loading...

اینترنت سرا

مدیر سایت بازدید : 67 یکشنبه 02 بهمن 1401 زمان : 10:28 نظرات (0)

آیا می‌دانید که چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنید؟ برای اینکه بتوانید با این‌گونه افراد ارتباط داشته باشید، نیاز است با نشانه‌های آن‌ها آشنا باشید تا بتواند خودشیفته‌ها را شناسایی کنید. اما بدانید که برای برخورد صحیح با این نوع اختلال شخصیت راه سختی در پیش دارید. در این بخش از جوان ایرانی به این موضوع می‌پردازیم.

 
نشانه‌های افراد خودشیفته

برخی از افراد خودشیفته‌ها را در اولین فرصت از زندگی خود بیرون می‌کنند، اما برخی دیگر مجبور هستند با آن‌ها در ارتباط باشند. شما ابتدا باید با نشانه‌های اینگونه افراد آشنا باشید تا بتوانید به موقع رفتار مناسبی داشته باشید.

    خودشیفته‌ها رفتاری فراتر از افراد خودخواه دارند. آن‌ها فقط و فقط خودشان را می‌بینند.
    اگر فرد دیگری شما را تحسین کند، به شما حسادت کرده و پیگیر آن افراد شده تا نظرشان را نسبت به شما عوض کنند.
    پس از مدتی مشاهده خواهید کرد که دوستانتان از شما دوری می‌کند، زیرا خودشیفته‌ها آن‌ها را علیه شما قرار داده‌اند.
    آن‌ها احساس می‌کنند تنها راهی که می‌توانند خودشان را بالا ببرند، این است که شما را پایین بیاورند.
    خودشیفته‌ها به سراغ دوستان شما رفته و حرف‌های خوبی از شما می‌زنند، وقتی اعتماد آن‌ها را جلب کردند، از شما بدگویی می‌کنند. درواقع آن‌ها شروع به هدف قرار دادن دوستان شما می‌کنند.
    ازآنجایی‌که افراد خودشیفته نیاز دارند که تحسین و تشویق شوند، جذب افرادی می‌شوند که مدام آن‌ها را تشویق کنند.
    خودشیفته‌ها حتی اگر نظر شما را بپرسند، اما درنهایت کار خودشان را انجام داده و به توصیه‌های شما اهمیت نمی‌دهند.
    افراد خودشیفته نمی‌خواهند که تغییر کنند، به احساسات دیگران اهمیت نمی‌دهند و از این سردی در روابط خود لذت می‌برند.
    این‌گونه افراد معمولاً احساسات خود را پنهان می‌کنند، زیرا تصور می‌کنند که نشان دادن احساسات نشانه ضعف است.
    افراد خودشیفته مدام دنبال توجه هستند. حتی در رابطه عاشقانه نیز آن‌ها به خودشان عشق می‌ورزند.
    افرادی خودخواه هستند که فقط خودشان را دوست دارند و فقط برای خودشان ارزش قائل می‌شوند.
    فقط نظر خودشان برایشان مهم است، حتی اجازه صحبت به فرد مقابل را نمی‌دهند.
    هیچوقت معذرت‌خواهی نمی‌کنند و همیشه دیگران را برای ایجاد اشتباهات مقصر می‌دانند.
    خیلی سریع از کوره در می‌روند و عصبانی می‌شوند. شما نمی‌توانید با آن‌ها طولانی بحث کنید.
    تحقیر کردن دیگران برایشان بسیار عالی است‌. آن‌ها برای اینکه احساس برتری کنند دست به هر کاری می‌زنند.
    خودشیفته‌ها از آزار و اذیت دیگران عذاب وجدان نمی‌گیرند. به‌هیچ‌وجه حتی ناراحت و شرمسار نیز نمی‌شوند.

چگونه با افراد خودشیفته رفتار کنیم؟

پس از آشنایی با ویژگی‌های این‌گونه افراد، باید نحوه برخورد صحیح با آن‌ها را بدانید.

هم‌اکنون وقت آن رسیده که برای زندگی خود تصمیم بگیرید. شما می‌توانید خودشیفته‌ها را از زندگی خود بیرون کنید و یا اینکه اگر مجبور هستید که با آن‌ها ارتباط داشته باشید، باید آموزش ببینید که چگونه با آن‌ها رفتار مناسبی داشته باشید.

هرچقدر ارتباط شما نزدیک‌تر باشد به‌عنوان‌مثال همسر و یا والدین شما خودشیفته باشند، دغدغه شما با نحوه برخورد با این‌گونه افراد بیشتر است.


شناسایی نیازهای خود

اگر شما فردی هستید که نیاز به درک متقابل و حمایت از سوی دیگر دارید، بهتر است ارتباط خود را با افراد خودشیفته محدود کنید. زیرا آن‌ها توجهی به این مسائل ندارند. اما اگر این‌گونه نیازها را ندارید، می‌توانید با آن‌ها رابطه داشته باشید. اما مراقب باشید که افراد خودشیفته از شما سوءاستفاده نکنند. بسیاری از آن‌ها شما را فردی بی‌ارزش تلقی می‌کنند. به‌طورکلی طوری با آن‌ها ارتباط برقرار کنید که باعث آسیب رساندن به شما نشود.

زیرا اگر به شما ضربه بزنند، سلامت روان شما به خطر می‌افتد. همچنین اگر از تحمل آن‌ها خسته شده‌اید، بهتر است در میزان ارتباط خود تجدیدنظر کنید.


پذیرش محدودیت‌های افراد خودشیفته

اگر فرد خودشیفته برای شما مهم است و نمی‌خواهید ارتباط خودتان را با او قطع کنید، باید برخی از رفتارهای او را تحمل کنید. درواقع ارتباط‌ها به‌گونه‌ای باشد که به شما آسیب نرسان.د به عنوان مثال مشکلات خودتان را با او در میان نگذارید، زیرا افراد خودشیفته نمی‌توانند همدلی مناسبی با شما داشته باشند و همه چیز را به نفع خودشان تمام می‌کنند.


عدم ارزش گذاری شما توسط افراد خودشیفته

هیچ‌وقت از فرد خودشیفته نخواهید که ارزش هر چیزی را بیان کند. زیرا آن‌ها قادر به ارزش گذاری نیستند! فراموش نکنید شعار افراد خودشیفته «اول من» است، بنابراین در تمامی بحث‌ها باید این موضوع را در نظر داشته باشید و بدانید که صحبت‌های آن‌ها منطقی نیست.


سعی کنید آن‌ها را درک کنید

هرچند ظاهراً تصور می‌کنید که افراد خودشیفته اعتماد به نفس فرضی بالایی دارند، اما آن‌ها در عمق وجودشان همیشه کمبود اعتماد به نفس واقعی را احساس می‌کند. برای افزایش عزت‌نفس خودشان نیاز به تائید دائمی دیگران دارند. آن‌ها فردی هستند که هیچ‌وقت نمی‌تواند با دیگران ارتباط خوبی برقرار کند و بسیاری از احساسات خودشان را پنهان می‌کنند‌. آن‌ها به طرز وحشتناکی تنها هستند، زیرا درکی از عشق بی‌قید و شرط ندارند و تمام کارهایشان خودخواهانه است.


خودداری از بازی‌های فکری

هیچ‌وقت سعی نکنید با افراد خودشیفته بازی فکری کنید. آن‌ها نیاز به فردی دارند که مدام آن‌ها را سرزنش کنند. هیچ‌وقت بحث نکنید که کدام یک از کارهایشان اشتباه است. بلکه برای خود حد و مرز قائل شده و وارد بازی با آن‌ها نشوید.


خودشیفته‌ها بسیار دروغ می‌گویند

اگر فرد خودشیفته در زندگی خود دارید باید بدانید ممکن است از طریق آن‌ها ضربه بخورید، تحقیر شده و یا دروغ بشنوید. وقت خود را برای مقابله با این نوع رفتارهای غلط هدر ندهید. اگر نمی‌توانید آن‌ها را تحمل کنید بهتر است به رابطه پایان دهید.

نمی‌توانید خودشیفته‌ها را راضی نگه دارید

ازآنجایی‌که افراد خودشیفته در مورد خودشان بسیار خوب فکر می‌کنند و شما را فردی پایین‌تر تصور می‌کنند، به همین دلیل شما نمی‌توانید آن‌ها را در درازمدت راضی نگه دارید یا حتی تحت تأثیر قرار دهید. وقت خود را بیخودی بابت این موضوع تلف نکنید.


به دل نگیرید

شما باید بدانید که افراد خودشیفته انتقادهای زیادی از شما می‌کنند. بهتر است که صحبت‌های آن‌ها را به دل نگیرید، زیرا شما با افراد عادی طرف نیستید! حتی در برخی از مواقع بهتر است سطح انتظارات خود را پایین بیاورید. شما عزیزان می‌توانید با افراد قابل اعتماد مانند همسر، والدین و یا مدیر او در مورد چنین رفتارهایی صحبت کنید. همچنین خودشیفته‌ها را تشویق به درمان و مراجعه به روانشناس کنید.


شنونده خوبی باشید

اگر مجبور هستید که با افراد خودشیفته ارتباط داشته باشید، باید شما شنونده خوبی باشید. این‌گونه افراد تمایل دارند که به حرف‌هایشان گوش داده و به آن‌ها توجه کنید‌ اگر حوصله نداشته و به حرف‌های آن‌ها بی‌اعتنا باشید، با عصبانیت با شما برخورد کرده و نسبت به شما سرد می‌شوند. حتی اگر موضوعی را متوجه نشدید، از آن‌ها بخواهید تا دوباره توضیح دهند.
آن‌ها را صادقانه تشویق کنید

خودشیفته‌ها نیز مانند تمامی افراد ویژگی‌های مثبتی دارند. آن‌ها را بابت خصوصیات خوبی که دارند تشویق کنید. به عنوان مثال اگر پزشک خوبی هستند به آن‌ها یادآوری کنید که چقدر درمان‌های مفیدی انجام می‌دهند.


سکوت همراه با لبخند

فراموش نکنید افراد خودشیفته نیاز به توجه دائمی دارند. بنابراین اگر خودشیفته، شخصی است که شما مجبور هستید که با او ارتباط برقرار کنید، باید بدانید که بسیاری از رفتارهای او را نمی‌توانید تحمل کنید. بنابراین بهتر است گاهی سکوت کرده، لبخند بزنید و سری تکان دهید. در این صورت نه تنها مخالفت نکرده‌اید و خشم آن‌ها را آشکار نکرده‌اید، بلکه حتی به صورت منفعلانه موافقت خود را نشان داده‌اید.


درمان همیشه جواب نمی‌دهد

شما عزیزان باید بدانید که بسیاری از افراد خودشیفته هرگز درمان نمی‌شوند و شما ممکن است هرگونه تلاشی که می‌کنید بی‌فایده است، اما دست از تغییر آن‌ها برندارید. بنابراین برای هر نوع نتیجه‌ای در مورد این‌گونه افراد آماده باشید و از عدم درمان آن‌ها ناراحت نشوید. درواقع افراد خودشیفته به دلیل خود بزرگ بینی و غرور زیادی که دارند، همیشه دیگران را پایین‌تر از خودشان تصور می‌کنند. شاید در کوتاه مدت بتوانید نظر افراد خودشیفته را جلب کنید، اما در درازمدت امیدی به جلب رضایت او نداشته باشید.


یادآوری برخی از آسیب‌ها

گاهی به افراد خودشیفته، آسیب‌هایی که زده‌اند را یادآوری کنید. به آن‌ها بگویید که اگر تغییر کنند، هم به نفع خودشان است و هم دیگران از تعامل با آن‌ها خوشحال می‌شوند. در برخی از مواقع اعتراض خود را نشان دهید اما دقت کنید وقت زیادی بابت آن نگذارید. به عنوان مثال به خودشیفته‌ها بگویید از من انتظار دارید که از نظر عاطفی با شما ارتباط خوبی داشته باشم درحالی‌که هیچ حمایتی از من نمی‌کنید!


حد و مرزهای خود را تعیین کنید

افراد خودشیفته به خودشان اجازه می‌دهند که در تمامی امور شما دخالت کنند. درواقع تصور می‌کنند شما به این دنیا آمده‌اید که فقط نیازهای آن‌ها را برآورده کنید. درحالی‌که شما نیز برای خودتان نیازهای زیادی دارید. بنابراین حتماً در برخورد با این افراد حد و مرزهای خود را تعیین کنید. البته ذکر این نکته ضروری است هر فردی، مرزهای شخصی شما را رعایت نکرد، لزوماً دارای اختلال شخصیت خودشیفته نیست.

کمک گرفتن از روانشناس

برای ارتباط بهتر با افراد خودشیفته بهتر است با یک متخصص بی‌طرف مشورت کنید که انواع درمان‌ها را بیان کند. کمک گرفتن از مشاور بسیار می‌تواند در ارتباطات شما مؤثر باشد. او حتی برای شما برنامه‌ریزی می‌کند که چه زمان‌هایی به افراد خودشیفته تذکر بدهید و چه زمان‌های بی‌تفاوت باشید.

انتقادهای سازنده و مثبت داشته باشید

دقت کنید که انتقاد خود را به صورت آشکار بیان نکنید، زیرا افراد خودشیفته هیچ‌وقت انتقادات آشکار شما را نمی‌پذیرند. زیرا آن‌ها تصور می‌کنند شما یا فردی بسیار عصبانی هستید و یا اینکه شما را فرد حسود تلقی می‌کنند. از هرگونه تحقیر او پرهیز کنید و احترام همدیگر را حفظ کنید. اگر به فرد خودشیفته پول قرض داده‌اید و زمان آن رسیده تا به شما پرداخت کند، خیلی منطقی و با آرامش به او یادآوری کنید که زمان پرداخت دیر شده است!


فریب خودشیفته‌ها را نخورید

افراد خودشیفته ممکن است شما را فریب دهند! شما عاشق اعتماد به نفس آن‌ها شده و احساس می‌کنید که نیازهای شما در این رابطه پاسخ داده می‌شود. درصورتی‌که افراد خودشیفته فقط به خودشان فکر می‌کنند و شما باید مدام آن‌ها را تحسین و تشویق کنید. آن‌ها اصلاً توجهی به برآوردن نیازهای شما ندارند، درواقع تمایلات و خواسته‌های شما در رابطه با افراد خودشیفته به حساب نمی‌آید! بنابراین گول ظاهر افراد را نخورید. در ابتدای رابطه برای هم وقت بگذارید، با هم صحبت کنید و انتظارات خودتان از همدیگر را بیان کنید.

 
هشدار در رابطه با خودشیفته‌ها

اگر مجبور هستید که با افراد خودشیفته ارتباط داشته باشید، رابطه خود را بسیار محدود کنید. اما اگر مجبور نیستید، می‌توانید ارتباط خود را به طور کامل قطع کنید. البته درهرصورت شما مراقب باشید که سلامت روان شما به خطر نیفتد. گاهی اوقات جدایی از خودشیفته‌ها، بهترین اتفاق مکن در زندگی است. حتی اگر همسر، پدر، مادر، مدیر، رئیس، همکار و یا هر فردی باشد.


چگونگی پایان دادن رابطه با افراد خودشیفته

همان‌طور که می دانید پایان دادن به هر نوع رابطه‌ای سخت است. اگر بخواهید رابطه خود را با خودشیفته‌ها تمام کنید نیز سختی‌های خودش را دارد، زیرا ممکن است آن فرد خودشیفته شریک زندگی شما و یا فردی نزدیک شما باشد که به او وابسته شده‌اید.

زمانی که آزار عاطفی و یا فیزیکی می‌بینید، زمان آن رسیده که رابطه را ترک کنید. همچنین اگر فرد خودشیفته به شما توهین کلامی کرد و شما را مورد سوءاستفاده عاطفی یا جنسی قرار داده‌ و به شما آزار جنسی رساند بهتر است این رابطه ناسالم را به پایان برسانید. البته طی تحقیقات انجام‌شده هر چه سن افراد بالا می‌رود، از میزان خودشیفتگی آن‌ها کاسته می‌شود. اما باز هم ممکن است ارتباط با این‌گونه افراد، شما را اذیت کند.

سخن پایانی

آنارسیست یا افراد خودشیفته تمایل بسیار زیادی به تشویق خود دارند. ممکن است وجود آن‌ها در زندگی شما بسیار مضر باشد. در این بخش از جوان ایرانی برای شما بیان کردیم این‌گونه افراد را بشناسید و چگونه با آن‌ها رفتار کنید. اگر شما عزیزان نیز تاکنون با این‌گونه افراد برخورد داشته‌اید، می‌توانید در بخش نظرات، تجربه خود را ثبت کنید.

https://irjavan.com/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d9%81%d8%b1%d8%a7%d8%af-%d8%ae%d9%88%d8%af%d8%b4%db%8c%d9%81%d8%aa%d9%87-%d8%b1%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85/

مدیر سایت بازدید : 87 شنبه 26 آذر 1401 زمان : 11:17 نظرات (0)

بازخورد ثابت بازخورد ثابت
محتوای این پیام مخفی است
1 آیا امکان خرید بک لینک طبیعی وجود دارد؟
2 مزایای خرید بک لینک با کیفیت چیست؟
3 پیاده سازی و تکمیل خدمات لینک بیلدینگ چقدر طول می کشد؟
4 آیا سئو سایت بدون خرید بک لینک امکان پذیر است؟
5. به چه نوع بک لینکی بک لینک تقویت کننده گفته می شود؟
6. اهمیت خرید بک لینک های چند لایه (چند مرحله ای) چیست؟
7. آیا خرید بک لینک انبوه همچنان موثر است؟
8. تفاوت خرید بک لینک فالو و بدون فالو چیست؟
9 تفاوت بسته فروش بک لینک چیست؟
البته، برای اینکه گوگل به شما اعتماد کند، باید فعالیت خود را کاملاً به موضوعی که می پردازید اختصاص دهید. اما از آنجایی که گوگل با گذشت زمان همیشه هوشمندتر می شود، پس از مدتی به جایی رسید که ادعاها را تشخیص داده و تأثیر آنها را از بین می برد. اگر می‌خواهید روزنامه‌نگاران، تحلیل‌گران، اینفلوئنسرها یا دنبال‌کنندگان را تشویق کنید تا محتوای خود را به اشتراک بگذارند، ابتدا باید به آنها بگویید چرا باید محتوای شما را به اشتراک بگذارند. توجه داشته باشید که گوگل زمان بندی آنها را بررسی می کند تا تشخیص دهد که آیا پیوندهای شما ارگانیک یا غیرطبیعی هستند و زمانی که متوجه شود تاریخ پیوندها نزدیک به هم و غیرطبیعی هستند، شما را جریمه می کند. در این شرایط کارشناس سایت مورد نظر را بررسی می کند و در صورت اطمینان از خرید و فروش بک لینک آن به صورت دستی آن را جریمه می کند. بنابراین چندین سایت شروع به فروش لینک های وابسته کردند. چندین شرکت در زمینه رتبه بندی وب سایت فعال هستند و گوگل به دلایل نامعلوم یکی از پرکاربردترین سیستم های رتبه بندی وب سایت است.
اگر قصد خرید بک لینک های با کیفیت را دارید، باید منابع با کیفیت را برای تولید بک لینک انتخاب کنید. با توجه به قابلیت اطمینان و اهمیت بالای گزارش ها، بک لینک های مصاحبه نیز جزو بک لینک های با کیفیت محسوب می شوند. البته به شرطی که منبعی که برای انتشار گزارش انتخاب می کنید منبع معتبری باشد.
آیا می توانید بک لینک طبیعی بخرید؟
درست. خرید بک لینک ارگانیک امکان پذیر و اجباری است. بک لینکی که می سازید باید طبیعی باشد تا گوگل آن را به عنوان بک لینک جعلی تشخیص ندهد. زیرا ارزش آن بک لینک را خنثی می کند.
عوامل مختلفی در کسب رتبه های اول دخیل هستند که یکی از مهمترین آنها سئو خارجی است. سلام. ابتدا باید پلن مورد نظر برای خرید بک لینک را انتخاب کنید. باید توجه داشته باشید که باید کلمات کلیدی و URL های مورد نظر خود را در این قسمت ثبت کنید. اگر بخواهیم یکی از طرح های مالی را خریداری کنیم، در هر سفارش چند کلمه کلیدی و URL را می پذیرید؟ بستگی به این دارد که کدام برنامه مالی را انتخاب کنید. معمولا تعداد کلمات کلیدی و آدرس های اینترنتی نامحدود یا 100 عدد است. اگر برنامه خاصی در نظر دارید، به من بگویید که چه تعداد لینک و کلمه کلیدی را می توانید در سفارش خود قرار دهید. این سایت ها بسته به اعتبار دامنه و تعداد بازدیدکنندگان روزانه مبلغ مشخصی را برای درج مقاله از طرف شما در سایت خود دریافت می کنند. اکثر بک لینک های موجود در این سایت دارای اعتبار دامنه زیر 40 هستند که به عنوان بک لینک های بی کیفیت طبقه بندی می شوند. ممکن است برخی افراد را دیده باشید که دامنه ای را می فروشند که دارای ارزش و اعتبار زیادی است، مانند دامنه هایی با اعتبار دامنه بالا.
مزایای خرید بک لینک با کیفیت چیست؟
یکی از مهمترین مزایای خرید بک لینک با کیفیت، افزایش رتبه سایت در گوگل، مدت کوتاهی پس از ایجاد بک لینک است.
چه مدت طول می کشد تا یک سرویس لینک بیلدینگ اجرا و تکمیل شود؟
این زمان به هر سرویس بستگی دارد. برخی از خدمات، مانند خدمات بهبود پشتیبان، ظرف 48 ساعت تکمیل می شوند و گزارش خدمات شما ارائه می شود. اما اجرای برخی از خدمات، مانند خدمات جامع اتصال، ممکن است تا 3 ماه طول بکشد.
هدف ما نه تنها استفاده از مقالات به عنوان بهترین روش برای سئو، بلکه تبدیل آن به ابزاری موثر و کارآمد برای فروش و رشد برند شما است. در عین حال، باید سایر عوامل سئو را نیز مدیریت کنید. پس از افزودن ویژگی به سبد خرید، روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید. با عرض پوزش، چگونه می توان از یک سایت بک لینک خرید؟ به همین دلیل است که بسیاری از وب مسترها و کارشناسان سئو به دنبال لینک هایی از سایت های مختلف برای سایت خود هستند. 18. متأسفانه با مشکل مواجه خواهید شد، البته این موضوع در مورد گرفتن لینک از سایت های پورنو نیز صدق می کند، یعنی اگر از سایت های پورنو لینک بگیرید، سایت شما آرام آرام پایین می آید. پس از الگوریتم جدید، گوگل اهمیت دریافت لینک از سایت های EDU و GOV را اعلام کرد. از کجا می دانید که الگوریتم گوگل در این زمان تغییری نکرده است و ... سلام. بله امکان دارد. خرید تعداد زیادی لینک باید به تدریج به سایت اضافه شود تا گوگل به این موضوع مشکوک نشود. لینک های دائمی یعنی ثبت بک لینک های زیاد در صفحات داخلی سایت های باکیفیت و معتبر، توجه داشته باشید که در سیستم بازاریابی بک لینک طبیعی، بک لینک ها در یک صفحه قرار می گیرند، البته نه در تمام صفحات سایت. . نیازی به کپی کردن بک لینک نیست.
البته زمان در نظر گرفته شده بر اساس یک ریتم قابل قبول و طبیعی است و بسته به شرایط هر سایت، زمان پکیج لینک بیلدینگ می تواند کمتر یا بیشتر باشد.
آیا سئوی سایت بدون خرید بک لینک امکان پذیر است؟
در مناطقی که رقابت بالایی وجود ندارد، می توانید سئو سایت خود را بدون خرید بک لینک انجام دهید، اما در مناطقی که رقابت بالایی دارند، خرید بک لینک نقطه مثبتی برای افزایش رتبه سایت شما است.
به چه نوع بک لینکی بک لینک پیشرفته گفته می شود؟
زمانی که شما بک لینک می سازید یا خریداری می کنید، باید آن بک لینک ها را تقویت کنید. بک لینک هایی که برای تقویت بک لینک های دیگر ایجاد می شوند، تقویت بک لینک نامیده می شوند.
ما یک سرویس اسپانسر برای بک لینک ها و گزارش های نمایش ارائه می دهیم که می توانید در زیر مشاهده کنید. کافیست روی نام سرویس کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به هر سرویس را مشاهده کنید.
با تشکر از نظر شما آقای محسنی، بله همانطور که در بیانیه گفتیم نباید مستقیما به وب سایت یا صفحات آن بک لینک دهید. دومین مورد که واقعاً مهم است، دوام گزارش بک لینک (حداقل در اکثر سایت ها) است. توصیه ما به شمایی که مدام به فکر وب سایت و کسب و کار خود هستید، خرید بک لینک ارگانیک است. ما این عزیزان را تشویق می‌کنیم که از بسته گزارش ما با متن‌های لنگر متفاوت برای جلب اعتماد Google استفاده کنند. این ویژگی در برنامه های فعلی موجود نیست، اما ما می توانیم یک طرح سفارشی برای شما ایجاد کنیم. 5. محصولات، خدمات و ویژگی های وب سایت تبلیغ کننده را به طور کامل از طریق شخص یا برند معرفی کنید. همچنین مؤثرتر است زیرا به کاربران امکان می دهد از خدمات و محصولات تبلیغ کننده مطلع شوند. یک گزارش خوب لزوماً نباید محصول شما را تبلیغ و تکمیل کند. یک بک لینک خوب باعث افزایش رتبه صفحه شما، رتبه کلمات کلیدی وب سایت شما در گوگل و افزایش محبوبیت وب سایت شما در گوگل می شود. به لینک‌هایی که از سایر وب‌سایت‌ها می‌آیند، بک لینک می‌گویند که باعث افزایش محبوبیت و اعتبار یک وب‌سایت می‌شود و در نهایت گوگل و سایر موتورهای جستجو، آن‌ها را بر اساس رتبه‌بندی و قابلیت اطمینان هر وب‌سایت و وب‌سایت رتبه‌بندی می‌کنند.
اهمیت خرید بک لینک های چند سطحی (چند مرحله ای) چیست؟
هنگامی که یک بک لینک می سازید و سپس بک لینک به بک لینک می سازید، در واقع یک بک لینک چند سطحی ایجاد کرده اید. بک لینک های توانمند اغلب چند سطحی هستند
آیا خرید بک لینک انبوه همچنان کار می کند؟

https://evarah.ir/2022/01/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%DA%A9-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%A7-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF/
خرید بک لینک انبوه (در حجم زیاد و در مدت زمان کوتاه) مانند گذشته دیگر موثر نیست. به عبارت دیگر، شما نباید مستقیماً بک لینک های اولیه را برای سایت خود خریداری کنید. البته ایجاد بک لینک انبوه به صورت غیر مستقیم و با هدف تقویت بک لینک و گزارش مانعی ندارد.
تفاوت بین خرید بک لینک فالو و نوفالو چیست؟
از نظر ما تفاوت چندانی بین ردیابی و بک لینک وجود ندارد. هر دو نوع بک لینک می توانند در افزایش رتبه سایت شما موثر باشند. بنابراین زیاد نگران این نباشید که آیا لینک ها از طریق آن می روند یا خیر.
تفاوت بسته های بازاریابی بک لینک چیست؟
تفاوت بین بسته های لینک بیلدینگ اغلب در نوع و تعداد لینک های ایجاد شده نهفته است. اگر قصد دارید لینک های متنوعی بسازید، خرید بک لینک کامل را توصیه می کنیم. یک پکیج کامل لینک بیلدینگ لینک های مختلفی را در لایه های مختلف برای صفحات هدف شما ایجاد می کند. برای دریافت بک لینک دائمی می توانید برای نمایش درخواست دهید.

مدیر سایت بازدید : 249 سه شنبه 10 آبان 1401 زمان : 12:44 نظرات (0)

پاکسازی پوست قبل از خواب (پاک کردن آرایش قبل از خواب) پاکسازی پوست قبل از خواب
معمولا بعد از یک روز خسته کننده و سخت چه می کنید؟ این احتمال وجود دارد که به سرعت لباس های اضافی خود را بیرون بیاورید، یک دوش آب گرم بگیرید و با یک لیوان شیر گرم در رختخواب بچرخید تا استراحت کنید. در واقع بدن خود را ساعت ها در حالت استراحت قرار می دهید تا قدرت خود را بازیابی کنید.
در شب، تمام قسمت های بدن معمولاً وارد مرحله ریکاوری می شوند در این مدت، روند ترمیم و بهبودی در بسیاری از اندام ها آغاز می شود پوست شما نیز از این قاعده مستثنی نیست در واقع خواب شبانه بهترین زمان برای بازسازی بافت پوستی است که در طول روز با هزاران آلاینده، گرد و غبار و کم آبی دست و پنجه نرم می کند.
این مقاله روش ها و تکنیک هایی را برای پاکسازی پوست قبل از خواب شرح می دهد. و اگر می خواهید مهارت های حرفه ای لایه برداری را بیاموزید، می توانید به دوره پیشرفته لایه برداری ما بپیوندید.
پوست انسان نازک ترین و حساس ترین عضو بدن است. این سد محافظ از اندام های داخلی در برابر خطر بیماری و آسیب های محیطی در طول زندگی فرد محافظت می کند. نور خورشید، سرما و گرمای شدید، میکروب های فرصت طلب در پشت این سد دفاعی قوی بی اثر می شوند. هر سلول در پوست شما، آن دوست، هزاران بار در روز خود را تجدید می کند تا بافت محافظ بدن شما را قوی نگه دارد. پس چگونه می توان از چنین دوستی تشکر کرد؟
ممکن است ایده خوبی باشد که یک برنامه مراقبت شبانه برای حفظ سلامت خود داشته باشید! اولین قدم این است که یکی از بدترین دشمنان پوست خود را بشناسید.
بسیاری از محصولات آرایشی از طریق فرآیند کنترل کیفیت تست می شوند و ممکن است فکر کنید که برای پوست بی خطر هستند، اما باید بگویم که سخت در اشتباهید.
همچنین بخوانید : راه هایی برای از بین بردن چین و چروک پوست
تمام لوازم آرایشی که تا به امروز شناخته شده اند باعث ایجاد طیف گسترده ای از عوارض جانبی بر روی پوست می شوند. کمترین عارضه می تواند پوشاندن منافذ پوست و جلوگیری از اکسیژن رسانی به پوست باشد.
اما گاهی عوارض لوازم آرایشی می تواند شامل انواع حساسیت های پوستی، جوش، لک، آکنه و زگیل های فعال باشد و اگر مواد تشکیل دهنده این مواد وارد محیط داخلی مانند چشم شود، عوارض بیشتری ایجاد می کند. .
به همین دلیل توصیه می شود که هرگز با آرایش به رختخواب نروید، حتی اگر اندکی باشد. بنابراین قبل از رفتن به رختخواب پوست خود را تمیز کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.
مراحل تمیز کردن پوست قبل از رفتن به رختخواب
مرحله 1: آرایش را پاک کنید
روش های مختلفی برای پاک کردن آرایش صورت وجود دارد که بسته به نوع پوست می توانید از آنها استفاده کنید.
بسیاری از افراد فقط می توانند از آب و صابون برای پاک کردن آرایش خود استفاده کنند. در این صورت بهتر است از صابون هایی با اسیدیته خنثی یا صابون های لایه بردار مانند صابون گوگرد استفاده کنید.
ژل های شستشوی صورت نیز می توانند انتخاب خوبی برای پاکسازی و تغذیه پوست فرد باشند.
پاک کننده آرایش و شیر پاک کننده نیز گزینه های موجود برای پاک کردن آرایش از روی صورت هستند.
مرحله دوم: از بخور استفاده کنید
نرم کننده ها بخار سرد یا گرمی هستند که به نرمی و لطافت پوست کمک می کنند. مواد بخور با بازکردن منافذ پوست به اکسیژن رسانی عمیق پوست، افزایش خون رسانی عمیق و کاهش حساسیت پوست با لایه برداری و ایجاد آرامش و آرامش کمک می کند.
همچنین بخوانید : برای زیبایی و شادابی پوست چه غذاهایی بخوریم؟
مرحله سوم: استفاده از مواد شوینده
اگرچه شستن پوست با صابون، ژل یا اسکراب می تواند اکثر آلودگی ها را از پوست پاک کند، اما برخی از این عوامل به نظر جدی تر از آن هستند و نیاز به استفاده از پاک کننده های مخصوص برای تمیز کردن پوست دارند.
در بسیاری از موارد، پاک کننده ها می توانند جایگزین صابونی شوند که برای تمیز کردن پوست استفاده می کنند.
مرحله چهارم: استفاده از تونرها
تونرها به عنوان متعادل کننده پوست شناخته شده اند. اگرچه ممکن است بسیاری از افراد خواص ویژه تونرها را ندانند، اما به محض تماس این محصول با پوست، PH و چربی پوست را تغییر داده و از ایجاد آکنه و اسکار و همچنین التهاب بیش از حد پوست جلوگیری می کند. و پوست به پوست ظاهری زیبا می بخشد.بخشنده
مرحله پنجم: استفاده از محصولات مراقبت از پوست
آیا با وجود روش های گران قیمت پوست هنوز از مشکلات پوستی رنج می برید؟ فراموش نکنید که ریشه مشکلات پوستی می تواند بسیار ناشناخته باشد. عوامل ژنتیکی، حساسیت فصلی، بیماری های ایمنی، مواد غذایی و آلرژی ها و همچنین عدم آگاهی از نحوه مصرف فرآورده ها و استفاده نادرست و نامناسب از لوازم آرایشی و بهداشتی می تواند اثرات منفی بر روی پوست داشته باشد.
بنابراین بهتر است قبل از خرید محصولی مناسب با نوع پوست خود با یک پزشک مجرب مشورت کنید.
همچنین برای افزایش اثربخشی این محصول حتما قبل از استفاده پوست خود را تمیز کرده و از خشک بودن سطح پوست خود مطمئن شوید. علاوه بر این، قبل از شروع جذب محصولات به پوست، ماساژ سطح پوست به صورت دورانی ضروری است تا با افزایش جریان خون در اپیدرم، جذب محصولات تسهیل شود.
همچنین بخوانید : تونر پوست چیست؟ (چند مدل از بهترین تونر روشن کننده پوست)
مرحله 6: از کرم دور چشم استفاده کنید
برخلاف تصور رایج، کرم‌های دور چشم تنها کرم‌های ضدچروکی نیستند که معمولاً در قفسه‌های مادربزرگ‌های فرانسوی یافت می‌شوند. این محصولات بافت های ظریف پوست زیر چشم را آبرسانی و تغذیه می کنند و احتمال ایجاد چین و چروک در سنین بالا را کاهش می دهند. از آنجایی که روند بازسازی پوست در هنگام خواب سریعتر است، توصیه می شود از این محصولات نیم ساعت قبل از خواب استفاده کنید.
مرحله 7: از مرطوب کننده استفاده کنید
استفاده از مرطوب کننده یکی از مهم ترین مراحل پاکسازی پوست است. محصولات مرطوب کننده به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی به راحتی جذب پوست می شوند و برعکس کرم های نرم کننده از چربی اضافی پوست جلوگیری می کنند. مرطوب کننده هایی که اسید هیالورونیک ندارند بهترین انتخاب برای خرید یک مرطوب کننده مناسب هستند.

https://fatemehhabashi.com/cleanses-the-skin-before-bed/

مدیر سایت بازدید : 290 یکشنبه 03 مهر 1401 زمان : 10:04 نظرات (0)

انتشار این گزارشها امکان رصد شفافتر و دقیقتر خدمات دیجیکالا را فراهم میکند، وضعیت بازار آنلاین کشور را به نمایش میگذارد و به تمامی کسبوکارهای ایرانی کمک میکند تا با فرایندهای فروش و عرضه آنلاین کالاهای خود بیشتر آشنا شوند. اشاره کرد. در جشنوارهی فروش لوازمالتحریر میتوانید محصولات باکیفیت کارنداش را از دیجیکالا تهیه کنید. شما میتوانید همه ی اقلام مورد نظرتون رو در فروشگاه سلمان به صورت اینترنتی و حضوری تهیه کنید. همچنین شما میتوانید وسایل مد نظر خود را بر اساس نوع ورزش (آبی، هوازی، بدنسازی و…) در دستهبندیهای دیجیکالا پیدا کنید. شاید این مورد به نظر شما غیر ضروری باشد اما اگر دانشآموزان یاد بگیرند برای وقت خود برنامهریزی کنند و آن را ثبت کنند عملکرد بهترین در دبیرستان و بعدها در زندگی خواهند داشت زیرا زمان تنها چیز غیر قابل جبران در زندگی است. در این مطلب سعی کردیم شما را با بهترین و با کیفیت ترین نوشت افزار و لوازم تحریر ایرانی آشنا کنیم تا لذت یک خرید به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنیم. پر فروش ترینها - خرید آنلاین لوازم تحریر Stationery و نوشتافزار، لوازم اداری، لوازم طراحی و نقاشی، بازی فکری با بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ال آی.

و در آخر دیجیکالا از طریق به فروش رساندن محصولات بومی و سنتی متفاوتی مثل انواع خوراکی، گلیم و گبه، ابزار و … قرآن استور به عنوان مرکز فروش انواع قرآن های بدون ترجمه و قرآن با ترجمه ، محصولات قرآنی برای کودکان و نوجوانان ، قرآن نفیس ، کتب ادعیه ، کتاب های آموزشی قرآنی و محصولات دیجیتالی قرآنی اعم از نرم افزارهای قرآنی ، قلم هوشمند قرآن ، اپلیکیشن قرآنی و دانلود رایگان قرآن و سایر محصولات قرآنی فعالیت می نماید. انواع کتاب و مجله، بازی، لوازم تحریر، سازهایی مثل پیانو، سنتور، هنگ درام و… این بین ممکن است برخی مدارس لیست لوازم مورد نیاز را اعلام نکنند و بسیاری از والدین و دانش آموزان نمی دانند که برای پایه جدید باید چه دفاتر و لوازمی تهیه کنند. دفترها و دفترچه های متنوعی که امروزه بنا به سلیقه وجنسیت کودکان و نوجوانان در بازار موجود است یکی از پرطرفدارترین لوازم التحریرها می باشد که فرزندان شما در انتخاب آن ها از دقت عمل بیشتری استفاده میکنند، اما پیشنهاد ما به شما انتخاب یک دفتر با کیفیت و کم برگ است زیرا که کودک شما در طی سال با استفاده طولانی مدت از دفتر امکان کثیف و پاره کردن برگه های انتهایی آن برایش وجود دارد پس شما والدین با راهنمایی فرزند خود در انتخاب یک دفتر مناسب به او کمک بزرگی خواهید کرد.در انتخاب لوازم تحریر مناسب برای ده های سنی متفاوت مهم ترین مسئله ای که می بایست مورد توجه قرار داد و کیفیت و کاربردی بودن محصول مورد انتخاب شما می باشد شما عزیزان در انتخاب یک محصول همواره می بایست محصولی را انتخاب نمایید که در طول سال تحصیلی بیشتر مورد استفاده فرزندان شما قرار گیرد به طور کلی مطلب فوق نشان دهنده موضوع مهم پرهیز از زیاده روی و اسراف م باشد شما با خرید یک لوزام تحریر کاربردی ، با کیفیت، قیمت مناسب به فرزند دلبند خود یاد خواهید داد که همواره اسراف نمی تواند دلیل موفقیت فرد باشد. 

در هنگام خرید لوازم تحریر به این نکته توجه داشته باشید که نباید تمام دفترها را یک شکل و یک رنگ انتخاب کرد، زیرا در این صورت کودکان در تشخیص موضوع هر دفتر به مشکل برمیخورند. عمدتا از گواش به منظور رنگ آمیزی بر روی سفال، شیشه و موارد مشابه استفاده می شود و آبرنگ برای نقاشی بر روی کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است محصولاتی که خریداری می کنید را با توجه به نیاز و بودجه خودتان تنظیم کنید. فروشگاه اینترنتی پیویو این امکان را به شما خرداران عزیز می دهد تا لوازم التحریر های با کیفیت را در بسته ها و پکیج های متنوع خریداری نمایید. قرآن استور یک فروشگاه اینترنتی قرآن کریم و محصولات قرآنی می باشد. همراهان همیشگی مداد، یعنی پاککن و مدادتراش نیز در دستهی محصولات استدلر قرار دارد. امروزه نه تنها برای خرید لوازم تحریر دست خریداران باز است، بلکه تمامی کالاهای مصرفی و مورد نیاز مردم نیز به دست تولیدیهای داخلی افتاده است.

اکثر فروشگاه های اینترنتی کالاهای خود را به صورت رایگان ارسال می کنند پس با انجام خرید اینترنتی می توانید در هزینه حمل و نقل نیز صرفه جویی نمایید. به خصوص اینکه آموزش دروس در هر مقطع تحصیلی با دیگری فرق دارد و به تبع آن لوازم تحریر مورد نیاز نیز متفاوت میباشد. برای آشنایی کامل با لیست لوازم تحریر پسرانه ادامه این مطلب را با دقت مطالعه کنید. این داستان ها عملا مىتواند راهنماى اخلاقى و اجتماعى سودمندى باشد. در جلد شماره 1 از این کتاب 75 داستان ذکر شده است. این برند لوازم تحریر کره ای بوده و محصولات آن هم برای عموم و هم برای افراد حرفه ای مناسب میباشد. لوازم تحریر به ابزار و وسایلی که می توان به کمک آنها مجموع کارهایی را مانند طراحی ، نقاشی یا نوشتن را انجام داد و جالب است بدانید که آنها ابزار دست مجموع افراد مختلفی از جامعه مانند دانش آموزان ، دانشجویان ، هنروران یا حتی مهندسان می باشند. در ادامه لیست لوازم تحریر دبیرستانی ها را که مورد نیاز دانش آموزان می باشد را قرار میدهیم. به طور مثال اگر برای کودک خود در مهد کودک و یا مدرسه بخواهید ماژیک بخرید چون خود شما در محیط آموزشی حضور ندارید و نمیتواند فرزند خود کنترل کنید باید به تمامی جزییات یک ماژیک که شامل قطر بدنه و نوع جوهر است توجه کنید .

https://pinsil.ir/

مدیر سایت بازدید : 173 جمعه 07 مرداد 1401 زمان : 10:48 نظرات (0)

مارک های اسپیکر مشخصا قیمت خیلی بالایی هم دارند. پاور بانک دارای مزایای متعددی بوده و ارزش پرداخت قیمت پاور بانک را خواهد داشت. پاور بانک بهعنوان یک ابزار جانبی شناخته میشود که ارزش خرید بالایی دارد و میتوانید برای گوشیهای هوشمند یا دیگر لوازم الکترونیکی خود از آن استفاده کنید. بعد از اینکه بهصورت کامل با پاور بانک آشنا شدید، حال زمان آن رسیده است که با ارزش خرید پاور بانک هم آشنا شوید. آنها به راحتی به هر جایی قابل حمل هستند و دیگر نیازی هم به نگرانی از بابت اشغال فضای زیاد در کیف خود نخواهید داشت، چرا که از سال ۲۰۰۱ تا کنون، ابعاد آنها به شدت کوچکتر شده و عمر باتری بالاتری را هم ارائه میدهند. تکنولایف به شما کمک میکند تا بهترین پاوربانکهای بازار را از جای مطمئنی خریداری کنید. اسپیکر بلوتوث قابل حمل «انکر» (Anker) مدل «Flare Plus»، دارای صدایی پرقدرت و شفاف است و صدا را بهصورت ۳۶۰ درجه در محیط پخش میکند. اصلی ترین قطعه مورد استفاده در کیس است که تمامی دیگر قطعات بر روی آن نصب می شوند.

این شرکت چینی محصولات زیادی را تولید میکند که از قدیمیترین و بهترین این محصولات میتوان به پاوربانک xiaomi اشاره کرد. آیفون ایکس اس از باتری ۲۶۵۸ میلی آمپر ساعتی استفاده میکند و با استفاده از این معادله، مشخص میشود که شما ۳ ساعت ۷ دقیقه زمان برای شارژ کامل آیفون ایکس اس زمان نیاز خواهید داشت تا عمر باتری ۱۰ هزار میلی آمپر ساعتی به اتمام برسد. این بلندگوها به دلیل طراحی رومیزی بیشتر در سایز های کوچک وجود دارند تا بتوان آن ها را در هرجایی استفاده کرد، همچنین تکنولوژی اکثر این محصولات به صورت 360 درجه نمی باشد و به همین دلیل صوت پراکندگی نداشته و مستقیماً و بسیار با کیفیتی، بدون از دست دادن حتی یک نت به گوش شما می رسد. گزینهای برای خرید مناسب است که بتواند صدا را واضح و رسا به گوش شما برساند. در واقع، وقتی که به مکانی میرسید که پریز برق دارد، پاور بانک را به شارژر متصل کرده و میتوانید در جاهایی که پریز ندارید از آن استفاده کنید.

و مورد بعدی بدنه بلندگو، باید ضد آب و مقاومت در برابر ضربه باشد. هنگام انتخاب یک اسپیکر passive، توصیه میشود با مراجعه به کاتالوگ یا سایر منابع اطلاعاتی مانند اندازهی بلندگو، امپدانس، امتیاز قدرت و میزان فشار صدا (SPL) را در مورد اسپیکر بررسی کنید. اگر بیش از یک خروجی صوتی دارید، باید هر کدام را به طور جداگانه بررسی کنید. برای آن که دریابیم دقیقا چه اتفاقی موجب شده است که اسپیکر jbl تبدیل به محصولی محبوب در بین کاربران دنیای لوازم دیجیتال شده است، بهتر است مزایا و امتیازات آن را به تفکیک گزینه مورد بررسی قرار دهیم. اگر به دنبال یک قاب گوشی با کیفیت عالی هستید که به خوبی به گوشی شما بچسبد، و به خوبی از گوشی شما محافظت کند، مجموعه وسیع قاب و کاور گوشی ما، شما را شگفت زده خواهد کرد. ای دیتا، انکر و دیگر برندها، فعالیت خوبی در ساخت بهترین پاور بانکهای بازار دارند.

آرایش پیشنهاد شده توسط ما این است که در صورت استفاده از این سیستم دو عدد اسپیکر جلوی شما و در سمت چپ و راست اتاق قرار گرفته و اسپیکر مرکزی یا Center همانطور که از نام آن مشخص است ، در روبروی شما (وسط اتاق - بین اسپیکرهای چپ و راست جلو) و دو تا اسپیکر هم در پشت سر شما و در سمت چپ و راست اتاق قرار بگیرند. را داشته باشد تا کالاهای اصل را با تضمین اصالت کالا از برندهای اصلی با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. با توجه به اینکه آن ها در مرکز قرار دارند، در نتیجه در تولید فرکانس های میان رده تخصص خاصی دارند. اسپیکر ها که مدل های مختلفی دارند در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید می شوند که برای سلیقه های گوناگون، قابل انتخاب می باشند. اسپیکر ها یا بلندگوها دستگاههایی هستند که سیگنالهای الکتریکی تقویت شده را به ارتعاشات هوا تبدیل می کنند.

پخش عمده ماوس و کیبورد باوین

مدیر سایت بازدید : 150 سه شنبه 17 اسفند 1400 زمان : 17:36 نظرات (1)


دلیل اصلی مقایسه عملکرد رگرسیون تجمیعی با رگرسیون خطی نیز مقایسه عملکرد روش غیرخطی مزبور با روش خطی است که در اغلب پژوهشهای حسابداری و مالی استفاده میشود. تمامی بنگاههای اقتصادی (چه خورد و چه کلان ) که در سطح جامعه فعالیت میکنند، نیاز مبرمی به ساماندهی حسابها و چرخههای مالی خود دارند و از این رو همیشه جایگاه شغلی حسابداری، یکی از ارکان مهم سلسله مراتب اداری هر مجموعه کاری میباشد و بدیهیست تحصیل این رشته و کسب تخصص در آن، آینده شغلی مناسبی را در پی خواهد داشت. یکی دیگر از نرمافزارهای حسابداری، نرمافزار حسابداری ابرستان است که به صورت رایگان برای بخش حسابداری شرکتهای نوپا و کوچک ارائه میشود.این نرمافزار برای سهولت در استفاده کاربران، خدمات بازاریابی و فروش، خرید، تولید، دریافت، پرداخت و انبارداری را بهصورت یکجا فراهم نموده است. در نتیجه هیچگاه نباید موجودی انبار فروشگاه به صفر برسد. از طرف دیگر اگر اندازه مجموعه دادههای آموزشی خیلی بزرگ باشد، دقت تخمین با توجه به اندازه کوچکتر مجموعه دادههای آزمون از قابلیت اطمینان کمتری برخوردار خواهد بود. در این پژوهش، به منظور قابلیت مقایسه بهتر با روش مبتنی بر همبستگی از هفت متغیر اول (بهتر) رتبهبندی شده در این روش استفاده میشود که این متغیرها به ترتیب رتبه در جدول 2 ارائه شده است.

در جدول 2، هفت متغیر بهینه انتخاب شده در روش مبتنی بر همبستگی ارائه شده است. بنابراین، ابعاد سودآوری، کارایی، اهرم مالی، نقدینگی، نسبتهای مبتنی بر هر سهم، نسبتهای مبتنی بر جریان وجوه نقد و نسبتهای بازار در نظر گرفته شده است. ما از مدیران مالی با درآمد بالا دعوت میکنیم تا راز موفقیت خود را با شما در میان بگذارند. متغیر وابسته در این پژوهش، بازده سهام است که مشابه پژوهشهای پیشین، طبق رابطه 1 (بهعنوان نمونه، دستگیر و خدابنده، 1382، 106 و ثقفی و شعری، 1383، 98) از تقسیم مجموع عایدات یک سهم در طول دوره مالی بر قیمت سهم در ابتدای دوره، محاسبه میشود. بیان میکنند این انحراف آن میزان از اطلاعات سود است که از آن بهعنوان اطلاعات جدید موجود در پراکندگی رشد سود حسابداری یاد میشود؛ زیرا شوک یا تکانه (خطای مدل) آن میزان از مقدار سود را مشخص میکند که واکنش تولید ناخالص داخلی را در طول زمان به سبب شوک ایجادشده در اقتصاد بر میانگیزد. بازده میانگین هندسی، بازدههای تجمعی و ترکیبی مربوط به گذشته را اندازهگیری میکند. و ضریب تعیین) مربوط به پیشبینی این روش با روشهای متداول شبکههای عصبی مصنوعی و رگرسیون خطی مقایسه میشود.

افزونبر این، بهمنظور ارزیابی عملکرد روشهای مختلف انتخاب متغیر بهینه، معیارهای ارزیابی (میانگین قدرمطلق درصد خطا، مجذور مربع میانگین خطا و ضریب تعیین) حاصل از هر یک از روشهای انتخاب متغیر با یکدیگر و همچنین با معیارهای ارزیابی حاصل از عدم انجام مرحله انتخاب متغیرهای پیشبین در هر یک از روشهای خطی و غیرخطی مقایسه میشود. در این پژوهش به منظور ارزیابی عملکرد رگرسیون تجمیعی و کسب نتایج تجربی قابل مقایسه، معیارهای عملکرد (شامل میانگین قدرمطلق درصد خطا، مجذور مربع میانگین خطا و ضریب تعیین) این روش غیرخطی با روش غیرخطی شبکههای عصبی مصنوعی و رگرسیون خطی مقایسه شده است. 1) تا پایان اسفندماه سال 1382 در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شده باشند. شما باید هر چند وقت یکبار گزارشات گردش حساب را بدست آورید تا جریان نقدینگی را پیش بینی کنید. بسته خدماتی: می توانید خدمات پر کاربرد و پر سود را بشناسید و سود و زیان خدمات ارائه شده را برآورد کنید. 2) شما میتوانید زمینههای را که در آن بیشترین مشکلات هزینه را دارید، مشخص کنید (آموزش حسابداری بازار کار نیاز).

با توجه به بررسیهای انجام شده، تعداد 101 شرکت در دوره زمانی 1383 الی 1392 حائز شرایط فوق بوده و مورد بررسی قرار گرفته است. جامعه آماری این پژوهش، کلیه شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران طی دوره زمانی 1383 الی 1392 میباشد. 6) اطلاعات مالی مورد نیاز برای انجام این پژوهش را در دوره زمانی 1383 الی 1392 بهطور کامل ارائه کرده باشند. تعداد 124 شرکت پذیرفته شده، بهدلیل غیرتولیدی بودن یا پایان دوره مالی غیر از اسفندماه، از مجموع شرکتها حذف شد. شرکتها و سازمانهای و یا هر واحد اقتصادی میتواند این نرم افزار را به صورت تک کاربره و یا به صورت شبکه دریافت کنند و برای انجام کارهای مختلف حسابداری مورد استفاده قرار دهند. از دیرباز تأثیر اطلاعات حسابداری بر ریسک و بازده، توجه پژوهشگران را بهدنبال داشته است. از روش پسرویدادی زمانی استفاده میشود که محقق پس از وقوع رویدادها به بررسی موضوع میپردازد.

مدیر سایت بازدید : 458 پنجشنبه 05 اسفند 1400 زمان : 18:37 نظرات (0)


از فیلترهای کوچک اسکرین یا توری قبل از ورود آب از منبع اصلی به تایمر استفاده کنید تا خروجی دستگاه دچار گرفتگی نشود. نازل های مورد استفاده در سیستم مه پاش گلخانه از سایز های 10 تا 50 میکرون موجود می باشند. برای انجام این کار، لازم است شیلنگ را به شکل حلقه ای به قطر مورد نظر بغلتانید. دسترسی به رطوبت مورد نیاز به نوع نازل، مکان قرار گیری نازل، فاصله نازل ها از هم و فشار آب گلخانه بستگی دارد. این نوع پمپ ها قادر به دستیابی به بالاترین فشار قابل حصول توسط یک پمپ رفت و برگشتی بوده و توانایی دستیابی به فشار های بالاتر از psi 50000 را نیز در برخی از کاربرد های بسیار خاص دارند. پمپ مه پاش از نوع پمپ فشار قوی است تا توانایی کافی برای پر فشار کردن آب و هدایت آن در لوله ها در طولانی مدت را داشته باشد. برای انتخاب نوع محصول و خاک موردنیاز آن، باید با یک فرد باتجربه مشورت کنید. اگر نازل به درستی انتخاب شود، به فشار زیادی نیاز نخواهید داشت، زیرا رطوبت در قسمت های کوچک بیرون می آید و خاک را خرد نمی کند. لطفاً توجه داشته باشید که این کار باید درست بالای ته ظرف انجام شود، در غیر این صورت نشستن زباله در زیر ظرف باعث اختلال در آبیاری می شود.

هنگامی که آب به طور انحصاری به یک نقطه عرضه می شود، این سیستم برای استفاده برای نهال ها مناسب است. استفاده از این تجهیزات سبب می شود تا راندمان کار با کارواش صنعتی افزایش یابد. شما می توانید با کیفیت ترین و در عین حال ارزان قیمت ترین پمپ کارواش صنعتی را در مجموعه اینترنتی ما مشاهده نموده و در صورتی که علاقه داشتید نسبت به خرید آنها اقدام کنید. برای مصرف آب، می توانید نه تنها از یک مخزن آب، بلکه از یک یوروکیوب نیز استفاده کنید: به صورت آماده فروخته می شود و نیازی به ساخت و ساز ندارد، می توان آن را در هر قسمت از کلبه نزدیک به محل آبیاری نصب کرد و مطمئن شوید که در آنجا وجود دارد. در این مقاله درباره کارواش صنعتی، پمپ کارواش صنعتی بیشتر اطلاعات کسب خواهیم کرد. یکی ا ز اساسی ترین قطعات کارواش است؛شیرفشارشکن ازفشاربیش ازحدبه کارواش جلوگیری میکندومانع ترکیدن کارواش میشود و فشارکارواش راتنظیم میکند؛اگرشیرفشارشکن کارواش عمل نکندباعث می شودپمپ کارواش ازقسمت پیچ بترکدوپیچ آن به سمت بالاپرت شود. فناوری مدرن و پیشرفته، کیفیت استاندارد و استثنایی، طراحی زیبا و کاربر پسند و پروسه ساخت اتوماتیک پیشرفته در شرکت اینترپمپ، همه و همه دست به دست هم دادند پمپ کارواش اینترپمپ را به یک شاهکار جهانی تبدیل سازند.

هنگامی که همه چیز انجام شد، لازم است که نوار قطره ای را به آنها عرضه کنید. برخی از قطره چکان ها برای توزیع آب از طریق میکرولوله ها برای 2-4 گیاه طراحی شده اند. گزینه ای برای تامین آب با قطره چکان وجود دارد. این به طور کامل جایگزین کل مجموعه سیستم های قطره چکان خواهد شد. در یک ساعت، نوار قطره ای ممکن است حدود 600 لیتر بیرون بیاورد. فروش تایمر آبیاری قطره ای در تهران با کیفیت استاندارد و ضمانت اصل بودن کالا به صورت عمده و خرده به همکاران و مشتریان با تخفیف ویژه به فروش می رسد. الکتروپمپ روش آبیاری خودکار در گلخانه را با استفاده از قطره بسیار تسهیل می کند. با این روش، از حداقل مقدار محلول سم برای انجام عملیات سمپاشی و ضد عفونی در مکان ها و فضاهای سربسته و همچنین گلخانه ها استفاده می شود. هنگامی که سیستم های آبیاری قطره ای خودکار آب را پاشش می کنند، بیشتر رطوبت تبخیر می شود. برای اطمینان از اتوماسیون کامل سیستم آبیاری قطره ای، از کنترل کننده ای استفاده کنید که از شبکه کار می کند. در این صورت علاوه بر آنها، استفاده از شیلنگ نیز ضروری خواهد بود. سیستم دستگاه فوگر میتواند متشکل از یک الکتروپمپ تحت فشار ، مقداری شیلنگ تحت فشار ، و بر حسب طراحی تعدادی پایه نازل مه پاش و نازل مه پاش و احیاناً سیستم تصفیه فیزیکی آب باشد.

ناگفته نماند که مدیریت مصرف آب را نباید نادیده بگیرید. این سیستم آبیاری ضمن صرفه جویی در مصرف آب و کاهش هزینه مربوط به آن موجب افزایش باردهی محصول و همچنین راحتی و آسودگی در آبیاری می شود. برای نصب این سیستم آبیاری با دستان خود به لوله هایی با قطر 20 میلی متر نیز نیاز خواهید داشت. در صورت وجود هرگونه مشکل می توانید با جستجوی متخصصان این حوزه ارتباط بر قرار کنید تا با تعمیرات سریع این محصول به شما کمک کنند و با وجود در دسترس بودن قطعات محصول، جای هیچ نگرانی برای شما وجود نخواهد داشت. توجه داشته باشید که نازل های می توانند تاثیر گذاری بسیار بالایی را در میزان سرعت عمل و کیفیت آب پاشی داشته باشند و از این روی از مهمترین و حساس ترین قطعات این دستگاه نیز به شمار می آیند. مانند هر سیستم خنک کننده ی تبخیری، عملکرد و راندمان نهایی سیستم مه پاش گلخانه یا دستگاه مه پاش باغی به دمای موجود، سطح رطوبت و میزان تبادل هوا بستگی زیادی دارد به طوری که در دما های بالا (بالاتر از 27 درجه) و رطوبت پایین (زیر 50 درصد) عملکرد سیستم مه پاش یا دستگاه مه پاش بسیار عالی می باشد (مرجع). 

مدیر سایت بازدید : 76 یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 زمان : 9:50 نظرات (0)

در این روش که به گونهای میتوان آن را به PVD ربط داد، به جای رنگهای طلایی و برنزی از رنگ مشکی مات استفاده میشود که میتواند جلوهای بسیار مدرن گونه به محیط القا کند، البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که رنگ کاشی و سرامیک سرویس، حمام و … امروز میتوان شیرآلاتی با مدلهای مختلف، طراحی ابتکاری و زیبایی مشاهده کرد که سبک طراحی آشپزخانه، توالت و حمام را غنای بیشتر میبخشند. شودر یک برند مطرح در حوزه تولید شیرآلات ساختمانی است که به واسطه تجربه 30 ساله خود در این زمینه توانسته تا با اتکا به همت بلند پایه گارگران تهرانی تغییری عظیم در این حوزه ایجاد کند. ما در شرکت بازرگانی گلزار اتصال از سال ۱۳۸۹ با بکارگیری نیروهای انسانی خلاق، مجرب و توانمند که سرمایه اصلی این مجموعه می باشد، فعالیت های خود را آغاز کردیم.مجموعه ای بی نظیر از تولید کنندگان مطرح اروپایی و برندهای تراز اول اروپا در زمینه ی شیرآلات ساختمانی شامل شیر روشویی ، شیر حمام ، شیر ظرفشویی ، شیر توالت ، دوش حمام و در زمینه دیگر محصولات بهداشتی ساختمان شامل توالت فرنگی ، وال هنگ ، توالت یورینال ، کاسه روشویی و فلاش تانک را گردآوری نموده است.

در این راستا این شرکت افتخار داردکه اولین تولید کننده و عرضه کننده محصولات زیر درکشور باشد : 1. شیر فوق هوشمند فوتونیک - الکترونیک روشویی سولینو (با قابلیت تبدیل نور به انرژی الکتریکی ) 2. شیرآلات هوشمند حمام الکترونیک 3. شیرآلات هوشمند آشپزخانه الکترونیک 4. شیرآلات هوشمند الکترونیک دیواری 5. شیرآلات الوان هوشمند الکترونیک روشویی با نمایشگررنگی درجه حرارت آب درحال حاظر طیف وسیعی از مشتریان از محصولات این شرکت بهره برداری مینمایند.مطمئناً بکارگیری محصولات تولیدی این شرکت تأثیر بسزایی در فرهنگ صحیح بهره برداری از نعمت الهی آب ، صرفه جویی در مصرف آب ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، کاهش حجم فاضلاب تولیدی ، بکارگیری دانش روز دنیا ، بهداشت فوق العاده ، تناسب در طراحی داخلی و مزایای بسیار دیگر را برای مصرف کننده در بر خواهد داشت. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر اساس سفارشات مرتب شوید و پرفروش ترین دستگاه مایع ریز اتوماتیک را در وین طب پیدا خواهید کرد!

مایع ریز ساده خود در دومدل دیواری و رومیزی وجود داشته و افراد می توانند بر حسب سلیقه خود از آن استفاده کنند. شیر دستشویی توکار از نظر ظاهری مدرن تر و زیباتر است و نظافت آن ساده تر انجام می شود اما فرایند نصب شیرآلات توکار دشوار تر و در صورت نیاز به تعمیر دسترسی به بخش های داخلی آن پیچیده تر است. بهترین اقدام برای دسترسی به آب گرم و سرد از شیرآلات روشویی اعزام یک فرد متخصص برای نصب و راه اندازی آن است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد، که بصورت اینترنتی، یک شیر روشویی خریداری کنید و در هنگام نصب متوجه شوید که با توجه به نوع سینک کابینتی شما، مدل خریداری شده کاربردی نیست. آنهاه یک المک جداگانه دارند که به دیوار با نصب سری دوش و در ارتفاع 180 تا 190 نصب می شوند. در حالی که در شیرآلات توکار، تنها بخش شیرآلات که بر روی دیوار قابل مشاهده است کاور و دسته های تنظیم آب است. 8. قالپاق دیواری (قطعه ای که برای پوشاندن محل اتصال شیر به دیوار مورد استفاده قرار می گیرد) با طرح شیر هماهنگ باشد و لنگی ها را به خوبی پوشش دهد. در هنگام نصب و بستن شیلنگها را به گونهای نگهدارید که پیچخوردگی در مسیر اتصال آنها ایجاد نشود.

مطلب مشابه:

https://arianfarazparsam.com/مایع-ریز-اتوماتیک/

نصب شیر روشویی یکی از اقدامات تاسیساتی برای دسترسی به آب گرم و سرد در محیط سرویس بهداشتی و حمام است. از این وسیله می توان در اماکن مختلفی مانند رستوران، بیمارستان، هتل، محیط های اداری و حتی خانه نیز استفاده کرد. اما مدل هایی بسیار زیبا با آپشن های متعدد نیز در بازار موجود هستند.بهترین شیر توالت الزما گران ترین نیست و این مسئله بستگی به نوع کاربرد مورد نیاز شما دارد. جنس شیر اهرمیروشویی مدل یونیک سفید از جنس آلیاژ برنج می باشد که این شیر روشویی دارای 73 درصد برنج است و دارای کاتریج کورکس محصول اتریش نیز می باشد . شیرآلات دستشویی استاندارد، دارای گارانتی معتبر هستند چرا که تولید کنندگان به کیفیت آنها اطمینان دارند. هر چه که فرایند تولید شیرآلات دشوارتر باشد و چالش های بیشتری را پیش روی دست اندرکاران قرار دهد، قیمت شیرآلات بالاتر خواهد بود. قبل از انجام اقدامات لازم برای نصب شیر روشویی تا جایی که دسترسی دارید، لولههای منتهی به شیر توالت را از روسوب و گرفتگی احتمالی پاکسازی کنید. بهترین متخصصین نصب شیرآلات ساختمان در سایت کارگشا مشغول به فعالیت و رقابت با یکدیگر هستند.

مدیر سایت بازدید : 80 شنبه 18 اردیبهشت 1400 زمان : 14:22 نظرات (0)

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان با اشاره به روند انجام واکسیناسیون کرونا در خوزستان، اظهار کرد: روند واکسیناسیون در استان خوزستان به خوبی پیش می‌رود و واکسیناسیون افراد بالای ٨٠ سال انجام شده است.

وی افزود: از مردم استان خوزستان خواهش می‌کنم که از روز شنبه (۱۸ اردیبهشت‌ماه) افراد ٧۵ سال تا ٧٩ سال به مراکز بهداشتی برای انجام واکسیناسیون خود مراجعه کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: از این افراد برای انجام واکسیناسیون به صورت تلفنی دعوت به عمل می‌آید و بدون دعوت تلفنی نیز، خودشان می‌توانند برای دریافت واکسن به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

ابول‌نژادیان افزود: امیدواریم در هفته جاری تزریق واکسن گروه سنی ٧۵ سال تا ٧٩ سال انجام شود تا بتوانیم در هفته آینده، واکسیناسیون افراد ٧٠ ساله را آغاز کنیم.

وی با اشاره به روند بیماری نیز تصریح کرد: در استان خوزستان یک هفته است که روند بروز موارد بیماری کاهشی شده است؛ تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خوزستان در حدود ۱۰ روز پیش، ۲ هزار و ١٠٠ بیمار بود که در حال حاضر به حدود یک هزار و ۵٠٠ بیمار رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، گفت: نگرانی ما از برگزاری مراسم‌های دهه آخر ماه مبارک رمضان شامل خریدها، دید و بازدیدها و مراسم‌های عید سعید فطر است؛ امیدواریم همکاری و همراهی مردم را در این خصوص داشته باشیم و خریدهای عید فطر را امسال انجام ندهند و مراسم دید و بازدید خود را به سال آینده که واکسیناسیون در کشور انجام شده باشد و سطح ایمنی جامعه بالا رفته باشد، محول کنند.

مدیر سایت بازدید : 89 شنبه 18 اردیبهشت 1400 زمان : 14:21 نظرات (0)

پمپ آب کارواش در شستشوی اتومبیل، کف سالن، راهروها، شیشه ها و همچنین در مواردی مانند چربی برداری، رسوب زدایی، شستشوی دستگاه ها و تاسیسات صنعتی کاربرد دارد. با افزایش میزان فشار هر کدام از پمپ های برتولینی همواره ابعاد آن ها نیز افزایش یافته و موارد کاربرد آن ها نیز با یکدیگر متفاوت خواهند بود. اغلب دستگاه های واترجت صنعتی دارای مخزن مواد شوینده نیز می باشند که با فشار دادن دکمه تفنگی آب و مواد شوینده با هم ترکیب شده و روی سطح مورد نظر پاشش می شوند که این امر به بهبود کارایی شستشو منجر می گردد. به عبارت دیگر، واترجت آب گرم علاوه بر قابلیت پاشش آب سرد دارای امکان ارائه جریان پرفشار آب با دمای بالا می باشند و در نتیجه برای شستشوی سطوح چرب و روغنی،تجهیزات و ماشین آلات صنعتی مناسب هستند. عملکرد پمپ آب کارواش بدین صورت است که با بالابردن فشار آب و پاشش آن، باعث از بین بردن آلودگی می شود و اجزای آن شامل موتور، سیلندر، لانس، پمپ، شیلنگ کارواش و نازل می باشد. پمپ های پیستونی دارای پیستون های سرامیکی جامد جلاشده، برای اسپری فشار بالا و کاربردهای صنعتی طراحی شده اند. پمپ های با کیفیت بالا ساخته شده از مواد مقاوم در برابر خوردگی محصولات اسیدی و خورنده. 

این شرکت همچنان با فناوری های جدید که به صورت پتنت و ثبت اختراع هستند، گسترش پیدا کرده و با اعتبار بخشی یه تحقیقات مهندسی، به بهترین وجه کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت را به مشتریان اعطا می کند. بهترین و مطمئن ترین راه برای آگاهی از قیمت روز انواع پمپ برتولینی برقراری ارتباط با نمایندگی های مجاز فروش پمپ برتولینی در کشور می باشد. بهترین کارواش خانگی کارواش بدون صدا می باشد. برای زمان کوتاهی که من کار کردم در مجموع برای مصارف خانگی با اغماض قابل قبول و کار راه انداز است البته فقط در شگفت انگیز. استفاده می شوند، به مرور زمان و در اثر نشستن گرد و غبار و … تفاوت عمده و بسیار مهم پمپ کارواش اینتر نسبت به سایر پمپ های رقیب این است پیستون های آن به جای فولاد از سرامیک بوده و به همین دلیل عمر و قابلیت اطمینان آن نسبت به سایر پمپ ها را بیشتر می کند. استفاده می گردد. از ویژگی های پمپ کارواش برتولینی می توان به طول عمر و کیفیت بالا ، موجود بودن لوازم یدکی ، کارکرد بدون ارتعاش و روان ، راندمان بالا و … با ما محصول مناسب و با کیفیت را به قیمت معقول خریداری کنید.

قیمت پیشنهادی برای خرید تجهیزات کارواش مه پاش مرغداری با توجه به نوع و کارایی آن متفاوت است. با توجه به تخصصی بودن این تجهیزات داشتن اطلاعات در رابطه با این بخشها باعث شناخت بهتر دستگاه و در نتیجه استفاده بهینه از آن خواهد شد. قیمت انواع پمپ های برتولینی به عوامل و فاکتور های مختلفی بستگی دارد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به مشخصات فنی پمپ و همچنین مرکز عرضه کننده آن اشاره کرد. این مراکز به صورت مستقیم انواع پمپ های برتولینی را در بازار عرضه می کنند و همواره آخرین قیمت این محصولات را به مشتریان و خریداران اعلام می کنند. در این زمان هوا هنوز سرد است؛ بنابراین تبخیر آب دیرتر اتفاق میافتد و محصولات کشاورزی بهتر تغذیه میشوند. افراد می توانند مدت زمان آبیاری را بین ۱ دقیقه تا ۲ ساعت تنظیم نمایند. مزرعه دارانی که سیستم آبیاری قطرهای دارند و محصولات متنوع که باید همه آنها در زمان مشخص و به مقدار مشخصی آبیاری شود و کسانی که ممکن است زمان طولانی خانه نباشند و گلدانهای خانه را بی آب رها میکنند با در اختیار داشتن تایمر قطره ای بسیاری از نگرانیهای مربوط به آبیاری برطرف میشود.

با ۱ بار کلیک روی این دکمه ۱ ساعت و با ۲ بار کلیک روی آن، ۲ ساعت زمان شروع آبیاری را به تعویق بیاندازید. این کمپانی در ابتدا در تولید آبپاش فعال بود و به مرور زمان در زمینه آبیاری اتوماتیک هم وارد عمل شد. دستگاه های کارواش فشار قوی الکتریکی صدای کمتری تولید میکنند و آلودگی خاصی ایجاد نمی کنند. از این رو استفاده از دستگاه های خنک کننده همچون کولر نیز کاهش خواهد یافت. مجموعه آب نیرو یکی از نمایندگی های مجاز و اصلی عرضه کننده پمپ های کارواش برتولینی در کشور شناخته می شود که از طریق کارشناسان این شرکت می توان به راحتی لیست قیمت روز انواع پمپ برتولینی را دریافت کرد. به راحتی می توان از این کارواش خانگی به عنوان کارواش ماشین و جهت شستشوی اتومبیل شخصی استفاده کرد. به این ترتیب از دستگاه کارواش صنعتی کوچک با فشار آب خروجی 100 بار تا دستگاه های پر قدرت (Heavy Duty) با فشار 3000 بار قادرند تا نیاز های کاربران را مرتفع گرداند .

تعداد صفحات : 8

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • مطالب
  آمار سایت
 • کل مطالب : 77
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 37
 • آی پی دیروز : 33
 • بازدید امروز : 145
 • باردید دیروز : 208
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 353
 • بازدید ماه : 4,521
 • بازدید سال : 12,325
 • بازدید کلی : 47,970