه فاز 380 ولت برای راه اندازی موتور سه فاز با حداکثر توان 4 کیلو وات به این معنی است که می توانید موتور سه فاز را کاملا با جریان خانگی راه اندازی کنید.

در پمپ ها و فن ها دبی متناسب با سرعت موتور است اما توان مصرفی متناسب با مکعب سرعت است. به عنوان مثال، اگر سرعت موتور 50 درصد کاهش یابد، مصرف انرژی مورد نیاز 12.5 درصد خواهد بود که به معنای صرفه جویی در مصرف انرژی 87.5 درصد است.

تفاوت بین اینورتر و درایو

درایوها قابلیت تنظیم ولتاژ، فرکانس و توان ورودی و همچنین مقدار خروجی را دارند، در حالی که اینورترها فقط ولتاژ و توان خروجی را تغییر می دهند. در اینورترها عمل برگشت جریان مستقیم به جریان متناوب اتفاق می افتد، اما در درایو علاوه بر این عمل، یکسان سازی جریان نیز انجام می شود که باعث تنظیم تنظیم دور موتور می شود و در اینورترها بر خلاف درایو وجود دارد. هیچ کدام نیست قطعات متحرک

مبدل یا مبدل تک فاز به سه فاز چیست؟

اینورترها یا موتورهای صنعتی قابلیت راه اندازی الکتروموتورهای سه فاز و برق تک فاز را دارند که یکی از مهمترین مزایای اینورترها یا موتورهای صنعتی می باشد. اینورترها و درایوهای تک فاز به سه فاز برای کارگاه ها و جاهایی که بنا به دلایلی برق سه فاز وجود ندارد مناسب است.

مزایای درایوهای سه فاز معکوس و تک فاز

امکان راه اندازی موتور سه فاز تا 4 کیلو وات (البته این ظرفیت بستگی به برند درایو دارد).

قابلیت چرخاندن ماشین برقی به چپ و راست

شوک مکانیکی را در هنگام راه اندازی اولیه کاهش می دهد

جلوگیری از جریان راه اندازی موتور الکتریکی

صدا و صدای موتور الکتریکی را کاهش می دهد (این یک مزیت مناسب برای مشتریان پمپ خانگی است که اغلب از صدای الکتروپمپ ها شکایت دارند).

رایج ترین استفاده از مبدل های فرکانس تک فاز به سه فاز، پمپ های خانگی است. به این دلیل که اکثر خانه ها به سه فاز دسترسی ندارند. به همین دلیل بهترین گزینه برای کنترل الکتروپمپ ها و نصب سنسور برای اندازه گیری سطح آب رسیدن به لایه های مختلف، استفاده از عملیات تک فاز است که دارای سه فاز است:

مدیر سایت بازدید : 37 جمعه 17 آذر 1402 زمان : 10:44 نظرات (0)

چه مواد غذایی بدون استفاده از مواد شیمیایی مصنوعی تولید می شود؟ چرا باید مواد غذایی تولید کنیم که تا حد امکان کمتر از مواد شیمیایی مصنوعی استفاده شود؟ در ادامه مقاله پیشگامان شیمی در مورد مواد نگهدارنده طبیعی همراه ما باشید تا این مورد را به طور کامل بررسی کنیم.


برای مشاوره رایگان و خرید داروهای طبیعی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مواد نگهدارنده موضوعی تکراری در بحث عمومی هستند و بسیاری از مصرف کنندگان آنها را با جدیدترین مواد شیمیایی مضر موجود در غذا مرتبط می دانند. محافظت از مواد غذایی در برابر فساد صدها سال است که وجود داشته است، انسان ها ابتدا از نمک و دود برای جلوگیری از فاسد شدن گوشت و ماهی استفاده کردند. با وجود مشکلات فراوان، مواد نگهدارنده در حال حاضر مواد ضروری در محصولات غذایی ما هستند.

بخشی از دلیل افزایش تقاضای مصرف کنندگان، سهولت و راحتی غذا و استانداردهای بالای ایمنی مواد غذایی است. همه غذاها حاوی مواد نگهدارنده غذایی هستند. مواد نگهدارنده برای مبارزه با رشد باکتری‌ها، قارچ‌ها و مخمرها به غذاها اضافه می‌شوند و می‌توانند غذاها را تازه‌تر نگه دارند و عمر مفید آن‌ها را افزایش دهند. نگهدارنده های غذایی برای کاهش یا جلوگیری از تغییر رنگ، طعم یا بافت استفاده می شوند.

مواد نگهدارنده طبیعی نمک، شکر، الکل، سرکه و غیره هستند. اینها مواد نگهدارنده طبیعی هستند که برای تهیه ترشی، ترشک و غیره استفاده می شوند. همچنین انجماد و تخمیر از راه های طبیعی برای حفظ مواد غذایی در نظر گرفته می شد.

پودر قهوه و سوپ برای نگهداری خشک می شوند. در این بخش، نگهدارنده‌های طبیعی مرکبات مانند اسید سیتریک و اسید اسکوربیک بر روی آنزیم‌ها اثر می‌گذارند و متابولیسم آن‌ها منجر به حفظ آن می‌شود. شکر و نمک اولین نگهدارنده های طبیعی هستند که رشد باکتری ها را در غذا کاهش می دهند. نمک هنوز به عنوان یک نگهدارنده طبیعی برای نگهداری گوشت و ماهی استفاده می شود.

دلایل زیادی برای استفاده از مواد نگهدارنده در غذا وجود دارد. یکی از دلایل این است که آنها می توانند به حفظ و بهبود عملکرد محصول و کاهش آسیب ناشی از کپک، هوا، باکتری، قارچ یا مخمر کمک کنند. در برخی موارد، مکمل ها و داروها می توانند مزایای تغذیه ای را بهبود بخشند یا حفظ کنند. علاوه بر این، می توان از آنها برای بهبود طعم، بافت و ظاهر استفاده کرد. به طور کلی برای ایجاد طعم شیرین و کاهش چربی از مواد افزودنی و نگهدارنده استفاده می شود.

کنسرو کردن غذا عمدتاً به سه دلیل انجام می شود.

اول، برای حفظ خواص طبیعی غذا

دوم، حفظ ظاهر غذا

سوم، افزایش ارزش ذخیره سازی مواد غذایی

مواد نگهدارنده مصنوعی:

نگهدارنده های مصنوعی صنعت غذا را متحول کردند تا ماندگاری محصولات غذایی را افزایش دهند. این امر توزیع گسترده و تولید انبوه مواد غذایی و گشایش بازارهای جدید را تسهیل کرد. مواد نگهدارنده نقش دیگری در تولید مواد غذایی دارند. به عنوان مثال، محصولات غذایی فرآوری شده و تصفیه شده برای جلوگیری از پیری و تغییر رنگ طبیعی به مواد نگهدارنده نیاز دارند. علاوه بر این، برخی از مواد نگهدارنده نیز هدف رئولوژیکی دارند. اینها امولسیفایرهایی هستند که به غذاها بافت دلخواه می دهند. به عنوان تثبیت کننده و قوام دهنده عمل می کند.

از نظر بهداشتی، نگهدارنده های مصنوعی به دلیل عوارض جانبی مختلفی مانند بیماری های روده ای و چاقی مورد انتقاد قرار گرفته اند. فاکتورهای زیادی برای فرآوری غذاهای سازگار با متن وجود دارد. مواد نگهدارنده را می توان از مواد طبیعی مانند نمک یا الکل تهیه کرد.

نگهدارنده های "طبیعی" یا "ارگانیک" سالم تر از نگهدارنده ها یا مواد شیمیایی هستند. در واقع مواد نگهدارنده مصنوعی مانند نیتریت سدیم، بنزوات سدیم، پروپیونات سدیم، پروپیونات کلسیم و سوربات پتاسیم از دیرباز در تهیه غذا مورد استفاده قرار می گرفتند زیرا در جلوگیری از فساد مواد غذایی بسیار موثر هستند. مواد نگهدارنده مواد غذایی برای جلوگیری از رشد ارگانیسم هایی مانند مخمر و باکتری ها در غذا اضافه می شوند. نگهدارنده ها می توانند از فرآیند تخمیر جلوگیری یا متوقف کنند و غذا را اسیدی کنند.

مواد نگهدارنده طبیعی:

در گذشته از برخی مواد نگهدارنده طبیعی مانند آب مرکبات، نمک، شکر و سرکه برای نگهداری مواد غذایی استفاده می شد. با توسعه تکاملی، صنایع غذایی سعی کرده است از گیاهان و عصاره های آنها به عنوان ابزار بالقوه نگهداری مواد غذایی استفاده کند.

نگهدارنده های طبیعی محبوب

رایج ترین نگهدارنده های طبیعی آنهایی هستند که همه ما می شناسیم:

سول

قرن هاست که از نمک برای نگهداری گوشت و سبزیجات استفاده می شود. میکروارگانیسم هایی که غذا را فاسد می کنند در آب رشد می کنند، اما نمک این آب را جذب کرده و از رشد آنها جلوگیری می کند. نمک همچنین از مخمر و باکتری غذا جلوگیری می کند.

آب لیمو

آب لیمو سرشار از اسید سیتریک و اسید اسکوربیک است که به عنوان ویتامین C شناخته می شود. اسید از رشد میکروارگانیسم ها در غذا جلوگیری می کند و تداخلی نخواهد داشت. ویتامین C همچنین یک آنتی اکسیدان قوی است که از مواد غذایی در برابر اکسید شدن محافظت می کند.

عصاره دانه گریپ فروت

عصاره رزماری

متشکرم

شکر مانند نمک با جذب آب بیشتر و جلوگیری از رشد میکروبی غذا را حفظ می کند.

اسید سیتریک (به دست آمده از مرکبات)

عصاره رزماری و استفاده از آن به عنوان یک نگهدارنده طبیعی

این فرآیند با استخراج آنتی اکسیدان ها از برگ رزماری از طریق روشی به نام استخراج دی اکسید کربن آغاز می شود. همانطور که می دانیم آنتی اکسیدان های غذایی می توانند از تجزیه مواد آلی جلوگیری کنند. استخراج مقدار کمی روغن تولید می کند که می تواند با یک محصول مخلوط شود. علاوه بر این، عصاره حنا در لوازم آرایشی بسیار محبوب است.

ایمنی نگهدارنده های طبیعی مواد غذایی

این تحقیق  درمورد انواع مواد نگهدارنده در زمانی انجام می شود که شواهد علمی در مورد چگونگی تأثیر داروهای ضد افسردگی بر رشد و تکامل در حال ظهور است. محققان بیانیه ای منتشر کرده اند که در آن نگرانی ها را در مورد مواد شیمیایی مورد استفاده برای نگهداری مواد غذایی به ویژه گوشت افزایش داده اند. اینها شامل نیترات ها و نیتریت ها هستند که می توانند با تولید تیروئید تداخل داشته باشند که برای تنظیم فعالیت متابولیک مهم است و با سرطان معده و سیستم عصبی مرتبط است.

منبع جدید نگهدارنده های فلاونوئید طبیعی که به طور ایمن توسط NTU از مخمر تولید می شود، منبع بسیار خوبی است، زیرا این نوع مخمر در تولید آبجو و واکسن های هپاتیت B استفاده شده است. فلاونوئیدها مکمل های ویتامین طبیعی مهم هستند، اما به عنوان نگهدارنده های طبیعی که برای انسان بی ضرر هستند نیز استفاده می شوند. این برخلاف مواد نگهدارنده مصنوعی است که در اکثر غذاهای فرآوری شده مانند آسپارتام و نیترات ها یافت می شود که می تواند باعث سرطان و سایر اثرات مضر سلامتی شود.

سازمان غذا و دارو مسئول نظارت بر مواد نگهدارنده است تا مطمئن شود که به بدن آسیب نرسانند. نه تنها مواد نگهدارنده در غذاهای انسانی مورد ارزیابی قرار می گیرند، بلکه در غذاهای با منشاء حیوانی نیز کنترل می شوند. اگرچه نام برخی از مواد نگهدارنده ممکن است چندان جالب به نظر نرسد، اما معمولاً ترکیباتی هستند که معمولاً در بسیاری از غذاهایی که می‌خورید یافت می‌شوند. فریب نام های طولانی را نخورید. هرچه بیشتر در مورد نگهدارنده ها بیاموزید، ایمن تر خواهید بود.

مدیر سایت بازدید : 128 پنجشنبه 09 آذر 1402 زمان : 21:07 نظرات (0)


تاریخچه صنعت چاپ و چاپخانه به اندازه تمدن بشری است. و سالها از اختراع اولین ماشین چاپ توسط سومریان، اولین بنیانگذاران تمدن بشری می گذرد. دستگاه هایی که با ساختار ساده ای کار می کنند که حروف را مرتب می کند و روی آنها جوهر می ریزد. با این حال، زمان زیادی از آن زمان می گذرد و این صنعت نیز مانند سایر جنبه های زندگی بشر، تغییرات بسیاری را پشت سر گذاشته است.

چاپگرهای جوهرافشان از اواسط دهه 1980 اولین نمونه ها هستند و می توان گفت که پیشرو چاپگرهای امروزی هستند. دستگاه هایی که در مدت زمان بسیار کوتاهی به یکی از پرکاربردترین و کاربردی ترین دستگاه ها تبدیل شده و جایگاه قدرتمندی در بازار ایجاد کرده اند. با این حال، در نزدیک به 40 سال از آن زمان، ما شاهد تکامل و بلوغ این ابزارها و صنعت بوده ایم. به طوری که چاپگرها به تدریج حالت صنعتی را ترک کردند و به ابزار اداری تبدیل شدند که در ادارات، مغازه ها و امروزه در بسیاری از خانه های ما یافت می شود.

امروز می توان گفت که نویسندگان عصای دست ما شده اند. بدون این ابزار، انجام بسیاری از کارهای اداری غیرممکن خواهد بود و طراحی کلیه فرم ها و اسناد، حتی در صورت غفلت از فرم، کاری دشوار و غیر ممکن خواهد بود. بنابراین، بسته به محل کار، همه ما ممکن است بخواهیم یک مدل از این ابزار کار را خریداری کنیم. اما باز هم با توجه به گستره آپشن های موجود در بازار امروز و تنوع گزینه های موجود، کدام مدل برای ما مناسب است؟

ویژگی های یک چاپگر خوب

بدون شک یکی از اولین سوالاتی که هنگام تصمیم گیری برای خرید چاپگر مناسب به ذهن شما خطور می کند این است که بهترین چاپگر چه ویژگی هایی دارد و الزامات مقایسه انواع چاپگرها چیست. در این بخش از مقالات اخیر، می خواهیم شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و برخی از بهترین ویژگی هایی که چاپگر موجود در بازار می تواند داشته باشد، آشنا کنیم.

بخش اصلی

کیفیت چاپ (dpi)

این سبک را می توان مهم ترین سبک هر نشریه نامید. در واقع روش کلی کار چاپگر این است که با کشیدن نقاط رنگی، الگوهای درخواستی را ترسیم می کند. بنابراین بدیهی است که هر چه تعداد این نقاط بیشتر باشد، کیفیت تصاویر چاپ شده بالاتر خواهد بود. بنابراین می توان گفت که چاپگر از کیفیت بالایی برخوردار است و برای یک اندازه خاص کاغذ (کاغذ 1 اینچی) نقاط زیادی را ترسیم می کند.

از این رو مدت ها پیش واحدی برای طراحی چاپگر تصمیم گرفته شد که همان نقطه در اینچ است که در نماد dpi نیز ارائه می شود. علاوه بر این، استاندارد dpi برای مدت طولانی تنظیم شده است که می گوید همه اعداد dpi باید ترکیبی از 300 یا 360 باشند.مثلاً 1200 dpi یا 1440 dpi.

نکته: در واقع می توان این ویژگی را مترادف با پیکسل در تصاویر دانست که هر چه تعداد آنها بیشتر باشد کیفیت تصویر بالاتر می رود.

سرعت موتور

دومین ویژگی مهم یک چاپگر بدون شک تعداد صفحاتی است که در واحد زمان می تواند چاپ کند. که معمولاً در صفحات در دقیقه (ppm)، حروف در دقیقه (cpm) یا ipm بیان می شود. با این حال، این ویژگی نیاز به بررسی و تحقیق دقیق در هنگام خرید دارد. زیرا فروشندگان اغلب ارقامی را به خریداران نشان می دهند که چاپ را در حالت "پیش نویس" منعکس می کند.

سریعتر از چاپ است، اما کیفیت تصاویر چاپ شده پایین است و در هر صورت خوب نیست. یا حتی گاهی این ترفند بد است و اولین باری که اولین کاغذ را قبل از چاپ آماده می کنید حذف می شود و به شما نمی گویند. علاوه بر این، بسته به پیچیدگی کار، سرعت چاپ ممکن است متفاوت باشد. یعنی چاپ تصاویر پیچیده یا چاپ هر دو طرف کاغذ قطعا سرعت چاپگر را کاهش می دهد.

کش یا حافظه داخلی

بافر یا صف یک حافظه داخلی است که معمولاً برای ذخیره اطلاعات یا عملیات به ترتیب پردازش یا انجام آنها استفاده می شود. چاپگرهای قدیمی بافر نداشتند و این فرآیند در واقع توسط کامپیوتری که به چاپگر متصل است انجام می شد. اما کارشناسان بر اساس پیشرفت سیستم عامل ها و رایانه ها دریافته اند که اجرای چنین رویه ای میزان پردازش سیستم عامل را افزایش داده و آن را بسیار دشوار می کند.

علاوه بر این، در این حالت، هر گونه وقفه در ارتباط بین رایانه و چاپگر ممکن است باعث توقف فرآیند چاپ شود. مشکلات دیگری نیز وجود دارد که از حوصله این بحث و این مقاله خارج است. بنابراین، سازندگان شروع به نصب حافظه در داخل چاپگر کردند تا تمام یا بخشی از اطلاعات چاپ شده را ذخیره کنند و در نتیجه بار روی رایانه را کاهش دهند.

حافظه ذکر شده معمولاً بر حسب کیلوبایت (KB) یا مگابایت (MB) بیان می شود و در پرینترهای اداری ارزان قیمت معمولاً حدود 32 تا 128 مگابایت است. در همین حال، مدل های بالاتر دارای حدود 256 مگابایت حافظه رم یا بیشتر هستند. همچنین لازم به ذکر است که حافظه چاپگرهای گرافیکی معمولا از یک گیگابایت شروع می شود. البته میزان این حافظه در بسیاری از استفاده های روزانه اهمیت چندانی ندارد.

با این حال، دفاتر پرمشغله با حجم زیاد اسناد چاپی و فایل های گرافیکی پیچیده یا فشرده نیاز به حافظه بیشتری دارند. پس در این مواقع باید حداکثر قابلیت ارتقا حافظه را بررسی کرده و مطمئن شوید که در صورت نیاز می توانید حافظه مدل مورد نظر خود را افزایش دهید.

حداکثر تعداد صفحات چاپ شده در ماه (چرخه کاری ماهانه)

این عدد آماری حداکثر تخمین تعداد صفحاتی است که یک چاپگر می تواند در یک ماه بدون هیچ مشکلی چاپ کند. البته توجه داشته باشید که اگر به سلامت چاپگر خود اهمیت می دهید، تعداد چاپ های به دست آمده با استفاده از دستگاه آماده کمتر از تعداد استاندارد منتشر شده توسط سازنده است. اگر این مقدار نیاز شما را برآورده نمی کند و احساس می کنید به مقدار بیشتری نیاز دارید، بهتر است به فکر خرید محصول دیگری با محدودیت بیشتر و ماندگاری بیشتر باشید.

همچنین، هنگام خرید چاپگر، معمولاً ایده خوبی است که حداکثر تعداد صفحات قابل چاپ در ماه را به عنوان معیاری برای اطمینان و دوام چاپگر در نظر بگیرید. هر چه این مقدار بیشتر باشد، انعطاف پذیری و طول عمر دستگاه بیشتر می شود. همچنین در مورد این دوره کاری باید بدانید که مدت کارکرد پرینترهای تکی حدود پنج هزار صفحه است که معمولاً برای مصارف خانگی کافی است و به ندرت به بیش از آن نیاز است.

اما در پرینترهای اداری این مقدار حتی در پایین ترین مدل ها معمولا بیش از بیست هزار صفحه است. در همین حال، برخی از مدل های بهتر و بالاتر نیز دوره های 100000 صفحه یا بیشتر را ارائه می دهند. پس اگر قصد خرید چاپگر اداری را دارید این ویژگی چاپگر و همچنین حجم کار واحد مورد نظر را در نظر بگیرید تا محصول خریداری شده با کار مورد نظر مطابقت داشته باشد.

قابلیت اتصال به شبکه

چاپگر  شخصی آوافرهنگ معمولاً در رایانه استفاده می شود، بنابراین فقط یک اتصال USB دارد. با این حال، با نیاز رایج به چندین سیستم با استفاده از یک چاپگر، چاپگرهای اداری اغلب از اتصال شبکه بی سیم داخلی استفاده می کنند. هنگامی که همه رایانه ها به صورت بی سیم به شبکه متصل هستند، می توانید از این چاپگرها در حالت اشتراکی استفاده کنید.

علاوه بر این، در برخی از این چاپگرها معمولاً یک پورت RJ45 برای اتصال به شبکه سیمی وجود دارد. علاوه بر این، مدل‌های پیشرفته‌تر چاپگر معمولاً صفحات وب یکپارچه (قابل دسترسی از طریق مرورگر) یا ابزارهای دیگر را برای تسهیل مدیریت شبکه ارائه می‌کنند. البته توجه به این نکته ضروری است که با استفاده از تنظیمات رایانه ای که از طریق کابل USB به آن متصل شده است، می توان به چاپگر شخصی تحت شبکه محلی نیز دسترسی داشت و از آن استفاده کرد. اما همانطور که گفتیم این کار مستلزم اجرای تنظیمات خاص و عضویت تمامی کامپیوترهای گروه خانگی است. علاوه بر این، برای استفاده از چاپگر به این روش، رایانه متصل به چاپگر باید روشن باشد.

ویژگی های ذخیره و تحویل اسناد

سینی ورودی کاغذ استاندارد و اختیاری

سینی کاغذ بخشی از چاپگر است که می تواند مقدار زیادی کاغذ را در خود جای دهد. کشنده کاغذ با برداشتن یک ورق در یک زمان، کاغذ چاپگر را تغذیه می کند. این قسمت در واقع به گونه ای طراحی شده است که کاربران مجبور نباشند هر بار که چاپ می کنند کاغذ را در چاپگر قرار دهند. زیرا این کار بسیار زمان بر و استرس زا است. این امر به ویژه در هنگام چاپ چندین صفحه یا چندین برگه در یک صفحه صادق است.

در استانداردهای سینی ورودی کاغذ می توان گفت که تعداد صفحات قابل نگهداری در سینی کاغذ چاپگر باید بیشتر از تعداد صفحات قابل چاپ در یک روز باشد و همچنین با پرکردن سینی دستگاه چاپ. یک بار می توانید آن را به مدت 3-4 روز استفاده کنید. البته به خاطر داشته باشید که این مقدار کم است زیرا همه ما می دانیم که ممکن است مواقعی پیش بیاید که برخی روزها نخواهیم از دستگاه چاپ استفاده کنیم و برخی روزها صفحات کاغذی زیادی داشته باشیم.

به هر حال، اندازه متوسط ​​استاندارد برای چاپگرهای شخصی معمولاً 100 تا 150 برگ کاغذ است! البته این استانداردها بر اساس بیشترین حجم استفاده است و بسیاری از ما حتی نمی توانیم این مقدار در ماه برای مصارف خانگی چاپ کنیم. همان استانداردها برای چاپگرهای اداری حداقل 250 صفحه کاغذ را به عنوان حداقل ظرفیت مورد نیاز در نظر می گیرند. اگرچه اندازه هایی برای مدل های بالاتر وجود دارد که می توانند 500 برگ یا 1000 برگ یا حتی بیشتر را در فرم استاندارد یا ارتقا یافته خود در خود جای دهند.

در اکثر چاپگرها، این سینی ها به بیرون می لغزند و زیر دستگاه قرار می گیرند. با این حال، برخی از چاپگرها هستند که کاغذ را از طریق یک شکاف در بالا یا مرکز چاپگر تغذیه می کنند. علاوه بر این، چاپگرهای پیشرفته علاوه بر داشتن سینی، از قابلیت تغذیه صفحات تکی با استفاده از اسلات نیز بهره می برند. می توانید از آن برای چاپ در اندازه های مختلف کاغذ و سایر موارد قابل چاپ مانند پاکت نامه و غیره استفاده کنید. بدون اینکه کاغذ را از سینی خارج کنید.

سینی چند منظوره

این سینی ها برای نگهداری چندین نوع کاغذ به طور همزمان طراحی شده اند و بسته به سفارش چاپی که می دهید چاپگر شما را تغذیه می کند. این سینی ها معمولا برای چاپ انواع کاغذ مانند A4، A5، پاکت نامه و غیره مناسب هستند. در چنین مواقعی استفاده از این سینی ها به شما این امکان را می دهد که اسناد مختلف را بدون اذیت کردن و اتلاف وقت به سرعت چاپ کنید.

چاپ دورو (در دو طرف کاغذ)

در بسیاری از موارد، برای صرفه جویی در مصرف کاغذ و یافتن راه هایی برای حل مشکل جابجایی و نگهداری کاغذ و اسناد با قطر کمتر، تمایل به چاپ از دو طرف داریم. در چنین مواقعی اگر چاپگر ما دارای چاپ دو طرفه خودکار باشد، کار ما بسیار راحت می شود. در غیر این صورت، باید هر دو طرف را به صورت دستی چاپ کنیم (هر صفحه را چاپ، برگردانیم و طرف دیگر را چاپ کنیم) یا از قابلیت چاپ صفحات زوج و فرد استفاده کنیم. همچنین نیاز به قرار دادن کاغذ به روش خاصی دارد که ممکن است کمی گیج کننده باشد.

لازم به ذکر است که اکثر چاپگرهای اداری عموماً از چاپ دورو خودکار پشتیبانی می کنند. اما این ویژگی تنها در برخی از چاپگرهای شخصی و خانگی قابل مشاهده است. بنابراین، اگر قصد دارید حجم زیادی از صفحات را چاپ کنید، بهتر است در خرید چاپگر دقت کنید. زیرا اکثر چاپگرهای خانگی علاوه بر عدم امکان چاپ در دو طرف، برای چاپ با حجم بالا مناسب نیستند و نتیجه آن احتمالاً فشار به چاپگر و خرابی آن خواهد بود.

ویژگی های مثبت موازی

لوازم جانبی و مشخصاتی که در زیر توضیح داده شده چیزهای کمیاب در چاپگر هستند، اما وجود آنها چیز خوبی است که بسیار مفید است و باعث می شود چاپگر شما بهتر کار کند.

ترویج

این قطعات بسته به دسته و قیمت چاپگر شما در اشکال و رنگ های مختلف یافت می شوند. یکی از قابل توجه ترین ویژگی های چاپگرهای سه کاره، LED های مختلف است که تعداد کپی های یک کاغذ خاص را نشان می دهد. ما اغلب بدون دلیل این ویژگی نمایشگر را در مدل های تکی نمی بینیم.

برخی از انواع پیچیده‌تر پرینترها نیز دارای صفحه‌نمایش‌های کوچکی هستند که می‌توانند با نمایش برخی از کاراکترها و جملات به شما کمک کنند تا چاپگر را کار کنید و در صورت بروز هرگونه خطایی، پیامی مربوط به آن‌ها را نمایش دهید. البته همه این ها در مدل های متوسط ​​و مقرون به صرفه موجود هستند و اکثر مدل های برتر از پنل های لمسی LCD استفاده می کنند که تعامل با چاپگر را برای شما بسیار آسان و جذاب می کند. در برخی از تجسم ها، این صفحات لمسی حتی به کاربر امکان کنترل شبکه و بافرها و غیره را می دهند.

پورت USB

اگر اطلاعات کمی در مورد کامپیوتر و نحوه استفاده از آن دارید، بدون شک از مزایای پورت USB در هر دستگاهی کاملا آگاه هستید. بنابراین در مورد آن توضیح زیادی نمی دهیم و فقط می گوییم وجود این کانکتور به شما این امکان را می دهد که فلش مموری مورد نظر را به چاپگر خود متصل کرده و فایل مورد نظر را مستقیماً چاپ کنید. البته باید به خاطر داشت که بهتر است تمام اقدامات امنیتی را رعایت کنید و مطمئن شوید که فلش ویروسی ندارد. بعدا در این مورد با مشکلی مواجه نشوید.

اسلات کارت رسانه و پورت پل جیبی

این موارد معمولا برای کاربرانی که قصد چاپ عکس بر روی چاپگر جوهرافشان را دارند مناسب است. از آنجایی که مدل دارای یک اسلات یا پورت PictBridge یکپارچه است، به شما این امکان را می دهد که دستگاه و رسانه مورد نظر را به راحتی به چاپگر متصل کرده و شروع به چاپ موارد دلخواه خود کنید. با این حال، اگر رایانه شما دارای این پورت ها است، نیازی به داشتن آنها بر روی چاپگر نیست.

سازگار با انواع سیستم عامل ها

اگر از کاربران سیستم عامل ویندوز هستید، این مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد. زیرا معمولا درایور تمامی پرینترها برای ویندوز منتشر می شود. اما اگر از آن دسته کاربرانی هستید که علاوه بر ویندوز از سیستم عامل دیگری مانند لینوکس، مک یا ... استفاده می کنید، بهتر است بدانید که همه مدل ها از این پلتفرم ها پشتیبانی یکسانی ندارند و ممکن است بتوانید این کار را انجام دهید. آی تی. از پرینتر خود در این پلتفرم ها استفاده نکنید. بنابراین، قبل از خرید چاپگر، به سازگاری آن با پلتفرم های مورد نظر خود توجه کنید. (اگرچه کاربران لینوکس احتمالا الان می خندند و می گویند "درایوری بساز که آن کلمات را نداشته باشد")

مدیر سایت بازدید : 168 چهارشنبه 08 آذر 1402 زمان : 21:43 نظرات (0)

 یکی از نیازهای اساسی انسان است که برای بهبود جسمی و روحی افراد بسیار مهم است. خواب به عنوان یک فرآیند طبیعی برای بازسازی بدن و تقویت سیستم عصبی نقش بسیار مهمی دارد. در شرایطی که صدای تخت شما باعث اختلال در خواب و استرس می شود، می تواند کیفیت زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین با بررسی علت سر و صدا در رختخواب می توانید خواب با کیفیت تری داشته باشید و استرس ناشی از صدای آن را از خود دور کنید.

چرا تخت را درست کنید؟

اگر تخت شما سر و صدا می کند، ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. یک دلیل رایج این است که تخت شما به مرور زمان فرسوده شده و قطعات آن شروع به ساییدگی کرده یا تحت فشار هستند. این کار باعث ایجاد صداهای آزاردهنده و خش خش تخت می شود.

با استفاده از پدهای ضد صدا یا پدهای زیر تخت می توانید از تماس مستقیم بین تخت و زمین جلوگیری کنید. بررسی و جابجایی صحیح قطعات تخت نیز مفید است.

راه حلی برای از بین بردن صدای رختخواب

پس از شب های طولانی و آرام، همه ما نیاز به یک خواب خوب داریم تا بتوانیم روز بعد را با انرژی و شادابی شروع کنیم. و اگر سر و صدای رختخواب مانع استراحت صحیح شود، روز خسته کننده خواهد بود. بنابراین لازم است راه حلی برای از بین بردن صدای بستر وجود داشته باشد.

در اینجا به برخی از دلایل ایجاد صدا در تختخواب و نحوه رفع آنها اشاره شده است (این صداها در انواع تخت ها از جمله تخت نوجوان، تخت بزرگسال و غیره شنیده می شود):

از تخت استفاده کنید

مانند هر اقلام خانگی دیگر، تخت خواب ها نیز طول عمر دارند. استفاده منظم و کارکرد روزانه تخت باعث ساییدگی قطعات آن می شود.

در برخی موارد، با وجود تعمیرات جزئی و دوره ای، تشک ممکن است آنقدر فرسوده شود که بهترین گزینه تعویض آن است. در این صورت تعویض تخت قدیمی با مدل جدید و باکیفیت مشکل را حل کرده و اغلب از هزینه های تعمیر جلوگیری می کند. حتی تشک های جدیدتر نیز معمولاً از فناوری و مواد بهتری برخوردار هستند که بیشترین راحتی و پشتیبانی را به شما ارائه می دهند.

آرامش مفاصل تخت

اتصالات بستر می تواند یکی از عوامل اصلی ایجاد سر و صدای آن باشد. اتصالات ناکافی و فرسوده می تواند صداهای ناخوشایندی ایجاد کند که می تواند بسیار آزاردهنده باشد.

برای حل این مشکل ابتدا باید نوع اتصالات تخت را بشناسید و بررسی کنید که آیا فرسوده شده و نیاز به تعمیر دارند یا خیر. اگر اتصالات آسیب دیده است، بهتر است آنها را تعویض کنید. اتصالات جدید و باکیفیت می توانند به شما در کاهش سر و صدا در رختخواب کمک کنند.

همچنین، اگر تخت خواب شما دارای سر تخته های قابل تنظیم است، می توانید آنها را تنظیم کنید تا صدایی که ایجاد می کنند کاهش یابد. این ممکن است در برخی موارد بهترین راه حل باشد و نیازی به تغییر اتصالات نباشد.

علاوه بر این، استفاده از پایه ضد لرزش یا قطعاتی مانند پدهای زیر تخت نیز می تواند به کاهش صدا در تخت کمک کند.

تشک نامناسب

تشک نامناسب هنگام استفاده از تخت باعث ایجاد صدا می شود. تشک ها می توانند به مرور زمان خراب شوند و در اثر استفاده مکرر صدا ایجاد کنند. همچنین انتخاب تشکی که مناسب وزن بدن نباشد و پشتیبانی لازم را نداشته باشد می تواند نقاط فشار و دیسک های فشرده در بدن ایجاد کند که باعث ایجاد صدا می شود. برای جلوگیری از این امر، توصیه می شود تشکی را انتخاب کنید که با کیفیت و قابل تنظیم باشد.

تخت هم سطح نیست

یک تخت ناهموار می تواند باعث ایجاد صدا و بی ثباتی در استفاده شود. هنگامی که تخت ناپایدار است، هنگام حرکت یا تغییر وضعیت بدن، صداهای ناخوشایندی می شنوید.

برخی از دلایل تراز نبودن تخت عبارتند از:

تخت را به یک طرف حرکت دهید

اتصال نامناسب قطعات

ضعف ساختار تخت

کاهش کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن.

برای رفع این مشکل می توانید از راه حل هایی مانند پایه های قابل تنظیم و همچنین اتصالات قوی برای تثبیت تخت استفاده کنید.

روانکاری قاب تخت

اگر سفت کردن اتصالات بستر مشکل صدا را حل نکرد، ممکن است لازم باشد مفاصل را روغن کاری کنید. در برخی موارد، روغن کاری چارچوب تخت می تواند راه حل ساده ای برای کاهش صدا باشد.

تشک مناسب را از بهترین سازنده خریداری کنید

اگر تخت خواب شما فرسوده شده است و تمایل به تعویض آن دارید مجموعه تنیل وود مجموعه ای مطمئن و با کیفیت برای خرید تخت می باشد. این مجموعه اغلب تخت های متنوعی را در طرح ها و اندازه های مختلف ارائه می دهد که می تواند نیاز شما را برآورده کند

همه چیزهایی که باید در مورد چگونگی رفع صدای رختخواب بدانید

صدای زمان خواب می تواند بسیار مخرب باشد و کیفیت خواب شما را تحت تاثیر قرار دهد. اما با رعایت نکات و ترفندهای ساده می توانید این مشکل را حل کنید. از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد: اتصالات شل، تشک ها و ملحفه های نامناسب که می توانید با روش پیشنهادی آنها را اصلاح کنید. همچنین اگر تخت نیاز به تعویض دارد، آن را با یک مدل خوب جایگزین کنید. با این راه حل می توانید صدای تخت را کاهش دهید و خوابی آرام و راحت داشته باشید.

مدیر سایت بازدید : 92 سه شنبه 07 آذر 1402 زمان : 9:28 نظرات (0)


فولاد 316 یا فولاد صنعتی یا فولاد درجه 316 که به عنوان ورق فولادی 316 معرفی شده است یکی از رایج ترین قطعات فولادی ضد زنگ می باشد. خواص مکانیکی و فیزیکی آن مشابه فولاد 304 است و از عناصر مشابه ساخته شده است. تفاوت اصلی این دو در این است که فولاد 316 حاوی 2 تا 3 درصد مولیبدن است که باعث افزایش و بهبود خواص مکانیکی و دوام در دماهای بالا می شود و مقاومت به خوردگی را نسبت به فولاد 304 افزایش می دهد. قیمت فولاد 316 با متخصصین فولاد رزاقی تماس بگیرید.

این نوع ورق همیشه در اکثر فعالیت های صنعتی مانند آنالیزهای شیمیایی و همچنین در محیط هایی که حاوی نمک زیادی هستند مانند مناطق ساحلی و محیط های باز که نمک های ضد یخ معمولا در دسترس هستند استفاده می شود. با توجه به غیر واکنشی بودن ورق فولادی 316 در تولید ابزار پزشکی جراحی استفاده می شود. برش دیگر این ورق فولاد 6 لایه است که خواص و کاربردهای بسیار مطلوبی دارد.

در شرکت های مستقر می توانیم انواع ورق استیل 316 را در سایز استاندارد کارخانه و یا با توجه به سایز درخواستی شما عرضه کنیم. برای سفارش و خرید این محصول و اطلاع از قیمت آن می توانید به صورت آنلاین یا حضوری اقدام نمایید

مشخصات مختلف فولاد 316 (فولاد صنعتی 316) را بشناسید.

خواص فولاد 316 عبارتند از:

مقاومت در برابر خوردگی

مقاومت در برابر حرارت

مناسب برای جوشکاری

مقاومت در برابر زنگ زدگی

به طور کلی فولاد 316 در مقایسه با ورق فولاد 304 در برابر محیط های جوی و کلرید مقاومت بالایی دارد.این نوع استیل در برابر اسیدهای سولفوریک، استیک، فرمیک، تارتاریک و کلریدریک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و در برابر آب آشامیدنی نزدیک به 1000 میلی گرم در محیط پایدار در نظر گرفته می شود. درجه حرارت . همچنین این محصول به ترازو دریایی معروف است.

البته لازم به ذکر است که در آبهای گرم دریایی نباید از آن استفاده کرد زیرا مشاهده شده است که در اکثر مناطق گرم دریایی سطحی زنگ زده قهوه ای رنگ در ورق فولادی 316 تشکیل می شود که همیشه با سوراخ و خشونت سطحی همراه است.

این نوع فولاد در برابر سولفوریک، استیک، اسید فرمیک، اسید تارتاریک و اسید هیدروکلریک مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

مقاومت در برابر حرارت

یکی از ویژگی های فولاد 316 مقاومت آن در برابر حرارت است. این فولاد می تواند تا نزدیک به 925 درجه سانتیگراد در یک جهت و نزدیک به 870 درجه سانتیگراد را به طور مداوم بدون زنگ زدگی تحمل کند. اگر مقاومت در برابر خوردگی آب مهم است، استفاده از فولاد 316 در دمای 860-425 درجه سانتیگراد توصیه نمی شود.

علاوه بر این، گرید 316L توده کاربید را قوی تر می کند و می تواند در دماهای بالاتر استفاده شود. این محصول به دلیل ماندگاری بیشتر در محیط های پرفشار و در کاربردهای عملی که سطوح و فشارها گاهی بالاتر از 500 درجه سانتیگراد است مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاوم در برابر گرما

جوشکاری

فولاد 316 با تمام روش های استاندارد ریخته گری، با یا بدون فلز پرکننده، جوش پذیری خوبی دارد. قطعات سنگین جوش داده شده در این فولاد باید پس از جوشکاری مجدداً جوش داده شوند تا مقاومت در برابر خوردگی به حداکثر برسد.

اما در مورد فولاد 316L لازم نیست. با توجه به میزان بالای نیکل این فلز، شتاب منحنی جوشکاری باید کم باشد تا از ایجاد ترک حرارتی و تشکیل فاز فریت جلوگیری شود. فلز پرکننده 316 لیتری برای جوشکاری فولاد 316 و 316 لیتری استفاده می شود.

فولاد 316 مهفا برای چه مواردی استفاده می شود؟

کاربردهای رایج فولاد ضد زنگ 316 عبارتند از:

تولید منیفولدهای اگزوز فولادی

تولید مبدل حرارتی فولادی

قطعات کوره فولادی

قطعات موتور جت استیل

قطعات پمپ شیر و فولاد

تجهیزات عکاسی و پزشکی

تجهیزات برای پردازش شیمیایی فولاد

جعبه های فلزی

همچنین در ساخت تجهیزات پردازش خمیر کاغذ، ابزارهای کاغذی و نساجی و کلیه قطعات موجود در مناطق دریایی استفاده می شود.

لوله فولادی 316 چیست؟

این محصول یکی از پرمصرف ترین انواع لوله های استیل در بازار می باشد که این نوع لوله ها از جنس استنلس استیل می باشد. این نوع لوله ها در گریدهای مختلفی ساخته می شوند که از جمله گریدهای مختلف آلیاژ 316، 304، 201 و 317 می توان نام برد.

پرکاربردترین و پرفروش ترین انواع این لوله ها فولاد آلیاژی 316 و فولاد آلیاژی 304 نام دارند. در مورد ساختار، آن را به دو صورت ساخته شده است: بدون درز و حجیم. لوله فولادی در گروه های 5، 10، 40 و 80 ساخته می شود. این نوع لوله ها به قطر گوشت لوله هایی با ضخامت یکسان اطلاق می شود که هر چه نوع لوله بالاتر باشد قطر گوشت لوله بیشتر می شود.

خرید لوله استیل 316 به صورت انشعاب و هر انشعاب 6 متری و کیلویی مصرف می شود. قیمت چنین لوله هایی با توجه به اندازه، وزن و ابعاد آنها تعیین می شود.

تفاوت بین فولاد 316 و 316L را بدانید

فولاد 316 و 316L پرکاربرد هستند و شباهت زیادی به یکدیگر دارند اما سوالی که برای کاربران پیش می آید این است که تفاوت فولاد 316 و 316L چیست؟

این دو فلز در ساخت و کاربرد دارای تفاوت هایی هستند که دانستن آنها برای کاربران مهم است.

فولاد ضد زنگ 316 کربن بیشتری نسبت به 316 لیتر دارد. با وجود اینکه یکی از آنها کربن بیشتری دارد، باز هم همان است.

فولاد 316 برای پروژه ای که نیاز به جوشکاری زیادی دارد، انتخاب خوبی است.

تفاوت دیگر فولاد 316 با فولاد 316L این است که فولاد ضد زنگ 316 در برابر سایش جوش در برابر غیر فعال شدن مقاوم است، در حالی که فولاد ضد زنگ 316L برای استفاده در دماهای بالا و خوردگی بالا مناسب است. به همین دلیل برای سازه ها و پروژه های دریایی بسیار محبوب است.

با مقاومت فولاد ضد زنگ 316 در برابر خوردگی آشنا شوید

به طور کلی فولاد زنگ نزن 316 در محیط های اتمسفر و کلرید نسبت به فولاد 304 دوام بیشتری دارد، این فولاد در برابر اسید سولفوریک، اسید کلریدریک، اسید استیک، اسید فرمیک و ... مقاومت بسیار خوبی دارد. همچنین در دمای اتاق در مقایسه با آب آشامیدنی حاوی 1000 میلی گرم کلرید پایدار در نظر گرفته می شود. این نوع فولاد به عنوان گرید دریایی نیز شناخته می شود، اما باید توجه داشت که نباید در آب گرم دریا استفاده شود، زیرا در بسیاری از مناطق گرم اقیانوس، یک لایه خوردگی قهوه ای روی سطح این فولاد ایجاد شده است. . ... این به این دلیل است که همیشه با سوراخ ها و پوسته خشن همراه است.

سازگاری با عملیات حرارتی

فولاد ضد زنگ 316 معمولاً با عملیات حرارتی سخت نمی شود. فولاد ضد زنگ 316 عملیات حرارتی تا 1149 درجه حرارت داده می شود و سپس خیلی سریع خنک می شود.

پلاستیک و صمیمیت

انعطاف پذیری فولاد ضد زنگ 316 و 316L مطلوب است و به راحتی طراحی و انعطاف پذیر است.

آشنایی با قابلیت جوشکاری

جوشکاری فولاد ضد زنگ 316 ترجیح داده می شود. با الگوهای ورود و مقاومت پیش بینی خوبی را نشان می دهد.

مدیر سایت بازدید : 38 سه شنبه 07 آذر 1402 زمان : 6:53 نظرات (0)

متن آهنگ رفیق نیمه راه یوسف زمانیMusicdel | موزیکدل

یکی بود که میگفت تو قلبش میمونم نمیاد یه روزی که اونو نبینم
ولی نیست دیگه از اون حرفا نشونی واسم خیلی سخته که این تو همونی
به یکی دل بده دل به دلت بده یکی که جونشو واسه ی عشق بده
نه اینکه رفیق نیمه راه بشه تنهات بذاره
به یکی دل بده دل به دلت بده یکی که جونشو واسه عشق بده
نه اینکه رفیق نیمه راه بشه تنهات بذاره تنهات بذاره
چقدر قیمت عاشقی کردن گرونه اونی که میخواستت نمیخواد بمونه
چقدر بی تفاوت شده از هم گذشتن خیلی ساده دل بریدن خیلی ساده برنگشتن

 آهنگ جدید یوسف زمانی به نام «رفیق نیمه راه»

مدیر سایت بازدید : 61 دوشنبه 06 آذر 1402 زمان : 14:31 نظرات (0)

بیماری عروق کرونر (CAD) یکی از شایع ترین بیماری های قلبی است که در دهه ها به مرگ و میر زیادی در جهان منجر شده است. CAD به علت تراکم و آسیب در عروق کرونر، که عروقی هستند که خون را به عضله قلب می رسانند، ایجاد می شود. در این مقاله، به بررسی علائم، علل و گزینه های درمانی برای بیماری عروق کرونر می پردازیم.

بیماری عروق کرونر؛ انواع، علت، علائم - چطور

علائم بیماری عروق کرونر

بیماری عروق کرونر ممکن است بدون علائم و درد شروع شود. اما در مواردی، ممکن است افراد به علت تراکم عروق کرونر علائم زیر را تجربه کنند:

1.     درد یا فشار در قفسه سینه (درد قلبی) که ممکن است به دست و گردن یا شانه ها نیز تاباند.

2.     تنگی نفس در هنگام فعالیت یا استراحت.

3.     ضربان قلب نامنظم یا سریع (آریتمی).

4.     خستگی و ضعف ناگهانی.

5.     تعریق ناگهانی.

6.     تهوع یا استفراغ.

7.     درد در بازوی چپ، شانه، گردن یا پشت.

 

علت های بیماری عروق کرونر

بیماری عروق کرونر اغلب به دلیل تجمع چربی و توده های کلسترولی در دیواره های عروق کرونر ایجاد می شود. این توده ها با گذشت زمان می توانند به شکل پلاک ها افزایش یابند و عروق را تنگ کنند. این پلاک ها ممکن است ترک بخورند و باعث تشکیل لخته های خونی شوند که عروق را بلافاصله ببندند. عوامل خطر زیر می توانند باعث افزایش خطر بیماری عروق کرونر شوند:

·        فشار خون بالا (فشار خون مناسب: 120/80 میلیمتر جیوه).

·        افزایش چربی های خونی (کلسترول بالا و تری گلیسریدها).

·        دیابت (قند خون بالا).

·        سیگار کشیدن.

·        چاقی یا اضافه وزن.

·        فعالیت بدنی ناکافی یا فعالیت بدنی نادرست.

·        سن بالا.

·        تاریخچه خانوادگی بیماری عروق کرونر.

·        استفاده از مواد مخدر.

 

گزینه های درمانی بیماری عروق کرونر

1. تغییرات در سبک زندگی:

   - تغییرات در رژیم غذایی به منظور کاهش چربی ها و کلسترول.

   - افزایش فعالیت و ورزش منظم.

   - ترک سیگار و مصرف الکل به میزان معقول.

   - کنترل وزن در صورت چاقی یا اضافه وزن.

2. داروهای کنترل فشارخون، کلسترول، و قند خون:

   - مصرف داروهای مقرر توسط پزشک به منظور کاهش فشارخون بالا، کلسترول بالا، و قند خون بالا.

3. آنژیوپلاستی و عمل جراحی:

   - آنژیوپلاستی: افزایش عروق کرونر با استفاده از بالن آنژیوپلاستی.

   - عمل جراحی: عبور از عروق کرونر تنگ یا مسدود با استفاده از جراحی عروق کرونر (CABG).

4. درمان

 آریتمی:

   - داروها یا عمل جراحی به منظور کنترل ضربان نامنظم قلب (آریتمی).

 

نتیجه گیری

بیماری عروق کرونر یک مشکل جدی قلبی است که نیاز به پیشگیری، تشخیص زودهنگام و درمان دارد. افراد باید از روش های پیشگیری مانند تغییرات در سبک زندگی و کنترل عوامل خطری خود اطلاع داشته باشند. همچنین، در صورت تجربه علائم مشکوک به بیماری عروق کرونر، باید بلافاصله به پزشک متخصص قلب خوب مراجعه کرده و از گزینه های درمانی مناسب استفاده کنند. با توجه به اهمیت سلامت قلبی، آگاهی از علائم و عوامل خطر بیماری عروق کرونر و اقدامات پیشگیرانه مداوم می توانند به جلوگیری از بیماری های قلبی و حفظ سلامتی قلبی کمک کنند و سلامتی را برای شما به ارمغان آورد.

 

مدیر سایت بازدید : 36 جمعه 03 آذر 1402 زمان : 10:43 نظرات (0)


پایتخت قبرس شمالی با مرز بازار محلی به نام بازار بندابولیا به دو قسمت تقسیم می شود: شمال ترکیه (لفکوشا) و جنوب یونان (نیکوزیا).

در واقع جزیره قبرس توسط نواری به نام خط سبز به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می شود. این منطقه مرزی را مرز سبز می نامند زیرا در سال 1960 پس از جنگ داخلی قبرس، یکی از ماموران سازمان ملل با استفاده از خودکار سبز نقشه قبرس را به دو قسمت تقسیم کرد.

این خط از آن زمان تاکنون متروک مانده است. و توسط مقامات سازمان ملل نظارت می شود. منطقه صورتی در نقشه زیر کشور شمالی قبرس است. منطقه سبز حفاظت شده سازمان ملل در مرز منطقه ارغوانی بخشی از یک پایگاه نظامی بریتانیا است. منطقه سفید قبرس جنوبی است.

نکته جالب در تفاوت نام دو قسمت پایتخت این است که کلمه Lefkosha از کلمه یونانی Lefkotin به معنای شهر خدایان سفید آمده است و نیکوزیا کلمه ای است که بیشتر در اسناد عثمانی استفاده شده است و دارد. منشاء ترکی اما در حال حاضر یونانی ها از نام ترکی این شهر نیکوزیا و ترک ها از نام یونانی این شهر لفکوشا استفاده می کنند.

اولین استقرار این شهر به قرن سوم قبل از میلاد یعنی دوره نوسنگی باز می گردد. از آن زمان، یک کتیبه و یک معبد از آفرودیت پیدا شده است. در آن زمان نام این شهر لدرا بود.

لفکوشا، پایتخت قبرس

در قرن هفتم پس از حمله اعراب; لفکوشا پایتخت قبرس شد و دیوارهای بلندی در اطراف شهر ساخته شد. در قرن یازدهم و دوازدهم برج های دیده بانی به این دیوارها اضافه شد.

زلزله و سیل در قرن سیزدهم به این دیوارها آسیب رساند و در قرن چهاردهم که قبرس تحت سلطه ونیزی ها بود، دیوارهای اطراف شهر بازسازی شد و این دیوارهای مستحکم به قبرس کمک کرد تا در برابر محاصره عثمانی مقاومت کند. به مدت چندین ماه. البته در نهایت تسلیم امپراتوری عثمانی شدند.

در زمان حکومت عثمانی ها بر این جزیره، کلیساها به مسجد تبدیل شدند و در این دوره راه ها و دروازه های اصلی پایتخت قبرس ساخته شد. در پایان قرن هجدهم، انگلستان قبرس را تحت کنترل خود درآورد. در این مدت بیشتر دیوارهای اطراف لفکوشا ویران شد. قطار - تعلیم دادن؛ برق شهری؛ در این دوره کانال ها و جاده های استاندارد ساخته شد.

Lefkosa گرم ترین مکان قبرس در تابستان است. این شهر یک شهر ساحلی نیست، بلکه رودخانه ها و دریاچه هایی دارد که زیستگاه لاک پشت ها و حیوانات بومی قبرس است.

نیکوزیا به دو قسمت تقسیم می شود: نیکوزیا قدیمی (در داخل دیوارهای قدیمی) و نیکوزیا جدید (خارج از دیوار). نیکوزیا قدیم دارای خیابان‌های باریک و معماری قدیمی است و نیکوزیا جدید دارای خیابان‌های بزرگ و مراکز تفریحی و برج‌های مدرن است.

ارامنه قرن هاست که در منطقه کیشکو چیفتلیک شهر لفکوس زندگی می کنند. منطقه منحصر به فرد و زیبا با سنگ های کنده کاری شده و پنجره های خلیج، آن را از سایر مناطق لفکوس متمایز می کند.

لفکوشا چندین کاروانسرا قدیمی دارد که به عنوان رستوران یا مکان برگزاری کنسرت ها یا مهمانی های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاروانسرای بویوک هان که در سال 1570 در دوره عثمانی ساخته شد.

مورخان ساخت آن را به مظفر پاشا، فرماندار عثمانی قبرس نسبت می دهند که از هر قبرسی 2 واحد پول برای ساختن ساختمان قدیمی گرفت. قبرس در آن زمان به دلیل موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن بین سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا مرکز تجاری جهان بود و وجود کاروانسراها در این جزیره رایج بود.

این بنای تاریخی زمانی در زمان حکومت بریتانیا به عنوان زندان مورد استفاده قرار می گرفت. پس از آن مدت کوتاهی به عنوان یک میخانه ارزان مورد استفاده قرار گرفت. مرمت این کاروان تاریخی از سال 1361 آغاز و در سال 1381 به پایان رسید.

این ساختمان اکنون دارای غرفه هایی برای فروش صنایع دستی و محصولات محلی است و جشنواره ها، کنسرت ها و رقص ها در حیاط آن برگزار می شود.

مسجد سلیمیا در پایتخت قبرس euromy

این بنای تاریخی که به نام مسجد ایاصوفیه یا کلیسای جامع ایا صوفیه نیز شناخته می شود، یک مسجد و کلیسای جامع کاتولیک است که در شمال لفکوشا واقع شده است. این کلیسا بزرگترین و قدیمی ترین کلیسای گوتیک باقی مانده در قبرس و بزرگترین کلیسایی است که در دریای مدیترانه بین ظهور اسلام و پایان دوره عثمانی در هزاره ها ساخته شده است. همچنین، این کلیسای تاجگذاری پادشاهان لوسیگان قبرس بود.

موزه مولوی در لفکوسا، پایتخت قبرس شمالی

این بنای تاریخی در قرن هفدهم به محل تجمع پیروان مولانا تبدیل شد. در اتاق این بنا نمایشگاهی از زندگی دراویش و همچنین در صحن این مجموعه مقبره شانزده شیخ صوفی وجود دارد.

اطلاعات کامل در مورد پایتخت قبرس شمالی

مساحت لفکوشا 111 کیلومتر مربع است

جمعیت نیکوزیا 352 هزار نفر است

آثار تاریخی لفکوشا، مسجد سلیمیه - کاروانسرای بویوک خان - کلیسا و صومعه ارامنه - منطقه احمد عرب - مسجد حیدر پاشا - موزه تاکی مولوی - محله سامان باهسخه - کلیسای بوستون - کاخ درویش پاشا - موزه بریتانیا - بازار گیلار - موزه گیلار کلونیال دادگاه های دوره

گشت و گذار در لفکوشا، موزه قوم نگاری قبرس - موزه دکتر. فاضل کوچوک - موزه فرش

معروف ترین رستوران های رستوران هندی لفکوشا جشن - رستوران ایتالیایی کوچک - کافه سدیرحان - رستوران لدرهان - رستوران سنتی آناما - استیک هاوس - ایزیچ - شهر برگر بد فود - بوته مرغ بد - کالیفرین

بهترین هتل های کازینو در Lefkosha Merit - Sky Roof - Royal Place - Gate 22 - Card Shop - Concorde - Grand Pasha - Eagle Eye Shop - Urban Habitat - Durba - Sun - Nagash - Enkaya

دانشگاه های لفکوشا دانشگاه آمریکایی قبرس - دانشگاه بین المللی قبرس - دانشگاه خاورمیانه - دانشگاه علوم اجتماعی - دانشگاه تربیت معلم آتاتورک - دانشگاه علوم و تحقیقات نت کنت - دانشگاه مدیترانه کارپاز

مدیر سایت بازدید : 45 جمعه 12 آبان 1402 زمان : 7:46 نظرات (0)

بیماری لوپوس یا سیستمیک اریتماتوزیس قرمز (SLE) یک بیماری خودایمنی است که تمام سیستم‌های بدن را متاثر می‌کند. در این بیماری، سیستم ایمنی بدن به طور ناشناخته به بافت‌های سالم بدن حمله می‌کند و باعث التهاب و آسیب به اعضا و بافت‌های مختلف می‌شود. بیماری لوپوس بیشتر در زنان جوان (در سنین 15 تا 45 سال) رخ می‌دهد، اما می‌تواند در هر سنی و در هر جنسیتی ظاهر شود.

لوپوس چیست؟
لوپوس اریتماتوس سیستمیک (به انگلیسی: Systemic Lupus Erythematosus) در پزشکی با علامت اختصاری SLE گونه‌ای از انواع بیماری‌های خود ایمنی است که در آن سیستم دفاعی بدن، علیه ارگان‌ها و بافت‌های پیوندی خودی عمل کرده و به‌آن‌ها آسیب می‌رساند. زنان در مقابل این بیماری ده‌برابر بیشتر از مردان آسیب‌پذیرند.

این بیماری اغلب پوست و چندین اندام داخلی را درگیر می‌کند و با وجود اتوآنتی بادی در خون همراه است. سیر بالینی لوپوس شامل دوره‌های فعالیت و بهبود است.

لوپوس در زبان به معنی گرگ و اریتما در زبان یونانی به معنی سرخی است. این نام به‌دلیل شکل لکه سرخ بر پوست است که شبیه جای گازگرفتگی گرگ است.

علت و علائم بیماری لوپوس چیست؟
علت دقیق بروز بیماری لوپوس هنوز مشخص نیست، اما عوامل ژنتیکی، هورمون‌ها، عوامل محیطی و عفونت‌ها به عنوان عوامل موثر در بروز این بیماری شناخته شده‌اند. علائم بیماری لوپوس متنوع و متفاوت است و ممکن است در هر فردی به شکل‌های مختلفی ظاهر شود. برخی از علائم رایج بیماری لوپوس عبارتند از:

1. خستگی و ضعف عمومی
2. تب و لرز
3. آسیب به پوست، مانند آفت‌های قرمز روی صورت (به خصوص در ناحیه گونه‌ها و بین دو چشم)، حساسیت به نور خورشید، تغییرات رنگ پوست و آسیب به رگ‌ها (خصوصا در دست‌ها و پاها)
4. التهاب و آسیب به مفاصل، باعث درد، تورم و صلابت مفاصل می‌شود.
5. آسیب به کلیه‌ها، باعث ادرار کم، خون در ادرار، افزایش فشار خون و آسیب به عملکرد کلیه می‌شود.
6. آسیب به قلب و عروق خونی، باعث درد قفسه سینه، ضعف عضلانی و تنگی نفس می‌شود.
7. آسیب به سیستم عصبی مرکزی، باعث سردرد، اختلال در تمرکز و حافظه، افسردگی و اضطراب می‌شود.

روش تشخیص بیماری لوپوس؟
تشخیص بیماری لوپوس بر اساس علائم بالینی، آزمایشات خونی و تصویربرداری مانند سونوگرافی، رادیوگرافی و MRI قرار می‌گیرد. درمان بیماری لوپوس شامل داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی، استروئیدها، آنتی‌مالاریا و داروهای تنظیم کننده سیستم ایمنی است. همچنین، تغذیه مناسب، استراحت کافی و مراقبت از پوست در معرض نور خورشید نیز برای کنترل علائم بسیار مهم است.

 

آمار بیماری لوپوس بر اساس جنسیت؟
با توجه به آمارها، بیشترین تعداد موارد لوپوس در خانم‌ها رخ می‌دهد. این مسئله به دلایل زیر ممکن است:

1. هورمون‌ها: تحقیقات نشان می‌دهد که هورمون‌های زنانه، به ویژه استروژن، نقش مهمی در بروز لوپوس دارند. سطح استروژن در خانم‌ها بالاتر است و این ممکن است باعث افزایش خطر ابتلا به لوپوس شود.

2. ژنتیک: برخی مطالعات نشان می‌دهند که عوامل ژنتیکی نیز می‌توانند در بروز لوپوس نقش داشته باشند. مطالعات نشان می‌دهند که چندین ژن می‌توانند باعث افزایش خطر ابتلا به لوپوس در خانم‌ها شوند.

3. همبستگی با سایر بیماری‌های اتوایمن: بیماری لوپوس به عنوان یک بیماری اتوایمن شناخته می‌شود و خانم‌ها در مقایسه با آقایان، بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های اتوایمن هستند. به عنوان مثال، بیماران لوپوس ممکن است دچار بیماری تیروئید، دیابت نوع 1 و روماتوئید آرتریت نیز شوند.

با این حال، مهم است به خاطر داشته باشید که هر فردی می‌تواند به لوپوس مبتلا شود، بنابراین نباید فکر کنید که این بیماری تنها در خانم‌ها رخ می‌دهد. همچنین، بیماری لوپوس در هر سنی می‌تواند ظاهر شود، اما بیشتر در دوران باروری و سنین بین 15 تا 45 سال مشاهده می‌شود.

بیماری لوپوس در کودکان
لوپوس نیز می‌تواند در کودکان رخ دهد، اما نسبت به بزرگسالان کمتر شایع است. علت دقیق بروز لوپوس در کودکان نیز هنوز مشخص نیست، اما عوامل ژنتیکی و ایمنی‌ای می‌توانند در بروز آن نقش داشته باشند. علاوه بر این، لوپوس در کودکان ممکن است با علائم و نشانه‌های متفاوتی نسبت به بزرگسالان ظاهر شود. برخی از علائم شایع لوپوس در کودکان شامل تب، خستگی، ضعف عضلانی، آسیب به پوست و آسیب به اعضای داخلی مانند کلیه‌ها و قلب است. در صورت مشاهده هرگونه علائم مشکوک در کودکان، بهتر است به پزشک مراجعه کنید تا تشخیص و درمان مناسب انجام شود.

آمار شیوع بیماری لوپوس در جهان
لوپوس در سراسر جهان شایع است و می‌تواند در هر کشوری رخ دهد. اما برخی از کشورها ممکن است نرخ بیشتری از این بیماری را داشته باشند. به عنوان مثال، لوپوس در کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی شایعتر است. عوامل مختلفی مانند ژنتیک، محیط زیست و عادات زندگی ممکن است در شیوع بیماری لوپوس در این مناطق نقش داشته باشند.

پیشگیری از بیماری لوپوس
برای پیشگیری از بیماری لوپوس، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

1. مراقبت از پوست: استفاده از کرم ضد آفتاب و پوشیدن لباس‌های محافظتی در برابر نور خورشید می‌تواند به حفظ سلامت پوست و کاهش خطر ابتلا به لوپوس کمک کند.

2. فاصله گرفتن از عوامل تحریک‌کننده: تلاش کنید از عواملی مانند استرس، آفتاب‌سوختگی، عفونت‌ها و داروهایی که ممکن است بر روی سیستم ایمنی تأثیر منفی داشته باشند، فاصله بگیرید.جوان ایرانی (irjavan.com)

3. تغذیه سالم: مصرف یک رژیم غذایی سالم و تنوع در مصرف مواد غذایی، می‌تواند به تقویت سیستم ایمنی و کاهش خطر ابتلا به لوپوس کمک کند. مصرف مقدار کافی آنتی‌اکسیدان‌ها مانند ویتامین C و E نیز توصیه می‌شود.

4. ورزش منظم: فعالیت بدنی منظم و معتدل مانند پیاده‌روی، شنا یا یوگا می‌تواند به بهبود سلامت عمومی و کاهش خطر ابتلا به بیماری لوپوس کمک کند.

5. مراقبت از سلامت روحی: استرس و اضطراب ممکن است بر روی سیستم ایمنی تأثیر منفی داشته باشند. تلاش کنید روش‌های مختلفی مانند مدیتیشن، یوگا، تمرین تنفس عمیق و گفتگو با عزیزان را برای کاهش استرس و حفظ سلامت روحی انجام دهید.

6. مراقبت از سلامت عمومی: حفظ سلامت عمومی با مراجعه منظم به پزشک و دندانپزشک، درمان هرگونه عفونت، مصرف داروهای تجویز شده به دقت و رعایت توصیه‌های پزشک می‌تواند به کاهش خطر ابتلا به لوپوس کمک کند.

همچنین، در صورتی که علائم مشکوک به لوپوس داشته باشید، بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید تا تشخیص دقیق و درمان مناسب را دریافت کنید.

مراقبت های تغذیه ای برای بیماران لوپوسی
مراقبت های غذایی برای بیماری لوپوس باید شامل موارد زیر باشد:

1. مصرف غذاهای سالم و تازه: مصرف میوه ها، سبزیجات و محصولات غذایی تازه و سالم که حاوی ویتامین ها، مواد مغذی و آنتی اکسیدان های طبیعی هستند، برای افزایش سیستم ایمنی و کاهش التهاب بسیار مفید است.

2. مصرف مواد غذایی با خواص ضد التهابی: برخی از مواد غذایی مانند روغن زیتون، ماهی چرب (مانند ماهی سالمون و ماهی تن)، توت ها، پنیر پروبیوتیک و زنجبیل خواص ضد التهابی دارند که می تواند به کاهش التهاب در بدن کمک کند.

3. رعایت تعادل در ترکیب غذاها: ترکیب صحیح پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها در وعده های غذایی بسیار مهم است. مصرف مقدار مناسبی از پروتئین ها (مانند مرغ، گوشت قرمز کم چرب، لوبیا و نخود)، کربوهیدرات های کامل (مانند برنج قهوه ای و نان کامل) و چربی های سالم (مانند روغن زیتون، آووکادو و ماهی چرب) به بهبود وضعیت بیمار کمک می کند.

4. مصرف مکمل های غذایی: برخی از مکمل های غذایی مانند روغن راسته، گلوکوزامین و کلسیم می توانند به بهبود علائم بیماری لوپوس کمک کنند. با این حال، قبل از استفاده از هرگونه مکمل غذایی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

5. رعایت محدودیت در مصرف مواد غذایی خاص: برخی از مواد غذایی مانند محصولات لبنی، غلات گلوتن دار و مواد غذایی حاوی آهن می توانند عوارض بیشتری در بیماران لوپوس ایجاد کنند. بنابراین، ممکن است برای برخی از بیماران لازم باشد این مواد را محدود یا حتی از رژیم غذایی خود حذف کنند.

همچنین، مهم است که هرگز خودسرانه تغذیه خود را تغییر ندهید و قبل از اعمال تغییرات در رژیم غذایی خود با پزشک یا متخصص تغذیه خود مشورت کنید.

لوپوس در حیوانات
بله، حیوانات نیز ممکن است به بیماری لوپوس مبتلا شوند. بیماری لوپوس در حیوانات عموماً به عنوان بیماری ایمنی پوست و مفاصل شناخته می شود و می تواند در سگ ها، گربه ها و اسب ها رخ دهد. علائم بیماری لوپوس در حیوانات ممکن است شامل ضعف عمومی، آسیب به پوست، التهاب مفاصل و سایر علائم ایمنی باشد. در صورت مشاهده هرگونه علائم نگران کننده در حیوان خانگی خود، بهتر است به یک دامپزشک مراجعه کنید تا تشخیص دقیق و درمان مناسب انجام شود.

بیماران با لوپوس نیاز به مراقبت و پشتیبانی مادام‌العمر دارند. برخی از موارد لوپوس قابل پیشگیری نیستند، اما با مراقبت مناسب و درمان صحیح، می‌توان علائم را کنترل کرده و کیفیت زندگی بیماران را بهبود بخشید. در صورت تشخیص بیماری لوپوس، مهم است که با پزشک خود در مورد درمان و مراقبت‌های لازم صحبت کنید و همچنین همراهی روانی و اجتماعی مناسب را برای مدیریت بیماری در نظر بگیرید.

بیماری لوپوس چیست؟ علائم شایع + بهترین درمان آن

مدیر سایت بازدید : 3069 دوشنبه 01 آبان 1402 زمان : 22:44 نظرات (0)

گوش دادن به موزیک یکی از متدهایی است که در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آموزشگاه زبان سخن برتر و همینطور آموزشگاه زبان کودکان، ما از آن ها برای آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنیم. از طرفی چون این دورهها مدرکی را برای تدریس در اختیار متقاضیان قرار میدهد، TTC را میتوان مخفف عبارت Teacher Training Certificate یعنی مدرک تربیت مدرس نیز در نظر گرفت. انتخاب یک معلم خصوصی زبان انگلیسی به این افراد کمک می کند تا علاوه بر درک درست از مطالب آموزشی، امتحانات خود را نیز با موفقیت سپری کنند. یکی از مشکلات عمده کلاس های گروهی یک دست نبودن کلاس می باشد. آموزشگاه زبان سخن برتر با سابقه 20 ساله در آموزش 32 زبان زنده دنیا و با برگزاری کلاس های تضمینی آموزش زبان به محبوبیت بسیار زیادی در بین علاقه مندان یادیگیری زبان کسب کرده است. ما از بهترین استادهای زبان های خارجی که شامل 32 زبان زنده دنیا می شود در موسسه زبان سخن برتر بهره می بریم. و همچنین از خدمات آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیز بهره مند شوید.

بعضی از آموزشگاهها علاوه بر مدرک دانشگاهی در رشته زبانهای خارجی، خواستار مدارک آیلتس یا تافل با نمره بالا نیز میشوند. تدریس مکالمه آیلتس و تافل با پلنر شخصی و متد QRP) علاوه بر تماس تلفنی در ایتا و آیگپ پاسخگو هستم. در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری و آنلاین موسسه زبان سخن برتر ما با استفاده از جدیدترین متدهای روز و با تمرکز بر مکالمه زبان انگلیسی بجای آموزش گرامرهای پیچیده و استفاده از استادان مجرب یا استاد Native زبان انگلیسی به تدریس زبان انگلیسی به تمام لهجه های عمده آن مانند امریکن و بریتیش می پردازیم تا بهترین آموزشگاه زبان در تهران باشیم. آکادمی آنلاین زبانهای خارجی فلارایز، اساتید کلاسهای خصوصی خود را از اساتید گروهی کاملاً مجزا کرده است بهگونهای که موسسه برای هر زبانآموز نسبت به هدف و خصوصیات فردی او استاد را تعیین میکند. هم برای یادگیری رایگان زبان استفاده نمائید. یکی از بهترین متدها برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده از فیلم و سریال است. یکی از بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی سریال Friends می باشد. آقای امید عظیمی یکی از بهترین مدرسین زبان انگلیسی در اصفهان است که دارای مدرک فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان است. شرکت در کلاس معلم خصوصی زبان برای مهاجرت یکی از بهترین روش های یادگیری سریع زبان است.

در آموزشگاه زبان کودکان سخن برتر، آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان برگزار می شود و همینطور کلاس خصوصی آیلتس برای بزرگسالان برگزار می شود. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سخن برتر، کلاسهایی که بهطور خصوصی در این آموزشگاه برگزار میشوند، بازده خوبی دارند و همه زبانآموزان از شرکت در کلاسهای خصوصی آموزشگاه زبان سخن برتر رضایت کامل دارند. در آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، ما با استفاده از اساتید مجرب در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و همین طور با استفاده از جدیدترین متدهای روز در زمینه آموزش زبان انگلیسی و تمرکز بر روی مکالمه به تدریس زبان انگلیسی می پردازیم. لیست برترین اساتید تدریس خصوصی مکالمه زبان انگلیسی در شهر کرج - معلم خصوصی خود را انتخاب کنید. زبان آموزان عزیز شهر رشت می توانند جهت دریافت مشاوره و ثبت نام با استاد مسجدی تماس حاصل نمایند. یعنی دانش آموزان زین پس علاوه بر تمامی مهارت ها و دانشی که در دوره اول متوسطه کسب کرده اند ، باید مهارت های 4 گانه خود را نیز تقویت نمایند. لذا متقاضیان به همکاری می توانند از طریق سامانه استخدام نیرو فرم درخواست همکاری خود را تکمیل و ارسال نمایند. و یا کلمه father از کلمه Vater در زبان آلمانی به معنای پدر آمده است.

این مدرس باید علاوه بر تسلط کامل به موضوع تدریس که زبان انگلیسی است باید دارای تسلط کامل بر شیوه ها و راه های یادگیری زبان و چگونگی بر طرف کردن موانع ذهنی و فیزیکی که مانع یادگیری زبان میشوند؛ نیزباشد. علاوه بر آنکه نیازی نیست شما برای شرکت در کلاس زبان در ترافیک مانده و به آموزشگاه زبان بروید، آموزش خصوصی زبان مزایایی دیگر نیز دارد. علاوه بر اینکه به یادگیری زبان انگلیسی کمک می کند باعث افزایش دانش شما و همینطور آگاهی بیشتر از مسائل دنیا و سبک زندگی و فرهنگ کشورهای دیگر می شود. به علت مهاجرت دانشجویان زیادی از ایران به ایتالیا و اینکه ایتالیا مقصد توریستی بسیاری از ایرانیان هرساله می باشد، در کنار روابط تجاری قوی ایران و کشورهای اروپایی به خصوص ایتالیا، بسیاری از ایرانیان به دنبال یادگیری زبان ایتالیایی هستند. مثلا ممکن است شما برای تجارت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید، بنابراین کلاس آموزش انگلیسی تجاری برای شما برگزار می شود.

برای بهترین آموزشگاه زبان بودن کارهای زیادی لازم بود انجام شود. استادان زبان فرانسوی کلاس های تدریس خصوصی زبان فرانسه موسسه ما عمدتا تحصیلات خود را در فرانسه یا کبک کانادا انجام داده اند. شما می توانید کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی توسط خانم داشته باشید و یا استادان ما می توانند به محل کار یا منزل شما آمده و تدریس خصوصی زبان در منزل که کاملا به صورت تضمینی است انجام شود. شرایط کار رشته زبان انگلیسی در آلمان به چه صورت است؟ شرایط کار رشته زبان انگلیسی در آلمان باتوجه به علاقهای که مردم آلمان به یادگیری زبان انگلیسی دارند مناسب است و میتوانیم بگوییم شغل مدرس زبان انگلیسی در آلمان یکی از مشاغل پرطرفدار است که همواره احساس نیاز به آن وجود دارد. اگر زمان مطالعه شما محدود است و به یک برنامه آموزشی فشرده نیاز دارید، می توانید با ثبت نام در دوره خصوصی زبان انگلیسی دایلو به صورت کاربردی این زبان را یاد بگیرید. با شرکت در دوره TTC سفیر میتوانید با صرف زمان کوتاه و هزینه مناسب به یک مدرس زبان تبدیل شوید.

تسنیم: به نظر شما هدف گذاری موردنظر که دانش آموزان بتوانند یک مقاله کوتاه بنویسیند یا یک مقاله را خوانده و ترجمه کنندبا وجود شرایط فعلی تدریس زبان در مدارس و عدم تسلط برخی از معلمان خیلی آرمانی نیست؟ Verbling: یک پلتفرم و کار تدریس خصوصی زبان است که به معلمان امکان ارائه خدمات تدریس را میدهد. پس ضروری است معلم قبل از آنکه وارد کلاس شود در مورد آنها نیز تفکر نماید که چگونه و در چه زمانی از تدریس، از وسایل استفاه نمایم که بهترین نتیجه را در پی داشته باشد. شما میتوانید با وارد کردن زبان انگلیسی برای تدریس خصوصی زبان انگلیسی، در موتور جستجوی سایت هایتاکی و فیلتر کردن تمام مواردی که برای شما مهم هستند لیستی از استادهای مختلفی که به خواسته شما نزدیکتر اند را انتخاب کنید و پروفایل آن ها را یک به یک بررسی نمایید. 5- برگزاری کلاس در مدارس به صورت رایگان: می توانید با مدیر یک یا چند مدرسه هماهنگ کنید و برای دانش آموزان یکی دو جلسه کلاس زبان انگلیسی به صورت رایگان برگزار کنید.

چند جلسه نیاز هست که من به سطح مورد نظرم برسم؟ از آنجا که پرداخت های دوره به صورت هر ۱۰ جلسه یکبار می باشد، روش کار بدین صورت است که بعد از آنکه مدرس یا خود داوطلب احساس کرد به سطح نمره ی مورد نظر خود رسیده است در آزمون های آزمایشی شرکت کرده و در صورت رسیدن به سطح مورد نظر دوره پایان می یابد. اگر به عنوان معلم خصوصی زبان (آنلاین یا حضوری) استخدام شوید و مثلا هر جلسه ۱۵۰هزار تومان دریافت کنید، هر جلسه باید ۲۰ تا ۳۰ درصد مبلغ را به آموزشگاه پرداخت کنید. از این رو هر روز افراد بیشتری به دنبال شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی هستند.این روزها یکی از دلایل اصلی یادگیری زبان انگلیسی مهاجرت است. با توجه به محدودیت زمانی در آموزش و پرورش ایران، مسأله مهم این است که معلم باید چه زمینه هایی را به منظور پرورش خلاقیت کودک فراهم کند.

همینطور به دلیل روابط تجاری قوی ایران و ترکیه و اینکه ترکیه به عنوان دروازه اروپا به ایران شناخته می شود، بازرگانان ایرانی زیادی در ترکیه مشغول به فعالیت هستند که نیاز به فراگیری زبان ترکی را دو چندان کرده است. فعالیتهای مؤسسهی آموزشی گات از سال 1388 شروع شده است که آموزش تمامی زبانهای زندهی دنیا، از جمله انگلیسی،آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی، چینی، اسپانیا، ایتالیا، پرتغالی، یونان، سوندی، ارمنی، اوکراینی، هندی، هلندی و غیره را به صورت گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی زیر نظر اساتید مجرب و حرفه ای آموزش می دهد. کلاس ها به صورت حصوری و آنلاین برگزار می شود. زبان عربی به علت همسایگی کشورهای عرب زبان به ایران همیشه دارای اهمیت زیادی بین ایرانیان بوده است. در سخن برتر همیشه تلاش ما این بوده که بهترین آموزشگاه زبان باشیم. برای بهترین موسسه زبان بودن ما از اساتید باتجربه و پرانرژی آقا و خانم استفاده می کنیم. برای آن که بتوانید کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی پربار و موفقی داشته باشید، و انگیزهتان را برای یادگیری حفظ کنید؛ ویژگیهای حرفهای و شخصیتی استادتان نیز اهمیت دارد. همچنین اگر شما خانم یا زوج هستید می توانید از امکان تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا محل کار توسط معلم خصوصی زبان خانم نیز بهره ببرید.

آموزش آنلاین زبان نسبت به آموزش حضوری مقرون به صرفه تر است و شما در هر محلی که هستید میتوانید آموزش ببنید معلم خصوصی زبان انگلیسی در این نوع آموزش با معرفی کتاب و الگوهای یادگیری به شما کمک میکنند تا در کمترین زمان بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید .معلم خصوصی زبان انگلیسی برای مهاجرین نیز در آموزشگاه سخن برتر هستند که فقط مکالمه محور است تا شما بتوانید به هر کشور انگلیسی زبانب که مهاجرت کردید به راحتی با افراد ارتباط برقرار کنید و این کلاسها هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار میشود که زبان آموز با توجه به شرایط خود نوع آموزش را انتخاب میکند. کلاس های ما به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. به دنبال بحث های زبانی، کریستیا فریلند، معاون نخست وزیر کانادا، نامه ای به هیئت مدیره ایر کانادا نوشت و از آن ها خواست که مهارتهای روسو در زبان فرانسه عاملی تعیین کننده در ارزیابی عملکرد سالانه او باشد. برای اخذ اقامت کشور کانادا و یا اخذ اقامت کشور انگلیس شما معمولا نیاز به مدرک آیلتس دارید.

ما با ارائه بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی به تدریس خصوصی زبان انگلیسی با توجه به فرهنگ و سبک زندگی در کشورهای انگلیسی زبان می پردازیم. آموزش در این سنین به دلیل هوش و گیرایی فوق العاده بچه ها، نتایج خوبی به همراه دارد. بنابراین زبانآموز به جای مطالعه چندین منبع مطالعاتی، روی منابع محدود اما پربار و پرطرفدار تمرکز کرده و سعی در مسلط شدن بر آن منابع دارد. اما در کلاس خصوصی زبان این مشکل مرتفع شده است و کلاس زبان کاملا بر اساس هدف و نیازهای شما بازنگری می شود. طبیعی است وقتی زبان آموزی درحال یادگیری مطلب جدیدی است دچار شک و تردید شود و اظهار چنین شکی برای وی ممکن است کمی ملالت آور بوده و موجب شرمساری و خجالتش در جمع شود. به عنوان مثال ممکن است شخصی برای تجارت نیاز به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشد، بنابراین توسط بهترین معلم خصوصی زبان تهران کلاس آموزش انگلیسی تجاری برای آن فرد برگزار می شود. برای مهاجرت یکی از شروط اصلی، یادگیری بسیار سریع زبان انگلیسی است. در آموزشگاه زبان گات، برای همه ی کلاس ها چه حضوری و چه غیر حضوری تعیین سطح صورت می گیرد. اما در کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی این مشکل به صورت کامل رفع شده است.

مدیر سایت بازدید : 369 سه شنبه 25 مهر 1402 زمان : 16:40 نظرات (0)


سامسونگ امروز صبح در جریان کنفرانس توسعه دهندگان خود در سال 2023 (معروف به SDC23) از رابط کاربری One UI 6 رونمایی کرد. راه اندازی One UI 6 پس از انتشار این رابط کاربری در قالب نسخه بتا چند ماه پیش انجام شد.

سامسونگ در رویداد SDC23 گفت که رابط کاربری One UI 6 نسبت به نسخه قبلی امکانات بیشتری دارد و امکان ویرایش هوشمند عکس ها و فیلم ها را فراهم می کند. در این رابط کاربری، منوی تنظیمات سریع دوباره طراحی شده است و تا حدودی شبیه به مرکز کنترل iOS است. سامسونگ می گوید One UI 6 از فونت One UI Sans استفاده می کند.

برنامه گالری در One UI Sans با استفاده از قابلیت Photo Remaster و Object Eraser که مبتنی بر هوش مصنوعی است، عکس‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند و گزینه‌هایی برای بهبود عکس‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

گوشی موبایل سامسونگ همچنین در حال معرفی یک ویرایشگر ویدیوی جدید به نام Samsung Studio در One UI 6 است که به شما امکان می دهد متن، استیکر و موسیقی اضافه کنید.

سامسونگ در مراسمی که امروز صبح برگزار شد گفت که از این پس بیشتر بر روی تایزن تمرکز خواهد کرد و می خواهد این سیستم عامل مبتنی بر لینوکس را بهبود بخشد. سامسونگ هنوز تاریخ انتشار One UI 6.0 را اعلام نکرده است.

Samsung One UI 6.0 دارای ویدئو است

سایر ویژگی های One UI 6.0  در این مقاله از کارمادیو به شرح زیر است:

طراحی جدید ایموجی

عکس‌ها و ویدیوها را در قسمت اشتراک‌گذاری محتوا مشاهده کنید

گزینه های اشتراک بیشتر

برای انجام کارهای بیشتر اصلاح شده است

امکان انتخاب تنظیمات ساعت در صفحه قفل

برچسب های ساده شده برای نمادهای برنامه در صفحه اصلی

این یک ابزار آب و هوای جدید با جالب ترین چیزها است

بهبودهای دوربین از جمله ویجت جدید، دسترسی سریعتر به تنظیمات وضوح، و فیلترها و جلوه های جدید

تقویم و یادآوری بهبود یافته

دستورالعمل‌هایی در برنامه My Files برای آزاد کردن فضای ذخیره‌سازی

مدل هواپیمای هوشمندتر

مسدود کردن خودکار برای جلوگیری از نصب نرم افزارهای مخرب توسط برنامه های ناشناس.

ویژگی های جدید دسترسی

بسیاری از گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ One UI 6.0 را دریافت می‌کنند که مبتنی بر اندروید 14 است. بیشتر جدیدترین گوشی‌های سامسونگ، بسیاری از گوشی‌های سری گلکسی A، گوشی‌های سری گلکسی M و گوشی‌های گلکسی اف، همراه با تبلت‌های سری گلکسی Tab S8 و جدیدتر خواهند بود. در این مدت به روز شود. انتظار می‌رود تمامی این محصولات در ماه‌های آینده به One UI 6.0 به‌روزرسانی شوند.

مدیر سایت بازدید : 4655 دوشنبه 24 مهر 1402 زمان : 23:11 نظرات (0)

گل یخ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی کیومرث پوراحمد و تهیهکنندگی غلامرضا موسوی ساخته سال ۱۳۸۳ است. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم عمر گل خاله در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد. اگر تصاویر زیادی را به طور هم زمان ارسال کنید ، احتمالاً دنبال کنندگان شما شروع به پرش از روی آنها خواهند کرد. اینستاگرام در صفحه خود راجع به اطلاعیهها و آپدیتهایش و همچنین دیگر چیزها پست ارسال میکند. همچنین لایک های استوری، برعکس لایک های پست در فید اینستاگرام شمارشی نیستند. همانطور که اشاره شد، برای اینکه بتوانیم تعداد لایک های خود را بالا ببریم، نیاز است که تعداد فالوورهای زیادی داشته باشیم. با اینکه قیمت مناسب فاکتور اصلی هر شخص در انتخاب بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است؛ اما کیفیت خدمات ارائه شده، همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است. اما راهکارهای جذب فالوور بیشتر چیست؟ پس بهترین راه برای جذب لایک های بیشتر، استفاده از برنامه های لایک بگیر اینستاگرام می باشد. کابران اینستاگرام به کمک این قابلیت می توانستند تمامی استوری های ارسال شده از یک لوکیشن را بر روی نقشه مشاهده کنند. این قابلیت به صورت یک آیکون قلب در کنار کادر مربوط به ریپلای استوری ها قرار گرفته، که با هر بار لایک کردن استوری یک نوتیفیکشن برای ادمین پیج مربوطه ارسال می شود. در آپدیت های جدید این قابلیت مجددا به صورت جامع تری به اینستاگرام اضافه شده است؛ کاربران اکنون می توانند استوری های دیگر پیج هایی، که نزدیک به لوکیشن آن ها است را ببینند. اینستاگرام در اکتبر 2020، یک قابلیت بسیار جذاب را از اپلیکیشن خود حذف کرد. ریوندی اولین کنسرت خنده را در ایران در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۲ در برج میلاد اجرا کرد. مدت زمان اجرای برنامه در کنسرتهای خنده توسط ریوندی حدود ٢ ساعت است که بدون توقف و به صورت رودررو با تماشاچیان انجام میشود.

در واقع در طنز حس روراست بودن وجود دارد که به صورت ویژه ای می توان از آن کمک گرفت. تعداد بازدیدهای هر پیج میزان علاقه مندی فالوورها را نشان می دهد. اگر شما هم جزو بازدیدکنندگان و اعضای شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، حتما میدانید که یکی راههای نشان دهنده صفحات پربازدید، تعداد فالوورها است. محتوای تولید شده توسط کاربر یا UGC محتوایی در مورد برند تجاری شما است که دنبال کننده هایتان آن را تولید کرده و با افراد دیگر به اشتراک گذاشته اند. نام شما با نام کاربری متفاوت است و میتواند نام واقعی و یا نام تجاری شما نباشد (هر چند اگر باشد بهتر است و به شما کمک میکند). ابزار اینسایت فقط برروی اکانت های تجاری فعال است؛ به همین دلیل بسیاری از پیج های کاری ترجیح می دهند به جای فعالیت در اکانت خصوصی، برای توسعه کسب و کارشان با اکانت های تجاری فعالیت کنند. با انتخاب گزینه «Following» برخلاف حالت معمول، که اینستاگرام پست ها را بر اساس الگوریتم های خود مرتب می کند، پست ها به ترتیب زمان انتشار در فید شما چیده می شوند. استارتاپ های تازه تاسیس می توانند با خرید فالوور اینستاگرام و تبلیغات هدفمند یک شبه ره صد ساله را طی کنند. بعبارتی فید صفحه اصلی شما با پست های جدید شروع می شود و با پست های قدیمی به پایان می رسد. خرید ویو پست اینستاگرام از دیگر خدماتی است که به اینفلوئنسرها کمک می کند تا رشد و اعتبار بیشتری داشته باشند. این آژانس های تبلیغاتی طبق قوانین و آخرین آپدیت های الگوریتم پیج شما را رشد می دهند. اینستاگرام این روزها یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی است که هرروز بر محبوبیت آن افزوده می شود.

اگر بخواهیم بدون این ترفندها، پیج خود را به محبوبیت برسانیم، یا باید صبر زیادی داشته باشیم و یا باید محتوایی که انتشار می دهیم، بسیار جذب کننده باشد. پستهای علیدوستی به طور معمول بیش از ۴۰۰ هزار لایک میخورند که نشان از محبوبیت بازیگر نقش «شهرزاد» دارد. یکی از معمول ترین و پرتکرارترین پرسش هایی که در مورد استفاده از خدمات اینستاگرام در حوزه خرید لایک خارجی و ایرانی اینستاگرام یا خرید لایک های واقعی و فیک مطرح می شود این است که چگونه و از کجا می توانیم این خدمات را برای صفحه مان تهیه کنیم؟ همیشه می توانید از هشتگ های مرتبط با حوزه دقیق کاری خود استفاده کنید. یکی از الگوریتم های اینستاگرام برای راه پیدا کردن پست ها به اکسپلور اینستاگرام دریافت بازدید زیاد برای یک پست است. است.ما در توربو خدمات اکسپلور / ریپورت / بهبود رتبه الکسا / شماره مجازی را نیز ارائه می دهیم. برای این منظور نیز نیازی به ارتباط مستقیم با آن ها نخواهد بود و همه چیز از طریق برنامه لایک بگیر اینستاگرام ، انجام می شود. پیشنهاد می کنیم برای انجام هر گونه تبلیغات اینستاگرامی، افزایش فالوور و یا تعامل و بازدید پیج تان، از آژانس های معتبری مانند شویراد مشاوره بگیرید. این گونه ترافیک به سمت پستهای شما کشیده میشود. اگر عکس های زیادی را به طور همزمان و بیش از حد پست کنید، این پست ها به سمت صفحات فید فالوورهای شما خواهند رفت و کسانی که فالوور شما نیستند عکس ها و پست های شما را نمی بینند و ممکن است به سمت صفحه شما جلب نشوند. مجموعه مای ممبر بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام با یک تیم قوی در زمینه مشاوره خرید فالوور اینستاگرام و همچنین پشتیبانی 24 ساعته در زمینه جذب و خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور واقعی به شما کمک می کنند تا بین پکیج های موجود بهترین بسته های سایت مای ممبر را برای خرید و رشد پیج خود انتخاب کنید.

یکی از این روشهای تقسیم، تقسیم بندی جذب فالوور به دو دستهی جذب فالوور فیک و جذب فالوور واقعی است. گاهی اوقات در این دسته بندی شاهد صفحات برندهای معروف هستیم که بازدیدکنندهها و فالوورهای زیادی دارند و تبلیغات در اینستاگرام خوبی داشته اند. در طول مراحل بازی مأموریت های گوناگونی از جمله حمل و نقل بارهای سنگین، حمل و نقل مسافر، گشت زنی و بسیاری دیگر وجود دارند. برای مثال در بخش حمل و نقل محموله های سنگین، باید ابتدا شرایط مناسب برای بارگیری آن ها را فراهم کنید و سپس هواپیمای خود را آماده پرواز کنید. این هواپیماها به خاطر جثه بزرگ و سنگینی که دارند برای مقاصد خاصی از جمله حمل و نقل ماشین آلات سنگین، حمل و نقل بارهای چندین تنی و مقاصد نظامی استفاده می شوند. همچنین ۳۸ درصد از کاربران چندین بار اینستاگرام خود را در روز چک میکنند و در اینستاگرام حساب کاربری دارند. در حال حاضر اینستاگرام یکی از اپلیکشن های پرطرفدار در ایران به حساب می آید. هیچگونه رباتی یا فالوورهای غیرفعالی به حساب شما اضافه نخواهد شد. یکی از مهمترین مزایای این شغل، حساسیت و دشواری پایین آن است و اگر به دنبال یک شغل نسبتا راحت با درآمد بسیار بالا هستید، این شغل را به شما پیشنهاد میکنیم. پس پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید. ناگفته نماند که این نوشتار به صورت خاص بر روشهای افزایش فالوور اینستاگرام تمرکز دارد، اما اگر مایل به آشنایی تمام و کمال با این پلتفرم و تنظیمات آن هستید، مطالعه آموزش صفر تا صد اینستاگرام را به شما پیشنهاد میکنیم.

در سایت ها قسمتی به نام ساید بار وجود دارد که می توان از طریق آن شبکه های اجتماعی و اینستاگرام را معرفی کرد و بدین صورت بازدید کنندگان سایت را به صفحه شبکه اینستاگرام فراخوانی کرد و یک گام موفق در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام برداشت. قریشی کار بازیگری را از سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم سینمایی لج و لج بازی به کارگردانی سید مهدی برقعی شروع کرد و بعد از ایفای نقش یلدا در مجموعه تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید. او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. او بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با بازی در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاهحاتمی به سینما نیز راه یافت. اینستاگرام در آپدیت های اخیر به طور رسمی از قابلیت مدیریت فید صفحه اصلی، بر اساس افراد و پیج های مورد علاقه رونمایی کرد. از دیگر از قابلیت های جدید اینستاگرام 2022، به روز رسانی الگوریتم اینستاگرام است. پایه و اساس اینستاگرام، تصویری بوده و به همین جهت برای جلب مخاطب بیشتر، بهتر است نقل قول در قالب تصاویر جذاب و تم های ویژه طراحی شود. بنابراین ممکن است شما نتوانید آنچه را که کاربر دوست دارد کنترل کند، اما می توانید تعداد پست های پیج خود را کنترل کنید به عبارت بهتر هرچه بیشتر پست ارسال کنید امکان دیده شدن پست شما افزایش می یابد، به طوری که ارسال پست به صورت روزانه یک ترفند سریع در اینستاگرام است که در جذب فالوور بیشتر به شما کمک می کند. ✔️هدف ما تداوم در ارائه تجربهای خرید بهتر برای شماست و به همین دلیل تصمیم گرفته ایم با توجه به نیاز شما کاربران عزیز این خدمات را به سایت اضافه کنیم.

استوری اینستاگرام یکی از ابزارهای ارتباطی موثر به منظور افزایش تعامل با مخاطبان می باشد؛ این قابلیت فوق العاده اینستاگرام به دلیل بالا برن نرخ تعامل مخاطبان با استوری های پیج، توانست در مدت زمان کمی طرفداران زیادی را به خود جذب کند. به همن دلیل بسیاری از این صاحبان کسب و کار به دنبال به دست آوردن فالوور هستند که چه بهتراست که برای این کار هزینه ای پرداخت نکنند. صاحبان این کسبوکارها برای اینکه مسیر رسیدن به موفقیت و درآمدزایی را آسانتر کنند؛ باید با اتخاذ انواع روشهای مختلف، فاکتورهای پیج خود را به بهترین شکل ممکن بالا ببرند. Tu bop op Fligh Simula o 3D - شبیه ساز سه بعدی پرواز با هواپیمای توربوپراپ یک بازی جالب و بسیار سرگرم کننده در سبک بازی های شبیه سازی است که در آن باید سوار بر یک هواپیمای بزرگ از نوع توربوپراپ (موتور توربین دار) شوید و بعد از اینکه کلیت بازی را در مرحله آموزشی یاد گرفتید، به سراغ انجام مأموریت های مختلف بروید. این بازی را استودیوی باز سازی AXgamesof توسعه داده و به شکل رایگان برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی منتشر کرده است. تصویر سازی مناسب برای نقل قول، زیبایی بصری خاصی را به صفحه شخصی تان منتقل می کند. یکی از مواردی که در اینستاگرام اهمیت بالایی دارد داشتن فالوور و یا دنبال کنندگان با تعداد بالا است که هم برای پیچ های شخصی و هم پیچ هایی که برای کسب و کار و فروش و یا خدمات مختلف راه انداز شدن، می تواند بسیار مفید باشد. پیج های پربازدید اینستاگرام خارجی برای ایرانی ها جذابیت زیادی دارد و توسط کاربران ایرانی فالو می شوند. در ادامه ی این مقاله در نمادین با ما همراه شوید تا پیج های پربازدید اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

مدیر سایت بازدید : 2813 یکشنبه 23 مهر 1402 زمان : 21:29 نظرات (0)

Gholam-Ali Haddad-Adel, head of principalist party of Iran and cultural activist ,lecturing in closing of Nardeban art festival, in Arasbaran cultural center in Tehran, Iran. غلامعلی حداد عادل، بزرگ جریان اصولگرای ایران و فعال فرهنگی، در حال سخنرانی در اختتامیهی جشنوارهی نربان در فرهنگسرای ارسباران، تهران، ایران. اجزا در یک نقش در عین حال که دارای اتحاد کلی هستند در بین خود نیز دارای وحدتی یکسان اند و به سوی یک مرکز دارای یک حرکت درونی هستند. بهطور کلی هرچه به گذشته بازمیگردیم درمییابیم که زندگی انسان با کیهان و آسمان بیشتر مرتبط بودهاست. به طور کلی ساخت این مسجد یک قرن به طول انجامیده که در دورههای تاریخی مختلف تکمیلتر شده است. یزد نخستین شهر خشت خام جهان هست که در فهرست میراث جهانی به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران به ثبت رسیده است. این بنا به عنوان یکی از قدیمیترین اثر معماری تاریخ دار یاد شدهاست. از این آثار تحقیقی میتوان به تاریخ دو جلدی آل مظفر نوشته حسینقلی ستوده و مقاله آل مظفر دائرة المعارف بزرگ اسلامی و مقاله «به عبرت نظر کن به آل مظفر» در مجله یغما اثر باستانی پاریزی و کتاب تاریخ عصر حافظ نوشته قاسم غنی اشاره کرد. مطفریان مدتی هم بر سراسر ایران بزرگ به جز خراسان حکومت کردند. این شهر به دلیل داشتن جاذبه های دیدنی فراوان یکی از توریست پذیرترین شهرها در دنیا و ایران است و سالانه افراد زیادی به اصفهان سفر می کنند. تلفیق اشکال هندسی به همراه انواع مختلف شمسه ها، فضای معنوی خاصی را تداعی می کنند و هنرمند با به کار بردن ترکیب آن ها، در حال بیان مفاهیم اعتقادی دینی و مذهبی خویش است. کار بهرهگیری از ساختمایههای بومآور در این مسجد بدانجا کشیدهاست که به جای کاه در کاهگل (که شاید در فهرج کمیاب بوده)، ژاژ (خارشتر-آدور) آسیا شده به کار بردهاند و همین کار اندودها را از آسیب موریانه بر کنار داشتهاست. در همین سال سلظان ابوسعید، به ترغیب خواجه غیاث الدین محمد پسر خواجه رشیدالدین، حکومت یزد را به امیر محمد مظفر میدهد. هنگامی که محمد به حکومت میبد اشتغال داشت، امیر غیاث الدین کیخسرو اینجو برای عقد اتحاد و پیمان دوستی با اتابک حاجی شاه، حاکم وقت یزد، به یزد آمد و سپس برای ملاقات با امیر محمد به میبد رفت.

پس از چند قرن تهاجم و اشغال ترکان و مغولان در ایران، سلطنت آل مظفر با ظهور امیر مبارزالدین محمد و استمرار به دست شاه شجاع مظفری، حکومتی ایرانی بود که با وفات شاه شجاع در سال ۷۸۶هجری قمری، اسیر جنگهای جانشینی شد و سپس با یورش تیمور، از میان رفت. باغ بابر به سبک باغهای ایرانی ساخته شده است و به باغهای مشهور کشمیر، باغهای تاریخی کرمان و باغ فین کاشان شباهت دارد.باغ بابر در دورههای بعدی مورد توجه قرار گرفت؛ بهگونهای که جهانگیر شاه دیوار اطراف باغ و شاه جهان نیز مسجد مرمرین را در کنار قبر بابر پادشاه بنا کردند. «در 33 آکواریوم این تونل، گونه های مختلف آّبزیان، ماهی های آب های شور و شیرین و ستاره های دریایی از پنج قاره مختلف جهان در معرض دید عموم قرار دارند. قیمت بلیط آکواریوم اصفهان چقدر است؟ بههرحال اگر قصد بازدید از این جاذبه گردشگری را دارید، در ادامه میتوانید ساعت بازدید و قیمت بلیط ورودی این مجموعه در سال 1401 را ببینید. بازار نقش جهان به عنوان یکی از زیبا ترین و مهم ترین بازار های اصفهان شناخته می شود و بهتر است حتی اگر قصد خرید ندارید نیز به آن مراجعه کنید و از قدم زدن در این بازار لذت ببرید. پس از مدتی نکوداریان، به رهبری فردی به نام تومان، به قصد انتقام دوباره به اطراف یزد حمله میکنند.

و هر شهر که فتح میشد به نام خلیفهٔ مسلمین خطبه میخواندند. در بررسی حجم هر سه دستهٔ این کلیساها پوشش گنبدی، پوشش مسطح، گنبدهای با ساقهٔ استوانه ای، گنبدهای بدون ساقهٔ استوانه ای، تک گنبدی، چند گنبدی و … اگر برای اولین بار به اصفهان سفر میکنید باید حتما سری هم به سی و سه پل بزنید چرا که یکی از مهمترین جاهای دیدنی اصفهان است و منظره زیبایی دارد. چه مراسمات تاریخی در سی و سه پل تا کنون اجرا شده است؟ شهر یزد در یکی از استانهای تاریخی و خاص ایران قرار گرفته و خود یکی از از زیباترین شهرهای خشتی دنیاست. پس از فروافتادن ساسانیان، ساخت مساجد در ایران آغاز شد. مسجد امیرچخماق دومین مسجد یزد از لحاظ زیبایی است که در سال 841 هجری ساخته شد. به نظر میرسد بنای اولیه این مسجد در همین دوران و در قرن دوم هجری قمری گذاشته شد و یک قرن بعد، با تخریب محراب اصلی، جهت قبله آن اصلاح شد. هر بخش از این بنای عظیم، با معماری عجیب و هوشمندانه، تاریخ و علم و هنر مردمان 2 سده پیش را به نمایش میگذارد. هنر به کمال رسیده ایرانیان با بهرهگیری از مفاهیم هندسی کیهانی همواره نمود بینهایت در یک نهایت یا صورت بودهاست. جلوههای این ارتباط را درقالب نقوش هندسی چون خورشید ماه و ستارهها در معماری مییابیم که آنها را در تزیینات به صورت اجر کاری یا کاشی کاری یا در کل حجم معماری در قالب استفاده از حجمها هندسی مطلقی چون مکعب یا مربع مستطیل یا دایره یا احجامی از این قبیل ملاحظه میکنیم.

این بناها چون بزرگترین ساختمانها بودهاند در آغاز نیازی به داشتن نشانی ویژهای نداشته نگاه هر گذرندهای را به سوی خود جلب میکردند اما پس از گسترش شهرها نخست با افزایش در گاهها و نهادن توق بر بلندترین جای ان و سپس با ساختن میل برج مناره در کنار و نزدیک ان ساکنان شهر را به عبادتگاه راهنمایی میکردهاند. به همین دلیل اطمینان کامل را برای بازدید کنندگان فراهم ساخته وازاین لحاظ توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. لازم به ذکر است که این بخش در بین بخش های مختلف باغ گلها از محبوبیت و توجه ویژه ای برخوردار است به ویژه توریست های خارجی توجه بسیاری به این بخش دارند. این بخش در گذشته ویژه پذیرایی از مهمان ها بود. گرچه تاریخ صریح این قسمت، معلوم نیست، ولی از این عبارات و نوع کاشی ها و خطوط، می توان حدس زد که شهرستان یزد از زمانی خیلی قدیم، «دار الشیعه» بوده است. علاوه بر این جشن های دیگری مانند جشن گلریزان هم برگزار می کردند که در طی این مراسم گل های بسیاری را جمع آوری کرده و بر سر راه شاه که از روی پل گذر می کرد ریخته می شد. با تعابیر گفته شده، ساخت این مسجد در طی یک دورهی ۱۰۰۰ ساله به انجام رسیده است.. برای یافتن مفاهیم موجود در فرم چلیپایی باغ و درک بهتر ریشههای آن لازم است که نخست علل ساخت اولین چهار باغ را بررسی کنیم. این نقوش اصول حقیقی را به نمایش میگذارد که بر اساس معرفت وجود و هستیشناسی علاوه بر این که الگویی طبیعی در جهان هستی است در بردارنده معنای ازلی نیز هست که ره یافتن به این معنا از طریق مشاهده و درک تحقق مییابد. در این فضا یک حوض هشت گوش زیبا و همچنین ستونهای کوتاه مرمری با نقوش کندهکاری حیوانات و گیاه قرار دارد.

این ایوان به صفه امام حسن مجتبی یا حکیم الملک معروف است در این صفه کتیبهای به خط نستعلیق وجود دارد که قسمتهایی از آن خراب شده‚ در سقف این ایوان نقاشیها و آیات قرآنی به طرز زیبائی نقش بسته و در بالای آن منارهای قرار دارد. پایانههای اتوبوس بین شهری اصفهان شامل: پایانه کاوه - پایانه صفه - پایانه زاینده رود - پایانه جی و پایانه بابلدشت میباشد. این ایوان در ضلع شمالی مسجد واقع شده و به صفه درویش شهرت دارد. هنوزهم در دوضلع شمالی و جنوبی این میدان، تیرهای دروازه چوگان وجود دارند. منارههای تکیه بالای غرفههای میدانی قرار دارند که زیبایی خاصی به آنها بخشیدهاند. در اطراف این ایوان نیز شبستانهای چهل ستونی قرار دارد که آن را به گنبد تاجالملک (گنبد خاکی) متصل میکند. مساجد ایران تمثیلی بینهایت است از رساندن انسان به کمال و ترکیبکننده رمز قدسی به گونهای که این مکان دارای تقدس است و انسان با اشراق درونی با آن ارتباط برقرار میکند. خانه عرب ها یکی از خانه های قدیمی و دیدنی محله تاریخی فهادان یزد است که قدمت آن به دوره قاجار برمی گردد و جزو آثار ملی ایران محسوب می شود. نخل برداری و عزاداری در این چند شهر در ماه محرم نیز جزو باشکوهترین و شورانگیزترین مراسم کشور به شمار میرود. خانه سرتیپ سدهی جزو خانههای شهر تاریخی اصفهان است که قدمت آن به زمان قاجاریه بر میگردد. مسجد جامع میبد یکی از آثار تاریخی استان یزد است که قدمت آن به قرن دوم هجری قمری بازمیگردد؛ هرچند قرون هفتم تا نهم هجری قمری را میتوان زمان اوج استفاده از این مسجد زیبا دانست. پس از مرگ غازان و سلطنت اولجایتو (سلطان محمد خدابنده)، مظفر به حکومت میبد میرسد و منصب راهداری راههای اردستان تا کرمانشاه، و نیز راه ابرقو و هرات و مرو، به او تفویض میشود.

امیر محمد نزد ارغون خان از مظفر تعریف بسیار کرد و در نتیجه ارغون مظفر را نواخت و به او منصب یساول (رئیس تشریفات) داد. اتابک یزد منصب راهداری راههای میبد و نوشجان را به مظفر سپرد. نارین قلعه (نارنج قلعه) ــ نارین قلعه یا نارنج قلعه مهمترین و ديدني ترين بناى تاریخى شهرستان میبد است، این قلعه از بناهاى مربوط به دوره حکومت اشکانیان و قبل از اسلام است و در دوران مظفریان تعمیراتى در آن صورت گرفت. کتاب در سال ۷۶۷ اتمام میابد و از این جهت ناقص است، ۲. این نخل مجموعه مشبکی از چوب های تراشیده شده با گره چینی ها و تیرهای بزرگ است که تقریبا به شکل درخت سرو (نماد آزادگی) ساخته شده است. این تالار، حداکثر 20 نفر ظرفیت دارد و به دلیل ابعاد و ویژگی های خاص، برای مهمانی ها و ضیافت های تشریفاتی و ویژه مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه شامل: مدرسه، پرورشگاه، آب انبار و برج ساعت است که در محله تل شهر یزد قرار دارد. همچنین، در این مجموعه چندین اتاق زمستانی نیز وجود دارد. دیگر منابع چون جامع التواریخ حسنی و مطلع سعدین و مجمع بحرین کمال الدین عبدالرزاق سمرقندی و روضه الصفای میرخواند و حبیب السیر خواندمیر نیز مطالبی دربارهٔ آل مظفر در خود دارند، اما مطالب جدیدی نمیدهند و عمدتاً رونویسی از نوشتههای پشینیان هستند. چون قتلغ مخدوم شاه در این هنگام در شیراز روزگار میگذراند، مبارزالدین به آنجا رفت و با وی پیمان زناشویی بست و سپس راهی یزد شد. در ۷۲۹ ق / ۱۳۲۹ م امیر محمد به کرمان رفت و در آنجا قتلغ مخدوم شاه خان، دختر قطبالدین شاه قراختایی را به زنی خواست. عاقبت اما با نظرات مخالف و گاهی چکشکاریهای میراث تهران، کار در محور میانی پیش رفت. وی با بیان اینکه گاهی اوقات تردد گشتهای سیار امنیت این منطقه را افزایش میدهد، افزود: تأمین روشنایی مناسب در محدوده این بافت تاریخی در افزایش امنیت شهروندان و گردشگران اثرگذار است و با استفاده از الگوهای مناسب روشنایی میتوان زمینه هدایت گردشگران به مجموعههای تاریخی را فراهم کرد.

جاذبه های مهمی در این منطقه قرار گرفته اند که از بین آن ها می توان به مسجد تاریخی فهادان، مسجد چهل محراب، خانه لاری ها، خانه عرب ها، زندان اسکندر، حمام ابوالمعالی، خانه کاشفی، خانه محمودی، بقعه دوازده امام، امام زاده سید طاووس را نام برد، که به اختصار در مورد برخی از آن ها توضیحاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ورودی اصلی که دالان طویلی است‚ در گوشه جنوب غربی مسجد قرار دارد که از یک سو به محله فهره‚ و از سوی دیگر به دشت محال راه دارد. اینجا زیر یکی از رواقهای اصلی است. کتاب تاریخ یزد، نوشته شده توسط جعفر بن محمد بن حسن جعفری به سال ۸۴۵ ق، اثری ارزشمند است و به ما از آثار و ساختمانها و مدرسههای دوره مظفریان اطلاعات ارزشمندی میدهد. نام این معمار با تاریخ ۹۴۷ هجری شمسی در مسجد جامع یزد آمدهاست. صنیع الله معمار یزدی (زاده: ۹۴۷ هجری قمری ۹۱۸ هجری شمسی) از معماران عهد صفوی و معمار مسجد جامع یزد بود. مسجد جامع اصفهان که قدمت آن به سده دوم هجری قمری بر می­گردد، از مهمترین و قدیمیترین بناهای مذهبی ایران است. یعنی برای کسانی که ساکن کشور ایران هستند ارزانتر است. سی و سه پل اصفهان از جمله پلهای بسیار قدیمی و پرطرفدار است؛ به صورتی که سالانه توریستهای زیادی از داخل و خارج از کشور و از مسافتهای دور برای دیدن آن و دیگر پلها و آثار تاریخی اصفهان به این شهر میآیند. این پل معروف به پل الله وردیخان، سی و سه چشمه، چهارباغ، جلفا و زاینده رود است. غیاث الدین سه پسر داشت. اصل و نسب خاندان آل مظفر به یک خیاط از اهالی خواف خراسان، به نام غیاث الدین حاجی، میرسید. مظفریان هیچگاه اصل و نسب خراسانی خود را فراموش نکردند و نسبت به این سرزمین دلبستگی نشان میدادند.

ورودی در مساجد ایران جایگاه انتخاب و اطمینان است و تمایز را در مکان نشان میدهد و بیان میدارد که هویتی قدسی و کاملاً متفاوت با پهنه هیولایی اطراف در حال وقوع است. میدان نقشجهان در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۱۳ در فهرست آثار ملی ایران ثبت شدهاست. و با شماره ۸۵۴۳ در سال ۱۳۸۲ در فهرست آثار ملی کشور ثبت شده است. در سال ۱۳۹۱جمعیت این دسته افزون بر ۵۰۰ هزار نفر است و در سال ۱۳۸۷ ثبت ملی شدهاست. مظفر به خدمت غازان خان شتافت و مقام امیر هزاره (فرمانده دسته هزار نفری) را از وی گرفت. دیگر دسته از منابع، کتابهایی هستند که در دورههای بعدی نوشته شده و در بخشی از کتابهای خود به روزگار آل مظفر پرداختهاند. کتاب مهم دیگر، تاریخ عمومی مناهج الطالبین علاء قزوینی است که در سال ۷۷۹ ق/۱۳۷۷ م، مقارن با سلطنت شاه شجاع، نوشته شدهاست و در باب چهارم قسم سوم به روزگار شاه شجاع و جنگهایش با برادر خود، شاه محمود، میپردازد. شاه منصور او را در شوشتر از سلطنت عزل کرد و سپاه را به شیراز بازگرداند تا با تیمور مقابله کند، اما تیمور به ماوراءالنهر بازگشته بود. این مسجد در نزدیکی مرکز شهر ابرکوه و در مسیر جاده یزد به شیراز قرار دارد. عمارت عالى قاپو یکی از عظیم ترین عمارت هایی است که امکان دارد در یک پایتخت قرار داشته باشد. همچنین این کوه و آتشگاه دارای تونل های مخفی به کهندژ خمینی شهر بوده که در آن دوران یکی از مهم ترین مراکز برای نگهداری گنجینه ها به حساب می آمده و در دوره اسکندر مقدونی مردم برای جلوگیری از به تاراج رفتن اموال و گنجینه های خود آن را به این کهندژ می سپردند.

بسیاری از مسافران به خصوص خانم ها به فروشگاه های مختلف یزد نیز می روند و ازآن فروشگاه ها اجناس و کالاهای مورد نیاز و سوغاتی های گوناگون را خریداری می کنند. این آبزی دارای تغذیه فیلتری است به این معنی که آب اقیانوس را از فیلترهای خاصی که در بدنش وجود دارد، عبور داده و پلانکتون های موجود در آب را جذب می کند. خانه لاری ها یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین خانه های موجود در شهر یزد است. کتیبه گچبری موجود در آن هم متعلق به دوره صفویه است. این صحن که براى اقامه نماز است در قسمت شرقى آن محلى به نام «قرائتخانه» موسوم بوده و آن را محل اعتکاف میدانند. در قسمت شرقی این خانه اتاقی وجود ندارد و به جای آن ستون های گچی با نظم خاصی قرار گرفته اند. محمد به سبب رشادت و دلاوری اش مورد نوازش سلطان قرار گرفت. اما اندکی بعد به یزد بازگشت و در آنجا با امیر محمد جوشی، از امرای بلندمرتبه دستگاه ایلخانی، ملاقات کرد. ابوسعید در زمستان همان سال روانهٔ بغداد گشت و امیر محمد نیز به عزم زیارت مرقد علی بن ابی طالب همراه او رفت، و پس از زیارت مرقد آن حضرت در نجف، از سلطان اجازه خواست به یزد برگشت. پس از مرگ اولجایتو، او یکسال نیز در دربار جانشینش، ابوسعید بهادرخان، میماند. نقشه ساختمانی مساجد نیز تفاوتهای آشکاری در هر دوره دارد. چهار ایوان اطراف میدان شاخصه شیوه مسجد سازی ایرانیان است که پس از احداث آن در سایر مساجد نیز رواج یافته است. بمنظور ایجاد قدرت قانونی برای انجام وظایف بازرسی کاروتامین حفاظت وبهداشت ورفاه کارگران که حائزاهمیت بوده وقسمیت ازنارضایتیهای کارگران را درسراسرکشور مرتفع خواهدنمودلایحه قانونی وآئین نامه بازرسی کارراتهیه وکمیسیونی مرکب ازپزشکان وکارمندان صلاحیت دارمشغول تهیه آئین نامه حفاظت وبهداشت ورفاه کارگران میباشد که بزودی حاضروبضمیمه لایحه قانون جدیدکار برای تصویب تقدیم خواهدشد بعلاوه نظر باینکه ساختمان واستعمال دیگهای بخار کورههای نفت سوزوظروف تحت فشاردر کشورتوسعه یافته ولی درساختمان بهره برداری ازآنها نظارتی بعمل نیامده واغلب موجب بروز سوانح جانی برای کارگران میگرددکمیسیونی مرکب ازمهندسین متخصص مامورشده که بامطالعه قوانین وآئین نامههای مصوبه نظیر سایرممالک آئین نامه جامعی تهیه نمایدوبزودی مورداستفاده قرارگیرد.

مدیر سایت بازدید : 255 یکشنبه 23 مهر 1402 زمان : 10:43 نظرات (0)


افزونه های وردپرس ژاکت ویژگی ها و عملکردی را به سایت شما اضافه می کنند و به کاملتر شدن سایت کمک می کنند. مثلا افزونه سایت ساز، افزایش سرعت، عضویت کاربر، امنیت سایت و .... برخی از هزاران افزونه ای هستند که عملکرد و پیشرفت وب سایت ها را ارتقا می دهند.

همانطور که می دانید افزونه ها به کارایی و اثربخشی وب سایت شما کمک می کنند، اما به یاد داشته باشید که نصب افزونه های زیاد برای وب سایت مناسب نیست و سرعت و بهره وری وب سایت را کاهش می دهد. پس در نصب افزونه دقت کنید.

به طور کلی دو نوع پلاگین وجود دارد: رایگان و غیر رایگان. افزونه های رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد. برای استفاده و نصب افزونه از مخزن وردپرس، زیر شاخه Plugins را در حساب مدیریت انتخاب کنید تا مستقیماً به مخزن وردپرس دسترسی داشته باشید. در این قسمت افزونه های رایگان در اختیار شماست و می توانید افزونه های مورد نیاز را انتخاب و نصب کنید.

افزونه وردپرس رایگان ویژگی های منحصر به فردی را به سایت شما اضافه می کنند. گروه ابزار وردپرس یک افزونه بومی وردپرس را به همراه یک ویدیوی محصول بومی برای استفاده شما ارائه می دهد.

در آموزش های زیر با بهترین افزونه های وردپرس آشنا می شوید و نحوه نصب افزونه های وردپرس را یاد می گیرید.

مدیر سایت بازدید : 2578 دوشنبه 17 مهر 1402 زمان : 19:43 نظرات (0)

همچنین در این بخش یک مرکز اسپا برای حواس مختلف شما وجود دارد و در آن فعالیت هایی تدارک دیده شده است که می توانند شما را به وسیله دور کردن از تکنولوژی، درگیر آرامش کنند. در این طبقه، بخشی با نام واحه وجود دارد که آن را برای درگیر کردن حواس مختلف شما طراحی کردهاند تا ارتباطی بین جسم و ذهنتان برقرار شود. این طبقه برای کودکان طراحی شده است. قیمت این پارک آبی دبی 320 درهم برای بزرگسالان و 260 درهم برای کودکان است. 1.آب زلال و درخشان و تفریحات آبی متنوع و گسترده، 2.دسترسی آسان و امنیت بالای سواحل، 3.منظره نفسگیر سواحل، 4.امکانات، رستوران ها و کافه های ساحلی مطرح. این مرکز خرید بزرگ جزو جاذبه های محبوب و اصلی شهر دبی محسوب می شود دارای ۱۲۰۰ فروشگاه، ۱۶۰ رستوران و کافه و تفریحات متنوع است. درواقع اگر مقصد گردشگری ما دبی باشد بهتر است بگوییم اگر کویرگردی در دبی را جزو برنامههای تفریحی خود نداشته باشیم نصف هیجان این سفر و یکی از بهترین جاهای دیدنی دبی را بهراحتی از دست میدهیم. وقتی اسم موزه می آید، تصویری که در ذهن بیشترمان شکل می گیرد، شبیه به جایی است که در آن اشیاء تاریخی و یادگارهایی از گذشته های دور و نزدیک نگه داری می شود. این ۲ بال از نمای دور حالتی بادبانمانند را در ذهن تداعی میکند که دکلی این بادبان بزرگ را نگه داشته است. با اینکه این بازار شبیه به بازارهای آفریقایی بوده اما کاشیکاری این محوطه برگرفته از سلطنت مراکشی است. • ساعت کاری موزه از تاریخ 23 فوریه 2022 هر روز از ده صبح تا 6 بعد از ظهر است. برای مثال، هواپیمایی امارات در دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت ۲۱ از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به سمت فرودگاه دبی امارات انجام می شود.

در صورت اقامت داشتن در هتلهای امواج، آتنلانتیس، شرایتون و جمیرا میتوانید با ماشینهای خود هتل که در طول روز به سمت این مکان میروند، به مقصد برسید. طراحی جداگانه هر کدام از این قطعات و آزمایشهای متعدد روی آنها، باعث شد تا دوره نصب نزدیک به 18 ماه به طول بینجامد و برای نصب هر پنل به صورت جداگانه اقدام کنند. خیابان شیخ زاید دبی بسیار زیبا، خلاقانه و البته استراتژیک طراحی شده است. پارک آبی وایلد وادی که جزو 10 مورد از بهترین پارکهای آبی دنیا قرار دارد؛ در یکی از بهترین مناطق دبی و در خیابان جمیرا قرار گرفته است. این پارک جزو به یادماندنیترین بخشهای سفرتان به شهر دبی خواهد بود. همانقدر که هتل آتلانتیس لوکس و فوق العاده است، این پارک آبی نیز شیک و مدرن می باشد. جبل علی یک پارک ساحلی بزرگ دارد که منطقه­ای جذاب برای دوستداران آفتاب و تفریحات آبی است. برخلاف دیگر موزهها که در زمینه به تصویر کشیدن اشیای تاریخی و گذشته نقش دارند، موزه آینده دبی به لمس دنیای آینده متمرکز شده است. در این بخش که بیشتر برای کودکان طراحی شده است، به کودکان اجازه داده می شود تا به رویاهایشان پر و بال دهند و در نقش قهرمانان و الگوهای آینده حاضر شوند. بخش دوم که با نام موسسه شفا شناخته می شود، به شکلی طراحی شده است که شما در آن می توانید از زیبایی جنگل های آمازون لذت ببرید.

وقتی که بازدید از بخش اول تمام می شود، بازدیدکنندگان به بخش دوم میروند تا از بخش یا موسسه شفا دیدن کنند. فرودگاه آل مکتوم قرار است دارای ۳ ترمینال مسافری، یک ترمینال برای شرکت هواپیمایی امارات، ترمینال دوم برای بقیه ی شرکت ها و ترمینال سوم برای شرکت های هواپیمایی و مسافرتی ارزان قیمت باشد. یکی از این قسمت ها پارک دایناسورها است. عاشقان ماه که در امارات متحده هستند و یا قصد دارند به صحرای القدره سفر کنند باید حتما از دریاچه معروف هلال ماه دیدن کنند! مرکز خرید مال امارات، علاوهبر فروشگاههایش، دارای جاذبههای تفریحی و دیدنی بسیار جذابی است که دیدن آنها شما را شگفتزده خواهد کرد. همچنین پارک آبی آکواونچر، بازار مدینه جمیرا، سافاری دبی، و منطقه حفاظت شده راس الخور از دیگر جاهای دیدنی دبی هستند که فاصله زمانی کمتر از نیم ساعت با این مرکز خرید در دبی دارند و می توانید راحت به بازدید از آنها هم بپردازید. حدود نیم ساعت از مرکز شهر با تاکسی فاصله دارد. از خزندگان طبیعت کویر دبی نیز میتوان از مار بوآ، مار شنی آفریقاییآسیایی، افعی شاخدار بیابانی، بزمجه آژیرگر، مارمولک ریشریشانگشت، گکوی شکمزرد خانگی، مارمولک خانگی مدیترانهای، گکوی سنگی ایرانی، سقنقور، کرمیمارمولکان و غیره نام برد. این مرکز خرید دارای اقلام خانگی مانند ظروف، انبار و اقلام خواربار است. «موزه آینده» به عنوان یک فضای نمایشگاهی برای خدمات و محصولات نوآورانه و آیندهنگر در منطقهٔ تجاری دبی واقع شده و دارای سه بخش اصلی است؛ تپهٔ سبز، ساختمان و فضای خالی. بااینحال، ازآنجاییکه دهکده یک مقصد محبوب است، خطوط اتوبوس مستقیم به دهکده جهانی از چند ایستگاه اصلی مترو در خط قرمز در دبی وجود دارد.

بازدیدکنندگان میتوانند هنگام بازدید از موزه، وسایل نقلیه برقی خود را شارژ کنند و مکانهای پارک خودرو برای تشویق به استفاده از وسایل حملونقل عمومی بسیار محدود است، زیرا یک پل 212 متری این سازه را به ایستگاه مترو «امارات تاورز» متصل میکند. هنگام بازدید از موزه آینده دبی میتوانید انواع وسایل نقلیه برقی خود را با برق این بنا شارژ کنید. دهکده جهانی که در جاده شیخ محمد بن زاید و E311 قرار دارد، میتوانید با ماشین شخصی یا با استفاده از وسایل نقلیه عمومی (تاکسی یا اتوبوس) به آن برسید. غرفه آفریقا: در غرفه آفریقا می توان از انواع کالا های مختلف سنتی دیدن کرد. دو خط اتوبوسرانی 401 و 402 مسافران را به نقاط مختلف شهر میبرد. علاوه بر این در نمای بیرونی موزه از خط عربی استفاده شده است که این ویژگی نیز ظاهر موزه را بسیار خاص جلوه میدهد. حتی بهلحاظ دسترسی هم خط اتوبوس دبی- حتا دسترسی به این منطقه را سادهتر از گذشته کرده است. موزه ای که نه شبیه به گذشته است و نه شبیه اجاره ماشین در دبی به زمان حال! شرکت اعمار یکی از شرکت های املاک و مستغلات است که توسعه این پروژه را به دست گرفت. بهطور کل دسترسی به این مجموعه خرید، بسیار راحت است و با استفاده از مترو، اتوبوس و یا تاکسی میتوانید خود را به اوت لت مال برسانید، درصورتیکه قصد دارید با خودروی شخصی خود به این منطقه مراجعه کنید پارکینگ بسیار بزرگ این مرکز در انتظار شما میباشد. دبی تابستان گرمی دارد، اگر به هوای گرم عادت دارید که پیشنهاد می کنیم در همه فصول به دبی سفر کنید.

برای سفر به کویر دبی چه وسایلی ببریم؟ در فروشگاه کلر میتوانید وسایلی را برای بچههای کوچک پیدا کنید. در کویر کوهنوردی کنید! گونههای جانوری کویر دبی نیز عموما از حیوانات مقاوم محسوب میشوند که سالهاست با گرمای شدید بیابان های دبی خو گرفته و بقا پیدا کردهاند. تعداد مکانهایی که برای پارک خودرو در نظر گرفته شده بسیار محدود است و دلیل آن تشویق افراد به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی ذکر شده است. بسیاری از افراد میپرسند برای سفر به دبی چقدر باید هزینه کرد، در حقیقت اگر بخواهید از کلیه امکانات و تفریحات موجود در دبی استفاده کنید و یک سفر رویایی برای خود رقم بزنید، باید مقدار قابلتوجهی پول به همراه داشته باشید. البته تابستانها هزینه بلیط بالاتر از سایر فصلها و جمعیت گردشگران نیز بیشتر است. البته اگر در تورهای موتورسواری کویر دبی شرکت کنیم میتوانیم از تجربه راندن و اوجگرفتن بر شنهای کویر دبی و تپههای آن بهصورت دستهجمعی لذت ببریم. خوبی این پارک آبی این است که یک قسمت مجزا برای کودکان دارد که خیال والدین را از بابت امنیت کودکانشان در حین بازی در این پارک آبی را راحت می کند. پارک آبی وایلد وادی دبی در سال 1999 میلادی در ایالات متحده عربی و در شهر دبی ساخته شد. رشتهکوههای حجر که از عمان تا کنارههای امارات متحده عربی ادامه دارد به سه بخش مرکزی و شرقی و غربی تقسیم میشود که رشتهکوههای حجر دبی بخش غربی آن را تشکیل میدهند و همینطور به «عمان الوسطی» نیز مشهور است. این پارک یکی دیگر از بهترین پارک های آبی دبی به شمار می رود. لگولند یکی از مکان های تفریحی دبی است که شامل شهربازی و پارک آبی است. همچنین اگر اهل هیچکدام از این تفریحات خاص نباشید، در بخشهایی از کویر دبی میشود کنار موسیقی و رقص و قلیان عربی غروب آفتاب صحرا را تماشا کرد و با غذاهای سنتی دبی از طعم متفاوتی از کویر را تجربه کرد.

مصطفی عکاس و فیلمساز اهل دبی اولین عکس های به دست آمده از دریاچه هلال ماه را در پیج اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. یکی از بهترین هتلهای ۴ ستاره که در سفر به دبی میتوانید در آن اقامت کنید، هتل هالیدی این بر دبی، در منطقه Embassy است. همچنین تمایل دارند خودشان نیز در سفر برای ساعاتی بدون دغدغه از سفر لذت ببرند. افرادی که به دنبال هیجان هستند می توانند از پنج سرسره مارپیچ که از بالای برج تا پایین امتداد دارند استفاده کنند و لذت ببرند. برای رزرو تور دبی می توانید مبدا تور خارجی را خودتان انتخاب کنید. در سفر به دبی باید خودتان این جواهر زیبا را ببینید. بهتر است بعد از پرواز تهران دبی ، یک راست از فرودگاه خودتان را به این خیابان و محله برسانید. هر وقت احساس کردید می خواهید خود را در طبیعت غرق کرده و به گزارش پرشین وی از هیاهوی زندگی شهری فرار کنید باید سری به این دریاچه بزنید که جواهری پنهان و خیره کننده در دل صحراست. زندگی در امارات امنیت بالایی دارد و از این رو شهر دبی نیز از این قاعده مستثنا نیست. مسجد ایرانیان دبی یکی از اماکن گردشگری و از جمله مذهبی در شهر دبی می باشد. اگر هم قصد بازدید از دبی مال را دارید و می خواهید با تاکسی به آنجا می روید بهترین گزینه تاکسی های آنلاین اوبر و کریم می باشند. اگر شما هم دوست دارید با این موزه متفاوت در دبی آشنا شوید، با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که داخل موزه آینده در دبی چه خبر است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با این موزه و امکانات آن آشنا کنیم.

همانگونه که متوجه شده اید اکنون این مکان هم این هدف را دنبال میکند که امروزه نمایندگانی از ۳۲ کشور جهان در این دهکده گرد هم جمع می کند تا این ۳۲ کشور جهان بتوانند : معماری ، آثار باستانی ، فرهنگ ، غذا ، سوغات و همچنین جشنوارههای مختلف کشور خود را در بخشهای خود عرضه کنند و جهانیان را با کشور و آداب و فرهنگ خود آشنا کنند . این سینما، دارای طراحی آینده نگرانه با بیش از 5000 متر نور LED نواری، با رنگ های مختلف و نورپردازی آینه ای از کف تا سقف است تا مشتریان را به واقعیتی ماورایی ببرد. این بخش از موزه آینده دبی به گونه ای طراحی شده است که بازدیدکنندگان را به صورت مجازی به دنیای فضای بیرون از جو زمین می برد، درست 600 کیلومتر بالاتر از زمین! در سینما ریل همیشه ۲۲ فیلم مختلف به صورت همزمان اکران می شوند. را همراه با فیلم تجربه کنید؛ اتفاقی که در سینمای چهار بعدی تجربه خواهید کرد. معماری این مسجد با چهار قبه که اندازههای آنها با یکدیگر برابر نیست همراه با یک گنبد بزرگ بهصورت پایه برای این چهار قبه ساخته شده است. شهر دبی که به شهر «ترین»ها معروف است جاذبههای گردشگری و توریستی بیشماری در دل خود دارد که تنها با گرفتن ویزای دبی و دیدار از نزدیک به شگفتی و کیفیت بینظیر یکیک آنها پی خواهید برد. تنها راه دریافت ویزای توریستی ابوظبی ، مراجعه به آژانسهای مسافرتی و دفاتر مهاجرتی معتبر است. احساس درمانی: یک صفحه ارتعاشی در بخش احساس درمانی قرار داده شده است تا با قرار دادن دست خود روی آن، بتوانید امواج الکترومغناطیسی را دریافت کنید. این موزه با 4 هزارمگاوات انرژی خورشیدی با همکاری اداره آب و برق دبی، اولین موزه از نوع خود در خاورمیانه خواهد بود که گواهینامه پلاتینیوم برای رهبری در انرژی و طراحی محیطی و بالاترین امتیاز برای ساختمانهای سبز در جهان را دریافت میکند.

جالب است بدانید طراحی و ساخت این سازه کار سادهای نبوده و حدود 9 سال زمان برای آن صرف شده است. جالب است بدانید که این جشنواره بزرگ از سال ۲۰۰۵ میلادی به طور کامل و دائمی به خارج از شهر دبی منتقل شد تا بناهای دائمی برای آن طراحی و ساخته شود و از حالت نمایشگاه به حالت یکشهربازی بزرگ تبدیل شود . برای طراحی موزه آینده از ربات و ابزارهای مدلسازی پارامتریک کمک گرفتهاند. درون این خانه، نمایشگاههایی از اسناد و تصاویر تاریخی متعلق به موزهی دبی برپا است. موزه آینده دبی، همانطور که از بیرون یک شگفتی و اثر هنری تمام عیار است، با محتوای درون خود هم این حس را به شما خواهد داد. هنگامی که در سفر به دبی از این مکان خاص بازدید میکنید، با اولین قدم به داخل سازه گویی به 50 سال بعد وارد شدهاید. افرادی که از قدیمالایام به دبی سفر میکند قطعاً مرکز خرید برجمان دبی را می شناسند این مرکز یکی از بهترین مراکز خرید دبی و مراکز قدیمی در شهر دبی به حساب میآید که در آن میتوانید بهترین مارک ها و لباس ها را پیدا کنید. این مسجد در دامنه کوه حجر ساخته شده بهطوریکه محراب مسجد از بیرون به قسمت پایینی کوه متصل است.

یکی دیگر از امکانات طبیعت بکر کویر گشتوگذار با تورهای کویرگردی دبی و عکاسی از مناظر طبیعی مانند غروب خورشید صحرا، تپههای بزرگ شنی و کاروان شترسواران و تفریحات مختلفی است که در کویر برگزار میشود. از سوی دیگر در این مواقع، محیط مسجد شلوغ بوده و گشتوگذار در داخل آن برای گردشگران مقدور نیست. مسجد البدیه دبی بهعنوان مسجدی عثمانی شناخته میشود و حتی برخی سن بنای مسجد را هزارسال قبل از اسلام تخمین میزنند؛ اما نتیجه تحقیقات باستانشناختی نشان داده که مسجد البدیه در سال ۱۴۴۶ میلادی (قرن ۱۷) ساخته شده است. فضای توخالی بیانکننده ابتکار و نوآوری و تپه سبز، ماندگاری، استواری و ریشه داشتن را نشان میدهد. تپه سبز نمادی برای نشان دادن ویژگیهایی مانند ریشه داشتن و استواری در مکان و ادوار گوناگون است. یکی دیگر از ویژگیهایی این موزه محبوب این است که این سازه بنایی دوستدار محیط زیست به شمار میآید. در بخش قبلی توضیح دادیم که مردم عادی میتوانند 5 طبقه از 7 طبقه موزه را بازدید کنند. توجه داشته باشید که یک ساعت قبل از بسته شدن دربها آخرین ساعت برای ورود گردشگران است. مدیریت این مجموعه برای بازدید از این مرکز تورهایی را پیش بینی کرده که می توانید با توجه به ساعت اجرای آن و زبان مورد نظر برای استفاده از آن برنامه ریزی کنید.

واقعا عجیب نیست که این پارک را باغ معجزه نامگذاری کردهاند زیرا که بیش از ۴۵ میلیون شاخه گل تازه و زیبا در میان کویر ایجاد کرده اند و انگار بهشتی در دل این کویر ظاهر شده است.! مساحت این مجموعه بیش از 3500 متر مربع می باشد. جاذبه این موزه زیبا باعث شده تا هتلها و اقامتگاههای زیادی در امتداد آن قرار گیرد که تعدادی از آنها در دسته مشهورترینها قرار دارند. به همین دلیل این بنا نه تنها از بیرون بلکه از داخل هم بسیار زیبا به نظر میرسد. خانههای قدیمی آن گاهی فقط با سنگ ساخته شده است و همه سنگها هم از ته دره عمیق حتا آورده شده و روی هم چیده شده است. در کنار مسجد هم دو برج قدیمی قرار دارند که زمانی برای نگهداری از شهر استفاده میشدند. فرودگاه دبی با زیربنای بالغ بر 2900 متر مربع در سال 1960 و در منطقه القرهود در فاصله 5 کیلومتری از مرکز شهر ساخته شده و با کد یاتا DXB نیز شناخته میشود. در زمان حضور در کنار این دریاچه ممکن است یک تیز شاخ عربی را در حین نوشیدن آب ببینید چرا که در راستای تلاش های حفاظتی گسترده امارات، این حیوان از جمله گونه های حیوانی به تازگی معرفی شده در این منطقه به شمار می رود. بهترین زمان برای بازدید از دریاچه ماه زمان طلوع و یا غروب خورشید است چرا که نور آسمان در زیباترین حالت خود دیده می شود. نمایش هنرمندان: هنرمندهای زیادی از سراسر جهان در دهکده جهانی دبی، نمایشهای زنده برگزار میکنند. البته بخش زیادی از این زمان صرف پیادهسازی معماری سه بعدی موزه آینده شده است.

Free photo lower manhattan skyscrapers, new york, usa. موزه آینده را میتوان یکی از جدیدترین بناها در شهر دبی دانست که بازدید از آن را حتما توصیه میکنیم. این نقطه دید به شما این امکان را می دهد که زندگی دریایی را از زوایای مختلف ببینید و از مقیاس و زیبایی ساکنان آکواریوم لذت ببرید. همان طوری که گفته شد، سرزمین ماجراجویی آی ام جی در امارات یک نوع شهر بازی موضوعی یا تم می باشد و از 4 بخش موضوعی مختلف شامل بخش مارول، بخش کارتون نتورک، بخش ماجراجویی های دایناسور، دره گمشده و نیز بولوار IMG تشکیل شده است که در ادامه به توصیف هر یک از این بخش های مهیج می پردازیم. در نتیجه احتمالا شما هم با بازدید از بخش جهارم موزه آینده دبی به آینده بشریت امیدوارتر می شوید! در بخش سوم می توانید با دنیایی رو به رو شوید که می توانید جسم و روحتان را آرامش بدهد. اوایل سحر بهترین زمان برای بازدید از این دریاچه است چراکه می توانید طلوع خورشید را بر فراز دریاچه ای ببینید که با نوارهایی از نور خورشید روشن شده است و این امر به جذابیت و سحرانگیزتر شدن منظره دریاچه می افزاید. نمای فولادی ضدزنگ موزه مدرن دبی که بیش از 17 هزار مترمربع وسعت دارد، از 1024 صفحه تشکیل شده که بهطور کامل توسط رباتها ساخته شدهاند.

این مرکز خرید بیش از 130 فروشگاه دارد که محصولات متنوعی میفروشد. وجود بسیاری از مغازه های ایرانی در این بازار باعث شده تا فروش زعفران جزء ئر سود ترین کالاهای تجاری باشد. بعد از مدت زمانی کم کم تعداد مغازه های این ناحیه بیشتر شد و به این صورت بازار مورد نظر ایجاد شد. اگر این بازار برای شما کافی نبود، مغازه ها به شما این امکان را می دهند که به صورت عمده با قیمت عمده فروشی مقرون به صرفه و شگفت آور خرید کنید. نکته قابل توجه اینجاست که در این پیست 6 هزار تن برف سفید خالص می بینید که به وسیله پیشرفته ترین سیستم های خنک کننده در دنیا مانع از آب شدن آن ها می شود و ضمنا این پیست اسکی ۴۰۰ متر طول و ۵ مسیر اسکی نیز دارد و سیستم تولید برف در این مجموعه به این صورت است که برف پاش های روی سقف آن تعبیه شده است که قطرات ریز آب را در هوا پخش و ذرات ریز یخ را به پایین این اسکی می ریزند ، ضمنا این ذرات ریزتر از آنی هستند که با چشم دیده شوند . منطقه البرشا به مرکز خرید امارات (دومین مرکز خرید بزرگ امارات) و پیست اسکی دبی نزدیک است. این فرودگاه در سه بخش یا پایانه اصلی ساخته شده است که بخش شماره 3 آن دومین سازه وسیع جهان محسوب می شود که در نوع خود سازه ای خارق العاده و بی نظیر می باشد.

مدیر سایت بازدید : 466 شنبه 15 مهر 1402 زمان : 10:52 نظرات (0)

کرم پودر جزء لاینفک فرآیند آرایشی و مراقبت از پوست زنانه است و با توجه به نوع و رنگ پوست همیشه در چهار فصل سال استفاده می شود. انتخاب نوع کرم پودر به نوع و رنگ پوست و میزان حساسیت مصرف کننده بستگی دارد. کرم هایی با خواص درمانی مختلف، لوازم آرایشی، آرایشی، ضد آفتاب و ... آنها بیشتر از سایر لوازم آرایشی استفاده می شوند زیرا اساسی ترین چیز برای آرایش صورت، پوستی صاف، زیبا و درخشان است.

اگر می خواهید درباره کرم مکس مون اطلاعات بیشتری کسب کنید، بخش بعدی را بررسی کنید.

فونداسیون پودری لوله مکس مون

کرم پودر مون توبی مکس، کرمی با پوشش بالا که تمامی لک ها، آکنه و سایر عیوب پوست را کاملا می پوشاند. همچنین سبک بودن این سطح به کاربر این امکان را می دهد که در روز و شب به مدت طولانی از آن استفاده کند.

این کرم با بافت نرم برای پوست های حساس نیز استفاده می شود.

یکی از مزایای این کرم داشتن کانسیلر و ترکیبات آن است که علاوه بر پوشش مناسب مشکلات پوستی، لک و چین و چروک را نیز برطرف می کند.

کرم پودر مکس مون در سه رنگ (روشن، متوسط ​​و تیره) مناسب انواع پوست و سلیقه های مختلف می باشد.

پوشش کامل پوست

میزان جذب بالا

پوست خود را تازه کنید

سبک و دوام بالا

کیفیت عالی

پوست روشن و روشن

قیمت کرم پودر مون مکس

اگر به دنبال کرمی هستید که علاوه بر پوشش و آرایش، خاصیت پیشگیری و رفع لک و چین و چروک را داشته باشد، به شما تبریک می گوییم. این کرم رو پیدا کردی این کرم پودر فوق العاده با قیمت عالی. برای بازار عرضه در سایت دوچره مناسب است، شما می توانید آن را خیلی راحت و فقط با ثبت خرید در منزل تهیه کنید.

مقاله کامل:  https://moorashin.com/product/کرم-پودر-استودیو-فیکس-مک-mac-studio-fix/

مدیر سایت بازدید : 3228 جمعه 14 مهر 1402 زمان : 19:37 نظرات (0)

Chitgar Lake/ دریاچه تهران گزینه بعدی این است که بعد از گشت و گذار به رامسر برگردید و هتل و ویلا بگیرید. اگر در بهار یا پاییز به فومن سفر میکنید، سراغ اجاره ویلا روستایی شمال در این این منطقه بروید و از طبیعت زیبای این فصول لذت ببرید! دلیل اصرار برخی از افراد به سفر در پاییز به این منطقه زیبا هزار رنگ شدن برگهای درختان جنگل است که زیبایی و فریبندگی را در حد کمال به تماشاگرانش ارزانی میکند. یک مسیر پیچ در پیچ است که با نام گلندرورد و سوردار مشهور شده است. اين اختلاف موجب شد تا احداث سد هراز در منطقه منگل شهرستان آمل با موافقت دولت روبهرو شود تا اين سد جايگزين ضمن تامين آب استان مازندران تعلق اين منطقه نسبت به سد لار نيز از ميان ببرد. دشت لار در قسمت جنوب و جنوب غربی لواسانات شهرستان شمیران استان تهران و قسمت شمالی و شمال شرقی شهرستان آمل استان مازندران واقع شده است. مختصات منطقه حفاظت شده لار ۵۴٫۳۵ عرض شمالی و ۳۳٫۵۱ طول شرقی است. علاوه بر سه مسیر یادشده یک مسیر مالرو از طریق روستای افجه لواسان کوچک به سوی پارک ملی لار موجود است که در طول مسیر از تفرجگاه دشت هویج افجه لواسان گذشته و در ادامه از راه مالرو به گردنه افجه به شم رسیده و از آنجا به دشت لار کوچک که به اصطلاح محلی به آن لار خشک یا قُلقُلک میگویند، میرسد. علاوه بر سنگچال، اماکن مقدسی با نام های امامزاده یحیی و امامزاده قاسم وجود دارند که می توانید برای زیارت به آن ها هم سری بزنید. این اقامت گاه دارای 7 کلبه کاهگلی و 6 کپر (با معمماری و امکانات کاملا شبیه به هم) که بصورت کف خواب بوده و با سرویس بهداشتی مشترک در حیاط می باشد.

در همین لحظه به شما بگویم که لفور یکی از بهترین مناطق دیدنی نزدیک تهران است و اگر مسافر هستید و می خواهید در این منطقه زیبا خوش گذرانی کنید بهتر است با اجاره کلبه در لفور در محیطی دنج و با صفا مهمان کنید. شمال، جنوب، غرب و شرق کشور ایران جاده های زیبای زیادی دارند که هرکدام دارای ویژگی ها و مناظر خاصی می باشند، اما زمانی که حرف از زیباترین جاده های ایران زده می شود، تنها چند جاده اند که نام آن ها در این لیست قرار می گیرد و جاده اسالم به خلخال همیشه در رتبه ی نخست می ایستد. یکی از نکات جالبی که در سفر به جاده اسالم به خلخال نظر ها را به خود جلب می کند، قصابی های متعددی است که در طول مسیر می باشند، اما این قصابی ها، هیچ یخچالی ندارند و گوشت کشتار روز را در هوای آزاد جلوی درب مغازه هایشان آویزان کرده اند. سد لار یک مکان طبیعی برای صید ماهی قزل آلای خال قرمز و گذراندن یک روز به یاد ماندنی در دشت زیبای لار و تماشای قله زیبای دماوند است. یکی از مشکلات بزرگ قزلآلاهای خال قرمز در دنیا، تکثیر مصنوعی این ماهی و رها کردن آن در رودخانههای مختلف است. این دریاچه به دلیل وجود درختچههای خشک، به نام دریاچه ارواح شناخته میشود.

این منطقه را خیلی هابه دلیل همجواری با رودخانه چلورود، به چلاو هم می شناسند. برای رفتن به این جاده بهتر است همه مسیرهای سفر از تهران به شمال را بررسی کنید. همچنین رفتن به ساحل باروژ تنکابن هم خالی از لطف نخواهد بود. این شاخه رودخانه از طریق دو آبشار مجاور از ارتفاع 15متر به داخل محوطه حوضچه که در محل ریزش ایجاد شده می ریزد در کل محوطه آبشار زرات و پودر مانند آب در هوا معلق است و به دلیل بالا بودن رطوبت نسبی محیط روی تخته سنگ ها نیز پوشیده از خزه و گلسنگ است . جادهها معمولا مسیری هستند که ما را از مبدا به مقصد میرسانند. در این مجموعه میتوانید از انواع مختلف تفریحات آبی هماند جت اسکی، اسکله تفریحی، آلاچیق، موتورهای ۴چرخ، کافیشاپ، رستوران و … کوه لار در همسایگی خاوری این دشت، بخشی از ارتفاعات البرز مرکزی است. از ارتفاعات این منطقه دریا به خوبی قابل رویت است از این رو مناظر زاید الوصفی دارد. این آبشار که 30 متر ارتفاع دارد، و از میان درختان سرسبزی که در کنار آن رشد کرده اند به پایین می ریزد. مسیر رسیدن به این دریاچه از میان شالیزارهای بسیار زیبای شهرستان تالش رد می شود و سرتاسر این مسیر را زیبایی فرا گرفته است. روستای دیلمان به بهشت کوچک گیلان نیز معروف است و از این رو جای بسیار مناسبی برای طبیعت گردی است. هتل جهانگردی ناهارخوران، هتل زیارت و هتل آپارتمان بهشت هیرکان انتخابهای متوسط به شمار میروند. شهرهای گنبد، بجنورد و گرگان از نزدیکترین شهرهای نزدیک به پارک ملی گلستان هستند و از همسایگان مسکونی این منطقه به شمار میروند. در نهایت مقصدتان باید اردبیل و شهر خلخال باشد تا وارد این جادهی رؤیایی شوید.

قطار بین شهری هم می تواند یکی از گزینه های شما باشد که می توانید تا شهر اسالم را با آن وسیله طی کنید و سپس از اسالم به خلخال را با اتوبوس بین شهری طی کنید. پس از آن بهترین مهندسان اروپا به ایران آمده و پس از تهیه عکس هوایی از کوههای البرز متوجه شدند که راهآهن باید از روستای عباسآباد (که بعدها به ورسک تغییر نام داد) عبور میکرد و قطار پس از عبور از روستای ورسک باید با طی مسافت ده کیلومتر و نیز ۶۰۰ متر صعود، از کوهستان عبور و به سمت تونل گدوک حرکت میکرد که حرکت در چنین شیب تندی برای قطار ناممکن بود. به دلیل فاصله چند دقیقه نوشهر با چالوس و داشتن امکانات رفاهی مناسب، مسافران زیادی راه خود را به سمت این شهر کج می کنند.همچنین نوشهر دارای روستاهای زیادی است که مسافران علاقه مند به زندگی روستایی و طبیعت گردی این شهر را برای سفر چند روزه خود در طول سال و به خصوص در تابستان انتخاب می کنند. این روستای زیبا که هفت کیلومتر بعد از جاده ناهاخوران به سمت جنوب قرار دارد به لحاظ سبک معماری خانه ها و قدمت تاریخی آن جزو 20 روستای برتر گردشگری ایران است و جزو مهمترین روستاهای هدف گردشگری است. همه ی ما دوست داریم که با یک کار به چندین هدف مختلف برسیم! باتجربه که باشید میدانید هدف که جاده باشد، هر فصلش دنیایی متفاوت است. معمولا تمام فصول سال برای سفر به این دهکده زیبا مناسب هستند؛ اما سفر در فصل تابستان و بهار به این منطقه بسیار مناسبتر از دیگر فصول سال است، چرا که در فصل تابستان و بهار خطرات کمتری شما را تهدید میکنند و دیگر مه غلیظ در جنگل وجود ندارد.

شهرستان سوادکوه یکی از عریضترین و پرجاذبهترین شهرستانهای کشور است که قلعه کنگلو تنها یکی از قلعههای باستانی موجود در این منطقه است و به غیر از این قلعهها، سوادکوه پر از آبشارها، جنگلها، دریاچهها و اماکن تاریخی دیگر است که اگر به مقاله جاهای دیدنی سوادکوه مراجعه کنید، میبینید که تعداد آنها از 20 جاذبه هم بیشتر میشود. البته پاییز نیز با نمایش فوق العاده اش از رنگ های زرد و نارنجی و قرمز می تواند زمان مناسبی برای کسانی باشد که به طبیعت پاییزی علاقه دارند. به همین دلیل گردشگران ترجیح میدهند در فصول بهار، تابستان و اوایل پاییز به این منطقه سفر کنند. در فصل تابستان با توجه گرما و رطوب هوا، این جاده هوای بسیار عالی ای دارد. بهار و تابستان خنک و مطبوع است، میدانید که دشت شقایقها را هم در بهار در پیش دارید. یکی از بزرگترین مترجمان و نویسندگان ایرانی جلال آل احمد است که برخی اعتقاد دارند در اسالم گیلان چشم به جهان گشود. برج باوند یادگاری برجای مانده از دوران آل باوند است و قدمت آن به دوران ساسانیان میرسد. همچنین کیسه زباله نیز به همراه داشته باشید و فراموش نکنید که ردپای شما، تنها اثری است که باید از شما در طبیعت برجای بماند. اسالم منطقهای کوچک در استان گیلان است که از توابع شهرستان تالش به حساب میآید و تنها 5 کیلومتر با آن فاصله دارد. فاصله ییلاق ماسال تا اسالم حدود 86 کیلومتر است و با کمتر از 2 ساعت رانندگی میتوانید به اسالم گیلان برسید. اگر در فصل بهار، بخصوص ماه های اردیبهشت و خرداد به جاده اسالم به خلخال بروید، قطعا با دشتی پر از گل های شقایق مواجه خواهید شد، این دشت آنقدر زیبایی دارد که می توان ساعت ها در نزدیکی آن نشست و به منظره ی فوق العاده ی آن خیره شد.

روستای فیلبند به دلیل قرار گرفتن در ارتفاع کوهپایهای، چشماندازی زیبا به مراتع و روستاهای اطراف داردو همچنین در حدود نیمی از سال با ابرها احاطه میشود و همانطور که گفتیم یکی از جاذبه های این روستا حرکت ابرها در زیر پا می باشد که همین امر انگیزه اصلی گردشگران برای دیدن این منطقه خارق العاده شده است. از جهت جنوب شرقی به روستاهای «شیخ موسی»، «نیراسم» و «گلیران» دسترسی دارید و میتوانید به روستاهای دیگر این منطقه سرسبز و خوش آبوهوا سری بزنید. میانگین پهنای آبشار از نیم تا 2 متر است و ارتفاع آبشار هم در قسمتهایی به ۴ متر میرسد و در قسمتهای دیگر نیم متر است. رود ناو یا ناورود از میان شهر میگذرد و در انتها به خزر میرسد. صنایع دستی کلاردشت به مانند جاذبههای و دیدنیهای این شهر بسیار مشهور و در میان گردشگران محبوب است. اگر قصد سفر به اسالم به خلخال، این جاده ی رویایی را دارید، بهتر است خود را برای دیدن بکرترین و زیباترین مناظر عمرتان آماده کنید و حافظه ی دوربین و موبایل خود را خالی کنید، زیرا قرار است عکس ها و فیلم های بسیار زیادی از طبیعت جاده اسالم به خلخال به ثبت برسانید. یکی از عجیب ترین ویژگی های این جاده این است که شما در سرتاسر مسیر خود، هیچ سازه ی بتونی و ساختمان سازی ای نمی بینید و همه چیز به بکرترین حالت خود باقی مانده است. پل ورسک مهمترین و مرتفع ترین پل راه آهن شمال ایران است و در جهان نیز به خوبی شناخته شده و در بسیاری از آثار از آن نام برده شده است. نزدیک بودن این هتل به پارک جنگلی و ساحل گیسوم و امکان بازدید از قلعه رودخانه و ییلاقات تالش از مهمترین مزیتهای این هتل است. دریاچه سراگاه در حدود ۱۰کیلومتری بخش مرکزی تالش است.

چلندر، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان نوشهر در استان مازندران است. سد لار در مرز استان مازندران و تهران واقع است و جزو پارک ملی لار نیست و در استان مازندران قرار دارد. دریاچه نئور که از دریاچه های مشهور ایران محسوب می شود، این دریاچه که در نزدیکی شهر خلخال در انتهای جاده ی اسالم به خلخال واقع شده است، در دره ی کوهستان باغرو قرار دارد. پس از عبور از مسیر جنگلی، دشت های سرسبز کم کم نمایان می شود، دشت های سبزی که در مرکز هرکدام یک کلبه ی چوبی قرار دارد و در کنار این کلبه، گاو، گوسفند، اسب و مرغ و خروس ها حرکت می کنند و نسیم خنکی صورتتان را نوازش می کند. درست است که مسیر جاده ی اسالم به خلخال با رانندگی و خودرو طی می شود، اما اگر به طبیعت گردی و دیدن مکان های بکر علاقه دارید، باید از ماشین پیاده شده و به دل طبیعت بکر این منطقه وارد شوید. همانطور که در ابتدای متن گفتیم، هوای این جاده در تمام فصول سال خنک است، اما در فصل زمستان این سرما، شدت بیشتری پیدا می کند و شما می توانید برای داشتن سفری ایمن و بدون دردسر، اجاره ماشین شاسی بلند در کافه رنت را جز گزینه های سفرتان قرار دهید. همجواری جاده با رودخانه و در سمت دیگر، جنگلی انبوه با درختانی تنومند و بلند و کشیده، زیبایی آن را چند برابر کرده است. اگر از سمت تهران به پل ورسک می روید، اول به سمت جاجرود و گیلاوند بروید، بعد وارد محور فیروزکوه شوید. اول از همه بهتر است که با هم ببینیم پل ورسک در کدام شهر قرار دارد و این پل زیبا در کجای ایران قرار گرفته است. زیراکه هرکدام از آن ها دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده و هیچ کدام شبیه به دیگری نمی باشد.

این شهر به دلیل قدمت تاریخی و زیباییهای خاص خود دارای مکانهای دیدنی بوده که در ادامه به هرکدام از آنها به طور مختصر اشاره خواهیم کرد. در این مطلب از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با دشت لار در استان مازندران آشنا خواهیم کرد. گوی تر علیا، روستایی است ازروستاهای چالوس از توابع بخش کلاردشت که در استان مازندران واقع شده است. در حالی که جنگلهای هیرکانی اطراف هتل را احاطه کردهاند، تنها چند متر تا دریا فاصله است و این برای یک مسافر شمال، بهترین موقعیت مکانی به شمار میرود. برای دیدن موقعیت مکانی جاده ی اسالم به خلخال روی نقشه و مسیریابی راحت تر می توانید اینجا کلیک کنید. یکی از موقعیت های مهم در این منطقه، فاصله محدود دریاچه به جنگل های بسیار زیبای النگدره است. شهر رامسر که همه آن را با عنوان عروس شهرهای شمال میشناسند، یکی از شهرهای استان مازندران است که آب و هوای بسیار مطبوعی دارد. دشت لار که با زیباییهای بینظیر خود در کوهپایه قله دماوند آرام گرفته، در استان مازندران بخش لاریجان شهرستان آمل واقع شده است. آبشاری که در سفر به مازندران نباید بازدید از آن و گذراندن لحظاتی شاد در کنارش را از دست بدهید. البته کندلوس فقط به خاطر طبیعت زیبا و سرسبزش شهره عام و خاص نیست بلکه وجود موزه مردم شناسی و موزه گیاهان دارویی آن را از دیگر روستاها متمایز ساخته و به یکی از مکان های دیدنی استان مازندران تبدیل کرده است. دیگر چه چیزی از خدا میخواهید؟

این جاده به دو قسمتی جنگلی و ییلاقی تقسیم شده است و شما پس از رانندگی کردن در میان درختان کوهستانی به دشتی سرسبز و زیبا خواهید رسید که سرتاسر با چمنهای سبز رنگ پوشیده شده است؛ دریاچه نئور و ارتفاعات سوباتان را میتوان از میان این علفزار دید. بهار جادههای جنگلی سبز روشن و تابستانش سبز تیره است، پاییزش نارنجی و زمستانش سفید. پاییزش، زمستان سرماییهاست؛ اما رنگهای قرمز، نارنجی و زردش قاب دوربینتان را گرم میکند. عسل طبیعی همان کندوهای بینراهی و فراوردههای لبنی محلی محصولات طبیعی و مقوی هستند که خریدشان دل خانوادهای را روشن میکند. زیبایی جاده اسالم به خلخال مرهون فضای مهآلود، گلهای شقایق کنار جاده، درختان سر به فلک کشیده جنگل است و حس سفر به بهشت واقعی را به گردشگران منتقل میکند. اگر عاشق طبیعت و طبیعتگردی هستید و میخواهید در این بهشت رؤیایی کمپ کنید و تمام اوقات خود را در قلب طبیعت بگذرانید، خوب است بدانید که منطقهای حفاظتشده ابتدای روستای جواهردشت، مکانی مناسب برای کمپینگ است. ابتدا نام چند کودک یا نوجوان خانواده را انتخاب میکنند و با استخاره از قرآن مجید نام هر یک که خوب آمد بهعنوان سال مج انتخاب میشود. مردم این منطقه به زبان محلی تالشی صحبت میکنند و جمعیت آنها به بیش از ۱۰ هزار نفر میرسد. این پارک ملی با وسعت بیش از 900 کیلومترمربع نهتنها به عنوان نخستین پارک ملی بلکه به عنوان بزرگترین پارک ملی کشور هم شناخته میشود.

مدیر سایت بازدید : 3035 یکشنبه 09 مهر 1402 زمان : 14:32 نظرات (0)

آشنایی کامل با فرودگاه بین المللی دبی - لحظه آخر ساحل دریای سرزمین دریای آزاد، از بخش تاریخی دبی به جنوب می رسد و به ساحل جمیرا ساحل رزیدنس و امکانات بندر می رسد. ساحل جمیرا از جمله مناطق معروف و پرطرفدار مسکونی است که نام کامل آن جمیرا بیچ رزیدنس دبی (Jumeirah Beach Residence) یا به اختصار JBR نیز میگویند. ساحل مارینا آخرین بخش ساحل شنی در امتداد The Walk است، پیادهروی تختهای که در مقابل مرکز خرید ساحلی The Beach JBR قرار دارد. دبی مارینا یک منطقه مسکونی لوکس در نزدیکی JBR است. الممزار در نزدیکی منطقه دیره، مکانی عالی برای گشت و گذار است زیرا قلب اصلی دبی است. مسجد جمیرا یکی از زیباترین مساجد دبی می باشد و نمونه خوبی از معماری اسلامی است ، این ساختار متفاوت سنگی برگرفته از سنت قرون وسطیمی باشد و 2 مناره است که زیبایی سنگ کاری این مسجد مثال زدنی و پر طرفدار برای گردشگران عاشق معماری است و زیبایی آن زمانی خود را به رخ می کشد که تمامی نور افکن ها روشن می شود و مکانی کاملا عرفانی و خاص برای علاقه مندان می باشد . این ساحل هتلها و مراکز خرید متفاوت و متنوعی دارد. این فرودگاه امکانات دیگری از جمله نمازخانه، مراکز خدمات پزشکی و اورژانس در اختیار شما قرار میدهد. جالب است بدانید در خیابان دیدنی شیخ زائد دبی خروجی های متعددی قرار دارد که شما می توانید به راحتی در شهر گذر کنید که این پل ها و خروجی ها قادر به رفع ترافیک در بزرگراه هستند. در این پارک آبی گزینه های متعددی برای صرف غذا موجود است.

در ساحل باز جایی برای غذا خوردن وجود ندارد، اما مرکز خرید مرکاتو نزدیک است و گزینههای غذاخوری زیادی دارد. یکی از بهترین ساحل های دبی و حتی آسیا که در هشت رستوران مختلف سلطنتی دارد و در هر کدام از آن ها انواع غذا ها مربوط به ملیت های مختلف سرو می شود. این بخش بهنحوی طراحی شده که در سه لاین مختلف میتوانید به خرید و دیدن از فروشگاهها مشغول شوید. این شرکت پروژه توسعه بسیاری از برج های دنیا را بر عهده داشت و اکنون روی بلندترین سازه دنیا مشغول به کار می باشد. این کار باعث شده تا ساختمان های قدیمی هم چهره بهتری به خود بگیرند. مرکز خرید امارات دبی: این مرکز خرید شامل مجموعهای از هایپر مارکت، فروشگاههای پوشاک، لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی و لوازم خانگی است.از دیگر سوغاتیهای دبی میتوان به پوشاک، کیف و کفش، لباس های سنتی، صندل و ادویه جات اشاره کرد.در پایان توصیه میکنیم پیش از سفر به دبی فهرست کامل جاهای دیدنی دبی و مراکز خرید آن را در کجارو ببینید تا اطلاعات لازم درباره آنها را بهدست آورده و برنامهریزی بهتری در سفر داشته باشید.به یاد داشته باشید که کجارو میتواند در انتخاب تور دبی و سایر تورهای داخی و خارجی نیز به شما کمک کند. مرکاتو بهعنوان یک ساحل محافظتنشده، میتواند موجها و زیر آبها را ببیند، بنابراین شناگران باید در اینجا بیشتر مراقب باشند. نمایشگاههای داخلی این موزه با دقت و ظرافت انتخاب شدهاند تا بیشترین جذابیت را برای مسافران خارجی و همچنین اهالی این کلان شهر بینظیر فراهم کند.او معتقد است که مغز انسان ابرکامپیوتری پیچیده است و میتواند واقعیتهای اطراف را با درک چندبعدی از حسهای مختلف همانند لامسه، شنوایی و بینایی تجسم کند.

در این آبشار با طراحی یک سری مجسمه مصنوعی به شکل انسان تصویری طبیعی از شیرجه به داخل آب پیش رویتان قرار دارد. برای آسایش بیشتر وای فای رایگان، ویلچر و کالسکه رایگان مخصوص استفاده در داخل مجموعه، اتاق مخصوص مراقبت از نوزاد و سیستم حمل و نقل به خارج از مجموعه در دسترس کلیه بازدیدکنندگان قرار دارد. در ساحل کایت افراد بیشتر به طور دوستانه و دسته جمعی با هم بازی میکنند. در این پارک یک منطقه پیک نیک، یک زمین بازی برای کودکان، و دو استخر بزرگ وجود دارد که همه رایگان و برای عموم آزاد است. همه سواحل یا بخشی از محلههای مسکونی لوکس یا ساختمانهای آپارتمانی در برخی از «فراند»ها هستند یا با یک هتل مجلل مرتبط هستند. ضمن اینکه، برخی از هتلهای دبی چنین امکانی را در خود جای دادهاند تا مهمانان بهترین اقامت را داشته باشند. در این مطلب قصد داریم هم بهترین و لوکس ترین هتل های دبی و هم ارزان ترین هتلهای دبی با قیمت مناسب را معرفی کنیم. اگر میخواهید سفر و برنامه ریزی خوبی برای بازدید از جاهای دیدنی و تفریحی دبی یا اقامت در هتلهای این شهر داشته باشید، توصیه میکنیم راهنمای سفر به دبی را در سایت رامین گشت بخوانید. این ساحل یکی از جاهای دیدنی دبی برای آخرین هفته است. البته این نام بعد از آن در پروژه ساخته برج العرب که یکی از برجستهترین مکانهای تفریحاتی موجود در این منطقه و همچنین یکی از معروفترین هتلها در جهان است و به عنوان نماد دوبی شناخته میشود، نیز به عنوان نام پروژه ساخت این بنا شناخته میشد.

و همچنین - به طور فعال زیرساخت های توریستی را با عناصر مدرن معماری و فن آوری توسعه می دهد. همان طور که به موزه دبی دقت کرده باشید بیشتر اشیاء و سایل درون آن جز سلاح ها و وسایل های نظامی است اما بد نیست بدانید که در این موزه علاوه بر سلاح از اشیا و سایلی از جنس سنگ مرمر سفید رنگ ، سفال و مس هم نگه داری می شود و همچنین شید جالب باشد که بدانید باستان شناسان در طی چند سال اخیر توانسته اند در این قلعه صد ها و هزاران شی سفالی ، اسلحه های قدیمی و باستانی و سکه های ضرب شده در هزاره سوم پیش از میلاد را کشف کنند و البته نا گفته نماند که تمامی این وسایل در قسمت باستان شناسی موزه در معرض دید همگان قرار گرفته است و افراد با ورود به این بخش می توانند از این وسایل جذاب هم دیدن کنند . این بازار از قدیمی ترین بازارهای محله بور دبی (Bur Dubai Old Souk) است. خط قرمز مترو از منطقه راشدیه آغاز شده و پس از عبور از فرودگاه بینالمللی دبی، منطقه دیره و بور دبی، در نهایت به جبل علی ختم میشود. پس از خرید، برای رفع خستگی میتوانید به کافهها و رستورانهایی که در این قسمت قرار دارند سری بزنید و تجدید قوا کنید. دبی به عنوان پایتختی از خصوصیات منحصربهفرد، بدیهی است که میزبان یک قطعه جواهر زیبا با ثبت رکورد جهانی باشد. دهکده جهانی دبی با توجه به اینکه در فضایی روباز برگزار می شود، در فصل تابستان که فصل گرمی است، تعطیل خواهد بود. در غیر این صورت، خواهشمند است ترجمهٔ این مقاله را با توجه به متن اصلی و با رعایت سیاست ویرایش، دستور خط فارسی و برابر سازی به زبان فارسی بهبود دهید و سپس این الگو را از بالای صفحه بردارید.

این مسجد یکی از زیباترین جاذبه های زیارتی دبی است که معماری بسیار خوبی دارد و طبق نظر افراد معماری آن تا حد زیادی به مسجد الزهرا قاهره شبیه است؛ البته با این تفاوت که مسجد جمیرا مساحتی 8 برابر مسجد الزهرا دارد. ما در مجله علی بابا طبق عادت، برای این که بتوانیم صحیحترین و مفیدترین اطلاعات را برای شما آماده کنیم، از هر منبعی که توانستیم، استفاده کردیم (مثلا نظرات گوگل، نظرات پلتفرمهایی مانند فوراسکوئر و تریپ ادوایزر و…). در شهر برج هرمی وافی، روز های یکشنبه، سینما فیلم رایگان را ارائه می دهد که شما می توانید در این محل به صورت رایگان فیلم تماشا کنید. این منطقه که قبلاً به عنوان یک منطقه صنعتی با بزرگترین بندر مصنوعی جهان شناخته می شود، محل بسیاری از سواحل عمومی طولانی، شنی و رایگان است که می توانید خود را عملاً تنها ببینید. بهترین ساحل های دبی می توانند هم به صورت عمومی و هم اختصاصی باشند. از بهترین ساحل های دبی که برای افرادی با شور و حال بسیار و کسانی که نمی خواهند در سکوت باشند، ساحلی پر از رستوران های شیک و عالی با غذاهای دریایی و مدیترانه ای پیشنهاد می شود. هزینه پارکینگ ۲۰ درهم می باشد و در صورت ورود به پارکینگ بعد از ساعت ۱۸:۳۰ هزینه ای از شما دریافت نمی شود. غواصی در دبی آتلانتیس پالم، جمیرا و ریزورت ساحلی هیلتون شما را با هیجان اکتشاف زیر آب پر خواهد کرد. این ساحل به دلیل گستردگی و داشتن امکانات تفریحی زیاد، عنوان پارک ساحلی هم دارد که از 5 قسمت تشکیل شده و دارای دو استخر بزرگ طبیعی نیز هست؛ تمامی این منطقه توسط نگهبانان و گاردهای ساحلی مراقبت و نظارت می شوند.

همچنین باید بگوییم که تمامی اینها در نزدیک به برج خلیفه میباشند و شما میتوانید خیلی سریع و راحت به آنها دسترسی پیدا کنید. مشاهده کرد. تمامی این اتاقک ها دارای تهویه کننده هوا هستند و کفپوشی چوبی دارند. امکانات تفریحی در نزدیکی شما است: معمولاً در اطراف مراکز خرید بزرگ مانند دبی مال انواع امکانات تفریحی مانند رستوران ها، سینماها و فعالیت های سرگرم کننده ارائه می شود. در این مجموعه ۲۲ سالن سینما با بیش از ۲۸۰۰ صندلی امکان پخش همزمان فیلم را دارند، یکی از بخشهای سرگرم کننده این مرکز خرید است که در سال ۲۰۰۹ افتتاح شد. اینجا یکی از قدیمیترین مراکز خرید دبی است که سال 1995 افتتاح شد و شهروندان این کشور آن را به عنوان یک مرکز خرید خوب و با کیفیت میدانند. بهترین ساحل های دبی از لحاظ تعداد، امکانات و همچنین کیفیت خدمات، حرف اول را در آسیا و حتی جهان می زنند. نیازی به گفتن نیست که چشمانداز واحدهای هتل نیز شامل مناظره تماشایی فضای سبز و آبنمای زیبای پایین برج است و ازآنجاکه هر واحد اقامتی یک تراس بیرونی در اختیار دارد میتوان گفت ویژگی ممتاز این هتل گذشته از کیفیت سرویسدهی خوب، چشمانداز فوقالعاده دیدنی اتاقهای آن است. در این پست از سایت ایران مولتی می پردازیم به معرفی یکی از خاص ترین و جذاب ترین مجتمع های تجاری جهان؛ دبی مال (The Dubai Mall) بزرگترین مرکز خرید جهان که در امارت متحد عربی و شهر زیبای دبی و در خیابان دوحه طراحی و ساخته شده است.

برای آشنایی بیشتر با جاذبه های شهر دبی می توانید راهنمای سفر به دبی را مطالعه نمایید. بهترین زمان سفر به دبی کی است؟ علاوهبراین، خودکشی کارگران متعددی با پریدن از برج در زمان ساخت برج گزارش شده است. در این مرکز خرید کانال های آبی متعددی نیز وجود دارد که بسیاری آن را به ونیز ایتالیا تشبیه می کنند. خلبانان در طول زمان کار ساحل دریا، گردشگران را از ارتفاع برج های نجات نظارت می کنند. طول آن تقریبا بیش از 2 کیلومتر است. به مرکز خرید مرکاتو که در پست 11 تا از بهترین مراکز خرید دبی اشاره کردیم. همانطور که گفته شد اولتلتها یکی از مراکز خرید اجناس ارزان است. خیابان مد دارای 2 ورودی است, یکی از داخل مرکز خرید و یک در VIP برای بازدیدکنندگان خاص. ساحل وسیع دارای انحنای ملایم و شیب ملایم به داخل آب است. این ایکس لاین در دبی مارینا با شیب دارترین و سریع ترین زیپ لاین، تا به امروز رکوردهای جهانی را شکسته است. این آکواریوم که بزرگترین پنل آکریلیک دنیا را در کتاب رکوردهای گینس به نام خود ثبت کرده بیش از ۳۳۰۰۰ گونه آبزی را در خود جای داده است. از شاخص ترین امکانات و جاذبه های گردشگری در مرکز خرید دبی مال می توان به زمین یخ با استانداردهای برگزاری مسابقات المپیک, بزرگترین آکواریوم و باغ وحش در زیر آب, شهربازی باشکوه, اجاره خودرو در دبی سینماهای تخصصی و مجلل و سالن های فودکورت و رستوران اشاره کرد. برای بازدید از دبی مال میتوان از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو، اتوبوس و تاکسی استفاده کرد.

مسیر اتوبوس ها و مونوریل برای رفتن به آکواریوم لاست چمبرز تونلهای زیرزمینی است که این مسیر برای گردشگران بسیار جذاب و شگفت انگیز است. شهربازی موشن گیت دبی با بهره گرفتن از شخصیت های کارتونی استودیوهای فیلم سازی مطرحی نظیر لاینز گیت (Lionsgate)، کلمبیا پیکچر (Columbia pictures) و دریم ورکس (Dreamworks) فضایی طراحی کرده است که یادآور انیمیشن های خاطره انگیز دوران کودکی مانند کارتون زیبای شرک است. شما هم اگر انتخاب سفرتان دبی است، با سواحل زیبای این شهر پیشرفته و زیبا آشنا شوید. امروزه از جاذبه های گردشگری دبی می توان به سواحل زیبای آن اشاره کرد که کمک زیادی به اقتصاد امارات کرده و این کشور را از درآمد نفتی بی نیاز نموده. جالب است بدانید این منطقه ۵درصد از کل امارات متحده عربی را تشکیل میدهد. ساحل جمیرا واقع در دبی (امارات متحده عربی) است و یک ساحل رایگان است. ساحل مرکاتو، با پیادهروی مملو از خانههای کوچک و ساختمانهای آپارتمانی کممرتبه، حس و حال کالیفرنیای جنوبی مانند ساحل عربی ردوندو دارد. دهکده که با نام ویلیج هم شناخته میشود، مجموعهای از فروشگاههای مختلف پوشاک در مکانی روباز قرار دارند. کروکودیل ها به خوبی با زیستگاه های آبی و خشکی سازگار هستند و آنها را به شکارچیانی مهیب در محیط های مختلف تبدیل می کند. کودکان برای شرکت در فعالیتهای مختلف در پارک آبی لاگونا که ساحل لامار را با امواج مصنوعی باورنکردنی خود به بهشت موج سواران تبدیل میکند، هیجانزده خواهند شد. این بخش جذاب که در طبقه دوم دبی مال قرار دارد مخصوص کودکان است. رحمة، عبدالرحمن، عبدالله، “ (الإمارات فی ذاکرة أبنائها) “، جلد دوم. نخل جمیرا یک مجمع الجزایر مصنوعی شگفت انگیز است که به شکل درخت نخل به سمت خلیج فارس پیش می رود. Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah در بالای نخل قرار دارد و تجربه فوق العاده و لوکسی را ارائه می دهد.

مدیر سایت بازدید : 40 جمعه 07 مهر 1402 زمان : 10:00 نظرات (0)

 

کارت شبکه اچ پی یک تجهیزات شبکه است که به کامپیوتر یا سرور اجازه می‌دهد تا به شبکه محلی یا اینترنت متصل شود. این کارت‌ها همچنین به عنوان کارت‌های شبکه یا NIC (Network Interface Card) شناخته می‌شوند. شرکت اچ پی (Hewlett-Packard) نیز یکی از تولیدکنندگان معتبر در زمینه تجهیزات شبکه و سرورها است. ویژگی‌ها و مشخصات کارت شبکه اچ پی ممکن است با توجه به مدل و نوع کارت متفاوت باشد، اما در کل، ویژگی های مهمی که ممکن است در این کارت‌ها وجود داشته باشد. کارت شبکه اچ پی معمولا از سرعت‌های مختلفی مانند 1 گیگابیت در ثانیه (Gb/s) یا حتی 10 گیگابیت در ثانیه (10 Gb/s) پشتیبانی می‌کنند. این سرعت‌ها تعیین کننده قابلیت انتقال داده‌ها در شبکه هستند.

کارت شبکه اچ پی می‌توانند از نوع‌های مختلف اتصال باشند، از جمله PCI Express (PCIe) که به عنوان رابط اتصال به مادربورد استفاده می‌شود. پروتکل‌های پشتیبانی شده توسط کارت شبکه اچ پی مانند Ethernet، Fast Ethernet، Gigabit Ethernet و 10 Gigabit Ethernet را پشتیبانی می‌کنند. این پروتکل‌ها مشخص می‌کنند که کارت به چه سرعتی در شبکه ارتباط برقرار می‌کند. تکنولوژی بی‌سیم (در صورت لزوم): برخی از مدل‌های کارت‌های شبکه اچ پی دارای قابلیت‌های بی‌سیم می‌باشند که به کاربران اجازه می‌دهد به شبکه‌های بی‌سیم متصل شوند.

 کارت‌های شبکه اچ پی باید با توان مصرفی مناسب عمل کنند تا با سیستم‌ها و سرورها سازگار باشند. پشتیبانی از برخی از مدل‌های کارت شبکه اچ پی از ویژگی‌های پیشرفته‌ای مانند ترافیک مدیریت شده، تشخیص تداخل، تعادل بار و امنیت پیشرفته پشتیبانی می‌کنند. کارت‌های شبکه اچ پی باید با استانداردهای مربوط به شبکه‌ها و اتصالات سازگاری داشته باشند تا به خوبی با سایر تجهیزات در شبکه تعامل داشته باشند.

این کارت‌ها باید در سیستم‌عامل‌های مختلف قابل استفاده باشند و از درایورهای مورد نیاز برای نصب و استفاده صحیح در این سیستم‌عامل‌ها پشتیبانی کنند. لطفاً توجه داشته باشید که ویژگی‌ها و مشخصات ممکن است با توجه به مدل و نسل کارت شبکه اچ پی متفاوت باشند. برای دقیق‌ترین و جامع‌ترین اطلاعات، به مستندات و سایت رسمی شرکت اچ پی مراجعه کنید.

مدیر سایت بازدید : 30 چهارشنبه 05 مهر 1402 زمان : 17:25 نظرات (0)

مسجد «امام حسین(ع)»؛ مشهورترین مسجد شیعیان در دبی - خبرگزاری تقریب (TNA) کسب و کار موفق در فضای مجازی نیاز به تعداد مخاطبان یا فالوورهای زیاد دارد. و متوجه خواهید شد که نوع فیک قیمت خیلی کمتری نسیت به نوع فعال دارد . شاید این کار باعث بیشتر شدن فالوور در اینستاگرام به شکل یکباره تعداد زیاد نشود اما تأثیرات طولانی مدت آن را خواهید دید. همانطور که در بالا تر به آن اشاره شد برای جلب اعتماد و همچنین رشد پیجتان باید فعالیتی داشته باشید اما با روش های طبیعی بسیار زمان میبرد و در بیشتر مواقع کار غیر ممکنی است میتوانید با خرید فالوور واقعی در اینستاگرام رشد کنید و با بهترین تبلیغات از محصولات خود و خدماتتان میتوانید فروش خودتان را افزایش دهید و به کسب کار خودتان رونق دهید. همانطور که اطلاع دارید داشتن تعداد فالوور بالا، اعتبار پیج شما را به شدت بالا میبرد. در واقع با درپیشگیری چنین رویکردهایی میتوانید به افزایش فالوور اینستاگرام در کوتاهمدت مشغول شوید، اما در بلندمدت نفع چندانی نخواهید برد. اگر شما وارد صفحه خود شوید، فالووینگ در صفحه شما نشاندهنده اکانتهایی است که توسط شما فالو شدهاند. تعرفه خرید پیج های اینستاگرامی چگونه است؟ خرید پیج اینستاگرام تضمینی از طریق شخص ثالث، امکان انتقال فوری حساب اینستا، با هزاران دنبال کننده را را به شما می دهد. برای ورود به پنل کلیک کنید. تا آن زمان، بیوگرافی شما تنها مکانی در اینستاگرام است که می توانید یک لینک قابل کلیک را در آن بگذارید، پس بهتر است از این مورد عاقلانه استفاده نمود. مهم است که به دنبال تقارن باشید. در این بخش قصد داریم به بررسی مزیت و معایب خرید فالوور فیک بپردازیم تا اگر قصد انجام چنین کاری را دارید، از آن منصرف شوید تا به مانع از افت فروش کسبوکار خود شوید.

جهت اینکه بتوانید مخاطبان بسیاری را برای صفحه خود جمع آوری نمایید باید قبل از شروع کار خود در پیج تمرین کنید و با کلیه نکته های اساسی عکاسی و برنامه های ویرایش عکس آشنا شوید. از این رو می خواهیم شما را با پانزده گام مهم و اساسی برای جذب فالوور در اینستاگرام آشنا نماییم. بهتر است بدانید که تصاویر ها و فیلم ها ممکن است که مهم ترین قسمت از ارسال های اینستاگرام شما باشند، اما در مقابل انتشار دادن متن ها و همچنین پاسخ دهی به نظرات و متن ها نیز باید به شکلی باشد که شما را معتبر و قابل اعتماد نشان داده و به جذب فالوور در اینستاگرام کمک کند. یکی از معروف ترین برنامه های جذب فالوور فیک برنامه فالوور بگیر است. در واقع دلیل ساخت اکانت های فیک در ابتدا همین است. و باتوجه به قیمت پایین آن مزیت آن این است هم اعتبار پیج افزایش میابد و هم این که وقتی یک کاربر وارد پیج شما میشود و می بیند که تعداد دنبال کنندگان شما بالاست تمایل آن فرد به فالوو کردن بیشتر میشود. پس از وارد شدن به لینک برای حذف حساب اینستاگرام از ما می خواهد که یوزر و پسورد خود را برای ورود به اکانت اینستاگرام وارد کنیم. برای افزایش تعداد فالوور های خود در اینستاگرام می توانید از مطالب سایت استفاده کنید یا اینکه برای خرید فالوور اینستاگرام از طریق سایت فالوور شاپ یا صفحه تماس با من یا در کامنت ها اعلام کنید تا با خرید بسته های افزایشی فالوور هایتان زیاد شود. اگر برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به فالوور شاپ مراجعه کنید ، متوجه خواهید شد که دونوع دسته بندی فالوور فیک خارجی و یا فعال ایرانی وجود دارد. همچنین اگر شما یک حساب Box یا Dropbox نیز دارید، قادر خواهید بود با ساخت یک پوشه اشتراکی این امکان را به افراد بدهید که بتوانند به طور خودکار عکس ها و فیلم های خود را در آن آپلود کنند.

واکنش نشان ندادن به تعامل: فالوورهای روح بر عکس فالوورهای فیک نسبت به تعامل با شما واکنش نشان می­دهند. برای اینکه بدانید راه دیگری برای جذب فالوور فیک وجود دارد یا نه، در ادامه مقاله برایتان توضیح داده ایم. برای جلوگیری کردن از این اتفاق می بایست با اکانت های فیکی که ساخته ایم سکه جمع آوری کنیم. برای عملکرد بهتر سرور و مشاهده نتایج بهتر، پکیج های از پیش تعریف شده ای را ایجاد کرده ایم. اما بدون حضور فعال در شبکههای اجتماعی برای پشتیبانی از این تبلیغات کار زیادی از پیش نمیبرید. با این صدای برند می توانید کلیه کلماتی که در این صفحه منتشر می سازید و یا تصویر و کلیپ هایی که وجود دارد در ذهن مخاطب با همان لحن و صدا برآورد گردد جالب است بدانید که رعایت این نکته و اصولی پیش بردن آن در جذب فالوور در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. فالوور فیک همانطور که از اسمش پیداست فالووری غیر واقعی است و تاثیری در تعاملات پیج ندارد. بنابراین حتی اگر صفحه شما شامل مورد ۴ (حذف یا بلاک شدن صفحه) نشود ، فالوورهای فیک شما حذف خواهند شد و تنها هزینه اضافی برای خرید فالوور فیک کرده اید. محل درج لوکیشن نه تنها در بالای صفحه اینستاگرام قرار دارد، بلکه استوریها هم دارای قابلیت لوکیشن گذاری مخصوص هستند. در غیر این صورت، قابلیت Follow Back در دسترس نخواهد بود. پس از تأیید یک کاربر یا داشتن بیش از 10000 فالوور، شما به راحتی قادر به این کار خواهید بود که از لینکدهی به وب سایت خود در استوری را انجام دهید. بیشتر فالوورهای اینستاگرام، شما را به خاطر آنچه قبلا به اشتراک گذاشتهاید دنبال نمیکنند، بلکه میخواهند ببینند در آینده چه چیزهایی را ارسال خواهید کرد. روزانه میلیون ها کاربر از مطالب منتشر شده در این فضا استفاده میکنند و با توجه به سلیقه خود اقدام به فالو کردن پیج های متفاوت میکنند.

این کار باعث می شود روزانه تعداد زیادی فالوور واقعی و کارآمد کسب کنید. همچنین به دلیل تولید محتوا مداوم و جذاب باید زمان زیادی را برای این کار اختصاص دهید. نکته قابل توجهی که باید بدانید این است که این برنامه ها توسط اینستاگرام و گوگل شناسایی شده و از کار می افتند و باعث صدمه زدن به پیج اینستاگرام شما می شوند. این برنامه کاربردی مشابه نینجاگرام است و افرادی را که فکر می کند مخاطب مناسب شما هستند را پیدا و فالو می کند. علاوه بر نرم افزارهای کاربردی که در بستر سیستم عامل های مختلف قابل اجرا هستند و می توان به کمک آنها برای ذخیره پست اینستاگرام در گالری اقدام نمود، سایت هایی هم به همین منظور طراحی شده اند که سازوکاری مشابه با اپلیکیشن ها دارند و خیلی راحت و تنها با در اختیار داشتن یک کپی از لینک پست مورد نظر می توانید ویدیوی مورد علاقه تان را دانلود کنید و در گالری سیو کنید. یکی از رایجترین سوالاتی که در حوزه جذب مخاطب مطرح میشود، به جذب فالوورهای فیک مربوط است. مطالعات نشان می دهد که یکی از دلایل افزایش فالوورهای محبوب ترین صفحات اینستاگرام ، استفاده صحیح از هشتگ های مفید ، مفید و مناسب است. روش مناسب و عالی دیگر جهت افزایش و جذب دنبال کنندگان در اینستاگرام، اجرای مسابقات در صفحات است. هنگامی که کاربر دیگری با این نمایه روبرو شد یا نام کاربری تأیید شده را در جستجوی خود پیدا کرد، تیکه آبی به آنها القا میکند که حساب کاربری فردی یا برندی که میبینند معتبر است و مجبور به فالو کردن میشوند. از طرفی، در صورت افزایش فالورهای دروغین، چرا یک شرکت در اینستاگرام به خودش زحمت تبلیغ محصول یا خدمتش را بدهد؟ تصور کنید در نتیجه یک تبلیغ اینستاگرام یک صفحه را می خوانید و از روی کنجکاوی وارد آن می شوید و آن را مشاهده می کنید ، اگر محتوای این صفحه را جذاب نمی دانید ، آن را دنبال می کنید؟

مطمئن شوید که صفحه عمومی است. آخرین نرم افزار پیشنهادی برای جذب فالوور برنامه رایگان فالوور پلاس است. پس اگر قصد استفاده از فالوور فیک دارید، این نرم افزار گزینه خوبی برایتان است. آیا خرید پیج اینستاگرام اصولا کار درستی است؟ سوال مهمی که ذهن خیلی ها را این روزها مشغول کرده، این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام واقعا کار درستی است؟ در واقع شما کاربران انتظار دارید که خدماتی که خریداری می کنید در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود و البته کار به درستی شکل بگیرد. این بستگی به استراتژی شما دارد، اما معمولاً تغییرات در محبوبیت شما در مدت چند هفته مشهود میشوند. لایو زمانی که کاربران فیلمبرداری را متوقف میکنند ناپدید میشوند. به این صورت با توجه به اینکه تبلیغات گسترده و روی مخاطبان عام انجام میشود، تعداد بالایی فالوور به پیج اسپانسر جذب میشوند. همچنین شناخت فالوورهای فعال و استفاده از آنها در تبلیغات می تواند تاثیر تبلیغی که انجام می دهید را به خوبی افزایش دهد. اسپانسر شدن برای تهیه یک کلیپ و نام بردن از شما در کپشن آن هم یک مدل تبلیغات موثر است. یا اینستاگرام یک نرم افزار مثل دیگر نرم افزارهاست که محصولاتتان را در آن فقط انتشار میدهید و یا یک برنامه ای متفاوت است که ترجیح میدهید برای آن هزینه کنید وهروز زمان بگذارید. در متن بالا به این مورد اشاره نمودیم که بهتر است مدیریت صفحه ما به یک یا دو نفر سپرده شود اما موردی که در این قسمت با آن رو برو هستیم این است که گاهی وسعت زیادی از مطالب وجود دارد که می خواهید در اینستاگرام منتشر سازید و یک نفر به تنهایی نمی تواند کلیه این مطالب را پیگیری کند حال باید به دنبال یک چاره برای این امر باشیم؟ از آن جایی که خرید فالوور ایرانی ارزان بدون ریزش اینستاگرام از مای ممبر به شما فالوورهای واقعی میدهد، پس افزایش لایک و کامنت پستهایتان را نیز میتوانید مشاهده کنید که همین امر هم موجب بیشتر دیده شدن پیج شما و در کنار آن افزایش فروش ما خواهد شد.

اینستاگرام را می توان به این دید نگاه کرد که بسیار شبیه یک جامعه واقعی است و یکی از روش های کامل جهت شرکت در این جامعه و جذب مخاطبان بیشتر در اینستاگرام جستجو به دنبال افراد با سلایق و تفکرات شما است و یافتن این افراد و برقراری ارتباط و فالو کردن آن ها برابر است با موفقیت و رسیدن به هدف نهایی، افرادی که برای شما نظرات خود را کامنت می گذارند یا پست های شما را به اشتراک می گذارند. کار با بیتلی نیز بسیار آسان است کافی است لینک را در کادری که در این سایت است نیز کپی کرده و استارت را بزنید، لینک کوتاه می شود و قابل کپی کردن و استفاده خواهد بود. بخشی از حضور افراد در صفحات مجازی به این خاطر است که آنها علاقمندند با داشتن ارتباط با دیگران به سرگرمی بپردازند. اولین و مهم ترین عامل موثر بر هزینه خرید فالوور ایرانی واقعی ، سایت ارائه دهنده خدماتی است که برای خرید فالوور واقعی تضمینی در نظر گرفته اید. تیک آبی برای جذب فالوور در اینستاگرام مهم است. درنتیجه اینستاگرام برای تشخیص این دسته از پیجهای اینستاگرام اقدام کرد و آن دسته از پیجهای اینستاگرامی که از رباتهای افزایش فالوور استفاده کرده بودند را جریمه کرد، تا اینکه کمکم این ارزش از بین رفت و امروزه کمرنگتر شده است. زمانی که پیج Shadow ban شود، دیگر هشتگ ها برای شما کار نخواهند کرد و پست شما در لیست سرچ هشتگ ها نخواهد بود.

با جواب دادن کامنت ها در زیر پست های خود هم از کاربران را از علاقه به برقراری ارتباط و تعامل دو طرفه با خبر می کنید. برای آشنایی با نکات دیجیتال مارکتینگ، به مقاله دیجیتال مارکتینگ چیست؟ این مورد نیز قابل ذکر است که شما جهت انجام شروع رسمی صفحه خود و همچنین جذب کردن تعداد دنبال کنندگان بیشتر در اینستاگرام بهتر است که صفحه خود را با حداقل 15 پست مدیریت کنید و بعد از آن پست ها با زمان بندی مرتب ارسال گردند. اما در هر متن و پستی باید از هشتگ های مربوطه استفاده کنید، اینگونه می توانید پست های خود را به دیگران که شما را دنبال نمی کردند و اما این موارد برای آن ها جذاب و به آن علاقه دارند ارسال گردد و به راحتی شما را بیابند و دنبال کننده شما باشند این امر به معنای دیده شدن پست ها در معرض مخاطبان گسترده تری قرار گرفتن است. جهت انجام کسب و کار آنلاین این امر مهم است که حتما تصویر نمایه پروفایل شما با سایر شبکه های اجتماعی به شکل یکسان انتخاب گردد. خرید فالوور واقعی در اینستاگرام به شما کمک می کند تا با جذب حضور آفلاین، نفوذ قابل توجه تر در بازار آنلاین داشته باشید. لذا فرد برای اینکه اکانتش قابل اطمینان به نظر برسد ناچارا اقدام به خرید فالوور فیک می کند. اما فالوور فیک نه پست و استوری میزاره، نه اکانتش فعالیتی میکنه!

برنامه به صورت خودکار تمام پست های حاوی آن هشتگ را لایک کرده، اکانت های آنها را فالو می کند و سه پست دیگر از آن اکانت ها را نیز لایک می کند. افراد را به دروغ وادار به دنبال کردن خودتان نکنید. یادتان باشد هیچ وقت افرادی که فالو کردید را بعد از مدتی آنفالو نکنید. هر گونه تأخیر در خدمات به مشتری اطلاع داده می شود و در اسرع وقت آن را تحویل می دهید. انتخاب اسم های زیبا اینستاگرام و یا نام کاربری زیبا برای اینستاگرام برای کسانی که با پیج شخصی کار میکنند شاید آنقدرها هم سخت نباشد و نیاز به تفکر و وقت گذاشتن برای آن نیست. بر خلاف بسیاری از شنیده ها ربات اینستاگرام فالوور غیر فعال و یا فالوور غیر واقعی برای شما به همراه ندارد. لینک دادن به پیج اینستاگرام را نیز در آنها فراموش نکنید. تعامل با همکاران و فالوورهایتان به شما در افزایش ویو اینستاگرام کمک زیادی میکند. مورد دوم، این بدان معناست که پست های آخر آن ها را در فید خود مشاهده می کنید، پس قادر خواهید بود که در هنگام انتخاب، با آن ها تعامل برقرار کنید. بعد از چندین ماه اگر اینستاگرام پیج را برگرداند شاهد این خواهید بود که بسیاری از فالوورها کم شده اند، در واقع اینستاگرام این ربات های فیک را پاک کرده است. بنابراین، دیدن K در کنار تعداد فالوورها، به صبر و حوصله احتیاج دارید و در نهایت، آهسته و پیوسته در این مسابقه برنده خواهید شد. بنابراین، برخی از مشارکت ها می تواند گمراه کننده باشد و بیشتر به ضرر برسد تا مفید! لازم به توضیح است به دلیل ایرانی بودن فالوورها از این نوع فالوور به عنوان خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم یاد میشود.

او با چهره ای جذاب و زیبا یکی از پرطرفدارترین سلبریتی هایی است که به 191 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام رسیده است. که یک معلم یوگا در کشور خارج است را نام برد که از استوری های پیج خود جهت مستند سازی پشت صحنه یوگا و به نوعی زندگی شخصی خودش استفاده می کند. این مورد نیز وابسته به عوانلی همچون سن، منطقه سکونت، جنسیت مخاطبان شما دارد و شما می توانید اندک اندک و با مرور زمان و همچنین انجام آزمون خطا به این مهم دست یابید که برای ارسال یک پست بهترین زمان چه موقع خواهد بود و بعد لازم است که طبق یک برنامه و هر روز در همان ساعات اقدام به ارسال پست نمایید. در حقیقت لازم است جایزهای انتخاب شود که فالوورهای جدید بالقوه به آن علاقمند گردند و مرتبط با کسب و کار و خدمات شما باشد. وقتی که وارد حساب شدید از بالای سمت راست برنامه آیکن سه خط که نمایانگر منوی برنامه است را انتخاب کنید. جهت جستجو "گزینه ها" روی سه خط در قسمت کناری صفحه در سمت راست بالای در آیفون ضربه بزنید، و به دنبال "تنظیمات" که در انتهای صفحه در کنار یک چرخ دنده ظاهر می شود باشید. خرید فالوور واقعی اطلاعات آماری پیج را بسیار بالا می برد و در نتیجه زمانی که فردی وارد پیج شما میشود و تعداد بالای فالوور شما را می بیند ناخواسته جذب پیج شما میشود و زمانی که شما محتواهای جالب و ترفند های آموزشی را در پیج خود قرار دهید افراد بیشتری نیز جذب شما می شوند. شما می توانید با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام به بهترین نتیجه و درآمد بالا برسید یا می توانید در زمانی کوتاه پیج خود را از دست بدهید و اینستاگرام آن را بلاک کند.

مدیر سایت بازدید : 794 یکشنبه 26 شهریور 1402 زمان : 10:53 نظرات (0)


یخچال پرکاربردترین وسیله در هر آشپزخانه ای است، اما آیا همه چیز را در مورد آن می دانید؟در این مقاله 9 راز کوچک اما مهم در مورد یخچال را به شما می گوییم. با ما بمان:

در این مقاله به نکات مهم در مورد یخچال و فریزر می پردازیم. خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش

1) شما باید فیلترها را به طور مرتب تعویض کنید.

فیلترهای هوا به سرعت بوهای محیط را جذب می کنند. برای کارایی بهتر، باید هر 6 ماه یکبار فیلتر هوا را تعویض کنید.

2) منظم باشید تا از آلودگی جلوگیری کنید.

سازماندهی و تمیز کردن ظروف غذا به ویژه مواد غذایی خام مانند گوشت و مرغ احتمال آلودگی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

3) سرما همیشه باکتری ها را از بین نمی برد!

برخلاف تصور عموم، سرما می تواند از رشد باکتری ها جلوگیری کند، اما آنها را از بین نمی برد.

4) دمای اتاق را متعادل نگه دارید.

عملکرد یخچال در دمای بالای 40 درجه به شدت کاهش می یابد. حفظ تعادل دما برای سالم نگه داشتن یخچال و غذا خوب است.

5) کشوی پایینی سردترین قسمت یخچال است.

کشوی پایینی سردترین قسمت یخچال شماست. بهتر است غذاهایی را که احتمال فاسد شدن دارند در آنجا نگهداری کنید. سرویس دوره ای یخچال فریزر بوش

6) داغ ترین نقطه یخچال را بشناسید.

معمولاً درها گرم ترین قسمت یخچال هستند. چون مرتب باز و بسته می شوند. به همین دلیل باید مراقب مواد غذایی موجود در قفسه های درب باشید. این بهتر است. ادویه ها، روغن و سس ها را در آنجا نگه دارید.

7) کش دور در را جدی بگیرید.

درزگیر لاستیکی دور درب یخچال نقش مهمی در سرد و تازه نگه داشتن مواد غذایی دارد. از آنجایی که درزگیر لاستیکی مستعد ساییدگی است، باید آن را به طور منظم بررسی و تمیز کنید.

8) گرد و غبار می تواند عمر یخچال را کاهش دهد

آیا می دانستید که در حال حاضر ممکن است گرد و غبار زیادی پشت یخچال شما پنهان شده باشد؟ یخچال شما می تواند برای مدت طولانی بدون استفاده از برق سرد بماند، اما اگر گرد و غبار سیم پیچ ها را مسدود کند، به سرعت از کار می افتد.

9) ازدحام ترافیک باعث آلودگی می شود

اگر یخچال را با مواد غذایی مختلف پر کرده اید، باید بدانید که این کار باعث مسدود شدن هوا می شود. در نتیجه باید به زودی منتظر گسترش آلودگی در یخچال و همچنین افزایش هزینه برق مصرفی خانواده باشید.

مدیر سایت بازدید : 707 یکشنبه 19 شهریور 1402 زمان : 12:13 نظرات (0)


طرز پخت حلوا اعم از دسر و شیرینی که در هر شهر با دستور پخت های مختلفی ارائه می شود. یکی از رایج ترین دستورات و طرز تهیه آن را می توان سرو در مراسم مختلف نامید. دستور تهیه انواع حلوا را می توان با نام هایی برای مثال طرز تهیه حلوای سیاه و شیری، طرز تهیه حلوای ساده بدون زعفران، طرز تهیه حلوای ساده و مجلسی ذکر کرد. هالو یکی از محبوب ترین شیرینی هایی است که با چای و در مراسم مختلف استفاده می شود. بیشتر اوقات می توان از دسر حلوا برای مجالس و پایان پذیرایی های جشن استفاده کرد. به علاوه طرز تهیه حلوا بیشتر برای مراسم دعا و میزهای گرد است.

در دسته حلوای معروف، حلوای خشک مجلسی تبریز، حلوای هویج معروف ارومیه، حلوای زرد استان فارس و... طرز تهیه حلوا دارای دستور العمل ها و روش های مختلفی است که برای هر نوع غذایی می توان آن را با دستورهای مختلفی سرو کرد. مجالس و مراسم تنوع این نوع دسر باعث شده تا مردم تمایل به تهیه آن داشته باشند

طرز تهیه حلوا از ساده به پیچیده

طرز تهیه حلوا بستگی به ذائقه های مختلف غذایی دارد و در دستور پخت های مختلف قابل آموزش است. در این قسمت به معرفی چند نوع طرز تهیه حلوا می پردازیم.

مواد لازم حلوای زعفرانی

طرز تهیه حلوای زعفرانی با قابلیت استفاده در مراسم تشریفاتی و نمایش در جشن های خاص.

آرد سفید: دو لیوان

کره مایع: نصف پیمانه

آب: دو و نیم لیوان

شکر: یک و نیم لیوان

گلاب: یک چهارم لیوان

زعفران پخته: به مقدار لازم

طرز تهیه حلوای کسار مگلیسی

در این قسمت مراحل ساده تهیه حلوای زعفرانی را مشاهده می کنیم.

اولین قدم در تهیه حلوای زعفرانی، تهیه شربت حلوا است.

آب و شکر را در گاز مخلوط کنید و روی گاز بگذارید تا بجوشد.

زعفران را به مواد شربت حلوا اضافه کنید و مراقب باشید زیاد نجوشد و قوام نیاید.

سپس این شربت را در محیط قرار دهید تا خنک شود.

آرد را در تابه عمیقی بریزید و آتش را روشن کنید و شروع به تفت دادن آرد کنید تا رنگ آن تغییر کند.

خیلی مراقب باشید که آرد زیاد نپزد چون ممکن است بسوزد.

آتش باید کم نگه داشته شود و زمان کافی برای رسیدن به دمای مناسب داده شود.

رنگ حلوا خوشمزه است اما اگر تیره و قهوه ای شود بهتر است.

در این مرحله آرد رنگ شده را از روی حرارت بردارید و الک کنید تا پف نکند و آرد یکدست شود.

خمیر را دوباره روی گاز بگذارید. روغن مایع (یا 250 گرم کره) را به آرد اضافه کنید، اما بلافاصله هم نزنید تا روغن و آرد ترکیب شوند. خمیر را به مدت 10 تا 15 دقیقه در روغن سرخ کنید.

در آخر شربت را به پودینگ اضافه کنید. وقتی شربت را به حلوا اضافه می کنیم، احساس می کنید خمیر به جای گلوله شدن حل شده است.

کمی آن را هم بزنید یا در ماهیتابه هم بزنید تا هم زدن خودش را کاملاً برطرف کند. گلاب و هل را به حلوا اضافه می کنیم و وقتی مطمئن شدیم حلوا را خورده ایم حلوا را برای جلسه می بندیم.

طرز تهیه حلوای ساده بدون زعفران

در این قسمت طرز تهیه یک حلوای ساده بدون زعفران را می بینیم

مواد لازم برای تهیه حلوای ساده با زعفران

سه لیوان آرد

لیوان آب

گلاب نیم لیتر

شکر یک و نیم پیمانه

روغن یک و نیم پیمانه

با تکه های نارگیل و خلال پسته و بادام تزئین کنید

طرز تهیه حلوای ساده بدون زعفران

ابتدا آرد الک شده را آماده کرده و برای تهیه شربت شهد یا حلوا کنار می گذاریم و شکر و آب را روی حرارت می گذاریم تا به اندازه کافی روی آتش غلیظ شود. سپس شهد را در گوشه ای بگذارید تا به دمای محیط برسد. آرد و روغن را روی حرارت متوسط ​​قرار داده و در حالت سرخ کردنی گاز را گرم کنید. برای این کار می توانید ابتدا خمیر را تفت دهید تا کمی تغییر رنگ دهد سپس روغن اضافه کنید. هر دو روش پذیرفته شده است.

طرز تهیه حلوای آسان بدون زعفران

سپس شروع به اضافه کردن شربت حلوا کنید و پس از روشن شدن رنگ آرد، محتویات ظرف حلوا را مخلوط کنید. این کار را تا زمانی ادامه دهید که شربت جذب آرد و روغن شود و حلوا یکدست شود. سپس حلوای آماده شده را در ظرفی ریخته و روی آن را با پودر پسته و خلال بادام و پودر نارگیل تزئین کنید تا مزه دار شود.

طرز تهیه حلوای شیری

همانطور که از نام این نوع حلوا پیداست برای تهیه این نوع حلوا می توانید از شیر استفاده کنید و جزئیات آن متفاوت است.

مواد لازم برای تهیه حلوای شیر

آرد سفید: یک لیوان 135 گرم

کره: 100 گرم

روغن مایع: 100 گرم

شکر: یک لیوان معادل 200 گرم است.

هل: نصف قاشق چایخوری

زعفران: یک چهارم قاشق

شیر: نیم لیتر یا 500 گرم

گلاب: نصف لیوان

وانیل: در صورت تمایل مقداری

مواد لازم برای تهیه حلوای شیری

فرمول شیر حلوان

این نوع حلوای مناسب برای افطار و جشن های ماه مبارک رمضان مانند سایر حلواها دارای دستور پختی است و به شرح زیر می باشد.

خمیر را روی شعله ملایم قرار دهید تا برشته شود و مدام هم بزنید تا نسوزد

وقتی رنگ آن کمی تغییر کرد و بوی مواد اولیه از بین رفت، آن را از روی شعله بردارید.

کره را به تابه اضافه کنید تا ذوب شود، سپس نصف فنجان روغن مایع اضافه کنید و مخلوط کنید.

وقتی محتویات تابه داغ شد، هم بزنید و یک فنجان آرد الک شده را اضافه کنید تا یکنواخت شود.

سپس یک لیوان شکر را به همراه هل و زعفران و کمی وانیل به مواد اضافه می کنیم و مخلوط می کنیم.

دو پیمانه شیر را به آرامی داخل مواد پودینگ بریزید و مخلوط کنید تا یکدست شود. نصف لیوان گلاب اضافه کنید و هم بزنید تا حلوا به شکل دلخواه در بیاید.

وقتی حلوا از کناره های تابه جدا شد و وسط آن جمع شد، حلوا پخته و آماده سرو است.

اینجوری حلوای 4 نفره راحت درست میکنید

طرز تهیه حلوای دو رنگ

حلوای دو رنگ یکی از بهترین و محبوب ترین غذاهای سفره افطار و مجالس و مجالس خاص است. در این قسمت طرز تهیه این مدل حلوا را با هم خواهیم دید.

آنچه برای تهیه حلوای دو رنگ لازم است

آرد سفید: سه پیمانه

کره: 200 گرم

روغن جامد یا مایع: مقداری

پودر قند: یک لیوان

پودر کاکائو: سه قاشق چایخوری

پودر پسته: برای تزئین

هل: یک قاشق

طرز تهیه حلوا در دو رنگ

آرد سفید الک شده را در تابه ای روی حرارت خیلی زیاد به مدت ده دقیقه هم بزنید تا طلایی شود. پس از آن دوباره آرد را الک کرده و در تابه برگردانید.

کره را با روغن جامد به خمیر اضافه کنید و دوباره چند دقیقه تفت دهید.

در این مرحله کشک و شکر را اضافه کرده و مخلوط کنید.

مواد آماده شده را در یک بشقاب کاملا صاف با لبه ها قرار دهید و به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید.

این مواد را در ظرف فر بلند می چینیم و کاملا صاف می کنیم و به مدت 1 ساعت در فریزر می گذاریم.

برای بقیه مواد هم همین دستور را انجام دهید، به جز این که چند قاشق پودر کاکائو به مواد اضافه کنید.

مواد تازه آماده شده را به صورت داغ روی موادی که قبلا در یخچال گذاشته اید بریزید و آنها را صاف کنید و یک ساعت دیگر در یخچال بگذارید.

سپس پس از گذشت زمان ذکر شده، این محصول فریز را برداشته و به شکل لوزی در آورید یا از قالب دیگری استفاده کنید.

متن کامل مقاله را بخوانید: https://bepazeem.com/recipes/طرز-تهیه-حلوا/

مدیر سایت بازدید : 279 چهارشنبه 15 شهریور 1402 زمان : 11:33 نظرات (0)


پخش فیلم چند ستاره جدید پدر گواردیولا با حضور چهره های جنجالی روز، حمید فرخ نژاد، هنگاممش قاضیانی و مهران مدیری به کارگردانی سعید نعمت الله فیلمنامه نویس سرشناس در شبکه نمایش خانگی پخش شد. بعدا بیشتر در موردش خواهیم فهمید..

اقتباس سینمایی سریال پدر گواردیولا به کارگردانی و نویسندگی سعید نعمت اله و تهیه کنندگی محسن حیدری از اواخر سال 1400 شروع و در اوایل سال 1401 به پایان رسید.

اولین قسمت از سریال پدر گواردیولا پنجشنبه 12 آگوست از شبکه خانگی او پخش می شود.

این سریال روز جمعه 13 آگوست پخش شد. پیش‌گفتار پیش‌زمینه شخصیت‌ها و آغاز داستان را بیان می‌کند.

این سریال هر هفته پنجشنبه ساعت 8 صبح از پلتفرم تماشاخون به صورت رایگان پخش می شود. «تماساخونه» یکی از پلتفرم های جدید شبکه نمایش خانه است که از چند ماه پیش به صورت رسمی شروع به کار کرد.

پدر گواردیولا اولین ساخته سعید نعمت الله در شبکه برنامه نویسی خانگی است. سعید نعمت الله یکی از فیلمنامه نویسان مشهور سینما و تلویزیون است و پیش از این در سال ۱۳۹۸ سریال «زیمین گرم» را برای تلویزیون ساخت.

پدر گواردیولا یک ملودرام اجتماعی است که داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که اتفاقی باعث تغییر در روابط زندگی آنها می‌شود و سرنوشت آنها در مسیر متفاوتی قرار می‌گیرد.

این سریال داستان اسماعیل مربی فوتبال با بازی حمید فرخ نژاد یک الکلی مزمن را روایت می کند که بر اثر اتفاقاتی به دین زنی به نام بنفشه با بازی فریبا نادری می پردازد. پس از آن مثلث عشقی شکل می گیرد که در یک طرف بنفشه و در طرف دیگر ریحانه همسر اسماعیل با بازی سارا خونی ها قرار دارند.

Ambaldi bolu ngcelele ngaba: حمید فرخ نژاد، سهرا اسکندری، امیرمهدی جوهله، علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، سیامک صفری، نسیم ادبی، نرگس محمدی، علی اوجی، مریم بوبانی، محمدرضا علیمردانی، امیریل ارجمندی، میهمانی، امیریل ارجمندیایی، ، اوسارا خوئینیها، اوآرش نومسیح عادل پرور، کونیه نومهران مدیری.

سه بازیگر و ستاره سابق استقلال، پرویز برومند، محمد نوازی و علی موسوی نیز در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

ساخت سریال پدر گواردیولا از ابتدا با جلوه های زیادی همراه بود. در سال 1400 هنوز فیلمبرداری سریال شروع نشده بود که خبر دستمزدهای نجومی شخصیت ها جنجال به پا کرد.

بهمن بابازاده، روزنامه نگار گفت: مهران مدیری، حمید فرخ نژاد و آرش عادل پرور برای بازی در این سریال به ترتیب 5.5 میلیارد تومان، 4 میلیارد تومان و 2 میلیارد تومان دستمزد می گیرند.

همچنین پس از اتفاقات سال گذشته در کشور و اتفاقات مربوط به مهران مدیری، هنگامه قاضیانی و حمید فرخ نژاد، ممکن است برای انتقال سریال پدر گواردیولا مشکلاتی وجود داشته باشد، اما گمانه زنی ها محقق نشد و در نهایت این سریال منتشر شد. پخش اینترنتی جنسیس منتشر شد.

منبع مقاله: https://tmk.ir/series/102026

مدیر سایت بازدید : 37 شنبه 11 شهریور 1402 زمان : 7:12 نظرات (0)

متن آهنگ بیا ببین چقد گریه کردم مرتضی اشرفی

نازداره سفر کرده دارم نمیتونم دست رو دست بذارم
دوس دارم تو آرامش نباشم نمیتونم تو فکرش نباشم
اگه امروز برگردی عزیزم خستگیمو در کردی عزیزم
خواب شب کابوسه بی تو عشقم من دلم میپوسه بی تو عشقم
گریه کردم دیگه کجارو دنبالت بگردم خودت بیا ببین برات چی کردم
بیا ببین چقد گریه کردم دیگه کجارو دنبالت بگردم خودت بیا ببین برات چی کردم
من غرورم شکست و تو قولت پر زدم مثل پروانه دورت
خوبه که جامو خالی نذاشتی حال عشق جدیدت چطوره چطوره

https://musicdel.ir/single-tracks/165599/

مدیر سایت بازدید : 57 سه شنبه 24 مرداد 1402 زمان : 17:55 نظرات (0)

دلایل ایجاد خون در مدفوع بسیار زیاد است. البته اصلاً نگران نباشید، همیشه به این معنی نیست که شما مبتلا به سرطان شده‌اید، بلکه ممکن است نشان‌دهنده خونریزی در دستگاه گوارش باشد یا دلایل دیگری نیز داشته باشد. آن چیزی که بسیار اهمیت دارد، این است که اگر آثار کوچکی از خون در مدفوع شما وجود داشته باشد، به هیچ وجه نمی‌توانید توسط چشم آن را مشاهده کنید. بلکه آزمایش خون مخفی مدفوع برای شما بسیار کمک‌کننده است. اصلاً نگران نباشید این نوع آزمایش هیچ ضرری برای شما ندارد. در این مطلب در جوان ایرانی به طور کامل شرح می‌دهیم که خون مخفی در مدفوع یا مدفوع خونی نشان دهنده چیست، سپس به درمان آن می‌پردازیم.جوان ایرانی (irjavan.com)

 

خون مخفی مدفوع نشانه چیست؟
اگر در مدفوع شما خون وجود دارد، ممکن است دستگاه گوارش شما دچار خونریزی شده باشد. درهرصورت این خونریزی طبیعی نیست، دلایل بسیار زیادی دارد که در ادامه این مطلب با هم بررسی می‌کنیم.

خون در مدفون نشان‌دهنده بواسیر یا وریدهای متورم داخل راست‌روده یا خارج از مقعد است.
همچنین ممکن است نشان‌دهنده زخم‌هایی در دستگاه گوارش یا رکتوم باشد.
همچنین خونریزی ممکن است به دلیل پولیپ روده بزرگ نیز باشد.
یکی دیگر از دلایل خون در مدفوع ممکن است به دلیل این باشد که یک ناحیه حباب مانند بر روی دیواره روده بزرگ شما قرارگرفته است.
سرطان کلورکتال نیز ممکن است باعث ایجاد خون در مدفوع شود.
همچنین اگر کم خونی دارید یعنی در واقع بدن شما گلبول‌های قرمز سالم کافی ندارد ممکن است دچار خونریزی شوید.

آزمایش خون مخفی مدفوع چیست؟
در شرایطی که شما عزیزان دچار درد شکم، درد اطراف راست‌روده یا دچار خستگی هستید، ممکن است مبتلا به خونریزی مقعدی باشید اما خودتان خبر نداشته باشید. البته دقت کنید آزمایش خون مخفی مدفوع به تنهایی نشان‌دهنده سرطان روده بزرگ یا هر مشکل گوارشی نیست. بر اساس نتایج آزمایش، پزشک ممکن است برای تشخیص بهتر آزمایش‌های دیگری را نیز برای شما تجویز کند.

https://irjavan.com/%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%ae%d9%88%d9%86-%d9%85%d8%ae%d9%81%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d8%af%d9%81%d9%88%d8%b9-%d8%b9%d9%84%d8%aa-%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%d8%a2%d9%86-%da%86%db%8c/

مدیر سایت بازدید : 40 جمعه 20 مرداد 1402 زمان : 9:32 نظرات (0)


متخصص پوست بیش از سه هزار بیماری و عارضه مربوط به پوست، مو، ناخن و غشاهای مخاطی (پوشش داخلی پلک ها، بینی و دهان) را تشخیص داده و درمان می کند.

به گزارش جامعه ایسکانیوز، متخصص پوست یا متخصص بیش از سه هزار بیماری و مشکل مربوط به پوست، مو، ناخن و غشاء (غشای داخلی پلک، بینی و دهان) را معاینه و درمان می کند. متخصص پوست در درمان بسیاری از بیماری های پوستی مانند اگزما، آکنه، پسوریازیس، آکنه، روزاسه، سرطان پوست، چین و چروک، لکه های ناشی از افزایش سن و ریزش مو تخصص دارد. مراجعه منظم به یک متخصص پوست واجد شرایط برای همه گروه های سنی، از کودکان تا سالمندان بالای 100 سال، مفید است.

متقاضیانی که می خواهند در آینده متخصص پوست شوند باید حداقل 12 سال دوره آموزشی را بگذرانند که شامل حداقل 3 سال دوره رزیدنتی در زمینه پوست می شود - این آموزش معادل دوازده هزار ساعت تا از شانزده ساعت است. درمان بیمار.

متأسفانه همه متخصصان پوست مهارت و دانش یکسانی ندارند. یافتن یک متخصص پوست ماهر که تجربه، دانش و مهارت‌هایش با نیازهای شما مطابقت داشته باشد، زمان و تلاش می‌برد. ایده خوبی است که یک متخصص پوست خوب را به صورت آنلاین جستجو کنید یا از دوستان و خانواده خود بخواهید که یک متخصص پوست خوب را به شما معرفی کنند.

یک متخصص پوست خوب نیازهای شما را درک می کند.

پوست

هدف کلی یافتن بهترین متخصص پوست برای نیازهای خود است، بنابراین ابتدا باید نیازهای خود را ارزیابی کنید. چرا می خواهید با یک متخصص پوست مشورت کنید؟ نیازها یا ناراحتی های پوستی خاص هر فرد را می توان به سه دسته درمان پزشکی، جراحی و زیبایی تقسیم کرد.

درمان های هر سه دسته، پوست را زیبا می کنند، اما هر کدام برای رفع مشکلات خاص پوستی مناسب هستند. همه متخصصان پوست برای ارائه هر سه نوع درمان پوستی مجرب یا آموزش دیده نیستند. برخی از متخصصان پوست فقط در زمینه پوست پزشکی تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر برای انجام درمان های زیبایی آموزش دیده اند. پوست پزشکی اغلب برای بیماری های پوستی مانند روزاسه یا آکنه کیستیک مفید است. درماتولوژی جراحی به طور کلی با حذف تومورها یا ملانوم ها سروکار دارد. علاوه بر این، متخصصان پوست با متخصصان زنان که دانش بیشتری در مورد دستگاه تناسلی زنان دارند و متخصصان ارولوژی برای درمان بیماری های مقاربتی مانند زگیل تناسلی کار می کنند.

درماتولوژی زیبایی شامل آن دسته از درمان‌های پوستی مانند بوتاکس و لیفت صورت است که برای جوان‌سازی، معکوس کردن علائم پیری یا زیبایی صورت انجام می‌شود. مراقبت های ویژه پوست نیز با لیزر موهای زائد پوست و صورت سر و کار دارد. هنگامی که نیازهای خود و خدمات مورد نیاز خود را مشخص کردید، می توانید لیستی از متخصصان پوست را که برای شما مناسب هستند محدود کنید.

نحوه برخورد با بیماران

پوست

همه بیماران سزاوار مراقبت از یک متخصص پوست هستند که با آنها احساس راحتی می کنند. با این توضیحات، باید یک متخصص پوست با شخصیت و سبک ارتباطی مناسب خود را پیدا کنید. هنگام گوش دادن به نظرات بیماران قبلی یا درخواست از آشنایان برای توصیه متخصص پوست مراقب باشید، زیرا ممکن است متخصص با عجله بیمار را ملاقات کند یا به بیمار فرصت دهد تا نگرانی ها و خواسته های خود را برطرف کند. یک متخصص پوست خوب به بیمار فرصت می دهد تا در مورد مشکل صحبت کند و تمام گزینه های درمانی ممکن را توضیح دهد.

بعد از چند ساعت خدمت

بیماران همیشه حتی در خارج از ساعات کاری به متخصص پوست مراجعه می کنند، یعنی دسترسی در شب و روزهای تعطیل بسیار مهم است. بسیاری از متخصصان پوست همیشه در دسترس هستند و با شرایط خاص مانند آلرژی مقابله می کنند. تصور نکنید که اگر در تعطیلات یا خارج از محل کار مشکلی دارید، کسی سراغ شما نخواهد آمد.

در طول بازدید به تمام سوالات پاسخ دهید

درمان توسط متخصص پوست باید به گونه ای باشد که بیمار احساس کند در طول ویزیت پزشک به تمام سوالات او پاسخ داده و نگرانی های او را برطرف کرده است. بیماران نباید سردرگم مطب را ترک کنند. برخی از بیماران به طور دقیق علائم و ناراحتی خود را توصیف نمی کنند. برخی بازتر و راحت‌تر نگرانی‌های خود را بدون احساس فشار یا عجله توضیح می‌دهند.

پزشکان نباید بیماران را مجبور به عجله کنند، بلکه با حوصله گوش کنند. متخصصین پوست عوارض پوستی مختلف مانند خال، لک و ریزش مو را درمان می کنند. متخصصان پوست به طور مداوم در حال بهبود و به روز رسانی دانش و مهارت های خود هستند تا بهترین درمان ممکن را به بیماران ارائه دهند.

بررسی ها و پیوندها را بررسی کنید

مورد دیگری که می تواند گواهی بر مهارت و تجربه متخصص پوست باشد علاوه بر گواهی پزشک، نظر بیماران قبلی است. ببینید دیگران در مورد متخصص پوست و خدمات او چه می گویند. بررسی‌هایی را بررسی کنید که به شما اطلاعاتی در مورد امکاناتی مانند دوستی شخصی و اداری، ساعات کار، یا هزینه‌های پنهان می‌دهد. بنابراین، شما نباید تنها به بررسی ها اعتماد کنید. بهتر است با احتیاط پیش بروید.

اگر خودتان نمی توانید یک متخصص پوست خوب پیدا کنید، درخواست از شخص دیگری برای معرفی می تواند نقطه شروع خوبی باشد. از پزشک عمومی یا دوستان و خانواده خود بخواهید که بهترین متخصص پوست را به شما معرفی کند.

بعد از جلسه اول مرور کنید

مراجعه به متخصص پوست با امضای قرارداد مادام العمر و غیرقابل برگشت یکسان نیست. ممکن است در مواقعی لازم باشد که برای یافتن متخصص پوست مناسب به چندین متخصص مراجعه کنید. بنابراین پس از جلسه اول به تجربه خود امتیاز دهید.

چقدر متخصص بدبخت بود؟ حرف های شما را شنید؟ نظرات او چه احساسی نسبت به پوست شما ایجاد کرد؟ آیا محیط کلینیک دوستانه بود؟ آیا به شما زمان کافی دادند؟ اگر از میزان توجه متخصص راضی نیستید، می توانید قرار ملاقات بعدی را لغو کرده و جستجو را دوباره شروع کنید.

بیمه

و نکته آخر که بسیار مهم است؛ برای جلوگیری از تعجب از صورت‌حساب‌های کمرشکن و صورت‌حساب‌های خارج از بیمه، باید مطمئن شوید که شرکت بیمه شما متخصص پوست انتخابی شما را برای انجام درمان مورد نظر شما صلاحیت می‌داند. وضعیت متخصص را به صورت حضوری با شرکت بیمه بررسی کنید. همچنین اگر شرکت بیمه لازم بداند، از پزشک عمومی خود یک معرفی نامه دریافت کنید.

نتیجه

در حالی که آکنه ساده ممکن است به اندازه کافی جدی به نظر نرسد تا بتوانید متخصص پوست مناسب را پیدا کنید، برخی از بیماری های پوستی جدی تر هستند و باید توسط یک متخصص پوست با تجربه درمان شوند. به عنوان مثال، انواع خاصی از سرطان پوست بسیار خطرناک هستند و نیاز به درمان مناسب و فوری دارند.

به جای وحشت در ۹۰ دقیقه، از دست دادن یک دست و پا و یافتن "بهترین پزشک در منطقه برای درمان سرطان پوست"، بهتر است هم اکنون با در نظر گرفتن پیشنهادات بالا یک متخصص پوست دارای مجوز و با تجربه پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: https://pezeshke-shahr.com/پوست-و-مو/متخصص-پوست-و-مو-در-شیراز/

مدیر سایت بازدید : 48 سه شنبه 10 مرداد 1402 زمان : 18:20 نظرات (0)


یکی از سوالاتی که قبل از هر چیز باید از خود بپرسید این است که تخت فلزی بهتر است یا چوبی؟ هر کدام از این تخت ها ویژگی های خاص خود را دارند. به بیان دقیق، تخت فلزی یا چوبی ممکن است انتخاب مناسبی نباشد و انتخاب هر کدام به شرایط شما بستگی دارد.

توصیه می شود قبل از خرید تخت خواب های چوبی و فلزی اطلاعات کافی کسب کنید و مزایا و معایب آن ها را بررسی کنید. اگر می خواهید در این زمینه دانش داشته باشید با ما همراه باشید تا ابتدا شما را با مزایا و معایب تخت خواب های چوبی آشنا کنیم.

مزایای تخت های چوبی

انتخاب تخت فلزی یا چوبی به سلیقه شما بستگی دارد، اما قبل از خرید باید در مورد آن ها بدانید چوب یک ماده زیبا و طبیعی است محصولی که زیبایی طبیعت را به خانه شما می آورد رنگ و شکل آن بسیار زیبا است و اتاق خواب شما را دنج و راحت می کند اگر فلز در محیط شما سردی و خشکی ایجاد می کند

چوب بوی طبیعی دارد، کمتر آسیب می بیند و انواع مختلفی از چوب به فروش می رسد. تخت چوبی بسیار ساده است. اگر به دنبال مدلی بادوام و مقرون به صرفه هستید، می توان از این نوع تخت ها برای سال ها استفاده کرد. در این صورت باید در هنگام ذخیره بسیار مراقب باشید.

انواع مختلف چوب

چوب به دلیل انعطاف پذیری به انواع محصولات چوبی تبدیل شده است و ماده اولیه آن دارای خواص مختلفی است که بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد. به دلیل تنوع چوب قیمت آن متفاوت است امروزه در سرویس چوب طرفداران زیادی وجود دارد این محبوبیت به دلیل ویژگی های مثبت این نوع خدمات است در ادامه شما را با مزایای خدمات چوب آشنا می کند

تخت های چوبی نسبت به فلزی دارای انواع، طرح و رنگ های بیشتری هستند.

تخت خواب های چوبی مدل های مختلفی از جمله تخت های تراندل، تخت های باکس، تخت های مناسب برای فضاهای کوچک و ... وجود دارد.

تشک قرار داده شده روی تخت نمی شکند و پاره نمی شود.

استحکام بالای چوب.

کیفیت بالایی دارد.

بدون سر و صدا.

نوزادان و کودکان هنگام تعامل با آنها آسیبی نمی بینند.

ریسک پایینی دارد.

معایب تخت های چوبی

یک تخت چوبی بیشتر از تخت فلزی وزن دارد.

یک تخت چوبی به سختی جمع می شود و حمل و نقل آن دشوار است.

درختان می توانند با حشرات آلوده شوند.

تخت های چوبی باید مونتاژ شوند (قطعات جدا هستند)

چوب یک ماده ظریف است.

ویژگی های بلبرینگ های فلزی

تخت فلزی دارای ویژگی های مثبت و منفی است که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

مزایای فلز

مقاومت در برابر حشرات، ضربه، آتش.

قیمت نسبی فلز در مقایسه با چوب.

وزن سبک فلز در مقایسه با مدل های چوبی.

تخت های ساخته شده از آهن و فولاد به راحتی قابل حمل هستند.

شما می توانید اندازه و شکل فلز را تغییر دهید.

می تواند فلز را خم و خم کند (برای خم شدن مانند قبل تنظیم می شود)

معایب فلز

یک عیب بزرگ تخت های فلزی این است که بعد از مدتی صداهای ناخوشایندی از خود تولید می کنند.

انتخاب محدود رنگ و طرح فلز.

هوای خشک در مقایسه با چوب خنک است. Wooden setویژگی های یک سرویس خواب مناسب برای اتاق خواب

ملحفه مهم ترین قسمت اتاق خواب است. به همین دلیل باید در انتخاب تخت فلزی یا چوبی دقت کنید. از ویژگی های روتختی مناسب برای اتاق خواب می توان به رنگ، طرح و قیمت اشاره کرد.

سرویس خواب قسمت اصلی اتاق خواب شما است و بسته به اندازه آن می تواند یک تخت یک نفره یا دو نفره و یا سایز کوچکتر برای کودکان باشد. شما باید تخت خود را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.

ویژگی های یک سرویس خواب خوب

یک سرویس خواب خوب باید از بهترین چوب و با بالاترین کیفیت ساخته شود. انواع چوب مورد استفاده برای سرویس های اتاق خواب، چوب به کار رفته در مبل، پارچه به کار رفته در مبل و نوع فوم مبلمان و غیره بسیار مهم است. در ادامه به ویژگی های خدمات خوب می پردازیم.

رنگ یکی از ویژگی های یک ست اتاق خواب مناسب است و باید با بقیه دکور مطابقت داشته باشد. بهتر است از چوب ساده، مشکی، سفید تانیل چوب  استفاده کنید. زیرا آنها هرگز از مد نمی افتند.

قیمت یکی دیگر از ویژگی های یک تخت خواب خوب است و باید قیمت مناسبی داشته باشد. همیشه قیمت و کیفیت را در نظر بگیرید و کیفیت را فدای قیمت نکنید.

خدمات همه جانبه بهترین سرویس خواب است. استفاده از سرویس خواب در اتاق خواب بسیار رایج است. سرویس اتاق شامل مواردی مانند تخت، میز آرایش، عروسک، کمد لباس، صندلی و غیره است که بسته به بودجه شما گزینه ها متفاوت است. با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید با توجه به بودجه خود سرویس چوب یا فلز مناسب را انتخاب کنید.

اجزای سرویس خواب

در این بحث می خواهیم به بررسی مولفه های سرویس خواب خوب از جمله موارد زیر بپردازیم.

تخت: وجود آن یکی از اجزای اصلی اتاق خواب محسوب می شود. در واقع وجود آن لازم است و قابل حذف نیست. می توانید یک تخت فلزی یا چوبی برای اتاق خواب خود در نظر بگیرید.

تخت: بیشتر اتاق خواب ها دو تخت دارند. یک چراغ خواب در دو طرف تخت

میز آرایش: میز آرایش معمولا در اتاق خواب ها قرار می گیرد. و این اجزای خدمات بسیار محبوب هستند. این میزها دارای کشوهای متعدد مناسب برای نگهداری انواع وسایل می باشد و انتخاب مناسبی برای عروس و دامادها می باشد.

صندلی: صندلی برای جلوی میز آرایش مناسب است. اگر میز آرایش را انتخاب می کنید، بهتر است صندلی خود را نیز انتخاب کنید. صندلی یکی از اجزای اصلی نیست.

کمد: کمد یکی دیگر از جنبه های یک اتاق خواب خوب است. اگر میز آرایش ست چوبی تانیل چوب را  نمی‌خرید، کمد لباسی بخرید تا لباس‌هایتان را نگهداری کنید.

پوف: یکی از مدرن ترین قطعات در سرویس اتاق به حساب می آید. برای کسانی که به راحتی اتاق خواب اهمیت می دهند، پوف بهترین گزینه در سرویس اتاق به حساب می آید. پوف مبل بدون تکیه گاه است و در پای تخت قرار می گیرد. پاف در تخت دونفره موجود است و در تخت یک نفره و کودک وجود ندارد

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 77
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 37
 • آی پی دیروز : 33
 • بازدید امروز : 172
 • باردید دیروز : 208
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 380
 • بازدید ماه : 4,548
 • بازدید سال : 12,352
 • بازدید کلی : 47,997